2020-01-29   09:40:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tureberg knatte cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Document
Start list
6 100 m bröstsim fl A, B
# ID Name Club Born License Pool Time Status
1 194 Clara Wettergren Turebergs Simklubb 2002 AQ3802 25m 1:20.27
2 117 Sara Arnö Turebergs Simklubb 2004 AA1208 25m 1:20.37
3 160 Astrid Nilsson Turebergs Simklubb 2003 AQ9403 25m 1:25.38
4 105 Emelie Sveding Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AG8605 25m 1:25.99
5 126 Cornelia Ericsson Turebergs Simklubb 2003 AT0603 25m 1:26.93
6 79 Lina Ahlström Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AS6805 25m 1:27.61
7 99 Maya Levin Stockholms
Kappsimningsklubb
2004 AN3204 25m 1:28.04
8 65 Johanna  Granhällen Spårvägen Simförening 2002 BO5202 25m 1:31.57
9 242 Mathilda Sandberg Täby Sim 2005 BR2805 25m 1:31.82
10 138 Selma Holmer Turebergs Simklubb 25m 1:32.23
2004 AM6204
11 142 Johanna  Klingenstierna Turebergs Simklubb 2005 AS1405 25m 1:33.03
12 354 Julia Zwinkels Solna Sundbyberg SS 04 2004 BM4404 25m 1:33.65 LATE
13 276 Maja Berngrim Solna Sundbyberg SS 04 2003 BR5403 25m 1:34.68
14 305 klara Pettersson Solna Sundbyberg SS 04 2004 BP9204 25m 1:35.29
15 106 Klara Svenheim Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AT9205 50m 1:37.10
16 296 Isabelle Lindström Solna Sundbyberg SS 04 2003 CA7203 25m 1:37.16
17 7 Irma Ehrengren Danderyds Simförening 2005 BN9605 25m 1:37.66
18 26 Emelie Karlsson Gustavsbergs Simsällskap 2002 BE0402 25m 1:39.64
19 203 Darcey Bailey Täby Sim 2004 BC7204 25m 1:39.96
20 249 Nora Sundberg Täby Sim 2005 AP4205 25m 1:40.26
21 149 Ebbalisa Lidgren Turebergs Simklubb 2005 AH9405 25m 1:41.20
22 243 Matilda Schibbye Täby Sim 2004 BC5204 25m 1:41.59
23 30 Lova Tjernqvist Gustavsbergs Simsällskap 2003 AP4403 25m 1:41.67
24 94 Alva Herlitz Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 BF4805 25m 1:41.85
25 232 Junie Lindgren Täby Sim 2004 BO2604 25m 1:42.25
26 284 Linn Emanuelsson Solna Sundbyberg SS 04 2004 BO8804 25m 1:42.58
27 133 Lorena Guzman Turebergs Simklubb 2004 BO3804 25m 1:42.62
28 184 Elinor Svensson Turebergs Simklubb 25m 1:42.67
2004 BG7604
29 299 Isidora Mitrovic Solna Sundbyberg SS 04 2005 AS2205 25m 1:42.67
30 153 Isabelle Lundwall Lager Turebergs Simklubb 2004 AX4804 25m 1:42.90
31 286 Torun Fritioff Solna Sundbyberg SS 04 2004 BP5204 25m 1:43.68
32 254 Ella Thermaenius Täby Sim 2005 BB7405 25m 1:44.82
33 253 Clara Taberman Täby Sim 2004 BC9204 25m 1:45.31
34 307 Felicia Rydsheim Solna Sundbyberg SS 04 2005 BI5805 25m 1:45.35
35 298 Linn Lynch Solna Sundbyberg SS 04 2005 BP7805 25m 1:45.43
36 269 Alexandra Kanhamn Åkersberga Simsällskap 2005 AN5405 25m 1:45.80
37 273 Magda Westberg Åkersberga Simsällskap 2005 AT5805 25m 1:46.23
38 4 Elina Bergenstein Fransson Danderyds Simförening 2004 BJ7604 25m 1:46.92
39 295 Cecilia Krans Solna Sundbyberg SS 04 50m 1:47.81
2005 BL4805
40 266 Filippa Bonorden Åkersberga Simsällskap 2005 AH5805 25m 1:48.01
41 260 Anna Wang Täby Sim 2005 BK1805 50m 1:49.16
42 281 Elina Darvish Solna Sundbyberg SS 04 2005 BM9405 25m 1:51.00
43 238 Emma Olsson Sande Täby Sim 2005 AU5205 50m 1:51.06
44 10 Beatrice Gustafsson Danderyds Simförening 2005 BN5605 25m 1:51.08
45 233 Ida Lindqvist Täby Sim 2005 BH5205 25m 1:53.88
46 293 Gabriella Klang Fornehed Solna Sundbyberg SS 04 2003 BO2403 25m 1:55.72
47 166 Ebba  Pihl Turebergs Simklubb 25m 1:59.93
2005 BM4405
48 265 Vera  Andersson Hultgren Åkersberga Simsällskap 2005 AM3805 25m 2:00.66
49 113 Emelie Araya Pimentel Turebergs Simklubb 2005 BL9805 25m 2:00.92
50 301 Melissa Muhic Solna Sundbyberg SS 04 25m 2:01.37
2004 BT6404
51 250 Eleonora Svensson Täby Sim 2005 BS9405 25m
2017-10-06 10:31:14
Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: IC Control Media & Sport

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner