2020-02-24   16:33:35
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Loranga Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

13_S
Gren 13, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
80  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  1:14.68   
112  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  1:17.16   
25  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN  AY9202  25 m  1:19.34   
64  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  1:19.56   
27  Bergdahl Moa  2003  SK LAXEN  BB8603  50 m  1:22.04   
43  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  1:22.44   
84  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  1:24.68   
108  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  1:24.82   
63  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  1:25.51   
10  181  Rehn Elsa  2000  FALKENBERG  BQ1800  25 m  1:27.94   
11  161  Martinson Moa  2002  VARBERG  BN6402  25 m  1:29.21   
12  Ericson Emilia  2003  ANDERSTORP  BS8803  25 m  1:29.79   
13  203  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  25 m  1:31.38  EFT 
14  95  Reljanovic Nikita  2004  SK LAXEN  BD4404  50 m  1:31.54   
15  Seppälä Annie  2004  ANDERSTORP  BD6804  25 m  1:32.75   
16  44  Gullberg Ellen  2005  SK LAXEN  AJ3605  25 m  1:33.28   
17  37  Eriksson Saga  2003  SK LAXEN  BE4803  50 m  1:33.89   
18  149  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  25 m  1:37.15   
19  53  Hero Thea  2004  SK LAXEN  AN6204  50 m  1:37.38   
20  146  Engström Emmi  2005  VARBERG  AL3605  25 m  1:37.49   
21  24  Barisic Sandra  2005  SK LAXEN  BJ3405  50 m  1:37.70   
22  165  Christiansson Elma  2004  FALKENBERG  AZ2604  25 m  1:38.05   
23  139  Balslev Maria  2004  VARBERG  AZ7204  25 m  1:38.92   
24  19  Andersson Beatrice  2005  SK LAXEN  BB3205  50 m  1:39.06   
25  174  Kanth Elsa  2004  FALKENBERG  AN9204  50 m  1:39.29   
26  72  Ljungdahl Ella  2004  SK LAXEN  AP2804  50 m  1:39.72   
27  136  Andersson Izabelle  2004  VARBERG  AM9204  25 m  1:40.65   
28  90  Persson Isa  2006  SK LAXEN  AO4806  50 m  1:41.11   
29  122  Oguni Noe  2005  SMÅLANDSST  BL7805  25 m  1:42.40   
30  148  Gustafsson Freja  2004  VARBERG  AZ9604  25 m  1:42.50   
31  116  Wollentz Andrea  2004  SK LAXEN  BC3404  25 m  1:42.56   
32  111  Westergren Tilda  2004  SK LAXEN  AN4404  50 m  1:42.74   
33  127  Lundin Hanna  2005  STRÖMSTAD  AN6605  25 m  1:44.86   
34  144  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  50 m  1:45.36   
35  199  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  25 m  1:46.69  EFT 
36  89  Persson Bella  2004  SK LAXEN  BN2404  25 m  1:48.53   
37  69  Laaksonen Olivia  2006  SK LAXEN  AO5606  50 m  1:48.57   
38  167  Curlow Emma  2005  FALKENBERG  AZ3205  50 m  1:49.13   
39  Liljedahl Hilma  2006  ANDERSTORP  AX1206  25 m  1:49.40   
40  73  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  50 m  1:49.52   
41  125  Isnes Isabella  2005  STRÖMSTAD  BB2805  50 m  1:51.03   
42  11  Svensson Ebba  2004  ANDERSTORP  BT7204  25 m  1:51.24   
43  135  Andersson Hilda  2007  VARBERG  AA6607  50 m  1:51.29   
44  91  Pålsson Emilia  2005  SK LAXEN  BB1405  25 m  1:51.74   
45  58  Hägerroth Rebecca  2004  SK LAXEN  BF9204  25 m  1:52.08   
46  59  Hägglund Tilda  2005  SK LAXEN  BB6205  25 m  1:52.68   
47  152  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  25 m  1:53.69   
48  158  Leijon Olivia  2005  VARBERG  AL8605  25 m  1:53.90   
49  121  Karlsson Elsa  2006  SMÅLANDSST  AZ0406  50 m  1:55.00   
50  154  Josefson Ingrid  2007  VARBERG  AA7607  50 m  1:55.02   
51  147  Geigel Stella  2007  VARBERG  AF8207  50 m  1:55.29   
52  Johansson-Magnusson Lovis  2007  ANDERSTORP  AI3207  25 m  1:55.65   
53  133  Östby Molly  2006  STRÖMSTAD  AK1806  50 m  1:55.70   
54  39  Fransson Alice  2007  SK LAXEN  AO9207  50 m  1:56.29   
55  143  Carlsson Alma  2005  VARBERG  BK9805  50 m  1:56.55   
56  163  Niemi Nova  2007  VARBERG  AM5207  50 m  2:03.28   
57  171  Havner Bianca  2005  FALKENBERG  BB2205  50 m  2:09.94   
58  46  Hakobyan Anna  2006  SK LAXEN  AP4606  25 m  2:22.34   
59  128  Rohman Alva  2007  STRÖMSTAD  AC7807  25 m     
60  129  Rohman Elsa  2009  STRÖMSTAD  AA2409  25 m     
61  145  Eklöv Liv  2007  VARBERG  AW8407  25 m     
62  162  Mårtensson Elin  2007  VARBERG  AW9407  25 m     
63  177  Lagerberg Jasmin Mandic  2004  FALKENBERG  AJ3404  25 m     
64  189  Coles Adiyat  2008  SÖDERTÖRN  AB1808  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  22 september 2017 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  17:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner