2020-02-20   02:25:23
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Loranga Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 19
Heatlista 
 
  Tävling  Loranga Cup    Utskriftsdatum  23 september 2017   
  Tävlingsort  Halmstad    Utskriftstid  17:02   
  Arrangör  SK Laxen         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  23 september 2017         
 
 
 
Gren 19, 200m Medley Damer  Finaler (6) 
Beräknad start 10:21 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
58  Rebecca Hägerroth  2004  BF9204  SK LAXEN    25m   
24  Sandra Barisic  2005  BJ3405  SK LAXEN    25m   
203  Emmie Dahlgren  2004  BA8204  VARBERG    25m   
               
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
89  Bella Persson  2004  BN2404  SK LAXEN    25m   
19  Beatrice Andersson  2005  BB3205  SK LAXEN    25m   
69  Olivia Laaksonen  2006  AO5606  SK LAXEN    25m   
73  Maja Ljungdahl  2006  AO9606  SK LAXEN    25m  3:43.84 
171  Bianca Havner  2005  BB2205  FALKENBERG    50m  3:55.68 
199  Elise Dahlberg  2006  AY2806  FALKENBERG    25m   
111  Tilda Westergren  2004  AN4404  SK LAXEN    25m   
13  Klara Tallbäck  2003  BQ5203  ANDERSTORP    25m   

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
161  Moa Martinson  2002  BN6402  VARBERG    25m  3:30.37 
53  Thea Hero  2004  AN6204  SK LAXEN    25m  3:29.10 
Ebba Kemper  2004  BA6404  ANDERSTORP    25m  3:25.68 
148  Freja Gustafsson  2004  AZ9604  VARBERG    25m  3:19.64 
158  Olivia Leijon  2005  AL8605  VARBERG    25m  3:25.01 
90  Isa Persson  2006  AO4806  SK LAXEN    25m  3:26.02 
173  Kristin Johannesson  2004  BQ9804  FALKENBERG    50m  3:29.25 
152  Emma Johansson  2005  BG7805  VARBERG    25m  3:35.53 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
116  Andrea Wollentz  2004  BC3404  SK LAXEN    25m  3:17.81 
144  Felicia Ceveryd  2005  AZ1605  VARBERG    25m  3:16.29 
168  Ebba Davidsson  2003  AW1603  FALKENBERG    25m  3:10.84 
63  Elsa Jonsson  2004  AN0404  SK LAXEN    25m  3:07.39 
Annie Seppälä  2004  BD6804  ANDERSTORP    25m  3:09.40 
155  Johanna Kuylenstjerna  2003  BS9403  VARBERG    25m  3:12.27 
72  Ella Ljungdahl  2004  AP2804  SK LAXEN    25m  3:16.67 
95  Nikita Reljanovic  2004  BD4404  SK LAXEN    25m  3:18.78 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
174  Elsa Kanth  2004  AN9204  FALKENBERG    50m  3:02.31 
60  Erica Ivansson  2003  AQ8803  SK LAXEN    50m  2:52.71 
99  Klara Stigsson  2001  AL0201  SK LAXEN    25m  2:47.25 
27  Moa Bergdahl  2003  BB8603  SK LAXEN    50m  2:44.70 
40  Hannah Fritz  2003  BB5603  SK LAXEN    25m  2:45.78 
50  Emilia Hedman  2003  BE6803  SK LAXEN    25m  2:50.10 
169  Maja Feldhusen  2003  AP0803  FALKENBERG    25m  2:59.74 
44  Ellen Gullberg  2005  AJ3605  SK LAXEN    25m  3:06.77 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
25  Nathalie Barrington  2002  AY9202  SK LAXEN    50m  2:41.89 
119  Josephine Ålenius  2002  AY2402  SK LAXEN    25m  2:36.03 
108  Elsa Wahlbeck  2002  AM4202  SK LAXEN    25m  2:34.59 
80  Tilde Morin  2002  AM5202  SK LAXEN    25m  2:25.10 
112  Mellie Wijk  2002  AM1602  SK LAXEN    25m  2:27.99 
103  Wilma Svensson  2002  BK8402  SK LAXEN    25m  2:35.45 
84  Elin Norrman  2001  AX4601  SK LAXEN    25m  2:41.56 
92  Therese Pålsson  2001  BJ4401  SK LAXEN    50m  2:43.21 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  23 september 2017 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  17:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner