2020-01-29   15:14:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Document
Start list
2 50 m frisim fl A, B
# ID Name Club Born License Pool Time Status
1 138 Selma Holmer Turebergs Simklubb 2004 AM6204 25m 29.36
2 139 Julia Häglund Turebergs Simklubb 2003 AI1403 25m 29.50
3 194 Clara Wettergren Turebergs Simklubb 2002 AQ3802 25m 30.18
4 126 Cornelia Ericsson Turebergs Simklubb 2003 AT0603 25m 30.27
5 107 Liv Tibblin Wahnberg Stockholms
Kappsimningsklubb
2002 AX5602 25m 30.32
6 190 Yasemin Uzum Turebergs Simklubb 2003 AI3403 50m 30.35
7 160 Astrid Nilsson Turebergs Simklubb 2003 AQ9403 25m 30.63
8 109 Hanna Åsbrink Stockholms
Kappsimningsklubb
2002 AX4602 25m 30.64
9 103 Ester Pettersson Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AD6405 25m 31.65
10 83 Ella  Bolmstrand Stockholms
Kappsimningsklubb
50m 32.12
2004 BR5804
11 117 Sara Arnö Turebergs Simklubb 2004 AA1208 25m 32.52
12 214 Louise Franks Täby Sim 2005 AG7605 25m 32.53
13 26 Emelie Karlsson Gustavsbergs Simsällskap 2002 BE0402 25m 32.75
14 140 Kajsa Iwarsson Turebergs Simklubb 2003 BA9403 25m 32.85
15 276 Maja Berngrim Solna Sundbyberg SS 04 25m 33.05
2003 BR5403
16 313 Alice Velden Solna Sundbyberg SS 04 2005 AO2405 25m 33.08
17 97 Elsa  Kärvestedt Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AG9605 25m 33.09
18 142 Johanna  Klingenstierna Turebergs Simklubb 2005 AS1405 25m 33.11
19 218 Agnes Gustavsson Täby Sim 2005 AV3405 25m 33.41
20 84 Amanda Bäck Stockholms
Kappsimningsklubb
25m 33.42
2005 BM9205
21 98 Sara Kärvestedt Stockholms
Kappsimningsklubb
2003 AO0403 25m 33.50
22 105 Emelie Sveding Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AG8605 25m 33.72
23 65 Johanna  Granhällen Spårvägen Simförening 2002 BO5202 25m 34.06
24 82 Millie Björlin Stockholms
Kappsimningsklubb
2003 CB8203 25m 34.08
25 149 Ebbalisa Lidgren Turebergs Simklubb 2005 AH9405 25m 34.17
26 106 Klara Svenheim Stockholms
Kappsimningsklubb
25m 34.29
2005 AT9205
27 287 Gabriella Gilbert Solna Sundbyberg SS 04 2004 BP4204 25m 34.61
28 354 Julia Zwinkels Solna Sundbyberg SS 04 2004 BM4404 25m 34.71 LATE
29 30 Lova Tjernqvist Gustavsbergs Simsällskap 2003 AP4403 25m 34.93
30 133 Lorena Guzman Turebergs Simklubb 2004 BO3804 25m 35.29
31 309 Tilda Selling Solna Sundbyberg SS 04 25m 35.50
2003 BX4203
32 310 Sigrid Svanberg Solna Sundbyberg SS 04 2004 BT9404 25m 35.75
33 293 Gabriella Klang Fornehed Solna Sundbyberg SS 04 2003 BO2403 25m 35.88
34 13 Felicia Malkan-Juvelin Danderyds Simförening 2005 BH1805 25m 35.96
35 16 Ebba Rosander Danderyds Simförening 2005 BH9605 25m 35.96
36 254 Ella Thermaenius Täby Sim 2005 BB7405 25m 36.01
37 94 Alva Herlitz Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 BF4805 25m 36.23
38 280 Adéla Darvish Solna Sundbyberg SS 04 2003 BX0203 25m 36.37
39 150 Julia Liu Turebergs Simklubb 2004 BG6204 25m 36.39
40 273 Magda Westberg Åkersberga Simsällskap 2005 AT5805 25m 36.47
41 269 Alexandra Kanhamn Åkersberga Simsällskap 2005 AN5405 25m 36.72
42 283 Tove Dicander Solna Sundbyberg SS 04 2005 BI0805 25m 37.14
43 134 Jade Hansson Turebergs Simklubb 2005 AR1405 25m 37.16
44 305 klara Pettersson Solna Sundbyberg SS 04 25m 37.53
2004 BP9204
45 299 Isidora Mitrovic Solna Sundbyberg SS 04 2005 AS2205 25m 37.79
46 7 Irma Ehrengren Danderyds Simförening 2005 BN9605 25m 38.07
47 249 Nora Sundberg Täby Sim 2005 AP4205 25m 38.17
48 96 Klara Högfeldt Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AL0205 25m 38.25
49 12 Wilma Hammargren Danderyds Simförening 25m 38.33
2005 BH0805
50 298 Linn Lynch Solna Sundbyberg SS 04 2005 BP7805 25m 39.55
51 301 Melissa Muhic Solna Sundbyberg SS 04 2004 BT6404 25m 39.70
52 119 Tea Blomqvist Turebergs Simklubb 2005 BE4805 25m 40.39
53 251 Tilda Svärd Täby Sim 2005 BB9405 25m 40.62
54 286 Torun Fritioff Solna Sundbyberg SS 04 2004 BP5204 50m 40.87
55 281 Elina Darvish Solna Sundbyberg SS 04 2005 BM9405 25m 41.45
56 238 Emma Olsson Sande Täby Sim 2005 AU5205 50m 41.46
57 265 Vera  Andersson Hultgren Åkersberga Simsällskap 25m 41.58
2005 AM3805
58 153 Isabelle Lundwall Lager Turebergs Simklubb 2004 AX4804 25m 42.04
59 42 Filippa Bergman Skuru Idrottsklubb 2005 AU6605 25m 42.16
60 233 Ida Lindqvist Täby Sim 2005 BH5205 25m 42.56
61 184 Elinor Svensson Turebergs Simklubb 2004 BG7604 25m 42.57
62 284 Linn Emanuelsson Solna Sundbyberg SS 04 2004 BO8804 25m 43.04
63 268 Julia Isaksson Åkersberga Simsällskap 2005 AT5605 25m 44.11
64 260 Anna Wang Täby Sim 2005 BK1805 25m 45.00
65 189 Matilda Tiselius Turebergs Simklubb 2005 BM1205 25m 53.72
66 10 Beatrice Gustafsson Danderyds Simförening 2005 BN5605 25m
67 113 Emelie Araya Pimentel Turebergs Simklubb 2005 BL9805 25m
68 152 Majken Ljunggren Turebergs Simklubb 25m
2005 BS6405
69 166 Ebba  Pihl Turebergs Simklubb 2005 BM4405 25m
70 242 Mathilda Sandberg Täby Sim 2005 BR2805 25m
71 250 Eleonora Svensson Täby Sim 2005 BS9405 25m
72 261 Alice Warglo Täby Sim 2004 BZ2204 25m
73 296 Isabelle Lindström Solna Sundbyberg SS 04 2003 CA7203 25m
74 308 Alexandra Sandell Solna Sundbyberg SS 04 2003 CC5403 25m
2017-10-06 10:31:13
Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: IC Control Media & Sport

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner