2019-11-18   20:27:26
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 2017-2018, Staffanstorp

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördagen den 21/10 kl. 09:00

3_S
Gren 3, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
61  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  25 m  1:20.31   
99  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  1:21.11   
51  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  1:21.44   
66  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  1:22.56   
42  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  25 m  1:22.86   
128  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  25 m  1:22.89   
70  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  25 m  1:23.14   
155  Jartelius Felicia  2001  SK TRITON  AS6601  25 m  1:23.86  EFT 
145  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  1:24.03   
10  143  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  1:24.28   
11  156  Pålsson Malin  2002  SK TRITON  AO6402  25 m  1:25.11  EFT 
12  109  Järnegren Moa  2003  SK TRITON  BK6803  25 m  1:25.81   
13  97  Bengtsson Nimander Zinna  2005  SK TRITON  AD1405  25 m  1:25.89   
14  137  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  25 m  1:26.05   
15  41  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  25 m  1:26.71   
16  75  Persson Amanda  2005  MKK  AJ0805  25 m  1:26.92   
17  142  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  1:27.06   
18  88  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  1:28.26   
19  11  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  1:28.51   
20  54  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  1:29.83   
21  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  1:30.08   
22  79  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  1:30.68   
23  37  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  1:31.53   
24  132  Ramic Emma  2004  SK TRITON  AJ2804  25 m  1:31.60   
25  18  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  50 m  1:32.05   
26  130  Plantin Lina  2005  SK TRITON  AJ7605  25 m  1:33.07   
27  81  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  1:33.95   
28  62  Lang Mia  2002  MKK  BO8402  25 m  1:33.96   
29  10  Nilsson Klara  2004  SK HAJEN  AQ3804  25 m  1:33.97   
30  Möller Emilia  2004  SK HAJEN  BG5204  25 m  1:34.09   
31  151  Siöland Nellie  2005  SK TRITON  BD0405  25 m  1:34.87   
32  131  Pålsson Amanda  2005  SK TRITON  AV6805  25 m  1:35.09   
33  44  Curan Adna  2003  MKK  BK4803  25 m  1:35.36   
34  146  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  1:35.51   
35  153  Jarvi Tyra  2004  SS IDEN  AC6804  25 m  1:36.59  EFT 
36  29  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  1:37.00   
37  108  Jeppsson Ida  2004  SK TRITON  AW5804  25 m  1:37.34   
38  28  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  1:37.44   
39  64  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  1:37.69   
40  78  Persson Matilda  2004  MKK  AX2204  25 m  1:37.70   
41  140  Öhlin Nora  2000  SK TRITON  BR1400  25 m  1:38.18   
42  57  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  1:39.47   
43  23  Moreau Fanny  2003  LANDSKRONA  AF3603  25 m  1:39.58   
44  31  Thell Elsa  2004  LANDSKRONA  AY5804  50 m  1:40.05   
45  69  Metovska Öznur  2005  MKK  BL6605  25 m  1:43.17   
46  103  Dalengran Mollie  2004  SK TRITON  BT1604  25 m  1:44.55   
47  53  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  1:45.01   
48  113  Mercourios Melina  2005  SK TRITON  AO1405  25 m  1:45.35   
49  118  Nilsson Jenny  2005  SK TRITON  AV9805  25 m  1:46.40   
50  150  Lindström Hanna  2005  SK TRITON  BI4805  25 m  1:52.28   
51  25  Persson-Giribaldi Isabelle  2005  LANDSKRONA  BL1205  25 m  1:56.54   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  19 oktober 2017 
Licensierad till: Simklubben Triton  Utskriftstid  22:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner