2020-06-06   16:46:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 2017/2018, Södertälje

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

4_S
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
391  Charlton Markus  2001  SÖDERTÖRN  AD7701  25 m  2:29.51   
293  Wallén Andreas  2002  SPÅRVÄGEN  AP9302  25 m  2:36.44   
517  Nordén Axel  2001  TÄBY SIM  AO3301  25 m  2:36.47   
367  Soume Sebastian  2001  SÖDERTÄLJE  AE2901  25 m  2:37.43   
683  Reuterskiöld Douglas  2002  SS04  AM1302  25 m  2:42.28   
431  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  25 m  2:45.66   
245  Bernhardsson William  2002  SPÅRVÄGEN  AI4702  25 m  2:46.20   
239  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  25 m  2:46.21   
648  Kvist Mattias  2003  ÖSMO SS  AB5503  25 m  2:46.94   
10  522  Rune Isac  2003  TÄBY SIM  AM9503  25 m  2:47.63   
11  525  Seel Simon  2003  TÄBY SIM  AO0903  50 m  2:48.67   
12  527  Stein Tor  2003  TÄBY SIM  AR2903  25 m  2:49.94   
13  643  Björklund Liam  2003  ÖSMO SS  AB6503  25 m  2:53.91   
14  484  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  25 m  2:54.39   
15  397  Gunnarsson Emil  2004  SÖDERTÖRN  AM0504  25 m  2:54.71   
16  410  Lundberg Max  2001  SÖDERTÖRN  AQ8301  25 m  2:56.00   
17  513  Lörinc Simon  2003  TÄBY SIM  AK8503  25 m  2:56.68   
18  284  Siotis Jannis  2003  SPÅRVÄGEN  AL3303  25 m  2:57.11   
19  649  Mardeni Zain  2001  ÖSMO SS  AY0501  25 m  2:58.15   
20  660  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  25 m  2:58.71   
21  663  Fridsell Oskar  2003  SS04  AS7503  25 m  3:00.33   
22  253  Erneholm Oliver  2003  SPÅRVÄGEN  AO4503  50 m  3:01.94   
23  269  Lehtonen Hebert Alexander  2002  SPÅRVÄGEN  AO9102  25 m  3:02.19   
24  346  Fällman Oscar  2003  SÖDERTÄLJE  AM5103  25 m  3:02.41   
25  240  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  50 m  3:06.79   
26  31  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  25 m  3:08.51   
27  286  Styrman Einar  2005  SPÅRVÄGEN  AH3305  50 m  3:09.39   
28  364  Pyötsiä Rafael  2003  SÖDERTÄLJE  AL2103  25 m  3:18.71   
29  459  Hedman Pontus  2002  TYRESÖ SS  BA3102  25 m  3:19.63   
30  645  Claesson Max  2004  ÖSMO SS  AB1904  25 m  3:20.00   
31  208  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  AQ1303  25 m  3:23.33   
32  642  Andrée Michael  2004  ÖSMO SS  AX7904  25 m  3:27.00   
33  403  Hägglund Filip  2004  SÖDERTÖRN  AV5304  25 m  3:29.41   
34  30  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  25 m  3:32.34   
35  400  Hamzehnejad Alvin  2004  SÖDERTÖRN  AV9304  25 m  3:39.93   
36  206  Bränström Manfred  2005  SKURU IK  AI6705  25 m     
37  214  Herlitz Joel  2003  SKURU IK  AY4703  25 m     
38  251  Eriksson Alan  2005  SPÅRVÄGEN  AH2905  25 m     
39  682  Ponomarjous Artjoms  2004  SS04  AV1904  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  21 oktober 2017 
Licensierad till: Södertälje Simsällskap  Utskriftstid  08:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner