2020-02-19   05:05:16
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Document
Start list
Event 10, 100 m ryggsim fl A, B Final 1 (6)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
1
2
113 3 Emelie Araya Pimentel 2005 TUREBERG
261 4 Alice Warglo 2004 TÄBY SIM
10 5 Beatrice Gustafsson 2005 DANDERYD
6
7
Event 10, 100 m ryggsim fl A, B Final 2 (6)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
1
281 2 Elina Darvish 2005 SS04 1:46.43
251 3 Tilda Svärd 2005 TÄBY SIM 1:43.42
96 4 Klara Högfeldt 2005 SKK 1:38.39
42 5 Filippa Bergman 2005 SKURU IK 1:39.99
307 6 Felicia Rydsheim 2005 SS04 1:44.83
268 7 Julia Isaksson 2005 ÅKERSBERGA 1:52.47
Event 10, 100 m ryggsim fl A, B Final 3 (6)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
7 1 Irma Ehrengren 2005 DANDERYD 1:37.42
134 2 Jade Hansson 2005 TUREBERG 1:32.69
310 3 Sigrid Svanberg 2004 SS04 1:31.06
266 4 Filippa Bonorden 2005 ÅKERSBERGA 1:29.68
13 5 Felicia Malkan-Juvelin 2005 DANDERYD 1:30.60
273 6 Magda Westberg 2005 ÅKERSBERGA 1:31.10
293 7 Gabriella Klang Fornehed 2003 SS04 1:35.68
Event 10, 100 m ryggsim fl A, B Final 4 (6)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
280 1 Adéla Darvish 2003 SS04 1:29.14
84 2 Amanda Bäck 2005 SKK 1:28.34
97 3 Elsa  Kärvestedt 2005 SKK 1:26.97
150 4 Julia Liu 2004 TUREBERG 1:25.68
235 5 Irma Malmström 2004 TÄBY SIM 1:25.87
149 6 Ebbalisa Lidgren 2005 TUREBERG 1:27.81
16 7 Ebba Rosander 2005 DANDERYD 1:28.52
Event 10, 100 m ryggsim fl A, B Final 5 (6)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
79 1 Lina Ahlström 2005 SKK 1:24.71
218 2 Agnes Gustavsson 2005 TÄBY SIM 1:23.07
160 3 Astrid Nilsson 2003 TUREBERG 1:20.01
117 4 Sara Arnö 2004 TUREBERG 1:18.19
14 5 Sofia Montan 2004 DANDERYD 1:19.61
276 6 Maja Berngrim 2003 SS04 1:21.29
142 7 Johanna  Klingenstierna 2005 TUREBERG 1:24.07
Event 10, 100 m ryggsim fl A, B Final 6 (6)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
313 1 Alice Velden 2005 SS04 1:17.51
139 2 Julia Häglund 2003 TUREBERG 1:16.96
109 3 Hanna Åsbrink 2002 SKK 1:13.06
190 4 Yasemin Uzum 2003 TUREBERG 1:11.91
138 5 Selma Holmer 2004 TUREBERG 1:12.36
5 6 Louise Blomqvist 2004 DANDERYD 1:14.73
126 7 Cornelia Ericsson 2003 TUREBERG 1:17.26
2017-10-07 08:56:41
Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: IC Control Media & Sport

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner