Startliste for Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 12, 100m Fjärilsim F 14 |
Sponsor: Tandtekniska Laboratoriet |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 769 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | AK9603 | 25 m | 1:07.22 | |
2 | 912 | Torkelsson Alma | 2003 | OSBY SS | AE5603 | 25 m | 1:07.36 | |
3 | 623 | Agrell Angelina | 2003 | HS | AR6803 | 25 m | 1:07.87 | |
4 | 986 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | BE3603 | 25 m | 1:08.36 | |
5 | 1171 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | AP5403 | 25 m | 1:08.90 | |
6 | 937 | Oredsson Ditte | 2003 | POSEIDON | AM9403 | 25 m | 1:09.49 | |
7 | 792 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 1:09.56 | |
8 | 667 | Nordén Emilia | 2003 | HS | AT3803 | 25 m | 1:09.90 | |
9 | 1156 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | AB6203 | 25 m | 1:10.11 | |
10 | 645 | Johansson Alicia | 2003 | HS | AI2603 | 25 m | 1:10.29 | |
11 | 674 | Persson Alice | 2003 | HS | AN5803 | 25 m | 1:10.65 | |
12 | 1065 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 1:11.37 | |
13 | 783 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | AD2403 | 25 m | 1:11.69 | |
14 | 796 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 1:11.92 | |
15 | 604 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 25 m | 1:12.09 | |
16 | 1014 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 1:12.28 | |
17 | 1125 | Hellzén Ebba | 2003 | ÄNGELHOLM | AE3603 | 25 m | 1:13.03 | |
18 | 676 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | AR1803 | 25 m | 1:13.45 | |
19 | 612 | Jeppsson Ella | 2003 | SK HAJEN | AD0403 | 25 m | 1:14.50 | |
20 | 876 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 1:14.59 | |
21 | 620 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | AH3203 | 25 m | 1:14.91 | |
22 | 966 | Ruzic Michaela | 2003 | S 71 | AG8203 | 25 m | 1:15.46 | |
23 | 836 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 25 m | 1:15.84 | |
24 | 1067 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 1:16.17 | |
25 | 764 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | AX2203 | 25 m | 1:16.61 | |
26 | 685 | Stjepanetic Karla | 2003 | HS | AT2803 | 25 m | 1:17.42 | |
27 | 782 | Dellhede Josefin | 2003 | LANDSKRONA | AD3403 | 25 m | 1:18.31 | |
28 | 816 | Andersson Milla | 2003 | SK LÖDDE | AX4203 | 25 m | 1:18.66 | |
29 | 1087 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 25 m | 1:18.76 | |
30 | 855 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 25 m | 1:19.47 | |
31 | 763 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | AW9603 | 25 m | 1:19.94 | |
32 | 923 | Hake Sofia | 2003 | POSEIDON | BD4403 | 25 m | 1:20.91 | |
33 | 906 | Karlsson Felicia | 2003 | OSBY SS | AF1603 | 25 m | 1:21.33 | RES |
34 | 1128 | Jarbsjö Bianca | 2003 | ÄNGELHOLM | AI6603 | 25 m | 1:21.86 | RES |
35 | 627 | Allard Estelle | 2003 | HS | AX3203 | 25 m | 1:22.28 | RES |
36 | 873 | Mattson Emma | 2003 | MKK | BO5803 | 25 m | 1:22.80 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 november 2017 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap | Utskriftstid | 20:09 |