2020-01-18   10:59:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Document
Start list
Event 4, 50 m ryggsim fl C Final 1 (10)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
1
2
33 3 Jessica Andersson 2007 JÄRFÄLLA S
121 4 Klara Broms 2006 TUREBERG
346 5 Zenan Altuntas 2007 JÄRFÄLLA S
6
7
Event 4, 50 m ryggsim fl C Final 2 (10)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
1
73 2 Moa Slättegård 2006 SPÅRVÄGEN
191 3 Fernanda Vasquez 2007 TUREBERG
58 4 Li Stenmark 2007 SKURU IK
187 5 Joanna Terander 2007 TUREBERG
56 6 Vera Papantoni 2007 SKURU IK
7
Event 4, 50 m ryggsim fl C Final 3 (10)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
64 1 Emelie Granhällen 2008 SPÅRVÄGEN 1:15.78
130 2 Edith Forsell 2007 TUREBERG 59.77
349 3 Anna Malmring 2006 SPÅRVÄGEN 56.41
57 4 Aurora Pinho 2006 SKURU IK 56.31
143 5 Maria Klingenstierna 2006 TUREBERG 56.37
53 6 Signe Mueller 2007 SKURU IK 56.56
76 7 Elin Yavuz 2007 SPÅRVÄGEN 1:01.16
Event 4, 50 m ryggsim fl C Final 4 (10)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
165 1 Ella Omazic 2007 TUREBERG 56.07
288 2 Anna Gomez 2007 SS04 54.08
222 3 Beatrice Hlawatsch 2007 TÄBY SIM 53.47
112 4 Isabell Andersson 2007 TUREBERG 53.16
66 5 Julia Hellberg 2007 SPÅRVÄGEN 53.36
306 6 Asta Revsäter 2007 SS04 53.97
71 7 Lea Rosenholm 2006 SPÅRVÄGEN 54.93
Event 4, 50 m ryggsim fl C Final 5 (10)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
294 1 Emma Klingh 2006 SS04 52.92
300 2 Ida Muhic 2007 SS04 52.25
217 3 Hanna Gong 2007 TÄBY SIM 50.39
69 4 Smilla Palmborg 2007 SPÅRVÄGEN 50.26
47 5 Tilde Furingsten 2008 SKURU IK 50.29
9 6 Ziyi Fang 2006 DANDERYD 51.64
60 7 Amanda Widhe 2007 SKURU IK 52.82
Event 4, 50 m ryggsim fl C Final 6 (10)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
116 1 Emma Arnö 2008 TUREBERG 50.04
8 2 Mikaela Erneholm 2006 DANDERYD 49.93
302 3 Olivia Nietzsche 2006 SS04 49.79
246 4 Hannah Sommar 2007 TÄBY SIM 49.32
177 5 Tencie Spoormaker 2006 TUREBERG 49.60
185 6 Ida Söderlund 2006 TUREBERG 49.91
167 7 Vera  Popova 2006 TUREBERG 49.95
Event 4, 50 m ryggsim fl C Final 7 (10)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
199 1 Linnea Ahlberg 2007 TÄBY SIM 49.28
282 2 Lova Deilert 2006 SS04 49.07
279 3 Wilma Danielsson 2006 SS04 48.40
122 4 Emilia Buchgeister 2006 TUREBERG 47.58
6 5 Hanna Bolinder 2006 DANDERYD 48.17
289 6 Amanda Hörberg 2006 SS04 48.92
1 7 Julia Anttila 2006 DANDERYD 49.25
Event 4, 50 m ryggsim fl C Final 8 (10)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
67 1 Engla Hellenius 2008 SPÅRVÄGEN 47.37
316 2 Danielle Youssef 2006 SS04 46.85
350 3 Selin Sahin 2005 TUREBERG 46.04
81 4 Emelie Bilands 2006 SKK 45.85
135 5 Lilian Holfve 2007 TUREBERG 45.88
271 6 Tyra Korent 2006 ÅKERSBERGA 46.08
297 7 Emilia Lingman 2006 SS04 46.95
Event 4, 50 m ryggsim fl C Final 9 (10)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
234 1 Tuva Lundberg 2006 TÄBY SIM 45.06
144 2 Maria Krejci 2006 TUREBERG 44.59
312 3 Cornelia Utgren 2007 SS04 43.54
23 4 Malva Eriksson 2006 GUSTAVSBER 43.29
3 5 Rebecka Barkvall 2007 DANDERYD 43.40
54 6 Louise Mårtensson 2006 SKURU IK 43.57
290 7 Leah Ishaq 2006 SS04 44.85
Event 4, 50 m ryggsim fl C Final 10 (10)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
100 1 Sofia Lövqvist 2006 SKK 42.52
311 2 Nea Tiger Armelius 2006 SS04 41.33
51 3 Nora Kovacs 2006 SKURU IK 38.87
87 4 Elvira Flores 2006 SKK 36.60
207 5 Amanda Björklund 2006 TÄBY SIM 37.85
46 6 Alva Furingsten 2006 SKURU IK 40.47
225 7 Emmy Hällkvist 2008 TÄBY SIM 42.16
2017-10-07 08:56:38
Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: IC Control Media & Sport

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner