2021-04-14   13:40:05
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 2017/2018, Södertälje

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Lördag 21okt

5_S
Gren 5, 400m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
335  Arnou Solène  2000  SÖDERTÄLJE  AX4600  25 m  5:14.11   
393  Colic Saliha  2003  SÖDERTÖRN  AX8803  25 m  5:16.13   
372  Teglöf Isabel  2003  SÖDERTÄLJE  AZ3203  25 m  5:25.36   
507  Junehed Josephine  2002  TÄBY SIM  AN1202  25 m  5:26.85   
196  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  5:35.09   
294  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  5:35.33   
524  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  25 m  5:38.84   
528  Ström Thilda  2003  TÄBY SIM  AT5803  25 m  5:38.97   
296  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  25 m  5:41.10   
10  674  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  5:46.69   
11  266  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  25 m  5:50.98   
12  374  Tossavainen Sofia  2005  SÖDERTÄLJE  AJ2805  25 m  5:55.00   
13  485  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  25 m  6:02.93   
14  37  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  BE0402  25 m  6:10.00   
15  358  Lindberg Vilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL9204  25 m  6:10.15   
16  32  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  25 m  6:15.00   
17  41  Pettersson Ella  2002  GUSTAVSBER  BR8202  25 m  6:20.00   
18  336  Bengtsson Frida  2003  SÖDERTÄLJE  AY2803  25 m  6:20.83   
19  504  Håbro Karjanmaa Tindra  2004  TÄBY SIM  BA2204  50 m  6:28.91   
20  357  Lange Oliwia  2004  SÖDERTÄLJE  BS6604  25 m  6:40.00   
21  503  Hellgren Elina  2004  TÄBY SIM  BA2404  50 m  6:49.01   
22  341  Bäckstrand Cheyenne  2005  SÖDERTÄLJE  AY8205  25 m  7:00.00   
23  377  Yelda Bibo Jenny  2004  SÖDERTÄLJE  BS7604  25 m  7:00.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  21 oktober 2017 
Licensierad till: Södertälje Simsällskap  Utskriftstid  08:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner