2020-02-20   03:49:18
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Loranga Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 2
Heatlista 
 
  Tävling  Loranga Cup    Utskriftsdatum  22 september 2017   
  Tävlingsort  Halmstad    Utskriftstid  17:44   
  Arrangör  SK Laxen         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  23 september 2017         
 
 
 
Gren 2, 200m Medley Herrar  Finaler (4) 
Beräknad start 10:28 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
113  Edvin Viktorsson  2006  AN4306  SK LAXEN    25m   
36  Anton Ekstrand  2008  AC7108  SK LAXEN    25m   
184  Emil Storberg  2004  AE8504  FALKENBERG    50m  3:32.65 
48  Erik Hakopian  2004  AN2704  SK LAXEN    25m  3:40.92 
153  Victor Josarp  2006  AG9706  VARBERG    25m   
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
107  Axel Wahlbeck  2004  AH4504  SK LAXEN    25m  3:21.40 
28  Petter Bergdahl  2005  AM3105  SK LAXEN    50m  3:16.26 
12  Albin Tallbäck  2005  AG3705  ANDERSTORP    25m  3:11.12 
151  Kailan Jimenez  2005  AE4505  VARBERG    50m  3:05.12 
166  Emil Curlow  2002  AO7902  FALKENBERG    50m  3:06.18 
96  Hampus Rosdahl  2005  AM4105  SK LAXEN    50m  3:12.97 
78  Joel Meuller  2004  AN1704  SK LAXEN    25m  3:16.43 
137  Lucas Axelsson  2005  AK5705  VARBERG    25m  3:24.76 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
85  Erik Olsson  2004  AI0504  SK LAXEN    50m  2:53.71 
21  August Anderud  2004  AC1904  SK LAXEN    25m  2:51.92 
30  Oscar Bjering  2004  AN6504  SK LAXEN    25m  2:51.09 
35  Albin Ekstrand  2004  AG5104  SK LAXEN    25m  2:47.42 
106  Oliver Torbjörnsson  2001  AO2301  SK LAXEN    50m  2:49.25 
10  Ville Seppälä  2004  AO0304  ANDERSTORP    25m  2:51.48 
102  Simon Swedblom  2004  AN9504  SK LAXEN    25m  2:52.15 
83  Lucas Nilsson  2003  AM2703  SK LAXEN    25m  3:04.77 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
29  Marcus Bjering  2002  AS1302  SK LAXEN    50m  2:41.59 
67  Karol Kucharczyk  2000  AW8700  SK LAXEN    25m  2:33.56 
183  Carl Storberg  2002  AK5502  FALKENBERG    25m  2:32.55 
94  Momir Reljanovic  2002  AS8302  SK LAXEN    25m  2:26.67 
33  Edward Björkman  2002  AS2302  SK LAXEN    25m  2:31.67 
41  Finn Gaudenz  2002  AL9502  SK LAXEN    25m  2:32.62 
31  Ludwig Bjärudd  2001  AQ3901  SK LAXEN    25m  2:34.55 
182  Mats Rehn  2002  AW8902  FALKENBERG    50m  2:42.09 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  22 september 2017 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  17:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner