2020-06-02   01:45:35
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 2017/2018, Eriksdalsbadet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

7_S
Gren 7, 800m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
55  Fröde Simon  2003  JÄRFÄLLA S  AB0303  25 m  8:53.47   
54  Fröde Elias  2001  JÄRFÄLLA S  AE9901  25 m  9:02.05   
317  Jacobsson Fredrik  2001  SKK  AK8701  25 m  9:18.09   
77  Nykvist Linus  2001  JÄRFÄLLA S  AH3701  25 m  9:19.83   
188  Karlsson Adam  2000  NORRTÄLJE  AK5900  25 m  9:31.41   
791  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  50 m  9:32.23   
537  Granath Jesper  2002  WISBY SS  AM5902  25 m  9:35.72   
87  Thörn Linus  2002  JÄRFÄLLA S  AN6102  25 m  9:37.25   
734  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  25 m  9:51.53   
10  326  Selander Tor  2002  SKK  AH4902  25 m  9:53.23   
11  190  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  9:53.52   
12  59  Hanson Rasmus  2003  JÄRFÄLLA S  AB1303  25 m  9:55.92   
13  117  Cerps Gustavs  2004  SK NEPTUN  AJ3704  50 m  10:19.55   
14  157  Mueller Hjalmar  2004  SK NEPTUN  AR8104  50 m  10:23.87   
15  155  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  10:27.85   
16  724  Munshi Aryan  2002  SPIF SF  AZ0102  25 m  10:32.05   
17  543  Pettersson Walter  2003  WISBY SS  AT3503  25 m  10:34.30   
18  704  Falk Erik  2003  SPIF SF  AL0103  50 m  10:44.55   
19  553  Areblad Linus  2004  VÄSBY SS  AI9504  25 m  10:49.81   
20  604  Bostani Hussain  2000  ÅKERSBERGA  BA7100  25 m  11:01.55   
21  169  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  50 m  11:07.97   
22  768  Kalvik Rasmus  2004  ÅSF  04A904  25 m  11:19.84   
23  78  Nykvist Marcus  2004  JÄRFÄLLA S  AB1504  25 m  11:29.80   
24  629  Sandström Jesper  2003  ÅKERSBERGA  AM1103  25 m  12:01.55   
25  310  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  25 m  12:10.61   
26  311  Graner Anton  2005  SKK  AH4905  25 m  13:09.59   
27  300  Alveskär Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  25 m  15:19.51   
28  108  Bang Ferdinand  2005  SK NEPTUN  AF1305  25 m     
29  600  Barkarö Johannes  2004  ÅKERSBERGA  AI7904  25 m     
30  611  Glassel Kalle  2003  ÅKERSBERGA  AS5303  25 m     
31  638  Widstrand Isak  2004  ÅKERSBERGA  AA1113  25 m     
32  729  Rasool Oliver  2003  SPIF SF  AI0103  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  21 oktober 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  14:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner