2020-02-19   05:42:23
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Document
Start list
3 50 m ryggsim po C
# ID Name Club Born License Pool Time Status
1 219 Leo Güleryüz Täby Sim 2006 AA4906 25m 36.47
2 147 Henrik Larsson Turebergs Simklubb 2006 AF4106 25m 37.54
3 92 William Hamilton Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AM2706 50m 39.69
4 275 Teodor Berglund Solna Sundbyberg SS 04 2006 AM7306 50m 40.61
5 213 Sixten Ersson Täby Sim 2007 AD5307 25m 41.39
6 204 Daniel Bebenek Täby Sim 2006 AC4706 50m 42.61
7 208 Jan Danovskij Täby Sim 2007 AD8307 25m 43.33
8 257 Benjamin Todorovac
Hallongren
Täby Sim 2006 AM7706 25m 43.36
9 244 Troy Sevonen Täby Sim 2008 AE6708 25m 45.64
10 102 Hugo Patrikson Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AJ6506 25m 46.57
11 62 Brian Eriksson Spårvägen Simförening 2007 AF1907 25m 46.84
12 223 Albin Holmgren Täby Sim 2009 AA9309 25m 47.95
13 156 Axel Mickelsson Turebergs Simklubb 2006 AC4506 25m 48.33
14 262 Edward Watson Täby Sim 2008 AC8108 25m 48.80
15 270 Vide Kling Åkersberga Simsällskap 2007 AA8907 25m 49.72
16 63 Konstantinos Georgiadis
Thriskos
Spårvägen Simförening 2007 AC2307 25m 52.05
17 74 Axel Wickbom Spårvägen Simförening 2007 AE8507 25m 53.51
18 77 Rasmus Öst Spårvägen Simförening 2007 AE3507 25m 54.41
19 70 Wilmer Riisgaard Spårvägen Simförening 2006 AR1506 50m 55.03
20 68 Vidar Karlström Spårvägen Simförening 2007 AK7107 50m 57.15
21 348 Victor Sundberg Järfälla Simsällskap 2006 AK2906 25m 57.23 LATE
22 345 Noah Mehreteab Järfälla Simsällskap 2006 AO0106 25m 58.02 LATE
23 343 Hampus Hjort Järfälla Simsällskap 2006 AN6906 25m 58.38 LATE
24 78 Hugo Östling Spårvägen Simförening 2007 AK8107 25m 1:01.78
25 344 Erik Bergstrand Järfälla Simsällskap 2006 AN4906 25m 1:14.13 LATE
26 32 Jakob Andersson Järfälla Simsällskap 25m
2008 AC7508
27 36 Emil Hillborg Järfälla Simsällskap 2008 AD2308 25m
28 49 Casper Klinge Skuru Idrottsklubb 2008 AH7108 25m
29 61 Gustav Bernhardsson Spårvägen Simförening 2009 AB6509 25m
30 72 Japheth Shewa Spårvägen Simförening 2007 AL1507 25m
31 198 Emrihan Önen Turebergs Simklubb 2007 AG1107 25m
32 215 Eric Fransson Täby Sim 2006 AN0506 25m
33 237 Carl Olsson Täby Sim 2008 AE5708 25m
2017-10-06 10:31:13
Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: IC Control Media & Sport

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner