2020-06-02   01:17:33
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 2017/2018, Eriksdalsbadet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

22_S
Gren 22, 200m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
132  Glimmerud-Gullbjörk Tuva  2000  SK NEPTUN  BP6600  25 m  2:22.71   
180  Vartiainen Alexandra  2001  SK NEPTUN  BW1801  25 m  2:22.93   
330  Wallenborg Caroline  2000  SKK  AL3800  25 m  2:23.16   
51  Edbom Ebba  2002  JÄRFÄLLA S  AQ4602  25 m  2:25.51   
82  Sandsjö Tone  2003  JÄRFÄLLA S  AF5403  25 m  2:25.68   
48  Arrhén Andersson Ella  2002  JÄRFÄLLA S  AX8402  25 m  2:27.75   
67  Larsson Louise  2002  JÄRFÄLLA S  AH2802  25 m  2:30.55   
576  Nyblom Jennifer  2003  VÄSBY SS  AC1603  25 m  2:30.57   
61  Hansson Emma  2002  JÄRFÄLLA S  AQ9602  25 m  2:31.54   
10  308  Eriksson Amanda  2001  SKK  AH9801  25 m  2:32.14   
11  785  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  2:33.19   
12  135  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  2:36.40   
13  113  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  2:37.15   
14  65  Iwarson Josefine  2003  JÄRFÄLLA S  AT1603  25 m  2:37.21   
15  761  Suomäki Vuokko  2001  RaisU  01A939  25 m  2:37.23   
16  49  Arvehed Moa  2003  JÄRFÄLLA S  AT7803  25 m  2:38.10   
17  178  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  25 m  2:38.19   
18  170  Starrost Elma  2002  SK NEPTUN  AN4202  25 m  2:38.20   
19  85  Strand Sara  2002  JÄRFÄLLA S  AQ1802  25 m  2:38.41   
20  795  Rantala Aino  2004  ÅSK  04A204  50 m  2:38.59   
21  793  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  50 m  2:38.89   
22  160  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  2:39.44   
23  325  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  2:39.68   
24  698  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  25 m  2:39.82   
25  71  Lindqvist Elin  2004  JÄRFÄLLA S  AP7204  25 m  2:40.55   
26  79  Policastro Rebecca  2003  JÄRFÄLLA S  AI2403  25 m  2:40.62   
27  589  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  25 m  2:40.65   
28  451  Wettergren Clara  2002  TUREBERG  AQ3802  25 m  2:40.66   
29  110  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  2:40.82   
30  125  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  25 m  2:40.85   
31  800  Yli-Jama Iiris  2003  ÅSK  03A354  50 m  2:41.52   
32  92  Zetterlund Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  AO5403  25 m  2:42.37   
33  121  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m  2:42.50   
34  563  Kantecki Oliwia  2003  VÄSBY SS  AE7203  25 m  2:42.67   
35  731  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  25 m  2:42.98   
36  128  Ericson Ella  2000  SK NEPTUN  BG9400  25 m  2:43.17   
37  306  Eklöf Klara  2002  SKK  AH2202  25 m  2:43.52   
38  47  Andersson Josefin  2003  JÄRFÄLLA S  AZ5603  25 m  2:43.86   
39  329  Tibblin Wahnberg Liv  2002  SKK  AX5602  25 m  2:43.97   
40  443  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  2:44.39   
41  798  Selimi Sonila  2005  ÅSK  05A278  50 m  2:45.09   
42  172  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  2:45.17   
43  444  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  25 m  2:45.40   
44  89  Tsirona Ioanna  2004  JÄRFÄLLA S  AE2404  25 m  2:45.42   
45  115  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  25 m  2:45.51   
46  577  Nyblom Moa  2005  VÄSBY SS  AA5605  25 m  2:45.79   
47  594  Vespertini Lucrezia  2002  VÄSBY SS  AX3602  25 m  2:45.82   
48  76  Mattila Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  BH1203  25 m  2:46.19   
49  307  Engelgren Ella  2004  SKK  AM9804  25 m  2:46.43   
50  569  Lindström Emelie  2003  VÄSBY SS  AJ7403  25 m  2:46.78   
51  304  Brunnberg Hilma  2003  SKK  BI0603  25 m  2:47.23   
52  153  Martinsson Iris  2005  SK NEPTUN  AF3405  25 m  2:48.28   
53  17  Blomqvist Louise  2004  DANDERYD  BD2204  25 m  2:48.63   
54  596  Åkerman Hanna  2004  VÄSBY SS  AJ0204  25 m  2:48.90   
55  57  Göthberg Felicia  2004  JÄRFÄLLA S  AW4204  25 m  2:48.99   
56  631  Stendrake Wilma  2003  ÅKERSBERGA  BB2403  25 m  2:49.01   
57  560  Fantenberg Lovisa  2004  VÄSBY SS  AS3604  25 m  2:49.45   
58  588  Taflin Jäghult Therese  2002  VÄSBY SS  BH0602  25 m  2:49.71   
59  318  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  2:49.77   
60  548  Sköld Hedda  2002  WISBY SS  AM0402  25 m  2:49.80   
61  133  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  25 m  2:50.78   
62  779  Helo Hilda  2003  ÅSK  03A483  50 m  2:51.86   
63  567  Lindgren Alice  2005  VÄSBY SS  AK3405  25 m  2:52.06   
64  189  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  2:53.35   
65  90  Wensmark Amanda  2005  JÄRFÄLLA S  AJ2405  25 m  2:53.94   
66  799  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  50 m  2:54.17   
67  56  Granberg Felicia  2002  JÄRFÄLLA S  AT3602  25 m  2:54.44   
68  140  Johnston Nike  2005  SK NEPTUN  AJ5405  50 m  2:54.74   
69  68  Lejonqvist Elina  2004  JÄRFÄLLA S  AA3804  25 m  2:55.09   
70  536  Ekepil Ella  2005  WISBY SS  AR0405  25 m  2:55.19   
71  23  Montan Sofia  2004  DANDERYD  BJ2804  25 m  2:56.02   
72  183  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  25 m  2:56.57   
73  550  Wiklund Jessica  2000  WISBY SS  BR8200  25 m  2:56.66   
74  129  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  2:56.79   
75  66  Jägerskog Boel  2005  JÄRFÄLLA S  AJ7205  25 m  2:56.81   
76  544  Samuelsson Mia  2005  WISBY SS  AV7205  25 m  2:57.23   
77  58  Halfar Olivia  2005  JÄRFÄLLA S  AJ4205  25 m  2:57.35   
78  185  Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  2:58.46   
79  783  Kiili Minttu  2005  ÅSK  05A306  50 m  2:58.56   
80  298  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  2:58.71   
81  151  Lövquist Elsa  2004  SK NEPTUN  BD6604  25 m  2:59.55   
82  640  Wrenkler Matilda  2001  ÅKERSBERGA  BB1601  25 m  2:59.60   
83  587  Svensson Olivia  2003  VÄSBY SS  CA4203  25 m  2:59.65   
84  721  Lindström Ida  2004  SPIF SF  BK1404  25 m  2:59.74   
85  171  Sundberg Elisa  2005  SK NEPTUN  AP6805  25 m  2:59.89   
86  141  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  50 m  3:00.03   
87  328  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  25 m  3:00.39   
88  575  Mudyna Jessika  2004  VÄSBY SS  AI7804  25 m  3:00.43   
89  586  Stromberg Ebba  2002  VÄSBY SS  AV7402  50 m  3:02.50   
90  126  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  25 m  3:03.28   
91  720  Lindqvist Sofia  2004  SPIF SF  BK3404  25 m  3:03.28   
92  319  Kärvestedt Sara  2003  SKK  AO0403  25 m  3:03.35   
93  573  Melander Linn  2005  VÄSBY SS  AR0205  25 m  3:03.58   
94  131  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  25 m  3:03.85   
95  719  Lindqvist Matilda  2004  SPIF SF  BK9204  25 m  3:04.18   
96  738  Thur Emma  2004  SPIF SF  AR1804  25 m  3:05.14   
97  167  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  25 m  3:06.82   
98  21  Lindbom Tova  2002  DANDERYD  BV8802  25 m  3:07.37   
99  305  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  25 m  3:08.45   
100  177  Unden Clara  2004  SK NEPTUN  AW6404  50 m  3:08.47   
101  593  Velin Rebecca  2004  VÄSBY SS  AJ1204  25 m  3:08.80   
102  765  Duns Rebecca  2003  ÅSF  03A914  25 m  3:09.16   
103  123  Dovhammar Annie  2003  SK NEPTUN  BV3403  50 m  3:12.20   
104  83  Sidén Emelie  2005  JÄRFÄLLA S  AL9605  25 m  3:12.90   
105  603  Bonorden Filippa  2005  ÅKERSBERGA  AH5805  25 m  3:13.10   
106  626  Nyberg Moa  2001  ÅKERSBERGA  AR4401  25 m  3:13.17   
107  53  Finnhammar Stella  2005  JÄRFÄLLA S  AO7805  25 m  3:14.20   
108  742  Zakeri Nerejda  2005  SPIF SF  AZ5405  25 m  3:14.38   
109  119  Cullfors Emilia  2003  SK NEPTUN  CA5403  25 m  3:14.76   
110  628  Rönnbro Nora  2004  ÅKERSBERGA  AU8404  25 m  3:15.47   
111  114  Blix Grimaldi Melanie  2005  SK NEPTUN  AQ8605  25 m  3:15.50   
112  16  Bergenstein Fransson Elina  2004  DANDERYD  BJ7604  25 m  3:15.56   
113  565  Krekula Mimmi  2003  VÄSBY SS  AZ3403  50 m  3:15.64   
114  137  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  50 m  3:16.30   
115  616  Isaksson Klara  2003  ÅKERSBERGA  BI6803  25 m  3:17.88   
116  22  Malkan-Juvelin Felicia  2005  DANDERYD  BH1805  25 m  3:19.04   
117  610  Galway Nathalie  2005  ÅKERSBERGA  AA2205  50 m  3:20.10   
118  635  Tormo Lind Marina  2003  ÅKERSBERGA  CB2603  25 m  3:20.14   
119  592  Ward Alexandra  2005  VÄSBY SS  BD7605  25 m  3:21.51   
120  630  Stendrake Embla  2005  ÅKERSBERGA  AI0205  25 m  3:21.54   
121  636  Westberg Magda  2005  ÅKERSBERGA  AT5805  25 m  3:23.73   
122  608  Flatow Clara  2003  ÅKERSBERGA  BI9603  50 m  3:24.23   
123  315  Herlitz Alva  2005  SKK  BF4805  25 m  3:24.66   
124  584  Sköld Hanna  2005  VÄSBY SS  AP2805  25 m  3:24.85   
125  773  Måtar Emelie  2004  ÅSF  04A787  50 m  3:27.36   
126  112  Berg Evelina  2002  SK NEPTUN  BX0402  50 m  3:29.88   
127  609  Frejd Denise  2003  ÅKERSBERGA  BI8603  25 m  3:37.15   
128  702  Chinbat Khulan  2004  SPIF SF  BS1804  25 m  3:47.06   
129  558  Eklund Cecilia  2005  VÄSBY SS  BF0205  25 m  3:47.48   
130  143  Khimji Ursula  2004  SK NEPTUN  BZ0204  25 m     
131  147  Lardner Klang Isabelle  2005  SK NEPTUN  AP7405  25 m     
132  622  Kling Signe  2005  ÅKERSBERGA  AT8605  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  21 oktober 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  14:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner