2020-02-20   02:34:56
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Loranga Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 29
Heatlista 
 
  Tävling  Loranga Cup    Utskriftsdatum  24 september 2017   
  Tävlingsort  Halmstad    Utskriftstid  12:28   
  Arrangör  SK Laxen         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  23 september 2017         
 
 
 
Gren 29, 100m Fjärilsim Damer  Finaler (4) 
Beräknad start 15:08 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
91  Emilia Pålsson  2005  BB1405  SK LAXEN    25m   
144  Felicia Ceveryd  2005  AZ1605  VARBERG    25m   
73  Maja Ljungdahl  2006  AO9606  SK LAXEN    50m  1:47.05 
179  Maja Mcadam  2006  AO0806  FALKENBERG    25m   
128  Alva Rohman  2007  AC7807  STRÖMSTAD    25m   
173  Kristin Johannesson  2004  BQ9804  FALKENBERG    25m   
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
69  Olivia Laaksonen  2006  AO5606  SK LAXEN    50m  1:37.66 
72  Ella Ljungdahl  2004  AP2804  SK LAXEN    25m  1:35.64 
116  Andrea Wollentz  2004  BC3404  SK LAXEN    50m  1:33.09 
Annie Seppälä  2004  BD6804  ANDERSTORP    25m  1:29.20 
18  Elicia Allard  2005  AP0805  SK LAXEN    25m  1:32.98 
155  Johanna Kuylenstjerna  2003  BS9403  VARBERG    25m  1:34.90 
95  Nikita Reljanovic  2004  BD4404  SK LAXEN    25m  1:37.40 
152  Emma Johansson  2005  BG7805  VARBERG    25m  1:40.09 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
25  Nathalie Barrington  2002  AY9202  SK LAXEN    25m  1:22.86 
60  Erica Ivansson  2003  AQ8803  SK LAXEN    50m  1:20.51 
119  Josephine Ålenius  2002  AY2402  SK LAXEN    25m  1:16.53 
99  Klara Stigsson  2001  AL0201  SK LAXEN    25m  1:13.84 
103  Wilma Svensson  2002  BK8402  SK LAXEN    25m  1:15.20 
40  Hannah Fritz  2003  BB5603  SK LAXEN    25m  1:19.78 
14  Agnes Torén  2003  BE2603  ANDERSTORP    25m  1:20.61 
174  Elsa Kanth  2004  AN9204  FALKENBERG    50m  1:25.98 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
84  Elin Norrman  2001  AX4601  SK LAXEN    25m  1:13.25 
108  Elsa Wahlbeck  2002  AM4202  SK LAXEN    25m  1:12.32 
62  Petronella Johansson  2000  AW0600  SK LAXEN    25m  1:11.10 
112  Mellie Wijk  2002  AM1602  SK LAXEN    25m  1:06.13 
80  Tilde Morin  2002  AM5202  SK LAXEN    25m  1:08.37 
92  Therese Pålsson  2001  BJ4401  SK LAXEN    50m  1:12.17 
64  Emilia Karlberg  2002  AM0602  SK LAXEN    25m  1:12.94 
50  Emilia Hedman  2003  BE6803  SK LAXEN    25m  1:13.52 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  12:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner