Program för Lödde Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Start 9.00
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Lödde Cup |
|
Utskriftsdatum |
08 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Löddeköpinge |
|
Utskriftstid |
14:04 |
|
|
Arrangör |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 5, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (5) |
Sponsor: Linnea&Basilika |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
124 |
1 |
Julia Keldebäk |
2005 |
BG2405 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:10.51 |
287 |
2 |
Maja Kiceec |
2006 |
AL9806 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:38.78 |
52 |
3 |
Amanda Blomkvist |
2007 |
AD0607 |
SS IDEN |
|
50m |
1:33.68 |
134 |
4 |
Emma Martinsson |
2004 |
AZ6204 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:38.16 |
87 |
5 |
Isabelle Persson-Giribaldi |
2005 |
BL1205 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:40.60 |
122 |
6 |
Ida Husby |
2006 |
AF1406 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
301 |
1 |
Michelle Napierski |
2001 |
BN4801 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:29.01 |
136 |
2 |
Julia Nilsson |
2004 |
AF7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:26.71 |
33 |
3 |
Hanna Nilsson |
2000 |
AR1800 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:25.50 |
92 |
4 |
Yasmine Strandh |
2006 |
AB7406 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:25.74 |
71 |
5 |
Moa Ekberg |
2006 |
AF4406 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:26.96 |
106 |
6 |
Hedda Andréasson |
2004 |
AZ1204 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:32.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
Alice Bitzén |
2006 |
AE3606 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:24.69 |
89 |
2 |
Ella Röiseth |
2005 |
AE0805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:22.71 |
121 |
3 |
Hanne Husby |
2004 |
AF5804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:21.11 |
372 |
4 |
Leah Ljungerud |
2006 |
AC8406 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:21.62 |
88 |
5 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:24.22 |
90 |
6 |
Tova Siversson |
2005 |
AE4805 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:25.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
37 |
1 |
Olivia Pantzar |
2004 |
AG5404 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:18.81 |
19 |
2 |
Julia Henriksson |
2005 |
AQ5405 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:16.70 |
9 |
3 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:14.84 |
150 |
4 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:15.71 |
373 |
5 |
Emma Palmquist |
2000 |
AS1400 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:17.93 |
275 |
6 |
Serena Gravrogk-Linde |
2000 |
AM8600 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:19.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
149 |
1 |
Olivia Skog |
2002 |
AI1602 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:12.65 |
24 |
2 |
Elin Lackegård |
2000 |
AR9600 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:10.18 |
141 |
3 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:07.18 |
289 |
4 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:09.59 |
290 |
5 |
Matilda Liljekvist |
2004 |
AD7204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:10.29 |
361 |
6 |
Klara Flodmark |
2001 |
AE4201 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:14.76 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
08 oktober 2017 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
Utskriftstid |
14:04 |
|