2020-06-06   16:47:51
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 2017/2018, Södertälje

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

15_S
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
353  Jonsson Carolina  2002  SÖDERTÄLJE  AU5402  50 m  1:03.08   
388  Bäckström Olivia  2005  SÖDERTÖRN  AM0205  25 m  1:06.18   
421  Possman Klara  2003  SÖDERTÖRN  BA6803  50 m  1:06.68   
261  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  25 m  1:06.84   
375  Welin-Berger Nadia  2002  SÖDERTÄLJE  AU4402  25 m  1:08.19   
393  Colic Saliha  2003  SÖDERTÖRN  AX8803  25 m  1:08.79   
492  Ewerbring Jennie  2003  TÄBY SIM  AT6603  25 m  1:08.84   
418  Pavlovic Cano Nina  2004  SÖDERTÖRN  AS7804  25 m  1:08.99   
674  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  1:09.53   
10  506  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  25 m  1:09.57   
11  529  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  25 m  1:10.12   
12  274  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  25 m  1:10.13   
13  280  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m  1:10.28   
14  212  Heintz Felicia  2004  SKURU IK  AU8204  25 m  1:10.36   
15  241  Augustsson Julia  2000  SPÅRVÄGEN  BC9200  50 m  1:10.39   
16  379  Yu Hammarsten Linnea  2002  SÖDERTÄLJE  AU7802  25 m  1:10.83   
17  414  Nilsson Amanda  2002  SÖDERTÖRN  BS9202  25 m  1:12.17   
18  291  Vaamonde Belize  2004  SPÅRVÄGEN  AI5404  25 m  1:12.23   
19  452  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  25 m  1:12.24   
20  243  Bagelius Johanna  2004  SPÅRVÄGEN  BB4604  25 m  1:12.93   
21  266  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  25 m  1:13.38   
22  467  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  1:13.66   
23  105  Viberg Cecilia  2003  LIDINGÖ SK  AU1603  25 m  1:13.69   
24  488  Börjesson Embla  2002  TÄBY SIM  AZ1802  25 m  1:13.72   
25  295  Viinapuu Anna  2000  SPÅRVÄGEN  AH8400  25 m  1:14.36   
26  276  Morota Nova  2005  SPÅRVÄGEN  AJ6405  25 m  1:14.71   
27  340  Blomberg Angelica  2002  SÖDERTÄLJE  AD8802  25 m  1:15.17   
28  211  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  1:15.18   
29  751  Hägesten Matilda  2000  ÄLVSJÖ SF  AF1400  25 m  1:15.52   
30  486  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  25 m  1:16.11   
31  249  Danes Ioana  2002  SPÅRVÄGEN  AY3802  50 m  1:16.31   
32  677  Montes Elvira  2004  SS04  AS3804  25 m  1:16.42   
33  336  Bengtsson Frida  2003  SÖDERTÄLJE  AY2803  25 m  1:16.59   
34  373  Teljstedt Linnéa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ6203  25 m  1:16.59   
35  263  Holmberg Sofia  2002  SPÅRVÄGEN  AU1202  25 m  1:16.75   
36  372  Teglöf Isabel  2003  SÖDERTÄLJE  AZ3203  50 m  1:16.92   
37  405  Jönsson Alice  2003  SÖDERTÖRN  BN5403  25 m  1:17.40   
38  231  Åhlen Wilma  2005  SKURU IK  AO8205  50 m  1:17.43   
39  272  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  1:18.22   
40  676  Montelius Emma  2005  SS04  AY4805  25 m  1:18.33   
41  374  Tossavainen Sofia  2005  SÖDERTÄLJE  AJ2805  25 m  1:18.34   
42  376  Vinger Lisa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ8203  25 m  1:18.34   
43  358  Lindberg Vilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL9204  25 m  1:18.45   
44  199  Johansson Elin  2004  SALTSJÖB  BB5404  25 m  1:18.59   
45  387  Birgoth Thea  2004  SÖDERTÖRN  BV8404  25 m  1:18.60   
46  294  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  1:18.65   
47  252  Eriksson Alexandra  2002  SPÅRVÄGEN  BM8602  25 m  1:18.77   
48  518  Nylund Viktoria  2001  TÄBY SIM  BD1801  25 m  1:19.00   
49  679  Nordström Isabel  2001  SS04  BH1801  25 m  1:19.06   
50  384  Axelmalm Rebecka  2003  SÖDERTÖRN  BG7603  25 m  1:20.54   
51  503  Hellgren Elina  2004  TÄBY SIM  BA2404  25 m  1:20.68   
52  482  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  25 m  1:20.89   
53  509  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  25 m  1:21.16   
54  223  Niska Söderqvist Lovisa  2004  SKURU IK  AX2804  25 m  1:22.14   
55  746  Brinne Roos Stella  2004  ÄLVSJÖ SF  BG0204  25 m  1:22.27   
56  215  Hjalt Klara  2003  SKURU IK  BL4603  25 m  1:24.31   
57  207  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  1:24.56   
58  288  Thunberg Alma  2005  SPÅRVÄGEN  AV1605  25 m  1:24.94   
59  530  Svensson Ida  2002  TÄBY SIM  BR3402  50 m  1:26.34   
60  234  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  1:27.80   
61  491  Ersson Clara  2004  TÄBY SIM  BA3204  25 m  1:29.46   
62  651  Marsten Tyra  2004  ÖSMO SS  AE9404  25 m  1:30.00   
63  644  Claesson Linn  2002  ÖSMO SS  AE6402  25 m  1:32.31   
64  500  Haux Hannah  2004  TÄBY SIM  BC3804  50 m  1:33.40   
65  355  Landegren Wilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL1404  25 m  1:34.09   
66  32  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  25 m  1:34.22   
67  100  Glifberg Elin  2004  LIDINGÖ SK  AW4804  25 m  1:34.34   
68  225  Persson Isabelle  2004  SKURU IK  AC7604  25 m  1:34.67   
69  37  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  BE0402  25 m  1:36.76   
70  341  Bäckstrand Cheyenne  2005  SÖDERTÄLJE  AY8205  25 m  1:40.00   
71  474  Wallman Frida  2005  TYRESÖ SS  AQ6405  25 m  1:41.92   
72  343  Englund Alice  2005  SÖDERTÄLJE  AS4205  25 m  1:43.09   
73  650  Marsten Elsa  2002  ÖSMO SS  AJ2602  25 m  1:43.35   
74  457  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRESÖ SS  BB3805  25 m  1:48.11   
75  254  Färm Alina  2005  SPÅRVÄGEN  AV3605  25 m  1:54.19   
76  368  St. Clair Maitland Nicola  2003  SÖDERTÄLJE  CB4403  25 m  2:00.00   
77  489  Davies Alice  2004  TÄBY SIM  BH5404  25 m     
78  501  Hedbeck Rebecka  2004  TÄBY SIM  BR0604  25 m     
79  523  Sandberg Amanda  2003  TÄBY SIM  CC3403  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  21 oktober 2017 
Licensierad till: Södertälje Simsällskap  Utskriftstid  08:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner