2020-01-29   15:18:18
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Document
Start list
Event 13, 100 m medley po A, B Final 1 (6)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
1
274 2 Gustav Aglert 2004 SS04
227 3 Alexandros Ladis 2005 TÄBY SIM
355 4 Simon Alveskär Lundfeldt 2005 SKK 1:54.04
216 5 Louie Gabrielsson 2005 TÄBY SIM 2:02.72
285 6 Jakob Fridsell 2005 SS04
7
Event 13, 100 m medley po A, B Final 2 (6)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
303 1 Malkolm Nömm 2005 SS04 1:49.18
88 2 Oscar Flores 2005 SKK 1:44.66
183 3 Leo Svanfeldt 2002 TUREBERG 1:40.87
206 4 Ludvig Berndtsson 2005 TÄBY SIM 1:37.41
224 5 Caspian Humble 2005 TÄBY SIM 1:40.18
52 6 Mikael Lanestrand 2005 SKURU IK 1:42.74
352 7 Isak Malmfors 2005 SKURU IK 1:46.32
Event 13, 100 m medley po A, B Final 3 (6)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
220 1 Oliver Haux 2005 TÄBY SIM 1:35.55
11 2 Leon Gvozdev 2004 DANDERYD 1:31.86
80 3 David Berggren 2005 SKK 1:31.42
28 4 Calle Samuelsson 2003 GUSTAVSBER 1:27.70
93 5 Jonas Harju 2005 SKK 1:28.38
18 6 Erik Sundström Curstedt 2005 DANDERYD 1:31.58
278 7 Neo Carlberg 2005 SS04 1:34.99
Event 13, 100 m medley po A, B Final 4 (6)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
108 1 Gustav Åsbrink 2005 SKK 1:26.53
31 2 Ted Wiker 2004 GUSTAVSBER 1:24.87
315 3 Alexander Youssef 2004 SS04 1:24.12
24 4 Max Eriksson 2003 GUSTAVSBER 1:23.95
15 5 Benjamin Poehler 2005 DANDERYD 1:24.12
114 6 Albin Argelius 2005 TUREBERG 1:24.26
29 7 Oskar Sundqvist 2003 GUSTAVSBER 1:26.12
Event 13, 100 m medley po A, B Final 5 (6)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
27 1 Arvid Nilsson 2003 GUSTAVSBER 1:23.62
226 2 Noah Juhlin Fredriksson 2005 TÄBY SIM 1:22.77
2 3 Wilhelm Arvidsson 2005 DANDERYD 1:20.88
90 4 Anton Graner 2005 SKK 1:19.11
19 5 Johan Sundström Curstedt 2002 DANDERYD 1:20.60
89 6 Vincent Flores 2005 SKK 1:22.51
21 7 Adrian Ekström 2004 GUSTAVSBER 1:23.22
Event 13, 100 m medley po A, B Final 6 (6)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
193 1 Filip Westlund 2003 TUREBERG 1:18.71
181 2 John Sun 2002 TUREBERG 1:15.61
179 3 Michael Stille 2002 TUREBERG 1:14.81
127 4 August Eriksson 2004 TUREBERG 1:07.81
136 5 Ludvig Holfve 2003 TUREBERG 1:09.47
172 6 Niclas Ruimeng Li 2004 TUREBERG 1:15.14
240 7 Marcus Persson Taylor 2005 TÄBY SIM 1:16.64
2017-10-07 08:56:42
Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: IC Control Media & Sport

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner