2019-09-17   12:54:13
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Botnia Open / Norrländska mästerskapen 25M

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass1

16_S
Gren 16, 50m Fjärilsim Damer Senior 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
73  Sharp Sara  1992  UMEÅ SS  BD5892  25 m  27.39   
38  Johansson Maria  1979  UMEÅ SS  AA3279  25 m  31.15   
226  Ingi Minna  2002  VUS-VSS  02A339  25 m  33.30   
269  Hansson Elida  2002  HAPARANDA  AB3602  25 m  34.50   
218  Eriksson Ninni  2003  VUS-VSS  03A657  25 m  34.94   
278  Åström Cornelia  2002  TIMRÅ SK  be5802  25 m  35.00   
253  Vuollet Ellen  2001  VUS-VSS  01A169  25 m  35.48   
225  Ikonen Sara  2002  VUS-VSS  02B137  50 m  35.70   
47  Lidström Linn  2001  UMEÅ SS  BR1201  25 m  35.72   
10  105  Lindberg Love-Lee  2003  SK ÄGIR  BX1403  50 m  36.28   
11  88  Barnoin Ella  2002  Ö-VIKS ASS  BD7402  25 m  36.88   
12  247  Rajamäki Sanna  2002  VUS-VSS  02B132  50 m  36.98   
13  114  Skoglund Isabelle  2001  DOROTEA IF  BX2601  25 m  37.49   
14  61  Ohlin Emelie  2003  UMEÅ SS  AV2803  25 m  37.55   
15  97  Söderlind Kajsa  2003  Ö-VIKS ASS  BB3403  25 m  37.57   
16  270  Happonen Eliza  2002  HAPARANDA  BP0202  25 m  37.70   
17  34  Hietala Ella  2003  UMEÅ SS  AB2403  25 m  37.76   
18  Eriksson Ida  2005  HÄRNÖSAND  AZ9805  25 m  37.90   
19  208  Fagerström Vilma  2005  IKSU  AM5805  25 m  38.47  EFT 
20  248  Rantala Ida  2002  VUS-VSS  02A937  25 m  38.51   
21  210  Karppinen Nellie  2002  IKSU  BR2202  25 m  38.56  EFT 
22  15  Blomqvist Julia  2005  UMEÅ SS  BC2205  25 m  38.68   
23  111  Wikström Arwen  2006  SK ÄGIR  AT0606  50 m  38.92   
24  64  Olofsson Elma  2003  UMEÅ SS  BD0803  25 m  39.28   
25  185  Vestberg Freja  2002  HÖGAKUSTEN  AZ0202  25 m  39.41   
26  85  Öberg Elin  2004  UMEÅ SS  AP6404  25 m  39.97   
27  95  Landfors Agnes  2004  Ö-VIKS ASS  BQ7604  25 m  40.17   
28  100  Enarsson Alma  2003  SK ÄGIR  BR4603  25 m  40.18   
29  62  Ohlsson Ella  2005  UMEÅ SS  AK1605  25 m  40.41   
30  182  Hållander Saga  2004  HÖGAKUSTEN  BL1804  50 m  40.55   
31  30  Hansson Nelly  2002  UMEÅ SS  BN2602  50 m  40.66   
32  98  Björk Hedberg Ina  2004  SK ÄGIR  AY2404  50 m  40.76   
33  86  Ögren Elvira  2002  UMEÅ SS  BR6802  25 m  41.22   
34  249  Ruotsalainen Sara  2003  VUS-VSS  03B135  50 m  41.66   
35  78  Svedjeland Isolde  2002  UMEÅ SS  AL3202  25 m  41.74   
36  81  Wall Vera  2006  UMEÅ SS  AU8806  25 m  41.77   
37  80  Trigell Sandra  2005  UMEÅ SS  AS3805  25 m  42.50   
38  115  Skoglund Therese  2005  DOROTEA IF  BG8605  25 m  42.61   
39  279  Åström Isabelle  2004  TIMRÅ SK  aj2404  25 m  42.63   
40  26  Granström Alice  2003  UMEÅ SS  BV4403  25 m  43.04   
41  Heed Ella  2005  HÄRNÖSAND  AR4205  25 m  43.76   
42  87  Östberg Tyra  2004  UMEÅ SS  BD2804  50 m  43.93   
43  99  Boson Amanda  2004  SK ÄGIR  BG8804  50 m  44.28   
44  Widell Ronja  2004  HÄRNÖSAND  BM3204  25 m  44.30   
45  54  Löfgren Agnes  2005  UMEÅ SS  AT3805  25 m  44.51   
46  184  Sandström Linnea  2004  HÖGAKUSTEN  BL6804  50 m  44.58   
47  22  Eriksson Vendela  2004  UMEÅ SS  BO8404  25 m  44.96   
48  96  Nordenmark Hilma  2003  Ö-VIKS ASS  AU1803  25 m  45.22   
49  90  Engblom Elvira  2005  Ö-VIKS ASS  AQ4605  25 m  45.82   
50  65  Robertsson Ruth  1999  UMEÅ SS  BS7299  25 m  46.93   
51  51  Lindvall Tuva  2006  UMEÅ SS  AU6806  25 m  47.52   
52  268  Eriksson Millie  2007  SKELLEFTEÅ  AA1207  25 m  47.91   
53  31  Hellström Julia  2006  UMEÅ SS  AX3206  25 m  49.46   
54  45  Koskenniemi Stina  2006  UMEÅ SS  AU9606  25 m  50.18   
55  Berglund Moa  2004  HÄRNÖSAND  BB8204  25 m  50.52   
56  27  Gustavsson Alva  2006  UMEÅ SS  AP6406  50 m  50.97   
57  74  Sponseller Emilia  2005  UMEÅ SS  AE8605  25 m  51.23   
58  83  Wickman Tyra  2006  UMEÅ SS  AP9606  25 m  51.28   
59  72  Semb Alva  2003  UMEÅ SS  AH3803  25 m  52.27   
60  Sjöberg Linnea  2006  HÄRNÖSAND  AN8806  25 m  54.79   
61  24  Fors Elina  2003  UMEÅ SS  CC2203  25 m     
62  33  Hennig-Jakobsson Elsa  2004  UMEÅ SS  BO0204  25 m     
63  41  Jonasson Gabrella  2002  UMEÅ SS  BY7602  25 m     
64  50  Lindqvist Saga  2005  UMEÅ SS  AT1805  25 m     
65  183  Moberg Alice  2003  HÖGAKUSTEN  AX4202  25 m     
66  204  Nyström Linnea  1992  UMEÅ SS  CH2492  25 m    EFT 
67  212  Nieminen Henrietta  1994  IKSU  CC4494  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 oktober 2017 
Licensierad till: Umeå Simsällskap  Utskriftstid  19:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner