2020-01-29   15:43:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Document
Start list
1 50 m frisim po A, B
# ID Name Club Born License Pool Time Status
1 136 Ludvig Holfve Turebergs Simklubb 2003 AG5503 25m 27.30
2 181 John Sun Turebergs Simklubb 2002 AD4302 25m 27.80
3 127 August Eriksson Turebergs Simklubb 2004 AC3104 25m 28.74
4 179 Michael Stille Turebergs Simklubb 2002 AD7902 50m 28.86
5 27 Arvid Nilsson Gustavsbergs Simsällskap 2003 AG2703 25m 29.38
6 240 Marcus Persson Taylor Täby Sim 2005 AC4905 25m 29.44
7 19 Johan Sundström Curstedt Danderyds Simförening 2002 AT3902 50m 29.61
8 20 Linus Wickström Danderyds Simförening 2003 AK8303 25m 30.16
9 22 Samuel Ekström Gustavsbergs Simsällskap 25m 30.48
2002 AO2702
10 172 Niclas Ruimeng Li Turebergs Simklubb 2004 AE0704 25m 30.48
11 2 Wilhelm Arvidsson Danderyds Simförening 2005 AC3705 25m 30.85
12 193 Filip Westlund Turebergs Simklubb 2003 AL9703 50m 31.13
13 90 Anton Graner Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AH4905 25m 31.27
14 31 Ted Wiker Gustavsbergs Simsällskap 25m 32.29
2004 AE1304
15 15 Benjamin Poehler Danderyds Simförening 2005 AN7905 25m 32.46
16 115 Alexander Arnö Turebergs Simklubb 2005 AB5505 25m 32.59
17 21 Adrian Ekström Gustavsbergs Simsällskap 2004 AV6104 25m 32.71
18 25 Emil Halvardsson Gustavsbergs Simsällskap 2004 AS1704 25m 32.79
19 114 Albin Argelius Turebergs Simklubb 2005 AN1105 25m 32.88
20 226 Noah Juhlin Fredriksson Täby Sim 2005 AI2505 50m 33.00
21 315 Alexander Youssef Solna Sundbyberg SS 04 2004 AS2504 25m 33.75
22 24 Max Eriksson Gustavsbergs Simsällskap 25m 33.83
2003 AG0703
23 108 Gustav Åsbrink Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AE3505 25m 33.94
24 18 Erik Sundström Curstedt Danderyds Simförening 2005 AN5905 25m 34.17
25 28 Calle Samuelsson Gustavsbergs Simsällskap 2003 AJ4503 25m 34.96
26 224 Caspian Humble Täby Sim 2005 AO6705 25m 35.24
27 93 Jonas Harju Stockholms
Kappsimningsklubb
25m 35.38
2005 AH8905
28 80 David Berggren Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AH5905 25m 35.45
29 29 Oskar Sundqvist Gustavsbergs Simsällskap 2003 AH3303 25m 35.58
30 88 Oscar Flores Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AE5305 25m 36.15
31 274 Gustav Aglert Solna Sundbyberg SS 04 2004 AY4304 25m 39.74
32 220 Oliver Haux Täby Sim 2005 AR4705 25m 40.08
33 355 Simon Alveskär Lundfeldt Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AG4505 25m 40.34 LATE
34 285 Jakob Fridsell Solna Sundbyberg SS 04 2005 AT4905 25m 40.39
35 195 Vincent Wettergren Turebergs Simklubb 2005 AG9905 25m 40.67
36 52 Mikael Lanestrand Skuru Idrottsklubb 2005 AI7705 25m 41.70
37 137 Alexander Holm Turebergs Simklubb 2005 AP9905 25m 48.43
38 43 Leo Brehmer Skuru Idrottsklubb 2005 AT6305 25m 57.20
39 11 Leon Gvozdev Danderyds Simförening 2004 AV7104 25m
40 111 Melvin Abrander Turebergs Simklubb 2005 AP1705 25m
41 158 Daniel Moradpour Turebergs Simklubb 2005 AV3505 25m
42 205 Love Bergman Täby Sim 2004 AU4704 25m
43 206 Ludvig Berndtsson Täby Sim 2005 AR8705 25m
44 236 Filip Norlin Täby Sim 25m
2005 AV5505
45 245 Stanislav Shabaltas Täby Sim 2005 AV0705 25m
46 247 Erik Stein Täby Sim 2005 AV7505 25m
47 256 Arvid Thoresson Täby Sim 2005 AS5505 25m
48 303 Malkolm Nömm Solna Sundbyberg SS 04 2005 AT6905 25m
2017-10-06 10:31:11
Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: IC Control Media & Sport

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner