2020-01-29   10:10:49
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Document
Start list
Event 17, 100m frisim fl C Final 1 (7)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
53 1 Signe Mueller 2007 SKURU IK
135 2 Lilian Holfve 2007 TUREBERG
116 3 Emma Arnö 2008 TUREBERG
187 4 Joanna Terander 2007 TUREBERG
272 5 Karolina Tylets 2006 ÅKERSBERGA
350 6 Selin Sahin 2005 TUREBERG
165 7 Ella Omazic 2007 TUREBERG
Event 17, 100m frisim fl C Final 2 (7)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
148 1 Moa Larsson 2007 TUREBERG
57 2 Aurora Pinho 2006 SKURU IK 1:50.87
69 3 Smilla Palmborg 2007 SPÅRVÄGEN 1:49.49
159 4 Tina Najafzadeh 2006 TUREBERG 1:44.84
67 5 Engla Hellenius 2008 SPÅRVÄGEN 1:46.98
143 6 Maria Klingenstierna 2006 TUREBERG 1:50.74
66 7 Julia Hellberg 2007 SPÅRVÄGEN 1:54.17
Event 17, 100m frisim fl C Final 3 (7)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
73 1 Moa Slättegård 2006 SPÅRVÄGEN 1:44.65
282 2 Lova Deilert 2006 SS04 1:43.13
76 3 Elin Yavuz 2007 SPÅRVÄGEN 1:41.45
8 4 Mikaela Erneholm 2006 DANDERYD 1:41.18
185 5 Ida Söderlund 2006 TUREBERG 1:41.44
71 6 Lea Rosenholm 2006 SPÅRVÄGEN 1:42.20
9 7 Ziyi Fang 2006 DANDERYD 1:44.53
Event 17, 100m frisim fl C Final 4 (7)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
316 1 Danielle Youssef 2006 SS04 1:39.22
289 2 Amanda Hörberg 2006 SS04 1:35.37
231 3 Amanda Lindberg 2006 TÄBY SIM 1:33.13
263 4 Linnea Wiberg 2006 TÄBY SIM 1:31.43
6 5 Hanna Bolinder 2006 DANDERYD 1:32.86
122 6 Emilia Buchgeister 2006 TUREBERG 1:33.71
47 7 Tilde Furingsten 2008 SKURU IK 1:35.65
Event 17, 100m frisim fl C Final 5 (7)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
290 1 Leah Ishaq 2006 SS04 1:31.41
95 2 Nellie Häger 2006 SKK 1:30.99
209 3 Deniz Degerbalkan 2006 TÄBY SIM 1:30.29
154 4 Julia Marklund 2006 TUREBERG 1:29.08
271 5 Tyra Korent 2006 ÅKERSBERGA 1:29.37
297 6 Emilia Lingman 2006 SS04 1:30.56
163 7 Ebba Näsvall 2006 TUREBERG 1:31.00
Event 17, 100m frisim fl C Final 6 (7)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
1 1 Julia Anttila 2006 DANDERYD 1:27.71
144 2 Maria Krejci 2006 TUREBERG 1:26.76
225 3 Emmy Hällkvist 2008 TÄBY SIM 1:25.01
3 4 Rebecka Barkvall 2007 DANDERYD 1:20.48
311 5 Nea Tiger Armelius 2006 SS04 1:22.52
230 6 Rose Li 2006 TÄBY SIM 1:25.89
167 7 Vera  Popova 2006 TUREBERG 1:26.96
Event 17, 100m frisim fl C Final 7 (7)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
100 1 Sofia Lövqvist 2006 SKK 1:20.21
207 2 Amanda Björklund 2006 TÄBY SIM 1:17.61
23 3 Malva Eriksson 2006 GUSTAVSBER 1:15.76
87 4 Elvira Flores 2006 SKK 1:13.68
46 5 Alva Furingsten 2006 SKURU IK 1:15.75
51 6 Nora Kovacs 2006 SKURU IK 1:16.95
91 7 Vida Haesert 2006 SKK 1:17.61
2017-10-07 08:56:43
Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: IC Control Media & Sport

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner