2020-09-19   04:01:19
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 2017/2018, Eriksdalsbadet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

24_S
Gren 24, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
132  Glimmerud-Gullbjörk Tuva  2000  SK NEPTUN  BP6600  25 m  1:04.71   
714  Kylberg Paola  2002  SPIF SF  AV6602  25 m  1:05.58   
760  Iisalo Vilma  2001  RaisU  01A560  25 m  1:05.59   
741  Walsh Sofia  2002  SPIF SF  AF3402  25 m  1:06.89   
449  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  25 m  1:07.26   
48  Arrhén Andersson Ella  2002  JÄRFÄLLA S  AX8402  25 m  1:08.52   
313  Gustafsson Rebecca  2003  SKK  AB5203  25 m  1:09.31   
591  Tittelbach Roya  2003  VÄSBY SS  AF7603  25 m  1:10.40   
323  Nordström Elsa  2001  SKK  AV9401  25 m  1:10.46   
10  113  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  1:10.63   
11  450  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  1:10.65   
12  778  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  25 m  1:10.66   
13  697  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  25 m  1:11.13   
14  160  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  1:11.22   
15  793  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  25 m  1:11.29   
16  782  Kangas Kukka  2005  ÅSK  05A254  25 m  1:11.55   
17  794  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  25 m  1:11.58   
18  443  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  1:12.36   
19  718  Lindén Alexandra  2001  SPIF SF  BG4801  25 m  1:12.46   
20  698  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  25 m  1:12.76   
21  333  Åsbrink Hanna  2002  SKK  AX4602  25 m  1:13.06   
22  299  Alte Klara  2002  SKK  AX1602  25 m  1:13.17   
23  595  Wissinger Michelle  2004  VÄSBY SS  BN3604  25 m  1:13.29   
24  797  Salmi Sini  2004  ÅSK  04A294  50 m  1:13.44   
25  322  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  1:13.88   
26  798  Selimi Sonila  2005  ÅSK  05A278  50 m  1:14.76   
27  440  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  1:14.96   
28  737  Söderström Emelie  2003  SPIF SF  AW5203  25 m  1:15.33   
29  550  Wiklund Jessica  2000  WISBY SS  BR8200  25 m  1:15.99   
30  589  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  25 m  1:16.18   
31  121  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m  1:16.47   
32  788  Laakso Fiona  2005  ÅSK  05A262  50 m  1:16.89   
33  444  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  25 m  1:16.95   
34  705  Fogelsjöö Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  25 m  1:17.00   
35  306  Eklöf Klara  2002  SKK  AH2202  25 m  1:17.54   
36  727  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  25 m  1:17.64   
37  56  Granberg Felicia  2002  JÄRFÄLLA S  AT3602  25 m  1:18.14   
38  789  Laverman My  2004  ÅSK  04A557  25 m  1:18.16   
39  548  Sköld Hedda  2002  WISBY SS  AM0402  25 m  1:18.44   
40  110  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  1:18.70   
41  140  Johnston Nike  2005  SK NEPTUN  AJ5405  25 m  1:18.85   
42  172  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  1:19.24   
43  777  Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  25 m  1:19.28   
44  567  Lindgren Alice  2005  VÄSBY SS  AK3405  25 m  1:19.29   
45  23  Montan Sofia  2004  DANDERYD  BJ2804  25 m  1:19.61   
46  787  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  25 m  1:19.82   
47  57  Göthberg Felicia  2004  JÄRFÄLLA S  AW4204  25 m  1:19.95   
48  325  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  1:20.09   
49  58  Halfar Olivia  2005  JÄRFÄLLA S  AJ4205  25 m  1:20.55   
50  560  Fantenberg Lovisa  2004  VÄSBY SS  AS3604  25 m  1:20.57   
51  631  Stendrake Wilma  2003  ÅKERSBERGA  BB2403  25 m  1:21.01   
52  89  Tsirona Ioanna  2004  JÄRFÄLLA S  AE2404  25 m  1:21.10   
53  572  Mattila Anna  2004  VÄSBY SS  BY4804  25 m  1:21.53   
54  90  Wensmark Amanda  2005  JÄRFÄLLA S  AJ2405  25 m  1:21.56   
55  573  Melander Linn  2005  VÄSBY SS  AR0205  25 m  1:21.66   
56  588  Taflin Jäghult Therese  2002  VÄSBY SS  BH0602  25 m  1:22.33   
57  545  Silfwergård Nella  2004  WISBY SS  BE4604  25 m  1:22.45   
58  640  Wrenkler Matilda  2001  ÅKERSBERGA  BB1601  25 m  1:22.57   
59  770  Marcus Emma  2002  ÅSF  02A820  25 m  1:22.58   
60  186  Jonsson Linnea  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  1:23.10   
61  184  Carlsson Lina  2002  NORRTÄLJE  BU7202  25 m  1:23.17   
62  575  Mudyna Jessika  2004  VÄSBY SS  AI7804  25 m  1:23.48   
63  536  Ekepil Ella  2005  WISBY SS  AR0405  25 m  1:23.70   
64  131  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  25 m  1:24.12   
65  66  Jägerskog Boel  2005  JÄRFÄLLA S  AJ7205  25 m  1:24.47   
66  298  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  1:24.71   
67  562  Jardelid Lovisa  2005  VÄSBY SS  AK1405  25 m  1:25.11   
68  603  Bonorden Filippa  2005  ÅKERSBERGA  AH5805  25 m  1:25.37   
69  544  Samuelsson Mia  2005  WISBY SS  AV7205  25 m  1:25.59   
70  593  Velin Rebecca  2004  VÄSBY SS  AJ1204  25 m  1:25.83   
71  328  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  25 m  1:26.96   
72  607  Fagerlund Alice  2003  ÅKERSBERGA  BV9403  25 m  1:27.59   
73  628  Rönnbro Nora  2004  ÅKERSBERGA  AU8404  25 m  1:27.81   
74  22  Malkan-Juvelin Felicia  2005  DANDERYD  BH1805  25 m  1:27.91   
75  610  Galway Nathalie  2005  ÅKERSBERGA  AA2205  25 m  1:28.03   
76  305  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  25 m  1:28.34   
77  636  Westberg Magda  2005  ÅKERSBERGA  AT5805  25 m  1:28.63   
78  584  Sköld Hanna  2005  VÄSBY SS  AP2805  25 m  1:28.77   
79  765  Duns Rebecca  2003  ÅSF  03A914  25 m  1:29.01   
80  16  Bergenstein Fransson Elina  2004  DANDERYD  BJ7604  25 m  1:29.43   
81  586  Stromberg Ebba  2002  VÄSBY SS  AV7402  25 m  1:29.46   
82  766  Flöjt Céline  2005  ÅSF  05A453  25 m  1:29.98   
83  627  Olsson Ella  2004  ÅKERSBERGA  AH9204  25 m  1:30.53   
84  303  Bolmstrand Ella  2004  SKK  BR5804  50 m  1:30.92   
85  585  Steen Frida  2005  VÄSBY SS  AY1805  25 m  1:31.21   
86  565  Krekula Mimmi  2003  VÄSBY SS  AZ3403  50 m  1:32.50   
87  315  Herlitz Alva  2005  SKK  BF4805  25 m  1:32.67   
88  148  Litterfeldt Alice  2003  SK NEPTUN  AZ3803  25 m  1:32.68   
89  616  Isaksson Klara  2003  ÅKERSBERGA  BI6803  25 m  1:32.83   
90  713  Klamkin Hannah  2005  SPIF SF  BA0805  25 m  1:33.38   
91  710  Gomez Rojas Penelope  2003  SPIF SF  BQ2603  25 m  1:33.76   
92  742  Zakeri Nerejda  2005  SPIF SF  AZ5405  25 m  1:35.46   
93  717  Lilljequist Alma  2004  SPIF SF  BV5404  25 m  1:35.64   
94  609  Frejd Denise  2003  ÅKERSBERGA  BI8603  25 m  1:36.96   
95  18  Ehrengren Irma  2005  DANDERYD  BN9605  25 m  1:37.42   
96  316  Högfeldt Klara  2005  SKK  AL0205  25 m  1:38.39   
97  561  Höök Elin  2005  VÄSBY SS  BF0405  25 m  1:38.54   
98  630  Stendrake Embla  2005  ÅKERSBERGA  AI0205  25 m  1:41.77   
99  703  Falang Andrea  2004  SPIF SF  BX5604  25 m  1:42.99   
100  615  Isaksson Julia  2005  ÅKERSBERGA  AT5605  25 m  1:43.71   
101  622  Kling Signe  2005  ÅKERSBERGA  AT8605  25 m  1:43.91   
102  702  Chinbat Khulan  2004  SPIF SF  BS1804  25 m  1:44.66   
103  564  Klingh Elise  2005  VÄSBY SS  AT7605  25 m  1:45.18   
104  712  Kjellström Josefin  2005  SPIF SF  BI4205  25 m  1:48.99   
105  723  Markowicz LIndén Andrea  2004  SPIF SF  BS7804  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  21 oktober 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  14:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner