2020-01-29   15:14:29
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Document
Start list
Event 2, 50 m frisim fl A, B Final 1 (10)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
296 1 Isabelle Lindström 2003 SS04
113 2 Emelie Araya Pimentel 2005 TUREBERG
308 3 Alexandra Sandell 2003 SS04
10 4 Beatrice Gustafsson 2005 DANDERYD
152 5 Majken Ljunggren 2005 TUREBERG
250 6 Eleonora Svensson 2005 TÄBY SIM
242 7 Mathilda Sandberg 2005 TÄBY SIM
Event 2, 50 m frisim fl A, B Final 2 (10)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
166 1 Ebba  Pihl 2005 TUREBERG
189 2 Matilda Tiselius 2005 TUREBERG 53.72
268 3 Julia Isaksson 2005 ÅKERSBERGA 44.11
184 4 Elinor Svensson 2004 TUREBERG 42.57
284 5 Linn Emanuelsson 2004 SS04 43.04
260 6 Anna Wang 2005 TÄBY SIM 45.00
261 7 Alice Warglo 2004 TÄBY SIM
Event 2, 50 m frisim fl A, B Final 3 (10)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
233 1 Ida Lindqvist 2005 TÄBY SIM 42.56
153 2 Isabelle Lundwall Lager 2004 TUREBERG 42.04
281 3 Elina Darvish 2005 SS04 41.45
251 4 Tilda Svärd 2005 TÄBY SIM 40.62
286 5 Torun Fritioff 2004 SS04 40.87
238 6 Emma Olsson Sande 2005 TÄBY SIM 41.46
42 7 Filippa Bergman 2005 SKURU IK 42.16
Event 2, 50 m frisim fl A, B Final 4 (10)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
301 1 Melissa Muhic 2004 SS04 39.70
12 2 Wilma Hammargren 2005 DANDERYD 38.33
249 3 Nora Sundberg 2005 TÄBY SIM 38.17
266 4 Filippa Bonorden 2005 ÅKERSBERGA 37.94
7 5 Irma Ehrengren 2005 DANDERYD 38.07
96 6 Klara Högfeldt 2005 SKK 38.25
298 7 Linn Lynch 2005 SS04 39.55
Event 2, 50 m frisim fl A, B Final 5 (10)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
305 1 klara Pettersson 2004 SS04 37.53
283 2 Tove Dicander 2005 SS04 37.14
273 3 Magda Westberg 2005 ÅKERSBERGA 36.47
280 4 Adéla Darvish 2003 SS04 36.37
150 5 Julia Liu 2004 TUREBERG 36.39
269 6 Alexandra Kanhamn 2005 ÅKERSBERGA 36.72
134 7 Jade Hansson 2005 TUREBERG 37.16
Event 2, 50 m frisim fl A, B Final 6 (10)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
94 1 Alva Herlitz 2005 SKK 36.23
13 2 Felicia Malkan-Juvelin 2005 DANDERYD 35.96
293 3 Gabriella Klang Fornehed 2003 SS04 35.88
309 4 Tilda Selling 2003 SS04 35.50
310 5 Sigrid Svanberg 2004 SS04 35.75
16 6 Ebba Rosander 2005 DANDERYD 35.96
254 7 Ella Thermaenius 2005 TÄBY SIM 36.01
Event 2, 50 m frisim fl A, B Final 7 (10)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
133 1 Lorena Guzman 2004 TUREBERG 35.29
354 2 Julia Zwinkels 2004 SS04 34.71
106 3 Klara Svenheim 2005 SKK 34.29
82 4 Millie Björlin 2003 SKK 34.08
149 5 Ebbalisa Lidgren 2005 TUREBERG 34.17
287 6 Gabriella Gilbert 2004 SS04 34.61
30 7 Lova Tjernqvist 2003 GUSTAVSBER 34.93
Event 2, 50 m frisim fl A, B Final 8 (10)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
65 1 Johanna  Granhällen 2002 SPÅRVÄGEN 34.06
98 2 Sara Kärvestedt 2003 SKK 33.50
218 3 Agnes Gustavsson 2005 TÄBY SIM 33.41
97 4 Elsa  Kärvestedt 2005 SKK 33.09
142 5 Johanna  Klingenstierna 2005 TUREBERG 33.11
84 6 Amanda Bäck 2005 SKK 33.42
105 7 Emelie Sveding 2005 SKK 33.72
Event 2, 50 m frisim fl A, B Final 9 (10)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
313 1 Alice Velden 2005 SS04 33.08
140 2 Kajsa Iwarsson 2003 TUREBERG 32.85
117 3 Sara Arnö 2004 TUREBERG 32.52
109 4 Hanna Åsbrink 2002 SKK 30.64
103 5 Ester Pettersson 2005 SKK 31.65
26 6 Emelie Karlsson 2002 GUSTAVSBER 32.75
276 7 Maja Berngrim 2003 SS04 33.05
Event 2, 50 m frisim fl A, B Final 10 (10)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
160 1 Astrid Nilsson 2003 TUREBERG 30.63
107 2 Liv Tibblin Wahnberg 2002 SKK 30.32
194 3 Clara Wettergren 2002 TUREBERG 30.18
138 4 Selma Holmer 2004 TUREBERG 29.36
139 5 Julia Häglund 2003 TUREBERG 29.50
126 6 Cornelia Ericsson 2003 TUREBERG 30.27
190 7 Yasemin Uzum 2003 TUREBERG 30.35
2017-10-07 08:56:37
Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: IC Control Media & Sport

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner