2020-02-20   03:51:13
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Loranga Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 28
Heatlista 
 
  Tävling  Loranga Cup    Utskriftsdatum  24 september 2017   
  Tävlingsort  Halmstad    Utskriftstid  12:28   
  Arrangör  SK Laxen         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  23 september 2017         
 
 
 
Gren 28, 50m Frisim Herrar  Finaler (6) 
Beräknad start 14:51 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
104  Kalle Tellram  2007  AL7507  SK LAXEN    25m   
82  Erik Nilsson  2007  AL0507  SK LAXEN    50m  47.90 
52  Linus Hedström  2007  AH6307  SK LAXEN    25m  45.20 
138  Johan Balslev  2008  AA5108  VARBERG    50m  44.37 
150  Oliver Holmberg  2006  AM1106  VARBERG    50m  44.95 
156  Isak Kvorning  2008  AE2308  VARBERG    50m  46.22 
51  William Hedman  2008  AF0908  SK LAXEN    50m  52.88 
157  Axel Lambertsson  2008  AE3308  VARBERG    25m   

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
68  Marcus Kvarnhäll  2006  AS7306  SK LAXEN    50m  41.97 
36  Anton Ekstrand  2008  AC7108  SK LAXEN    50m  41.12 
160  Willgot Malmström  2005  AR7305  VARBERG    50m  39.08 
93  Georgie Reljanovic  2006  AN6506  SK LAXEN    50m  38.56 
Tony Kerman  2005  AP8705  ANDERSTORP    50m  38.79 
75  Otto Lövdahl  2007  AF4707  SK LAXEN    50m  40.04 
100  Rasmus Strömstedt  2007  AF3707  SK LAXEN    50m  41.91 
34  Isac Dolck  2007  AL8307  SK LAXEN    50m  44.06 

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
56  Aaron Hullegård  2007  AF4507  SK LAXEN    50m  38.26 
66  Gustav Karlsson  2007  AF9507  SK LAXEN    50m  37.35 
113  Edvin Viktorsson  2006  AN4306  SK LAXEN    50m  36.88 
184  Emil Storberg  2004  AE8504  FALKENBERG    50m  35.66 
153  Victor Josarp  2006  AG9706  VARBERG    25m  36.79 
118  Anton Ymén  2005  AM6105  SK LAXEN    50m  36.97 
79  Simon Meuller  2007  AF5507  SK LAXEN    50m  38.25 
42  Felix Grahn  2006  AN5306  SK LAXEN    50m  38.48 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
96  Hampus Rosdahl  2005  AM4105  SK LAXEN    50m  34.78 
12  Albin Tallbäck  2005  AG3705  ANDERSTORP    25m  34.53 
166  Emil Curlow  2002  AO7902  FALKENBERG    25m  34.17 
78  Joel Meuller  2004  AN1704  SK LAXEN    50m  32.97 
107  Axel Wahlbeck  2004  AH4504  SK LAXEN    25m  33.91 
196  Aleksa Kovijanic  2003  AH4903  SK LAXEN    25m  34.30 
57  Jonah Hullegård  2006  AN1306  SK LAXEN    50m  34.57 
48  Erik Hakopian  2004  AN2704  SK LAXEN    25m  35.04 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
30  Oscar Bjering  2004  AN6504  SK LAXEN    50m  32.67 
10  Ville Seppälä  2004  AO0304  ANDERSTORP    25m  31.83 
21  August Anderud  2004  AC1904  SK LAXEN    25m  30.43 
102  Simon Swedblom  2004  AN9504  SK LAXEN    25m  29.64 
85  Erik Olsson  2004  AI0504  SK LAXEN    25m  30.22 
151  Kailan Jimenez  2005  AE4505  VARBERG    25m  31.36 
110  Emil Wannem  2006  AG8906  SK LAXEN    50m  32.44 
28  Petter Bergdahl  2005  AM3105  SK LAXEN    50m  32.90 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
178  Alexander Mcadam  2004  AE7504  FALKENBERG    50m  29.28 
183  Carl Storberg  2002  AK5502  FALKENBERG    25m  28.76 
Anti Kähr  2001  AM4701  ANDERSTORP    50m  27.75 
76  Nikola Mackic  1999  AF6199  SK LAXEN    25m  24.85 
67  Karol Kucharczyk  2000  AW8700  SK LAXEN    25m  27.58 
213  Alexander Madarov  1999  AS9999  SK LAXEN    25m  28.36 
35  Albin Ekstrand  2004  AG5104  SK LAXEN    25m  29.28 
182  Mats Rehn  2002  AW8902  FALKENBERG    50m  29.40 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  12:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner