2020-01-29   15:55:14
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Document
Start list
Event 6, 100 m bröstsim fl A, B Final 1 (7)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
1
2
113 3 Emelie Araya Pimentel 2005 TUREBERG 2:00.92
293 4 Gabriella Klang Fornehed 2003 SS04 1:55.72
166 5 Ebba  Pihl 2005 TUREBERG 1:59.93
250 6 Eleonora Svensson 2005 TÄBY SIM
7
Event 6, 100 m bröstsim fl A, B Final 2 (7)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
233 1 Ida Lindqvist 2005 TÄBY SIM 1:53.88
238 2 Emma Olsson Sande 2005 TÄBY SIM 1:51.06
260 3 Anna Wang 2005 TÄBY SIM 1:49.16
295 4 Cecilia Krans 2005 SS04 1:47.81
266 5 Filippa Bonorden 2005 ÅKERSBERGA 1:48.01
281 6 Elina Darvish 2005 SS04 1:51.00
10 7 Beatrice Gustafsson 2005 DANDERYD 1:51.08
Event 6, 100 m bröstsim fl A, B Final 3 (7)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
4 1 Elina Bergenstein Fransson 2004 DANDERYD 1:46.92
269 2 Alexandra Kanhamn 2005 ÅKERSBERGA 1:45.80
307 3 Felicia Rydsheim 2005 SS04 1:45.35
254 4 Ella Thermaenius 2005 TÄBY SIM 1:44.82
253 5 Clara Taberman 2004 TÄBY SIM 1:45.31
298 6 Linn Lynch 2005 SS04 1:45.43
273 7 Magda Westberg 2005 ÅKERSBERGA 1:46.23
Event 6, 100 m bröstsim fl A, B Final 4 (7)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
286 1 Torun Fritioff 2004 SS04 1:43.68
184 2 Elinor Svensson 2004 TUREBERG 1:42.67
284 3 Linn Emanuelsson 2004 SS04 1:42.58
30 4 Lova Tjernqvist 2003 GUSTAVSBER 1:41.67
94 5 Alva Herlitz 2005 SKK 1:41.85
133 6 Lorena Guzman 2004 TUREBERG 1:42.62
153 7 Isabelle Lundwall Lager 2004 TUREBERG 1:42.90
Event 6, 100 m bröstsim fl A, B Final 5 (7)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
243 1 Matilda Schibbye 2004 TÄBY SIM 1:41.59
249 2 Nora Sundberg 2005 TÄBY SIM 1:40.26
26 3 Emelie Karlsson 2002 GUSTAVSBER 1:39.64
296 4 Isabelle Lindström 2003 SS04 1:37.16
7 5 Irma Ehrengren 2005 DANDERYD 1:37.66
203 6 Darcey Bailey 2004 TÄBY SIM 1:39.96
149 7 Ebbalisa Lidgren 2005 TUREBERG 1:41.20
Event 6, 100 m bröstsim fl A, B Final 6 (7)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
106 1 Klara Svenheim 2005 SKK 1:37.10
276 2 Maja Berngrim 2003 SS04 1:34.68
142 3 Johanna  Klingenstierna 2005 TUREBERG 1:33.03
242 4 Mathilda Sandberg 2005 TÄBY SIM 1:31.82
138 5 Selma Holmer 2004 TUREBERG 1:32.23
354 6 Julia Zwinkels 2004 SS04 1:33.65
305 7 klara Pettersson 2004 SS04 1:35.29
Event 6, 100 m bröstsim fl A, B Final 7 (7)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
65 1 Johanna  Granhällen 2002 SPÅRVÄGEN 1:31.57
126 2 Cornelia Ericsson 2003 TUREBERG 1:26.93
160 3 Astrid Nilsson 2003 TUREBERG 1:25.38
194 4 Clara Wettergren 2002 TUREBERG 1:20.27
117 5 Sara Arnö 2004 TUREBERG 1:20.37
105 6 Emelie Sveding 2005 SKK 1:25.99
79 7 Lina Ahlström 2005 SKK 1:27.61
2017-10-07 08:56:39
Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: IC Control Media & Sport

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner