2020-01-19   09:46:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tatti-uinnit 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

27_S
Laji 27, 100m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
15  Lahtinen Milja  1999  KUS-GSS  99A621  50 m  1:21.07  1:18.07   
28  Viitala Olivia  2000  KUS-GSS  00A356  25 m  1:21.46  1:21.46   
21  Nygård Nea  2002  KUS-GSS  02A188  25 m  1:21.55  1:21.55   
188  Nätynki Ronja  2002  SCR  02A807  25 m  1:23.10  1:23.10   
Jestoi Teea  2005  KUS-GSS  05A173  25 m  1:23.63  1:23.63   
Härkönen Emilia  2001  KUS-GSS  01A441  25 m  1:25.49  1:25.49   
129  Laukka Miina  2003  KemPy  03A196  50 m  1:29.75  1:26.75   
122  Jouhten Helmi  2004  KemPy  04A360  25 m  1:27.31  1:27.31   
Harju Tinja  2002  KUS-GSS  02A384  25 m  1:28.07  1:28.07   
10  85  Torvikoski Miina  2006  KemUS  06A219  50 m  1:32.30  1:29.30   
11  197  Saukko Sofia  2001  SCR  01A634  50 m  1:32.56  1:29.56   
12  24  Rajaniemi Maiju  2002  KUS-GSS  02A716  25 m  1:30.86  1:30.86   
13  207  Juutilainen Emilia  2004  RoiUS  04A789  50 m  1:34.19  1:31.19   
14  150  Isokoski Iiris  2003  HAHE  03A890  50 m  1:35.55  1:32.55   
15  25  Rintala Vilma  2005  KUS-GSS  05A060  25 m  1:33.97  1:33.97   
16  61  Ylimäki Sara  2003  KemTU  03B038  25 m  1:35.54  1:35.54   
17  146  Hirvasoja Aada  2005  HAHE  05A577  50 m  1:38.82  1:35.82   
18  162  Sipola Ella  2005  HAHE  05A684  50 m  1:39.26  1:36.26   
19  Kangas Alina  2005  KUS-GSS  05A760  50 m  1:40.22  1:37.22   
20  187  Niemi Wenla  2004  SCR  04A922  25 m  1:38.25  1:38.25   
21  11  Kivelä Olivia  2006  KUS-GSS  06A624  25 m  1:39.97  1:39.97   
22  106  Pasma Liisa  2002  OuLo  02B095  50 m  1:46.37  1:43.37   
23  48  Virtanen Raita  2005  KemjK  05A530  50 m  1:48.14  1:45.14   
24  37  Kiljala Riialiina  2008  ViesU  08A093  50 m  1:48.37  1:45.37   
25  82  Tavi Armi Aurora  2007  KemUS  07A136  50 m  1:50.59  1:47.59   
26  68  Lipponen Oona  2006  KemUS  06A127  50 m  1:51.22  1:48.22   
27  38  Kähkönen Saaga  2006  ViesU  06A470  25 m  1:48.84  1:48.84   
28  153  Keränen Reetta  2006  HAHE  06A296  50 m  1:56.90  1:53.90   
29  41  Saarela Hanna  2003  ViesU  03B203  50 m  1:59.61  1:56.61   
30  40  Ojakippola Peppi  2006  ViesU  06A464  50 m  2:00.11  1:57.11   
31  23  Paavola Oosa  2005  KUS-GSS  05A906  50 m  2:01.91  1:58.91   
32  13  Känsäkangas Henna  2004  KUS-GSS  04A431  25 m       
33  149  Häcklin Iida  2006  HAHE  06A849  25 m       
34  155  Leinonen Maija  2007  HAHE  07A259  25 m       
35  179  Lahti Selja  2005  SCR  05B074  25 m       
36  195  Röytiö Anna  1998  SCR  98A003  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  20:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner