2020-02-22   02:40:38
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Document
Start list
13 100 m medley po A, B
# ID Name Club Born License Pool Time Status
1 127 August Eriksson Turebergs Simklubb 2004 AC3104 25m 1:07.81
2 136 Ludvig Holfve Turebergs Simklubb 2003 AG5503 25m 1:09.47
3 179 Michael Stille Turebergs Simklubb 2002 AD7902 25m 1:14.81
4 172 Niclas Ruimeng Li Turebergs Simklubb 2004 AE0704 25m 1:15.14
5 181 John Sun Turebergs Simklubb 2002 AD4302 25m 1:15.61
6 240 Marcus Persson Taylor Täby Sim 2005 AC4905 25m 1:16.64
7 22 Samuel Ekström Gustavsbergs Simsällskap 2002 AO2702 25m 1:18.68
8 193 Filip Westlund Turebergs Simklubb 2003 AL9703 25m 1:18.71
9 90 Anton Graner Stockholms
Kappsimningsklubb
25m 1:19.11
2005 AH4905
10 19 Johan Sundström Curstedt Danderyds Simförening 2002 AT3902 25m 1:20.60
11 2 Wilhelm Arvidsson Danderyds Simförening 25m 1:20.88
2005 AC3705
12 89 Vincent Flores Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AE7305 25m 1:22.51
13 226 Noah Juhlin Fredriksson Täby Sim 2005 AI2505 25m 1:22.77
14 21 Adrian Ekström Gustavsbergs Simsällskap 2004 AV6104 25m 1:23.22
15 27 Arvid Nilsson Gustavsbergs Simsällskap 2003 AG2703 25m 1:23.62
16 24 Max Eriksson Gustavsbergs Simsällskap 25m 1:23.95
2003 AG0703
17 15 Benjamin Poehler Danderyds Simförening 2005 AN7905 25m 1:24.12
18 315 Alexander Youssef Solna Sundbyberg SS 04 2004 AS2504 25m 1:24.12
19 114 Albin Argelius Turebergs Simklubb 2005 AN1105 25m 1:24.26
20 31 Ted Wiker Gustavsbergs Simsällskap 2004 AE1304 25m 1:24.87
21 29 Oskar Sundqvist Gustavsbergs Simsällskap 2003 AH3303 25m 1:26.12
22 108 Gustav Åsbrink Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AE3505 25m 1:26.53
23 28 Calle Samuelsson Gustavsbergs Simsällskap 2003 AJ4503 25m 1:27.70
24 93 Jonas Harju Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AH8905 25m 1:28.38
25 80 David Berggren Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AH5905 25m 1:31.42
26 18 Erik Sundström Curstedt Danderyds Simförening 2005 AN5905 25m 1:31.58
27 11 Leon Gvozdev Danderyds Simförening 2004 AV7104 25m 1:31.86
28 25 Emil Halvardsson Gustavsbergs Simsällskap 25m 1:32.03
2004 AS1704
29 278 Neo Carlberg Solna Sundbyberg SS 04 2005 AA8505 25m 1:34.99
30 220 Oliver Haux Täby Sim 2005 AR4705 25m 1:35.55
31 206 Ludvig Berndtsson Täby Sim 2005 AR8705 25m 1:37.41
32 224 Caspian Humble Täby Sim 2005 AO6705 25m 1:40.18
33 183 Leo Svanfeldt Turebergs Simklubb 2002 AG7102 25m 1:40.87
34 52 Mikael Lanestrand Skuru Idrottsklubb 2005 AI7705 25m 1:42.74
35 88 Oscar Flores Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AE5305 25m 1:44.66
36 352 Isak Malmfors Skuru Idrottsklubb 2005 AI8705 25m 1:46.32 LATE
37 303 Malkolm Nömm Solna Sundbyberg SS 04 2005 AT6905 25m 1:49.18
38 355 Simon Alveskär Lundfeldt Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AG4505 25m 1:54.04 LATE
39 216 Louie Gabrielsson Täby Sim 2005 AE9705 25m 2:02.72
40 227 Alexandros Ladis Täby Sim 2005 AV0505 25m
41 274 Gustav Aglert Solna Sundbyberg SS 04 2004 AY4304 25m
42 285 Jakob Fridsell Solna Sundbyberg SS 04 2005 AT4905 25m
2017-10-06 10:31:15
Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: IC Control Media & Sport

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner