2020-01-29   08:56:38
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Document
Start list
10 100 m ryggsim fl A, B
# ID Name Club Born License Pool Time Status
1 190 Yasemin Uzum Turebergs Simklubb 2003 AI3403 25m 1:11.91
2 138 Selma Holmer Turebergs Simklubb 2004 AM6204 25m 1:12.36
3 109 Hanna Åsbrink Stockholms
Kappsimningsklubb
2002 AX4602 25m 1:13.06
4 5 Louise Blomqvist Danderyds Simförening 2004 BD2204 25m 1:14.73
5 139 Julia Häglund Turebergs Simklubb 2003 AI1403 25m 1:16.96
6 126 Cornelia Ericsson Turebergs Simklubb 2003 AT0603 25m 1:17.26
7 313 Alice Velden Solna Sundbyberg SS 04 2005 AO2405 25m 1:17.51
8 117 Sara Arnö Turebergs Simklubb 2004 AA1208 25m 1:18.19
9 14 Sofia Montan Danderyds Simförening 2004 BJ2804 25m 1:19.61
10 160 Astrid Nilsson Turebergs Simklubb 2003 AQ9403 25m 1:20.01
11 214 Louise Franks Täby Sim 25m 1:20.33
2005 AG7605
12 276 Maja Berngrim Solna Sundbyberg SS 04 2003 BR5403 25m 1:21.29
13 218 Agnes Gustavsson Täby Sim 2005 AV3405 50m 1:23.07
14 142 Johanna  Klingenstierna Turebergs Simklubb 25m 1:24.07
2005 AS1405
15 79 Lina Ahlström Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AS6805 25m 1:24.71
16 150 Julia Liu Turebergs Simklubb 25m 1:25.68
2004 BG6204
17 235 Irma Malmström Täby Sim 2004 BH0604 25m 1:25.87
18 97 Elsa  Kärvestedt Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AG9605 50m 1:26.97
19 149 Ebbalisa Lidgren Turebergs Simklubb 2005 AH9405 25m 1:27.81
20 84 Amanda Bäck Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 BM9205 25m 1:28.34
21 16 Ebba Rosander Danderyds Simförening 2005 BH9605 25m 1:28.52
22 280 Adéla Darvish Solna Sundbyberg SS 04 2003 BX0203 25m 1:29.14
23 266 Filippa Bonorden Åkersberga Simsällskap 2005 AH5805 25m 1:29.68
24 13 Felicia Malkan-Juvelin Danderyds Simförening 2005 BH1805 25m 1:30.60
25 83 Ella  Bolmstrand Stockholms
Kappsimningsklubb
2004 BR5804 50m 1:30.92
26 310 Sigrid Svanberg Solna Sundbyberg SS 04 2004 BT9404 25m 1:31.06
27 273 Magda Westberg Åkersberga Simsällskap 2005 AT5805 25m 1:31.10
28 134 Jade Hansson Turebergs Simklubb 25m 1:32.69
2005 AR1405
29 293 Gabriella Klang Fornehed Solna Sundbyberg SS 04 2003 BO2403 25m 1:35.68
30 7 Irma Ehrengren Danderyds Simförening 2005 BN9605 25m 1:37.42
31 96 Klara Högfeldt Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AL0205 25m 1:38.39
32 251 Tilda Svärd Täby Sim 2005 BB9405 25m 1:43.42
33 307 Felicia Rydsheim Solna Sundbyberg SS 04 25m 1:44.83
2005 BI5805
34 281 Elina Darvish Solna Sundbyberg SS 04 2005 BM9405 25m 1:46.43
35 268 Julia Isaksson Åkersberga Simsällskap 2005 AT5605 25m 1:52.47
36 10 Beatrice Gustafsson Danderyds Simförening 2005 BN5605 25m
37 113 Emelie Araya Pimentel Turebergs Simklubb 2005 BL9805 25m
38 261 Alice Warglo Täby Sim 2004 BZ2204 25m
39 301 Melissa Muhic Solna Sundbyberg SS 04 2004 BT6404 25m
2017-10-06 10:31:14
Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: IC Control Media & Sport

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner