2020-06-02   00:01:19
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 2017/2018, Eriksdalsbadet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

5_S
Gren 5, 400m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
180  Vartiainen Alexandra  2001  SK NEPTUN  BW1801  25 m  5:00.89   
48  Arrhén Andersson Ella  2002  JÄRFÄLLA S  AX8402  25 m  5:07.52   
82  Sandsjö Tone  2003  JÄRFÄLLA S  AF5403  25 m  5:19.74   
323  Nordström Elsa  2001  SKK  AV9401  25 m  5:20.87   
51  Edbom Ebba  2002  JÄRFÄLLA S  AQ4602  25 m  5:21.01   
149  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m  5:26.10   
61  Hansson Emma  2002  JÄRFÄLLA S  AQ9602  25 m  5:26.21   
70  Lindqvist Amanda  2002  JÄRFÄLLA S  AU6202  25 m  5:29.39   
785  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  5:29.39   
10  67  Larsson Louise  2002  JÄRFÄLLA S  AH2802  25 m  5:32.60   
11  130  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  25 m  5:40.64   
12  65  Iwarson Josefine  2003  JÄRFÄLLA S  AT1603  25 m  5:42.53   
13  306  Eklöf Klara  2002  SKK  AH2202  25 m  5:44.31   
14  71  Lindqvist Elin  2004  JÄRFÄLLA S  AP7204  25 m  5:44.86   
15  88  Tsirona Dimitra  2002  JÄRFÄLLA S  AP3602  50 m  5:50.88   
16  631  Stendrake Wilma  2003  ÅKERSBERGA  BB2403  25 m  5:53.13   
17  705  Fogelsjöö Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  50 m  5:56.14   
18  79  Policastro Rebecca  2003  JÄRFÄLLA S  AI2403  25 m  5:59.54   
19  129  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  50 m  6:09.89   
20  563  Kantecki Oliwia  2003  VÄSBY SS  AE7203  50 m  6:10.03   
21  544  Samuelsson Mia  2005  WISBY SS  AV7205  25 m  6:10.44   
22  731  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  50 m  6:21.38   
23  141  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  50 m  6:24.48   
24  328  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  25 m  6:36.20   
25  177  Unden Clara  2004  SK NEPTUN  AW6404  50 m  6:51.30   
26  112  Berg Evelina  2002  SK NEPTUN  BX0402  50 m  7:00.04   
27  47  Andersson Josefin  2003  JÄRFÄLLA S  AZ5603  25 m     
28  49  Arvehed Moa  2003  JÄRFÄLLA S  AT7803  25 m     
29  92  Zetterlund Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  AO5403  25 m     
30  126  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  25 m     
31  140  Johnston Nike  2005  SK NEPTUN  AJ5405  25 m     
32  153  Martinsson Iris  2005  SK NEPTUN  AF3405  25 m     
33  171  Sundberg Elisa  2005  SK NEPTUN  AP6805  25 m     
34  305  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  25 m     
35  446  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m     
36  577  Nyblom Moa  2005  VÄSBY SS  AA5605  25 m     
37  588  Taflin Jäghult Therese  2002  VÄSBY SS  BH0602  25 m     
38  603  Bonorden Filippa  2005  ÅKERSBERGA  AH5805  25 m     
39  628  Rönnbro Nora  2004  ÅKERSBERGA  AU8404  25 m     
40  636  Westberg Magda  2005  ÅKERSBERGA  AT5805  25 m     
41  698  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  25 m     
42  778  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  25 m     
43  793  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  25 m     
44  800  Yli-Jama Iiris  2003  ÅSK  03A354  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  21 oktober 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  14:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner