2020-01-29   08:58:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Document
Start list
Event 9, 100 m ryggsim po A, B Final 1 (5)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
1
2
132 3 Hugo Gustafsson 2005 TUREBERG
274 4 Gustav Aglert 2004 SS04
236 5 Filip Norlin 2005 TÄBY SIM
6
7
Event 9, 100 m ryggsim po A, B Final 2 (5)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
1
256 2 Arvid Thoresson 2005 TÄBY SIM 1:47.63
88 3 Oscar Flores 2005 SKK 1:44.76
278 4 Neo Carlberg 2005 SS04 1:35.26
183 5 Leo Svanfeldt 2002 TUREBERG 1:42.21
285 6 Jakob Fridsell 2005 SS04 1:45.03
227 7 Alexandros Ladis 2005 TÄBY SIM
Event 9, 100 m ryggsim po A, B Final 3 (5)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
220 1 Oliver Haux 2005 TÄBY SIM 1:34.47
28 2 Calle Samuelsson 2003 GUSTAVSBER 1:33.58
11 3 Leon Gvozdev 2004 DANDERYD 1:29.78
114 4 Albin Argelius 2005 TUREBERG 1:26.46
29 5 Oskar Sundqvist 2003 GUSTAVSBER 1:29.07
24 6 Max Eriksson 2003 GUSTAVSBER 1:31.89
52 7 Mikael Lanestrand 2005 SKURU IK 1:34.15
Event 9, 100 m ryggsim po A, B Final 4 (5)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
18 1 Erik Sundström Curstedt 2005 DANDERYD 1:25.05
2 2 Wilhelm Arvidsson 2005 DANDERYD 1:22.26
89 3 Vincent Flores 2005 SKK 1:21.90
31 4 Ted Wiker 2004 GUSTAVSBER 1:19.61
115 5 Alexander Arnö 2005 TUREBERG 1:21.87
21 6 Adrian Ekström 2004 GUSTAVSBER 1:22.20
90 7 Anton Graner 2005 SKK 1:23.53
Event 9, 100 m ryggsim po A, B Final 5 (5)
ID Lane Name Born Team Nat Qual time
22 1 Samuel Ekström 2002 GUSTAVSBER 1:19.49
226 2 Noah Juhlin Fredriksson 2005 TÄBY SIM 1:16.53
20 3 Linus Wickström 2003 DANDERYD 1:12.09
136 4 Ludvig Holfve 2003 TUREBERG 1:07.21
127 5 August Eriksson 2004 TUREBERG 1:07.95
181 6 John Sun 2002 TUREBERG 1:14.45
172 7 Niclas Ruimeng Li 2004 TUREBERG 1:18.98
2017-10-07 08:56:40
Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: IC Control Media & Sport

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner