2020-01-29   09:05:54
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Document
Start list
4 50 m ryggsim fl C
# ID Name Club Born License Pool Time Status
1 87 Elvira Flores Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AD9606 25m 36.60
2 207 Amanda Björklund Täby Sim 2006 AF1606 25m 37.85
3 51 Nora Kovacs Skuru Idrottsklubb 50m 38.87
2006 AP8406
4 46 Alva Furingsten Skuru Idrottsklubb 2006 AH5806 25m 40.47
5 311 Nea Tiger Armelius Solna Sundbyberg SS 04 2006 AQ7806 50m 41.33
6 225 Emmy Hällkvist Täby Sim 2008 AF0208 25m 42.16
7 100 Sofia Lövqvist Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AN2206 25m 42.52
8 23 Malva Eriksson Gustavsbergs Simsällskap 25m 43.29
2006 AA8406
9 3 Rebecka Barkvall Danderyds Simförening 2007 AK8807 25m 43.40
10 312 Cornelia Utgren Solna Sundbyberg SS 04 2007 AL6207 25m 43.54
11 54 Louise Mårtensson Skuru Idrottsklubb 2006 AL6606 25m 43.57
12 201 Emma Alsén Täby Sim 2007 AJ5207 25m 44.53
13 144 Maria Krejci Turebergs Simklubb 2006 AC6606 25m 44.59
14 290 Leah Ishaq Solna Sundbyberg SS 04 2006 AO6406 50m 44.85
15 234 Tuva Lundberg Täby Sim 2006 AJ6406 25m 45.06
16 81 Emelie Bilands Stockholms
Kappsimningsklubb
25m 45.85
2006 AN4206
17 135 Lilian Holfve Turebergs Simklubb 2007 AC3207 25m 45.88 LATE
18 350 Selin Sahin Turebergs Simklubb 2005 AO8405 25m 46.04 LATE
19 271 Tyra Korent Åkersberga Simsällskap 2006 AC2206 25m 46.08
20 316 Danielle Youssef Solna Sundbyberg SS 04 2006 AY3206 25m 46.85
21 297 Emilia Lingman Solna Sundbyberg SS 04 25m 46.95
2006 BI3806
22 67 Engla Hellenius Spårvägen Simförening 2008 AA2808 25m 47.37
23 122 Emilia Buchgeister Turebergs Simklubb 2006 AQ5406 25m 47.58
24 6 Hanna Bolinder Danderyds Simförening 2006 BD4206 25m 48.17
25 279 Wilma Danielsson Solna Sundbyberg SS 04 2006 AJ1206 25m 48.40
26 289 Amanda Hörberg Solna Sundbyberg SS 04 2006 BB8806 25m 48.92
27 282 Lova Deilert Solna Sundbyberg SS 04 2006 BB7806 25m 49.07
28 277 Elise Blomström Solna Sundbyberg SS 04 2006 BF3806 25m 49.17
29 1 Julia Anttila Danderyds Simförening 25m 49.25
2006 BA9606
30 157 Emma Molin Turebergs Simklubb 2006 AI2206 25m 49.28
31 199 Linnea Ahlberg Täby Sim 2007 AN3807 25m 49.28
32 246 Hannah Sommar Täby Sim 25m 49.32
2007 AV9407
33 177 Tencie Spoormaker Turebergs Simklubb 2006 BC3406 25m 49.60
34 302 Olivia Nietzsche Solna Sundbyberg SS 04 2006 BI2806 25m 49.79
35 185 Ida Söderlund Turebergs Simklubb 2006 AQ2406 25m 49.91
36 8 Mikaela Erneholm Danderyds Simförening 2006 BA7606 25m 49.93
37 167 Vera  Popova Turebergs Simklubb 2006 AN9406 25m 49.95
38 116 Emma Arnö Turebergs Simklubb 2008 AB6608 25m 50.04
39 69 Smilla Palmborg Spårvägen Simförening 2007 AR9807 25m 50.26
40 47 Tilde Furingsten Skuru Idrottsklubb 25m 50.29
2008 AC6408
41 217 Hanna Gong Täby Sim 2007 AN2807 25m 50.39
42 45 Linnea Farrar Skuru Idrottsklubb 2006 BK8206 25m 51.09
43 9 Ziyi Fang Danderyds Simförening 2006 AX1806 25m 51.64
44 300 Ida Muhic Solna Sundbyberg SS 04 2007 AP8607 25m 52.25
45 60 Amanda Widhe Skuru Idrottsklubb 2007 AR5607 25m 52.82
46 294 Emma Klingh Solna Sundbyberg SS 04 2006 BL0606 25m 52.92
47 75 Iris Wik Spårvägen Simförening 2006 BC8406 50m 52.96
48 112 Isabell Andersson Turebergs Simklubb 2007 AG3407 25m 53.16
49 66 Julia Hellberg Spårvägen Simförening 2007 AR8607 25m 53.36
50 222 Beatrice Hlawatsch Täby Sim 2007 AN1807 25m 53.47
51 306 Asta Revsäter Solna Sundbyberg SS 04 25m 53.97
2007 AP4607
52 288 Anna Gomez Solna Sundbyberg SS 04 2007 AW0807 25m 54.08
53 71 Lea Rosenholm Spårvägen Simförening 2006 BH0606 25m 54.93
54 165 Ella Omazic Turebergs Simklubb 2007 AG2407 25m 56.07
55 57 Aurora Pinho Skuru Idrottsklubb 2006 BJ3206 25m 56.31
56 143 Maria Klingenstierna Turebergs Simklubb 2006 AS7606 25m 56.37
57 349 Anna Malmring Spårvägen Simförening 2006 BC4206 25m 56.41 LATE
58 53 Signe Mueller Skuru Idrottsklubb 2007 AZ5207 25m 56.56
59 130 Edith Forsell Turebergs Simklubb 25m 59.77
2007 AR3407
60 76 Elin Yavuz Spårvägen Simförening 2007 AW9807 25m 1:01.16
61 64 Emelie Granhällen Spårvägen Simförening 2008 AF1608 25m 1:15.78
62 33 Jessica Andersson Järfälla Simsällskap 2007 AR0807 25m
63 56 Vera Papantoni Skuru Idrottsklubb 2007 AY5607 25m
64 58 Li Stenmark Skuru Idrottsklubb 2007 AY6207 25m
65 73 Moa Slättegård Spårvägen Simförening 2006 BL8406 25m
66 121 Klara Broms Turebergs Simklubb 2006 BC8206 25m
67 148 Moa Larsson Turebergs Simklubb 2007 AR0407 25m
68 173 Tyra Ruin Turebergs Simklubb 2006 BI2406 25m
69 187 Joanna Terander Turebergs Simklubb 2007 AO9607 25m
70 191 Fernanda Vasquez Turebergs Simklubb 25m
2007 AO5807
71 291 Alice Jeansson Solna Sundbyberg SS 04 2008 AI7408 25m
72 292 Vilma Jönsson Solna Sundbyberg SS 04 2006 BM0206 25m
73 346 Zenan Altuntas Järfälla Simsällskap 2007 AP3807 25m LATE
2017-10-06 10:31:13
Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: IC Control Media & Sport

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner