2020-01-18   07:03:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tatti-uinnit 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

15_S
Laji 15, 50m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
101  Kärkkäinen Roosa  2003  OuLo  03A051  50 m  36.01  34.51   
15  Lahtinen Milja  1999  KUS-GSS  99A621  50 m  36.52  35.02   
66  Kourula Katariina  2002  KemUS  02A350  50 m  38.08  36.58   
104  Lohilahti Pauliina  2002  OuLo  02A196  50 m  38.17  36.67   
Jestoi Teea  2005  KUS-GSS  05A173  50 m  39.19  37.69   
195  Röytiö Anna  1998  SCR  98A003  25 m  37.89  37.89   
Härkönen Emilia  2001  KUS-GSS  01A441  25 m  38.42  38.42   
211  Niskala Ada  2000  RoiUS  00A421  25 m  39.17  39.17   
213  Rajaniemi Liina  2003  RoiUS  03A942  25 m  39.17  39.17   
10  111  Siekkinen Amalia  2002  OuLo  02A189  25 m  39.20  39.20   
11  46  Sulasalmi Aada  2002  KemjK  02A357  25 m  39.63  39.63   
12  Harju Tinja  2002  KUS-GSS  02A384  50 m  42.18  40.68   
13  24  Rajaniemi Maiju  2002  KUS-GSS  02A716  50 m  42.25  40.75   
14  86  Vakkuri Elisa  2002  KemUS  02A029  25 m  40.75  40.75   
15  107  Poutiainen Nita  2003  OuLo  03A041  50 m  43.74  42.24   
16  150  Isokoski Iiris  2003  HAHE  03A890  50 m  44.04  42.54   
17  112  Tahkola Alexia  2005  OuLo  05A363  50 m  44.25  42.75   
18  61  Ylimäki Sara  2003  KemTU  03B038  50 m  44.35  42.85   
19  215  Vedenjuoksu Lotta  2003  RoiUS  03A935  25 m  43.13  43.13   
20  83  Tiensuu Julia Minttu-maria  2005  KemUS  05A375  50 m  44.65  43.15   
21  51  Junttari Kiia  2004  KemTU  04A131  50 m  45.16  43.66   
22  58  Ruonavaara Heidi  1996  KemTU  96A053  25 m  44.05  44.05   
23  53  Junttari Pinja  2006  KemTU  06A106  50 m  46.51  45.01   
24  162  Sipola Ella  2005  HAHE  05A684  50 m  47.46  45.96   
25  106  Pasma Liisa  2002  OuLo  02B095  50 m  47.48  45.98   
26  11  Kivelä Olivia  2006  KUS-GSS  06A624  50 m  47.65  46.15   
27  37  Kiljala Riialiina  2008  ViesU  08A093  50 m  48.61  47.11   
28  82  Tavi Armi Aurora  2007  KemUS  07A136  50 m  48.73  47.23   
29  206  Guttorm Bigga  2000  RoiUS  00B304  50 m  49.60  48.10   
30  48  Virtanen Raita  2005  KemjK  05A530  50 m  50.22  48.72   
31  57  Mört Jutta  2005  KemTU  05B027  50 m  50.32  48.82   
32  155  Leinonen Maija  2007  HAHE  07A259  50 m  50.33  48.83   
33  217  Juutilainen Lina  2007  RoiUS  07A429  25 m  51.03  51.03  JÄL 
34  40  Ojakippola Peppi  2006  ViesU  06A464  50 m  53.08  51.58   
35  38  Kähkönen Saaga  2006  ViesU  06A470  25 m  51.95  51.95   
36  59  Tuisku Saga  2005  KemTU  05A593  25 m  53.19  53.19   
37  Kauppinen Salla-maaria  2002  KUS-GSS  02A724  25 m  53.31  53.31   
38  45  Perälä Pinja  2006  KemjK  06A379  25 m  57.76  57.76   
39  70  Nissinen Saara  2006  KemUS  06A834  25 m       
40  79  Siltari Noora  2000  KemUS  00A857  25 m       
41  149  Häcklin Iida  2006  HAHE  06A849  25 m       
42  160  Ruskoaho Anni  2005  HAHE  05B101  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  20:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner