2020-01-26   12:26:35
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena Trollsim 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

13_S
Gren 13, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
118  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  33.60   
442  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m  35.19   
282  Hackwitz Thindra  2003  MASS  BG9403  25 m  35.28   
40  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  50 m  36.09   
44  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  36.24   
251  Åhling Wilma  2002  MARIESTAD  AU6802  25 m  36.95   
113  Olsson Brandtvik Tove  2000  GÖTEBORG  BL0800  25 m  37.15   
232  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  37.43   
278  Esborn Emilia  2003  MASS  AP7403  25 m  38.01   
10  145  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  50 m  38.85   
11  191  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  38.86   
12  37  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  50 m  39.04   
13  52  Göransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  25 m  39.22   
14  224  Jonsson Alva  2003  LIDKÖPING  BE4403  25 m  39.43   
15  15  Johansson Ida  2002  FALKÖPING  AE1602  50 m  39.69   
16  289  Hopmark Tina  2002  MASS  BE9602  25 m  39.80   
17  276  Ericsson Wilma  2002  MASS  BE8602  25 m  40.34   
18  247  Olsson Elsa  2003  MARIESTAD  AP4803  25 m  40.92   
19  32  Berlin Viola  2002  GÖTEBORG  BO9602  25 m  40.94   
20  21  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  41.24   
21  112  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  25 m  41.37   
22  318  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  41.56   
23  53  Götestam Alice  2001  GÖTEBORG  AI7201  25 m  41.58   
24  77  Kaldrup Malin  2000  GÖTEBORG  AA1600  50 m  41.65   
25  417  Sillerström Klara  2003  S 02  BR1603  25 m  41.93   
26  355  Söderberg Ebba  2003  MASS  BA8203  25 m  41.94   
27  114  Palmér Hanna  2002  GÖTEBORG  BR1602  25 m  42.44   
28  329  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  25 m  42.48   
29  349  Ström Alva  2003  MASS  BG5603  25 m  42.58   
30  432  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  42.90   
31  334  Ylvén Tove  2003  MASS  CA3403  50 m  43.02   
32  269  Chen Anya  2004  MASS  BH1604  50 m  43.13   
33  484  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m  43.20   
34  462  Jobe Emma  2003  TROLLHÄTTA  BP0203  25 m  43.37   
35  477  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  25 m  43.39   
36  407  Kostadinova Eleonora  2005  S 02  BF6205  25 m  43.41   
37  231  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  43.49   
38  394  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  25 m  43.49   
39  233  Westh Clara  2004  LIDKÖPING  BT2404  25 m  43.66   
40  347  Stenfeldt Elsa  2004  MASS  AJ9204  50 m  44.94   
41  223  Carlsson-Djerf Agnes  2006  LIDKÖPING  AD6606  50 m  46.05   
42  140  Andersson Lisa  2005  SK GÖTENE  AP1405  25 m  46.40   
43  351  Suleyman Melis  2005  MASS  BC7405  25 m  46.66   
44  350  Ström Anna  2006  MASS  AM7606  25 m  46.89   
45  309  Mankinen Amanda  2006  MASS  AZ0606  25 m  46.95   
46  67  Högstedt Sara  2005  GÖTEBORG  BR7605  50 m  47.05   
47  29  Asterling Linda  2005  GÖTEBORG  AY3205  25 m  47.12   
48  463  Kis Anna  2004  TROLLHÄTTA  BJ9204  25 m  47.26   
49  343  Sjöström Fanny  2004  MASS  BF5804  50 m  47.38   
50  436  Locken Ebba  2006  SÄFFLE SS  AH6606  25 m  47.38   
51  150  Blomberg Klara  2005  KUNGSBACKA  BE9805  50 m  47.44   
52  109  Nyström Charlize  2005  GÖTEBORG  BN7405  50 m  47.48   
53  348  Stokke Eriksson Lovisa  2006  MASS  AZ8406  25 m  47.62   
54  356  Söderberg Tova  2004  MASS  AJ8204  50 m  47.63   
55  400  Franzén Ida  2006  S 02  AM0606  50 m  47.64   
56  328  Wallström Lia  2004  MASS  BK5804  50 m  47.91   
57  433  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  48.16   
58  261  Blomberg Elsa  2006  MASS  AS1606  50 m  48.22   
59  447  Edkvist Ellen  2003  TROLLHÄTTA  AM4203  25 m  48.28   
60  185  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  25 m  48.31   
61  244  Mellander Thyra  2003  MARIESTAD  AP2803  25 m  48.32   
62  345  Smith Alicia  2005  MASS  BB5805  25 m  48.35   
63  322  Rydén Isabelle  2006  MASS  AH8606  25 m  48.55   
64  452  Flink Möja  2005  TROLLHÄTTA  AH9605  25 m  48.63   
65  Johansson Nora  2004  ALE  AA7404  25 m  48.70   
66  Folkelind Ellen  2006  ALE  AE3406  25 m  48.77   
67  237  Jernevad Elsa  2005  MARIESTAD  BQ9605  50 m  49.16   
68  430  Sunnerdahl Emma  2006  SKARA SS  BE0406  25 m  49.29   
69  418  Sillerström Saga  2006  S 02  AO2606  25 m  49.56   
70  475  Nordensson Clara  2005  TROLLHÄTTA  BL7405  25 m  49.69   
71  479  Olsson Julia  2006  TROLLHÄTTA  AB9206  25 m  49.83   
72  148  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  50 m  49.89   
73  346  Sonberger Alva  2005  MASS  BE8605  25 m  50.19   
74  54  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  25 m  50.34   
75  168  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m  50.36   
76  307  Ljungdahl Wilma  2005  MASS  BJ5605  25 m  50.44   
77  174  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  25 m  50.47   
78  155  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  25 m  50.54   
79  320  Rolf Gabriella  2004  MASS  AW7204  25 m  50.54   
80  117  Rask Klara  2005  GÖTEBORG  AL9405  25 m  50.78   
81  296  Janson Tindra  2005  MASS  BE9605  25 m  50.79   
82  508  Thorpman Vilma  2006  ÅMÅLS SS  AS5406  50 m  50.97   
83  362  Anell Alva  2005  S 77  BE5405  25 m  51.00   
84  248  Olsson Esther  2008  MARIESTAD  AA7608  25 m  51.14   
85  372  Karlsson Maja  2006  S 77  AA2206  25 m  51.29   
86  158  Johannesson Ella  2006  KUNGSBACKA  AS8806  50 m  51.37   
87  267  Carlsson Sigrid  2006  MASS  AS9406  25 m  51.44   
88  268  Carlström Ebba  2006  MASS  AJ3606  25 m  51.46   
89  149  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  51.59   
90  366  Edberg Maja  2006  S 77  AX7206  25 m  51.87   
91  466  Larsson Moa  2005  TROLLHÄTTA  BF3805  50 m  52.17   
92  94  Sjöberg Elin  2005  GÖTEBORG  AY9205  25 m  52.33   
93  106  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  BA1406  25 m  52.62   
94  354  Svensson Signe  2005  MASS  AY5605  50 m  52.64   
95  156  Hohensee Rebecka  2006  KUNGSBACKA  BE3406  50 m  52.72   
96  266  Byfeldt Tuva  2005  MASS  BJ4605  25 m  52.81   
97  255  Almqvist Clara  2006  MASS  AZ3206  50 m  52.93   
98  483  Särkiniemi Carlsson Emelie  2005  TROLLHÄTTA  AF4205  25 m  52.97   
99  295  Janson Isa  2006  MASS  AZ6206  25 m  53.16   
100  298  Kargede Wilhelmina  2005  MASS  BO2805  50 m  53.25   
101  243  Melin Theresa  2005  MARIESTAD  AM1805  25 m  53.74   
102  263  Boreström Matilda  2005  MASS  BJ6605  25 m  53.92   
103  440  Alfredsson Linnea  2006  TROLLHÄTTA  BI4206  25 m  54.10   
104  73  Johansson Freja  2005  GÖTEBORG  BK3405  25 m  54.23   
105  157  Ivarsson Ida  2006  KUNGSBACKA  BH8406  25 m  54.52   
106  381  Olsson Alice  2006  S 77  AX1406  25 m  54.52   
107  493  Grönlund Amanda  2008  VÄNERSBORG  AB2208  25 m  54.88   
108  413  Paktinat Tara  2006  S 02  AZ3606  25 m  55.47   
109  110  Olesen Angelica  2005  GÖTEBORG  AC0605  25 m  55.51   
110  147  Andersson Linn  2005  KUNGSBACKA  AX7405  25 m  55.68   
111  124  Wallerbert Klara  2005  GÖTEBORG  BK6405  25 m  55.81   
112  154  Gustafsson Emilia  2006  KUNGSBACKA  BE6806  25 m  55.82   
113  384  Rångeby Frida  2005  S 77  AZ8205  25 m  55.89   
114  376  Larsson Hailey  2007  S 77  AK7407  25 m  56.06   
115  371  Herweijer Leontien  2007  S 77  AJ2707  25 m  56.15   
116  448  Emanuelsson Isabella  2006  TROLLHÄTTA  BJ4806  25 m  56.20   
117  487  Wikberg Emma  2007  TROLLHÄTTA  AN2207  25 m  56.20   
118  265  Burlin Alva  2006  MASS  AV4806  25 m  56.49   
119  90  Mellegård Fastén Alma  2006  GÖTEBORG  AM2406  25 m  56.52   
120  300  Kinnander Freja  2007  MASS  AI3407  25 m  56.63   
121  431  Viklund Alice  2006  SKARA SS  BE2206  25 m  56.64   
122  421  Vajzovic Ajla  2006  S 02  AZ7606  25 m  56.69   
123  294  Janesjö Gilma  2007  MASS  AP5207  25 m  56.84   
124  437  Storm Johanna  2006  SÄFFLE SS  BD7406  25 m  57.23   
125  171  Stefansson Irma  2006  KUNGSBACKA  BA4206  25 m  57.41   
126  374  Klingborn Vendela  2007  S 77  AR2207  25 m  57.53   
127  164  Magnusson Ida  2005  KUNGSBACKA  BF4205  25 m  57.73   
128  435  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  57.76  EFT 
129  96  Stranne Lo  2005  GÖTEBORG  AX6805  25 m  58.10   
130  170  Simonsson Isa  2006  KUNGSBACKA  AM4206  25 m  58.47   
131  507  Sörqvist Cornelia  2007  ÅMÅLS SS  AG6807  50 m  58.96   
132  449  Ericsson Maja  2007  TROLLHÄTTA  AO3207  25 m  59.17   
133  511  Cederbrandt Cornelia  2005  GÖTEBORG  BB5406  25 m  59.23   
134  274  Eievik Isabelle  2006  MASS  AZ7206  25 m  59.71   
135  151  Fabian Linnéa  2005  KUNGSBACKA  BL5405  25 m  59.72   
136  72  Johannesson Tuva  2007  GÖTEBORG  AX7607  25 m  59.88   
137  310  Niemi Anna-Maria  2006  MASS  AZ1606  25 m  1:00.08   
138  167  Ovise Gaëlle  2005  KUNGSBACKA  BK7205  25 m  1:00.52   
139  368  Gustavsson Elsa  2006  S 77  AY4806  25 m  1:00.53   
140  342  Sjöström Agnes  2006  MASS  AS3606  25 m  1:00.71   
141  241  Lönnquist Nicole  2008  MARIESTAD  AK8808  25 m  1:01.15   
142  70  Johannesson Elin  2007  GÖTEBORG  AX3607  25 m  1:01.18   
143  337  Östberg Hedda  2006  MASS  BH7206  25 m  1:01.76  EFT 
144  143  Öjersson Ebba  2008  SK GÖTENE  AA7408  25 m  1:03.69   
145  89  Lundquist Tilde  2005  GÖTEBORG  AX7805  25 m  1:03.84   
146  173  Wallengren Mijo  2006  KUNGSBACKA  BE0606  25 m  1:04.23   
147  209  Sölvén Nellie  2006  KUNGÄLV  BH6206  25 m  1:04.49   
148  387  Wallin Saga  2007  S 77  AW7207  25 m  1:05.23   
149  153  Frostberg Agnes  2006  KUNGSBACKA  BE6406  25 m  1:06.48   
150  51  Fredriksson Tilde  2005  GÖTEBORG  BK2405  25 m  1:07.11   
151  215  Vänerhall Ruth  2008  KUNGÄLV  AE7208  25 m  1:08.25   
152  404  Holmqvist Selma  2007  S 02  AX2807  25 m  1:08.60   
153  505  Karlsson Hilda  2007  ÅMÅLS SS  AQ1207  25 m  1:08.90   
154  287  Hillström Elin  2007  MASS  AP6207  25 m  1:09.84   
155  492  Edström Linnea  2008  VÄNERSBORG  AG4608  25 m  1:11.92   
156  214  Witthof Kajsa  2007  KUNGÄLV  AX2407  25 m  1:16.67   
157  35  Consil Paloma  2004  GÖTEBORG  BX7804  25 m     
158  43  Ekdahl Wilma  2006  GÖTEBORG  BL5606  25 m     
159  60  Hein Moa  2008  GÖTEBORG  AM4808  25 m     
160  68  Isberg Sofia  2006  GÖTEBORG  BA8206  25 m     
161  87  Ljungberg Amanda  2005  GÖTEBORG  BS1205  25 m     
162  99  Tikotska Sofia  2007  GÖTEBORG  AZ6207  25 m     
163  101  Nedholm Emma  2005  GÖTEBORG  BS7205  25 m     
164  107  Norrman Filippa  2005  GÖTEBORG  BS2205  25 m     
165  108  Nysten Elsie  2006  GÖTEBORG  BJ5606  25 m     
166  189  Falk Fanny  2008  KUNGÄLV  AK7808  25 m     
167  202  Lundahl Frida  2007  KUNGÄLV  AU7207  25 m     
168  272  Ding Eva  2006  MASS  BG9806  25 m     
169  303  Kubatkin Sofia  2007  MASS  AZ9207  25 m     
170  312  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  25 m     
171  392  Axelsson Tova  2007  S 02  AY5807  25 m     
172  395  Brandt Ida  2008  S 02    25 m     
173  443  Andersson Agnes  2005  TROLLHÄTTA    25 m     
174  453  Flink Nime  2009  TROLLHÄTTA  AD1609  25 m     
175  469  Lindstrand Amanda  2008  TROLLHÄTTA    25 m     
176  473  Markusson Vilda  2007  TROLLHÄTTA    25 m     
177  474  Metcalfe Zoe  2008  TROLLHÄTTA    25 m     
178  488  Zana Regina  2010  TROLLHÄTTA  AA9810  25 m     
179  489  Zana Szofia  2008  TROLLHÄTTA  AL8408  25 m     
180  495  Hagström Alice  2008  VÄNERSBORG  AL7808  25 m     
181  516  Linnarsson Alice  2006  TROLLHÄTTA    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  22 september 2017 
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap  Utskriftstid  19:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner