2019-11-16   02:36:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1_S
Laji 1, 25m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
543  Niemi Marlene  1992  Plaani  92A221  50 m  25.86  25.86   
238  Kortetjärvi Hilla  1996  ÅSK  96A676  25 m  26.11  26.11   
262  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  26.30  26.30   
376  Huhtanen Suvi  1999  UiTa  99A194  25 m  26.48  26.48   
195  Suihkonen Amanda  1995  TaTU  95A544  25 m  26.54  26.54   
453  Norismaa Nea  1995  UiTa  95A534  50 m  26.68  26.68   
134  Hulkko Ida  1998  TaTU  98B105  50 m  27.30  27.30   
365  Hammar Hanna  1998  UiTa  98A182  50 m  27.40  27.40   
183  Puomila Aino  1992  TaTU  92A782  50 m  27.55  27.55   
10  542  Moisio Jenni  2002  Plaani  02A607  50 m  27.55  27.55   
11  205  Tynkkynen Emma-lotta  1999  TaTU  99A073  50 m  27.60  27.60   
12  181  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  25 m  27.72  27.72   
13  149  Kukkonen Noora  1999  TaTU  99A764  25 m  28.05  28.05   
14  105  Murto Anniina  2001  PUS  01A677  50 m  28.34  28.34   
15  141  Karinkanta Annika  2000  TaTU  00A300  50 m  28.69  28.69   
16  144  Kausiala Mari  1997  TaTU  97A442  50 m  28.70  28.70   
17  20  Ohvo Nelli  2001  Cetus  01A937  25 m  29.08  29.08   
18  129  Ellonen Susanna  1999  TaTU  99A781  50 m  29.96  29.96   
19  17  Långström Sofia  2003  Cetus  03A085  50 m  30.36  30.36   
20  36  Ahti Peppi-stiina  2003  HäUS  03A921  50 m  30.53  30.53   
21  118  Tenho Nita  2004  PUS  04A464  50 m  31.25  31.25   
22  437  Marishina Daria  2001  UiTa  01B191  50 m  31.89  31.89   
23  77  Pajula Sanna  2003  KU  03A317  25 m  32.80  32.80   
24  156  Lepola Aino  2005  TaTU  05A040  25 m  33.54  33.54   
25  160  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  50 m  33.66  33.66   
26  96  Laaksonen Nelli  2005  PUS  05A602  50 m  34.96  34.96   
27  464  Peltonen Sanna  2002  UiTa  02A177  50 m  35.05  35.05   
28  383  Järvinen Sonja  2004  UiTa  04B099  50 m  35.61  35.61   
29  538  Laakso Aada-julia  2007  Plaani  07A041  50 m  39.07  39.07   
30  434  Makkonen Ronja  2005  UiTa  05A378  25 m  40.10  40.10   
31  426  Leinonen Kaisu  2005  UiTa  05A462  25 m  40.58  40.58   
32  519  Turunen Eerika  2005  UiTa  05A901  50 m  40.91  40.91   
33  168  Myllymäki Iiris  2008  TaTU  08A041  25 m  41.63  41.63   
34  391  Keskinen Saana  2005  UiTa  05A834  50 m  41.76  41.76   
35  177  Perkola Piitu  2006  TaTU  06A035  50 m  41.92  41.92   
36  146  Koskinen Sella  2007  TaTU  07A112  50 m  43.05  43.05   
37  269  Johanson Karmen  2006  VeUS  06A750  50 m  43.33  43.33   
38  530  Vuorivirta Venla  2005  UiTa  05A898  50 m  43.59  43.59   
39  468  Pettinen Veera  2005  UiTa  05A847  50 m  43.93  43.93   
40  188  Saloniemi Janna  2009  TaTU  09A037  25 m  44.60  44.60   
41  449  Niemi Ada  2005  UiTa  05A926  50 m  44.73  44.73   
42  137  Joseph Elsa  2007  TaTU  07A046  25 m  47.92  47.92   
43  176  Pennanen Iida  2008  TaTU  08A002  50 m  49.58  49.58   
44  185  Reiman Lila  2007  TaTU  07A295  25 m  1:03.65  1:03.65   
45  131  Hamilton Ida  2008  TaTU  08A122  25 m  1:11.85  1:11.85   
46  172  Oksanen Emmi  2009  TaTU  09A036  25 m  1:15.65  1:15.65   
47  97  Lammi Ella  1998  PUS  98A995  25 m       
48  121  Ahtela Lotta  2008  TaTU  08A120  25 m       
49  127  Burnevskaya Katja  2009  TaTU  09A166  25 m       
50  135  Huvila Sina  2010  TaTU  10A031  25 m       
51  136  Jokinen Fanni  2009  TaTU  09A168  25 m       
52  167  Myllymäki Hertta  2010  TaTU  10A032  25 m       
53  169  Mäkihannu Minttu  2008  TaTU  08A388  25 m       
54  190  Saukko Olivia  2009  TaTU  09A162  25 m       
55  212  Yltävä Miisa  2008  TaTU  08A385  25 m       
56  335  Airevuo Mimosa  2007  UiTa  07A653  25 m       
57  395  Kivelä Joanna  2007  UiTa  07A596  25 m       
58  457  Olli Veera  2005  UiTa  05B095  25 m       
59  461  Paulaharju Tuulia  2004  UiTa  04B255  25 m       
60  472  Pitrè Ameli  2008  UiTa  08A379  25 m       
61  482  Rajala Teea  2008  UiTa  08A334  25 m       
62  494  Ruuskanen Erika  2007  UiTa  07A644  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
2_S
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
16  Liukkonen Ari-pekka  1989  Cetus  89A286  50 m  21.58  21.58   
175  Peltonen Tatu  1989  TaTU  89A035  25 m  23.01  23.01   
254  Oksa Ossi  1988  ÅSK  88A200  25 m  23.18  23.18   
488  Rautalin Jaakko  1989  UiTa  89A051  50 m  23.30  23.30   
551  Erkinaro Arttu  1992  OU  92A595  25 m  23.41  23.41   
209  Viitanen Teemu  1992  TaTU  92A506  50 m  23.75  23.75   
151  Laine Ville  1995  TaTU  95B035  50 m  23.98  23.98   
143  Kastarinen Roope  1994  TaTU  94A478  25 m  24.02  24.02   
14  Kallström Roni  2001  Cetus  01A092  50 m  24.33  24.33   
10  128  Eerola Juho  1995  TaTU  95A753  50 m  24.37  24.37   
11  125  Belaic Deny  1998  TaTU  98A646  50 m  25.23  25.23   
12  145  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  50 m  25.39  25.39   
13  545  Rantanen Antti  1992  Plaani  92A482  50 m  25.55  25.55   
14  221  Grönroos Lassi  2000  ÅSK  00A219  50 m  25.68  25.68   
15  164  Mettälä Santeri  1999  TaTU  99A913  50 m  25.80  25.80   
16  101  Luhtanen Leevi  2000  PUS  00A137  50 m  25.85  25.85   
17  138  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  50 m  25.99  25.99   
18  99  Lehti Leevi  2000  PUS  00A000  50 m  26.12  26.12   
19  110  Pennanen Matias  2001  PUS  01A181  50 m  26.34  26.34   
20  210  Viitanen Teemu  2000  TaTU  00A915  25 m  26.57  26.57   
21  213  Yritys Petja  1993  TaTU  93A330  50 m  26.87  26.87   
22  88  Jäntti Lauri-luukas  2002  PUS  02A816  25 m  27.08  27.08   
23  186  Romanov Efim  2002  TaTU  02B256  50 m  27.24  27.24   
24  109  Ovaskainen Oskari  2000  PUS  00A998  50 m  27.59  27.59   
25  174  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  50 m  27.95  27.95   
26  84  Heinikangas Raul  1998  PUS  98B068  50 m  27.99  27.99   
27  271  Nieminen Nico  2002  VeUS  02B008  50 m  29.07  29.07   
28  126  Birkstedt Miska  2002  TaTU  02A105  50 m  29.43  29.43   
29  103  Mattsson Matti  1993  PUS  93A067  50 m  30.27  30.27   
30  356  Gummerus Santeri  2003  UiTa  03B183  50 m  31.74  31.74   
31  401  Korhonen Karri  2002  UiTa  02A759  25 m  31.80  31.80   
32  148  Kotti Akseli  2004  TaTU  04A009  50 m  33.13  33.13   
33  441  Mäkinen Lauri  2004  UiTa  04A752  50 m  35.37  35.37   
34  487  Rasimus Sebastian  2004  UiTa  04B113  25 m  36.31  36.31   
35  451  Nikkari Max  2004  UiTa  04A992  50 m  37.33  37.33   
36  516  Trygg Castor  2004  UiTa  04A572  50 m  38.01  38.01   
37  506  Sioofy Khojine Iliad  2004  UiTa  04B083  50 m  39.06  39.06   
38  475  Puustinen Juuso  2004  UiTa  04B238  50 m  40.34  40.34   
39  398  Koivuniemi Aapo  2004  UiTa  04A890  50 m  40.68  40.68   
40  357  Gummerus Sauli  2004  UiTa  04A876  50 m  41.34  41.34   
41  201  Tikkanen Niklas  2007  TaTU  07A004  25 m  42.97  42.97   
42  274  Salo Elias  2007  VeUS  07A366  50 m  46.74  46.74   
43  273  Saarinen Kaapo  2007  VeUS  07A347  50 m  49.26  49.26   
44  204  Tirronen Daniil  2008  TaTU  08A174  25 m  55.36  55.36   
45  140  Kallio Niklas  2007  TaTU  07A377  25 m  1:00.53  1:00.53   
46  200  Tikkanen Justus  2010  TaTU  10A002  25 m  1:04.74  1:04.74   
47  122  Andreasen Kasper  2009  TaTU  09A035  50 m  1:14.03  1:14.03   
48  215  Zuravljov Nikita  2008  TaTU  08A127  50 m  1:18.61  1:18.61   
49  130  Hamilton Alex  2006  TaTU  06A910  25 m       
50  142  Karttunen Kiri  2009  TaTU  09A167  25 m       
51  159  Levula Tomas  2006  TaTU  06A566  25 m       
52  162  Lukichev Ivan  2009  TaTU  09A170  25 m       
53  179  Piilonen Calvin  2009  TaTU  09A171  25 m       
54  202  Tikkerberi Raimond  2009  TaTU  09A163  25 m       
55  214  Zuravljov Maxim  2009  TaTU  09A039  25 m       
56  270  Lahtinen Leevi  2008  VeUS  08A360  25 m       
57  369  Harjula Aapo  2007  UiTa  07A604  25 m       
58  389  Katanandov Andrei  2007  UiTa  07A603  25 m       
59  501  Savolainen Emil  2007  UiTa  07A560  25 m       
60  513  Toivola Niilo  2007  UiTa  07A580  25 m       
61  529  Vuohelainen Aleksi  2007  UiTa  07A585  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
3_S
Laji 3, 200m Sekauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
238  Kortetjärvi Hilla  1996  ÅSK  96A676  50 m  2:19.92  2:14.92   
Sztankovics Anna  1996  MISK    25 m  2:20.00  2:20.00   
355  Grönvall Fanny  2000  UiTa  00A574  50 m  2:25.16  2:20.16   
31  Nieminen Emma  1996  SWIM  96A009  25 m  2:21.65  2:21.65   
181  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  50 m  2:29.39  2:24.39   
108  Ollikainen Janina  2000  PUS  00A030  50 m  2:29.83  2:24.83   
49  Liukkonen Aliisa  1999  HäUS  99A563  50 m  2:32.88  2:27.88   
92  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  50 m  2:33.16  2:28.16   
236  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  2:33.19  2:28.19   
10  19  Nagy Róza  2003  Cetus  03B208  50 m  2:34.69  2:29.69   
11  489  Rautiainen Hanna  1999  UiTa  99A515  50 m  2:35.23  2:30.23   
12  222  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  50 m  2:35.70  2:30.70   
13  18  Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  50 m  2:37.85  2:32.85   
14  20  Ohvo Nelli  2001  Cetus  01A937  25 m  2:33.78  2:33.78   
15  252  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  50 m  2:38.89  2:33.89   
16  255  Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  50 m  2:40.65  2:35.65   
17  253  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  50 m  2:40.94  2:35.94   
18  98  Lasonen Tinja  2004  PUS  04A230  50 m  2:41.07  2:36.07   
19  283  Korin Sini  2003  Pyry  03A617  25 m  2:39.17  2:39.17   
20  25  Wacklin Cia  2001  Cetus  01A425  25 m  2:39.41  2:39.41   
21  384  Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  50 m  2:44.47  2:39.47   
22  229  Kaituri Ellen  2006  ÅSK  06A086  50 m  2:44.55  2:39.55   
23  23  Savolainen Anni  2002  Cetus  02A184  25 m  2:40.17  2:40.17   
24  21  Peltola Julia  2003  Cetus  03A091  50 m  2:46.00  2:41.00   
25  24  Tapanainen Milla-lotta  2003  Cetus  03A610  50 m  2:46.43  2:41.43   
26  17  Långström Sofia  2003  Cetus  03A085  25 m  2:43.89  2:43.89   
27  337  Ala-Karvia Siiri  2004  UiTa  04A363  50 m  2:50.58  2:45.58   
28  436  Manninen Emmi  2004  UiTa  04A011  50 m  2:51.54  2:46.54   
29  106  Neiramaa Ellen-maria  2002  PUS  02A939  50 m  2:52.71  2:47.71   
30  412  Kylmämetsä Noora  2004  UiTa  04A592  25 m  2:50.05  2:50.05   
31  245  Lietzén Daniela  2006  ÅSK  06A241  50 m  2:56.64  2:51.64   
32  350  Ekman Frida  2004  UiTa  04A550  50 m  2:57.05  2:52.05   
33  444  Mätäsjärvi Siiri  2004  UiTa  04A412  50 m  2:57.14  2:52.14   
34  281  Juvakka Sivi  2005  Pyry  05A609  50 m  2:57.31  2:52.31   
35  343  Auvinen Soile  2002  UiTa  02A259  50 m  2:57.72  2:52.72   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
4_S
Laji 4, 200m Sekauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
33  Vuorela Teemu  1994  SWIM  94A789  50 m  2:03.24  1:58.24   
477  Pyykkönen Kalle  1996  UiTa  96A549  50 m  2:06.24  2:01.24   
11  Aalto Oskari  2002  Cetus  02A016  50 m  2:13.83  2:08.83   
400  Korhonen Joona  2000  UiTa  00A464  25 m  2:11.03  2:11.03   
10  Papp Balint  2001  DMTK    25 m  2:12.00  2:12.00   
103  Mattsson Matti  1993  PUS  93A067  50 m  2:17.04  2:12.04   
503  Sievers Jakob  2000  UiTa  00A730  50 m  2:17.27  2:12.27   
12  Gramén Isak  2001  Cetus  01B058  50 m  2:19.91  2:14.91   
42  Hyvärinen Juha  1998  HäUS  98A057  25 m  2:15.01  2:15.01   
10  242  Laine Elias  2002  ÅSK  02A521  50 m  2:20.80  2:15.80   
11  367  Hapuoja Tatu  2003  UiTa  03A010  50 m  2:23.13  2:18.13   
12  14  Kallström Roni  2001  Cetus  01A092  50 m  2:25.67  2:20.67   
13  22  Rinne Daniel  2002  Cetus  02B263  50 m  2:27.53  2:22.53   
14  15  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus  02A241  50 m  2:27.67  2:22.67   
15  174  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  50 m  2:28.46  2:23.46   
16  219  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  25 m  2:23.70  2:23.70   
17  210  Viitanen Teemu  2000  TaTU  00A915  25 m  2:24.23  2:24.23   
18  199  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU  01A239  50 m  2:32.37  2:27.37   
19  178  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  50 m  2:33.71  2:28.71   
20  155  Leino Riku  2001  TaTU  01A282  25 m  2:29.83  2:29.83   
21  88  Jäntti Lauri-luukas  2002  PUS  02A816  50 m  2:34.86  2:29.86   
22  132  Harju Mio  2002  TaTU  02A064  50 m  2:34.92  2:29.92   
23  182  Puikkonen Aapo  2001  TaTU  01A245  50 m  2:40.18  2:35.18   
24  Adam Fazekas  2005  MISK    25 m  2:42.00  2:42.00   
25  Kiss Robert  2006  MISK    25 m  2:46.00  2:46.00   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
5_S
Laji 5, 50m RU T-11,-13,-15,N 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
Petra Esztian  2006  MISK    25 m  37.00  37.00   
245  Lietzén Daniela  2006  ÅSK  06A241  50 m  40.28  38.78   
323  Rauhala Julia  2006  UKK  06A102  50 m  47.23  45.73   
403  Kortteinen Nella  2007  UiTa  07A031  25 m  46.05  46.05   
76  Lehtinen Peppi  2007  KU  07A139  50 m  48.82  47.32   
275  Simola Moona  2007  VeUS  07A350  50 m  49.70  48.20   
318  Nieminen Hertta  2007  UKK  07A271  50 m  50.54  49.04   
326  Salonniemi Silva  2006  UKK  06A266  25 m  49.33  49.33   
137  Joseph Elsa  2007  TaTU  07A046  50 m  51.09  49.59   
10  87  Juhola Hilla-maaria  2007  PUS  07A039  50 m  52.63  51.13   
11  415  Lahtinen Piia  2006  UiTa  06A300  50 m  53.59  52.09   
12  104  Meskanen Aada  2006  PUS  06A171  50 m  54.08  52.58   
13  279  Frusti Anni  2007  Pyry  07A190  50 m  54.60  53.10   
14  319  Paajanen Vilma  2006  UKK  06A578  50 m  54.63  53.13   
15  278  Broman Riikka  2006  Pyry  06A503  25 m  53.26  53.26   
16  168  Myllymäki Iiris  2008  TaTU  08A041  25 m  53.85  53.85   
17  177  Perkola Piitu  2006  TaTU  06A035  50 m  55.40  53.90   
18  421  Lehtonen Nelli  2006  UiTa  06A529  50 m  55.58  54.08   
19  502  Selin Anna  2006  UiTa  06A738  50 m  55.63  54.13   
20  351  Elomaa Nea  2006  UiTa  06A565  50 m  56.00  54.50   
21  188  Saloniemi Janna  2009  TaTU  09A037  50 m  56.08  54.58   
22  94  Känkänen Helka  2008  PUS  08A009  50 m  57.77  56.27   
23  404  Koskela Silvia  2007  UiTa  07A257  50 m  58.64  57.14   
24  107  Nordström Meeri  2006  PUS  06A633  50 m  58.82  57.32   
25  176  Pennanen Iida  2008  TaTU  08A002  50 m  59.26  57.76   
26  364  Halttunen Netta  2007  UiTa  07A238  25 m  58.05  58.05   
27  336  Ala-Karvia Selma  2008  UiTa  08A229  50 m  59.81  58.31   
28  442  Mäkinen Rebecca  2008  UiTa  08A232  50 m  1:00.39  58.89   
29  269  Johanson Karmen  2006  VeUS  06A750  50 m  1:00.71  59.21   
30  305  Soini Petra  2007  Pyry  07A191  50 m  1:01.07  59.57   
31  146  Koskinen Sella  2007  TaTU  07A112  50 m  1:01.33  59.83   
32  111  Ranne Nelli  2007  PUS  07A138  50 m  1:01.45  59.95   
33  81  Hagner Iida-maria  2006  PUS  06A810  50 m  1:04.54  1:03.04   
34  185  Reiman Lila  2007  TaTU  07A295  50 m  1:07.40  1:05.90   
35  100  Lettosunti Peppiina  2008  PUS  08A178  50 m  1:11.32  1:09.82   
36  40  Heinonen Helmi  2006  HäUS  06A897  25 m       
37  60  Rantanen Tytti  2006  HäUS  06A853  25 m       
38  70  Salomäki Meri  2006  HäUS  06A901  25 m       
39  89  Järvi Lyyli  2007  PUS  07A623  25 m       
40  472  Pitrè Ameli  2008  UiTa  08A379  25 m       
41  482  Rajala Teea  2008  UiTa  08A334  25 m       
12 - 13 v 
160  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  50 m  38.39  36.89   
358  Hakala Aada  2004  UiTa  04A041  25 m  38.23  38.23   
264  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  50 m  42.30  40.80   
320  Penttilä Hilla  2005  UKK  05A093  50 m  43.07  41.57   
518  Turkki Essi  2004  UiTa  04A884  25 m  43.77  43.77   
515  Toroi Eeva  2005  UiTa  05A230  25 m  43.81  43.81   
383  Järvinen Sonja  2004  UiTa  04B099  50 m  45.42  43.92   
51  Mäkelä Hilda  2005  HäUS  05A513  50 m  45.49  43.99   
313  Lehtoniemi Aada  2005  UKK  05A476  50 m  47.31  45.81   
10  416  Lapikisto Emmi  2005  UiTa  05A463  50 m  48.14  46.64   
11  56  Nurminen Heidi  2005  HäUS  05A612  50 m  48.37  46.87   
12  96  Laaksonen Nelli  2005  PUS  05A602  50 m  48.44  46.94   
13  344  Axén Elle  2004  UiTa  04A899  25 m  49.29  49.29   
14  426  Leinonen Kaisu  2005  UiTa  05A462  50 m  51.82  50.32   
15  434  Makkonen Ronja  2005  UiTa  05A378  25 m  51.47  51.47   
16  91  Karismaa Viola  2005  PUS  05B056  50 m  53.86  52.36   
17  391  Keskinen Saana  2005  UiTa  05A834  50 m  54.01  52.51   
18  469  Peuhkurinen Emilia  2005  UiTa  05A582  25 m  52.55  52.55   
19  71  Salonen Iida  2005  HäUS  05A155  25 m  52.74  52.74   
20  117  Tall Veera  2005  PUS  05A638  50 m  55.55  54.05   
21  82  Harjula Kaisa  2005  PUS  05A647  50 m  57.15  55.65   
22  78  Ahmaoja Amanda  2005  PUS  05A778  50 m  57.17  55.67   
23  83  Heikkilä Bettiina  2004  PUS  04A660  50 m  58.54  57.04   
24  468  Pettinen Veera  2005  UiTa  05A847  25 m  1:00.44  1:00.44   
25  449  Niemi Ada  2005  UiTa  05A926  25 m       
26  457  Olli Veera  2005  UiTa  05B095  25 m       
27  519  Turunen Eerika  2005  UiTa  05A901  25 m       
14 - 15 v 
247  Liven Emilia  2002  ÅSK  02A205  50 m  33.49  31.99   
Reka Vecsei  2002  MISK    25 m  32.00  32.00   
262  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  34.28  32.78   
18  Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  50 m  35.32  33.82   
19  Nagy Róza  2003  Cetus  03B208  50 m  38.19  36.69   
276  Tuominen Senni  2003  VeUS  03B134  25 m  38.31  38.31   
90  Karismaa Sofia  2002  PUS  02B130  50 m  42.26  40.76   
512  Tamminiemi Emmi  2002  UiTa  02A271  25 m  42.48  42.48   
39  Happonen Ella  2003  HäUS  03A988  50 m  45.99  44.49   
10  504  Siikala Liisa  2003  UiTa  03A292  50 m  47.83  46.33   
11  523  Valonen Laura  2003  UiTa  03A473  50 m  47.88  46.38   
12  112  Rauhanen Emmi  2003  PUS  03B056  50 m  1:00.90  59.40   
16 v ja vanhemmat 
134  Hulkko Ida  1998  TaTU  98B105  50 m  31.39  29.89   
105  Murto Anniina  2001  PUS  01A677  50 m  32.42  30.92   
Sztankovics Anna  1996  MISK    25 m  31.00  31.00   
365  Hammar Hanna  1998  UiTa  98A182  50 m  33.03  31.53   
543  Niemi Marlene  1992  Plaani  92A221  50 m  33.03  31.53   
443  Mäkinen Roosa  1999  UiTa  99B038  50 m  34.37  32.87   
Kurdi Zsofia  2001  DMTK    25 m  33.20  33.20   
35  Aho Lotta  1999  HäUS  99A598  50 m  35.42  33.92   
115  Sottinen Julia  2000  PUS  00A034  50 m  35.56  34.06   
10  95  Känkänen Heta  2001  PUS  01A001  50 m  35.92  34.42   
11  507  Suova Johanna  1999  UiTa  99A118  25 m  34.48  34.48   
12  525  Virta Nea  1996  UiTa  96A141  50 m  36.03  34.53   
13  235  Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  50 m  36.42  34.92   
14  144  Kausiala Mari  1997  TaTU  97A442  50 m  37.85  36.35   
15  547  Savioja Heidi  1988  Plaani  88A019  50 m  40.13  38.63   
16  381  Jokiniemi Viivi  2001  UiTa  01A795  50 m  40.58  39.08   
17  59  Pönnighaus Vanessa  1999  HäUS  99A222  50 m  40.85  39.35   
18  342  Auvinen Armi  2000  UiTa  00A811  50 m  41.62  40.12   
19  43  Kilponen Sanni  2001  HäUS  01A145  50 m  43.35  41.85   
20  97  Lammi Ella  1998  PUS  98A995  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
6_S
Laji 6, 50m RU P-12,-14,-16,M 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
Kiss Robert  2006  MISK    25 m  38.00  38.00   
399  Kontula Daniel  2005  UiTa  05A152  25 m  43.41  43.41   
322  Pikkuhuhta Miklas  2005  UKK  05A464  50 m  46.29  44.79   
340  Aspholm Oliver  2005  UiTa  05A594  25 m  46.69  46.69   
57  Partanen Ilmari  2006  HäUS  06A612  50 m  48.35  46.85   
328  Talja Joona  2007  UKK  07A040  50 m  49.02  47.52   
287  Kvist Casper  2006  Pyry  06A352  50 m  50.52  49.02   
327  Sojolin Sebastian  2006  UKK  06A292  25 m  49.29  49.29   
346  Chupakhin Ivan  2005  UiTa  05A628  50 m  51.38  49.88   
10  413  Laakkonen Albert  2007  UiTa  07A058  50 m  51.82  50.32   
11  180  Popov Markus  2005  TaTU  05B014  50 m  53.28  51.78   
12  311  Hinkka Väinö  2007  UKK  07A243  50 m  53.47  51.97   
13  510  Syrjä Tobias  2006  UiTa  06A554  50 m  54.24  52.74   
14  288  Kytö Kasper  2005  Pyry  05A837  50 m  54.92  53.42   
15  428  Luoma Leevi  2005  UiTa  05A842  50 m  56.84  55.34   
16  274  Salo Elias  2007  VeUS  07A366  50 m  56.88  55.38   
17  462  Pellinen Valtteri  2007  UiTa  07A073  25 m  56.18  56.18   
18  339  Aspholm Georg  2008  UiTa  08A121  50 m  57.91  56.41   
19  201  Tikkanen Niklas  2007  TaTU  07A004  25 m  56.51  56.51   
20  495  Salli Sean  2007  UiTa  07A211  50 m  58.16  56.66   
21  268  Jaakkola Eemeli  2006  VeUS  06A627  50 m  58.44  56.94   
22  46  Kyllönen Iiro  2005  HäUS  05A758  50 m  58.47  56.97   
23  353  Failer Thomas  2007  UiTa  07A233  50 m  59.94  58.44   
24  532  Zautasvili Áron  2006  UiTa  06A560  50 m  1:03.13  1:01.63   
25  154  Lehtonen Leo  2006  TaTU  06A567  50 m  1:04.77  1:03.27   
26  430  Lyden Tobias  2008  UiTa  08A132  25 m  1:09.81  1:09.81   
27  67  Saarikko Juuso  2006  HäUS  06A881  25 m       
28  68  Salmi Miko  2005  HäUS  05A936  25 m       
29  203  Tikkerberi Richard  2006  TaTU  06A909  25 m       
30  270  Lahtinen Leevi  2008  VeUS  08A360  25 m       
31  379  Iskala Konsta  2006  UiTa  06A852  25 m       
32  471  Piiroinen Rasmus  2006  UiTa  06A841  25 m       
13 - 14 v 
220  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  31.91  30.41   
189  Saloniemi Joona  2004  TaTU  04A304  50 m  39.69  38.19   
420  Lehtonen Lenni  2004  UiTa  04A478  50 m  40.27  38.77   
86  Huhtasalo Lauri  2004  PUS  04A872  50 m  41.53  40.03   
267  Ahinko Santeri  2004  VeUS  04B029  50 m  44.65  43.15   
511  Säilä Antte  2004  UiTa  04A883  25 m  43.15  43.15   
331  Vaikkola Mitja  2004  UKK  04A244  25 m  43.67  43.67   
487  Rasimus Sebastian  2004  UiTa  04B113  50 m  46.13  44.63   
506  Sioofy Khojine Iliad  2004  UiTa  04B083  50 m  48.05  46.55   
10  441  Mäkinen Lauri  2004  UiTa  04A752  50 m  48.74  47.24   
11  54  Nieminen Joonas  2003  HäUS  03A723  50 m  48.94  47.44   
12  58  Pykälistö Luka  2004  HäUS  04A920  50 m  51.31  49.81   
13  475  Puustinen Juuso  2004  UiTa  04B238  50 m  52.34  50.84   
14  514  Toivonen Antti  2003  UiTa  03A479  25 m  53.87  53.87   
15  398  Koivuniemi Aapo  2004  UiTa  04A890  50 m  56.19  54.69   
16  451  Nikkari Max  2004  UiTa  04A992  25 m  54.97  54.97   
17  516  Trygg Castor  2004  UiTa  04A572  25 m  55.01  55.01   
18  357  Gummerus Sauli  2004  UiTa  04A876  25 m  56.04  56.04   
19  75  Ytti Eero  2003  HäUS  03B175  25 m       
15 - 16 v 
15  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus  02A241  50 m  32.76  31.26   
61  Reinonen Jaakko  2001  HäUS  01A300  25 m  32.11  32.11   
155  Leino Riku  2001  TaTU  01A282  50 m  34.20  32.70   
377  Hörkkö Tatu  2001  UiTa  01A394  25 m  33.10  33.10   
544  Nyberg Julius  2002  Plaani  02A459  50 m  35.16  33.66   
228  Juven Janne  2001  ÅSK  01A319  50 m  36.10  34.60   
230  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  50 m  37.00  35.50   
44  Kukkonen Lenni  2001  HäUS  01A961  50 m  38.11  36.61   
271  Nieminen Nico  2002  VeUS  02B008  25 m  36.71  36.71   
10  50  Löyttyniemi Aapo  2001  HäUS  01B168  50 m  39.33  37.83   
11  85  Heinikangas Reino  2002  PUS  02A377  25 m  38.79  38.79   
12  380  Jaakola Tuukka  2001  UiTa  01A719  50 m  42.03  40.53   
17 v ja vanhemmat 
16  Liukkonen Ari-pekka  1989  Cetus  89A286  50 m  27.66  26.16   
254  Oksa Ossi  1988  ÅSK  88A200  50 m  28.33  26.83   
103  Mattsson Matti  1993  PUS  93A067  50 m  28.35  26.85   
409  Kulmala Atte  1998  UiTa  98B262  50 m  29.48  27.98   
406  Koskinen Werneri  1998  UiTa  98A828  50 m  29.71  28.21   
209  Viitanen Teemu  1992  TaTU  92A506  50 m  30.20  28.70   
42  Hyvärinen Juha  1998  HäUS  98A057  50 m  31.17  29.67   
405  Koskinen Walentin  2000  UiTa  00A343  50 m  31.27  29.77   
113  Rissanen Rami  1999  PUS  99A292  50 m  31.58  30.08   
10  48  Laine Tino  1998  HäUS  98A690  50 m  31.64  30.14   
11  456  Nyrhinen Eetu  2000  UiTa  00A005  50 m  32.32  30.82   
12  145  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  25 m  30.84  30.84   
13  221  Grönroos Lassi  2000  ÅSK  00A219  50 m  32.64  31.14   
14  385  Kaarlenkaski Artturi  1997  UiTa  97A304  25 m  31.31  31.31   
15  541  Malvela Eetu  2000  Plaani  00B072  50 m  33.34  31.84   
16  533  Heräjärvi Werner  1999  Plaani  99A844  25 m  32.92  32.92   
17  84  Heinikangas Raul  1998  PUS  98B068  50 m  36.12  34.62   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
7_S
Laji 7, 100m Selkäuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
535  Hirvonen Susanne  1997  Plaani  97A118  25 m  1:02.17  1:02.17   
238  Kortetjärvi Hilla  1996  ÅSK  96A676  25 m  1:02.87  1:02.87   
257  Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  50 m  1:04.94  1:02.94   
241  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  50 m  1:07.49  1:05.49   
183  Puomila Aino  1992  TaTU  92A782  25 m  1:05.57  1:05.57   
217  Edelman Charlotta  2001  ÅSK  01A845  50 m  1:08.11  1:06.11   
149  Kukkonen Noora  1999  TaTU  99A764  25 m  1:06.19  1:06.19   
455  Nyberg Netta  2001  UiTa  01A250  25 m  1:07.78  1:07.78   
256  Puhtimäki Salla  1998  ÅSK  98A628  25 m  1:08.24  1:08.24   
10  92  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  50 m  1:10.81  1:08.81   
11  250  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  25 m  1:09.71  1:09.71   
12  255  Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  50 m  1:11.73  1:09.73   
13  272  Saarinen Elli-Kaisa  2001  VeUS  01A680  25 m  1:09.80  1:09.80   
14  232  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  50 m  1:12.24  1:10.24   
15  236  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  1:12.30  1:10.30   
16  485  Rantanen Anna  2001  UiTa  01A301  25 m  1:11.20  1:11.20   
17  473  Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  50 m  1:13.41  1:11.41   
18  259  Salmi Sini  2004  ÅSK  04A294  50 m  1:13.44  1:11.44   
19  63  Reunanen Nea  2001  HäUS  01A298  50 m  1:13.89  1:11.89   
20  233  Kangas Kukka  2005  ÅSK  05A254  50 m  1:14.11  1:12.11   
21  223  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  25 m  1:12.21  1:12.21   
22  528  Von Dickoff Emma  2002  UiTa  02A117  25 m  1:12.50  1:12.50   
23  546  Salonen Senni  2001  Plaani  01A096  25 m  1:12.53  1:12.53   
24  253  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  50 m  1:14.55  1:12.55   
25  260  Selimi Sonila  2005  ÅSK  05A278  50 m  1:14.76  1:12.76   
26  283  Korin Sini  2003  Pyry  03A617  25 m  1:13.37  1:13.37   
27  540  Laiteenmäki Milla  2001  Plaani  01B318  25 m  1:13.40  1:13.40   
28  397  Koivula Eveliina  2003  UiTa  03A192  50 m  1:15.60  1:13.60   
29  539  Laakso Anni-maria  2003  Plaani  03A207  50 m  1:16.73  1:14.73   
30  349  Ekman Ella  2003  UiTa  03A645  25 m  1:14.99  1:14.99   
31  34  Känsäkangas Henna  2004  KUS-GSS  04A431  25 m  1:15.61  1:15.61   
32  467  Pesu Venla  2002  UiTa  02A174  25 m  1:16.04  1:16.04   
33  284  Korpikoski Moona  2005  Pyry  05A140  25 m  1:16.60  1:16.60   
34  263  Sirkiä Oona  2004  ÅSK  04A596  50 m  1:20.22  1:18.22   
35  306  Toiva Siiri  2002  Pyry  02A779  50 m  1:20.43  1:18.43   
36  224  Helo Hilda  2003  ÅSK  03A483  50 m  1:20.78  1:18.78   
37  251  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  50 m  1:21.05  1:19.05   
38  73  Viitamäki Aada  2003  HäUS  03B051  25 m  1:19.09  1:19.09   
39  26  Wacklin Ciara  2004  Cetus  04A037  50 m  1:21.18  1:19.18   
40  216  Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  25 m  1:19.28  1:19.28   
41  302  Salmi Sanni  2003  Pyry  03A973  25 m  1:20.00  1:20.00   
42  244  Laverman My  2004  ÅSK  04A557  50 m  1:22.09  1:20.09   
43  450  Nieminen Viivi  2002  UiTa  02A457  50 m  1:22.34  1:20.34   
44  239  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  50 m  1:22.36  1:20.36   
45  479  Pätiälä Noora  2004  UiTa  04A436  50 m  1:22.38  1:20.38   
46  295  Nousiainen Jenna  2005  Pyry  05A555  50 m  1:22.39  1:20.39   
47  36  Ahti Peppi-stiina  2003  HäUS  03A921  25 m  1:21.43  1:21.43   
48  496  Salli Tara  2005  UiTa  05A810  50 m  1:23.93  1:21.93   
49  234  Kiili Minttu  2005  ÅSK  05A306  25 m  1:23.16  1:23.16   
50  520  Töyrylä Ida  2004  UiTa  04A450  50 m  1:25.58  1:23.58   
51  41  Hieto Silja  2003  HäUS  03A995  25 m  1:23.83  1:23.83   
52  526  Virtanen Melissa  2004  UiTa  04A736  50 m  1:26.58  1:24.58   
53  53  Mäkelä Venla  2003  HäUS  03A964  50 m  1:26.80  1:24.80   
54  320  Penttilä Hilla  2005  UKK  05A093  50 m  1:27.10  1:25.10   
55  537  Laakkonen Veera  2003  Plaani  03A241  50 m  1:27.12  1:25.12   
56  372  Heittokangas Viivi  2004  UiTa  04A309  50 m  1:27.52  1:25.52   
57  80  Haanpää Siiri  2001  PUS  01B166  50 m  1:29.02  1:27.02   
58  47  Laine Lotta  2003  HäUS  03A604  25 m  1:27.77  1:27.77   
59  363  Halttunen Enni  2005  UiTa  05A482  50 m  1:31.05  1:29.05   
60  314  Levonoja Siiri  2004  UKK  04A389  50 m  1:31.63  1:29.63   
61  313  Lehtoniemi Aada  2005  UKK  05A476  25 m  1:31.34  1:31.34   
62  527  Virtanen Milana  2006  UiTa  06A309  50 m  1:35.88  1:33.88   
63  460  Parviainen Ella  2006  UiTa  06A385  50 m  1:37.89  1:35.89   
64  329  Talvitie Olivia  2006  UKK  06A192  50 m  1:38.28  1:36.28   
65  499  Salonen Joanna  2006  UiTa  06A305  50 m  1:38.45  1:36.45   
66  354  Gotcheva Darina  2003  UiTa  03A654  50 m  1:38.49  1:36.49   
67  39  Happonen Ella  2003  HäUS  03A988  50 m  1:40.39  1:38.39   
68  326  Salonniemi Silva  2006  UKK  06A266  25 m  1:40.17  1:40.17   
69  71  Salonen Iida  2005  HäUS  05A155  50 m  1:42.35  1:40.35   
70  465  Peltotalo Peppi  2006  UiTa  06A290  50 m  1:45.28  1:43.28   
71  484  Rantala Veera  2006  UiTa  06A547  50 m  1:45.37  1:43.37   
72  290  Malmelin Veera  2007  Pyry  07A196  50 m  1:45.38  1:43.38   
73  469  Peuhkurinen Emilia  2005  UiTa  05A582  50 m  1:45.60  1:43.60   
74  480  Raitalaakso Elli  2006  UiTa  06A432  50 m  1:47.16  1:45.16   
75  410  Kulovuori Katri  2007  UiTa  07A256  25 m  1:45.61  1:45.61   
76  392  Kiiveri Viivi  2006  UiTa  06A260  50 m  1:48.65  1:46.65   
77  454  Nurmikolu Veera  2007  UiTa  07A195  25 m  1:46.82  1:46.82   
78  347  Eho Emmiina  2007  UiTa  07A232  50 m  1:50.85  1:48.85   
79  474  Prepula Milja  2006  UiTa  06A544  50 m  1:53.29  1:51.29   
80  448  Nevalainen Soila  2005  UiTa  05A804  50 m  1:54.71  1:52.71   
81  500  Savisto Maisa  2006  UiTa  06A209  25 m  1:54.89  1:54.89   
82  417  Laukkanen Stella  2007  UiTa  07A213  50 m  1:59.34  1:57.34   
83  390  Kenttälä Elli  2006  UiTa  06A520  50 m  2:02.04  2:00.04   
84  446  Möttönen Linda  2006  UiTa  06A538  50 m  2:09.79  2:07.79   
85  38  Ekroos Erin  2002  HäUS  02B006  25 m       
86  266  Yli-Jama Iiris  2003  ÅSK  03A354  25 m       
87  312  Koski Hanni  2007  UKK  07A221  25 m       
88  478  Pälviranta Ines  2007  UiTa  07A106  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
8_S
Laji 8, 100m Selkäuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
213  Yritys Petja  1993  TaTU  93A330  25 m  54.86  54.86   
64  Reunanen Niklas  1998  HäUS  98A184  25 m  57.90  57.90   
125  Belaic Deny  1998  TaTU  98A646  25 m  58.47  58.47   
422  Lehtonen Teemu  2000  UiTa  00A472  25 m  59.32  59.32   
498  Salo Saku  1995  UiTa  95A816  25 m  59.42  59.42   
220  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  1:03.03  1:01.03   
246  Lietzén Jesper  2002  ÅSK  02A171  25 m  1:02.62  1:02.62   
226  Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  25 m  1:03.59  1:03.59   
99  Lehti Leevi  2000  PUS  00A000  50 m  1:05.95  1:03.95   
10  93  Kause Jussi  1997  PUS  97A248  50 m  1:06.15  1:04.15   
11  409  Kulmala Atte  1998  UiTa  98B262  50 m  1:08.12  1:06.12   
12  237  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  50 m  1:08.19  1:06.19   
13  110  Pennanen Matias  2001  PUS  01A181  50 m  1:08.25  1:06.25   
14  359  Hakala Akseli  2003  UiTa  03A023  50 m  1:08.37  1:06.37   
15  13  Hatakka Niklas  2003  Cetus  03A534  50 m  1:09.07  1:07.07   
16  178  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  50 m  1:09.90  1:07.90   
17  407  Koskinen Wäinö  2002  UiTa  02A267  50 m  1:11.47  1:09.47   
18  126  Birkstedt Miska  2002  TaTU  02A105  50 m  1:11.81  1:09.81   
19  132  Harju Mio  2002  TaTU  02A064  50 m  1:12.76  1:10.76   
20  248  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  25 m  1:11.32  1:11.32   
21  Adam Fazekas  2005  MISK    25 m  1:12.00  1:12.00   
22  402  Kortteinen Joona  2003  UiTa  03A195  50 m  1:15.99  1:13.99   
23  Havasi Marcell  2005  MISK    25 m  1:15.00  1:15.00   
24  509  Syrjä Ilja  2004  UiTa  04A573  25 m  1:16.62  1:16.62   
25  517  Tuominen Oskar  2004  UiTa  04A373  50 m  1:20.29  1:18.29   
26  330  Vaikkola Miko  2003  UKK  03A520  25 m  1:19.17  1:19.17   
27  470  Peura Olli  2001  UiTa  01A202  50 m  1:22.82  1:20.82   
28  322  Pikkuhuhta Miklas  2005  UKK  05A464  50 m  1:23.37  1:21.37   
29  458  Pajumäki Onni  2004  UiTa  04A396  50 m  1:23.52  1:21.52   
30  316  Nieminen Atte  2004  UKK  04A652  50 m  1:23.55  1:21.55   
31  72  Soini Akseli  2004  HäUS  04A562  50 m  1:24.84  1:22.84   
32  249  Mäenpää Eero  2005  ÅSK  05A377  50 m  1:25.00  1:23.00   
33  52  Mäkelä Osmo  2004  HäUS  04A814  50 m  1:26.62  1:24.62   
34  352  Eskelinen Aarne  2004  UiTa  04A085  50 m  1:26.63  1:24.63   
35  296  Nuoranne Markus  2003  Pyry  03B039  25 m  1:25.14  1:25.14   
36  243  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  50 m  1:27.26  1:25.26   
37  401  Korhonen Karri  2002  UiTa  02A759  25 m  1:27.09  1:27.09   
38  148  Kotti Akseli  2004  TaTU  04A009  50 m  1:29.27  1:27.27   
39  388  Karti Jaakko  2004  UiTa  04A818  50 m  1:39.71  1:37.71   
40  133  Heinonen Kalle  2006  TaTU  06A105  25 m  1:39.50  1:39.50   
41  514  Toivonen Antti  2003  UiTa  03A479  25 m  1:44.09  1:44.09   
42  75  Ytti Eero  2003  HäUS  03B175  50 m  1:46.23  1:44.23   
43  371  Heittokangas Veeti  2006  UiTa  06A104  25 m  1:44.38  1:44.38   
44  424  Leinonen Henrik  2005  UiTa  05A619  50 m  1:48.48  1:46.48   
45  170  Niemi Vili  2006  TaTU  06A329  50 m  1:54.65  1:52.65   
46  387  Kallio Luukas  2005  UiTa  05B025  50 m  1:54.66  1:52.66   
47  273  Saarinen Kaapo  2007  VeUS  07A347  50 m  1:57.89  1:55.89   
48  492  Ruotoistenmäki Rasmus  2006  UiTa  06A320  25 m  1:57.56  1:57.56   
49  268  Jaakkola Eemeli  2006  VeUS  06A627  50 m  2:10.61  2:08.61   
50  124  Backman Ferdinand  2006  TaTU  06A021  25 m       
51  143  Kastarinen Roope  1994  TaTU  94A478  25 m       
52  301  Räty Iiro  2006  Pyry  06A452  25 m       
53  321  Pietilä Saku  2006  UKK  06A344  25 m       
54  325  Salo Eemeli  2007  UKK  07A186  25 m       
55  493  Ruusila Luca  2006  UiTa  06A491  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
9_S
Laji 9, 200m Perhosuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
453  Norismaa Nea  1995  UiTa  95A534  25 m  2:13.25  2:13.25   
489  Rautiainen Hanna  1999  UiTa  99A515  50 m  2:29.40  2:25.40   
141  Karinkanta Annika  2000  TaTU  00A300  25 m  2:26.69  2:26.69   
486  Rantanen Iida-maria  1998  UiTa  98A373  50 m  2:38.39  2:34.39   
294  Myllykallio Ronja  2003  Pyry  03A501  50 m  2:41.97  2:37.97   
338  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  25 m  2:45.65  2:45.65   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
10_S
Laji 10, 200m Perhosuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
Tekauer Mark  1998  DMTK    25 m  1:55.85  1:55.85   
477  Pyykkönen Kalle  1996  UiTa  96A549  50 m  2:07.72  2:03.72   
490  Roine Leo  2001  UiTa  01B182  50 m  2:18.55  2:14.55   
423  Leinonen Eemeli  2002  UiTa  02A681  50 m  2:18.95  2:14.95   
119  Törmä Lauri  2000  PUS  00A153  50 m  2:20.79  2:16.79   
32  Päivinen Elias  1997  SWIM  97A805  50 m  2:24.80  2:20.80   
431  Lyytinen Urho  2003  UiTa  03A229  50 m  2:32.73  2:28.73   
Bence Tulipan  2006  MISK    25 m  2:34.00  2:34.00   
153  Lehtonen Joona  2001  TaTU  01A223  50 m  2:46.09  2:42.09   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
11_S
Laji 11, 50m PU T-11,-13,-15,N 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
Petra Esztian  2006  MISK    25 m  33.00  33.00   
531  Välimaa Aino  2006  UiTa  06A220  50 m  39.77  38.77   
483  Ranta Ippi  2006  UiTa  06A207  50 m  42.11  41.11   
478  Pälviranta Ines  2007  UiTa  07A106  50 m  46.33  45.33   
87  Juhola Hilla-maaria  2007  PUS  07A039  50 m  46.81  45.81   
347  Eho Emmiina  2007  UiTa  07A232  50 m  51.37  50.37   
275  Simola Moona  2007  VeUS  07A350  50 m  51.93  50.93   
188  Saloniemi Janna  2009  TaTU  09A037  50 m  52.86  51.86   
429  Lyden Elvira  2006  UiTa  06A287  50 m  53.94  52.94   
10  177  Perkola Piitu  2006  TaTU  06A035  25 m  53.23  53.23   
11  454  Nurmikolu Veera  2007  UiTa  07A195  50 m  56.16  55.16   
12  94  Känkänen Helka  2008  PUS  08A009  50 m  1:00.28  59.28   
13  168  Myllymäki Iiris  2008  TaTU  08A041  25 m       
12 - 13 v 
263  Sirkiä Oona  2004  ÅSK  04A596  50 m  32.37  31.37   
384  Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  50 m  32.90  31.90   
260  Selimi Sonila  2005  ÅSK  05A278  50 m  32.92  31.92   
118  Tenho Nita  2004  PUS  04A464  50 m  33.24  32.24   
251  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  50 m  34.11  33.11   
412  Kylmämetsä Noora  2004  UiTa  04A592  50 m  34.95  33.95   
240  Laakso Fiona  2005  ÅSK  05A262  50 m  36.25  35.25   
34  Känsäkangas Henna  2004  KUS-GSS  04A431  50 m  36.96  35.96   
26  Wacklin Ciara  2004  Cetus  04A037  50 m  37.19  36.19   
10  116  Suonsivu Noora  2005  PUS  05A064  25 m  36.31  36.31   
11  96  Laaksonen Nelli  2005  PUS  05A602  50 m  38.21  37.21   
12  244  Laverman My  2004  ÅSK  04A557  50 m  38.43  37.43   
13  361  Halme Henni  2005  UiTa  05A216  25 m  38.07  38.07   
14  372  Heittokangas Viivi  2004  UiTa  04A309  50 m  41.29  40.29   
15  508  Surakka Elena  2005  UiTa  05A487  50 m  41.84  40.84   
16  348  Eho Enna  2004  UiTa  04B080  25 m  42.88  42.88   
17  45  Kunelius Aino  2005  HäUS  05A813  50 m  44.36  43.36   
18  293  Mustalahti Ronja  2004  Pyry  04A893  25 m  44.78  44.78   
19  74  Viskari Veera  2005  HäUS  05A797  50 m  46.96  45.96   
20  515  Toroi Eeva  2005  UiTa  05A230  50 m  48.06  47.06   
21  117  Tall Veera  2005  PUS  05A638  50 m  49.56  48.56   
22  78  Ahmaoja Amanda  2005  PUS  05A778  25 m       
23  432  Lähteenmäki Emma  2004  UiTa  04B219  25 m       
14 - 15 v 
92  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  50 m  30.17  29.17   
542  Moisio Jenni  2002  Plaani  02A607  50 m  30.18  29.18   
55  Nieminen Sofia  2002  HäUS  02A478  50 m  30.80  29.80   
28  Kärkkäinen Kiia  2003  HeiI  03A235  25 m  29.86  29.86   
Reka Vecsei  2002  MISK    25 m  30.00  30.00   
397  Koivula Eveliina  2003  UiTa  03A192  50 m  32.13  31.13   
539  Laakso Anni-maria  2003  Plaani  03A207  50 m  33.27  32.27   
459  Palojärvi Elina  2002  UiTa  02A435  25 m  32.63  32.63   
393  Kinnunen Kiia  2003  UiTa  03A368  50 m  33.77  32.77   
10  65  Riikonen Hanni  2002  HäUS  02A632  50 m  35.16  34.16   
11  394  Kirjonen Tessa  2003  UiTa  03A080  50 m  35.46  34.46   
12  282  Koivula Anni  2003  Pyry  03B130  50 m  35.74  34.74   
13  192  Sherstiuk Mariia  2003  TaTU  03B010  50 m  35.77  34.77   
14  396  Knuutila Jemina  2002  UiTa  02A432  50 m  37.16  36.16   
15  368  Harju Maiju  2002  UiTa  02A671  50 m  37.23  36.23   
16  537  Laakkonen Veera  2003  Plaani  03A241  25 m  36.31  36.31   
17  77  Pajula Sanna  2003  KU  03A317  25 m  36.99  36.99   
18  512  Tamminiemi Emmi  2002  UiTa  02A271  25 m  38.03  38.03   
19  439  Mäkelä Ronja  2003  UiTa  03A338  25 m  38.35  38.35   
20  360  Halima Ilona  2003  UiTa  03A252  25 m  38.93  38.93   
21  47  Laine Lotta  2003  HäUS  03A604  25 m  47.86  47.86   
16 v ja vanhemmat 
536  Jallow Mimosa  1994  Plaani  94A395  50 m  26.89  25.89   
Kurdi Zsofia  2001  DMTK    25 m  27.81  27.81   
548  Soininen Selma  1999  Plaani  99A279  50 m  29.11  28.11   
195  Suihkonen Amanda  1995  TaTU  95A544  50 m  29.18  28.18   
30  Lampi Jenni  2000  SWIM  00A178  50 m  29.27  28.27   
31  Nieminen Emma  1996  SWIM  96A009  50 m  29.52  28.52   
105  Murto Anniina  2001  PUS  01A677  50 m  29.56  28.56   
355  Grönvall Fanny  2000  UiTa  00A574  50 m  29.75  28.75   
205  Tynkkynen Emma-lotta  1999  TaTU  99A073  25 m  28.91  28.91   
10  366  Hammar Heini  1999  UiTa  99A148  25 m  29.04  29.04   
11  435  Manner Mila  2001  UiTa  01A167  50 m  30.06  29.06   
12  547  Savioja Heidi  1988  Plaani  88A019  50 m  30.10  29.10   
13  63  Reunanen Nea  2001  HäUS  01A298  50 m  30.28  29.28   
14  455  Nyberg Netta  2001  UiTa  01A250  50 m  30.81  29.81   
15  333  Laihonen Annika  1997  Hydra  97A407  50 m  31.14  30.14   
16  231  Kalliomäki Sanni  2000  ÅSK  00A820  50 m  31.36  30.36   
17  20  Ohvo Nelli  2001  Cetus  01A937  50 m  31.88  30.88   
18  445  Määttä Enni  1999  UiTa  99A335  50 m  32.07  31.07   
19  59  Pönnighaus Vanessa  1999  HäUS  99A222  50 m  32.73  31.73   
20  25  Wacklin Cia  2001  Cetus  01A425  25 m  32.14  32.14   
21  534  Heräjärvi Vivian  2001  Plaani  01A352  50 m  33.42  32.42   
22  505  Sinisalo Kastehelmi  2001  UiTa  01A207  50 m  33.87  32.87   
23  546  Salonen Senni  2001  Plaani  01A096  25 m  33.53  33.53   
24  291  Matikainen Anni  2001  Pyry  01A629  25 m  33.61  33.61   
25  80  Haanpää Siiri  2001  PUS  01B166  25 m  37.94  37.94   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
12_S
Laji 12, 50m PU P-12,-14,-16,M 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
Adam Fazekas  2005  MISK    25 m  32.00  32.00   
Bence Tulipan  2006  MISK    25 m  33.00  33.00   
Havasi Marcell  2005  MISK    25 m  34.00  34.00   
427  Liukkonen Akseli  2005  UiTa  05A362  50 m  35.74  34.74   
Kiss Robert  2006  MISK    25 m  36.00  36.00   
327  Sojolin Sebastian  2006  UKK  06A292  50 m  42.25  41.25   
462  Pellinen Valtteri  2007  UiTa  07A073  50 m  43.51  42.51   
133  Heinonen Kalle  2006  TaTU  06A105  50 m  44.44  43.44   
521  Töyrylä Niklas  2006  UiTa  06A090  50 m  47.23  46.23   
10  201  Tikkanen Niklas  2007  TaTU  07A004  50 m  48.83  47.83   
11  493  Ruusila Luca  2006  UiTa  06A491  50 m  50.60  49.60   
12  371  Heittokangas Veeti  2006  UiTa  06A104  50 m  50.96  49.96   
13  413  Laakkonen Albert  2007  UiTa  07A058  50 m  52.44  51.44   
14  495  Salli Sean  2007  UiTa  07A211  25 m  54.10  54.10   
15  46  Kyllönen Iiro  2005  HäUS  05A758  50 m  59.05  58.05   
16  492  Ruotoistenmäki Rasmus  2006  UiTa  06A320  50 m  1:00.19  59.19   
17  510  Syrjä Tobias  2006  UiTa  06A554  25 m       
13 - 14 v 
226  Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  50 m  28.02  27.02   
248  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  50 m  29.17  28.17   
419  Lehtonen Leevi  2003  UiTa  03A753  50 m  34.68  33.68   
481  Raitalaakso Topi  2003  UiTa  03A825  50 m  35.05  34.05   
497  Salmela Valtteri  2003  UiTa  03A774  50 m  35.06  34.06   
72  Soini Akseli  2004  HäUS  04A562  25 m  35.33  35.33   
86  Huhtasalo Lauri  2004  PUS  04A872  50 m  36.84  35.84   
330  Vaikkola Miko  2003  UKK  03A520  50 m  37.00  36.00   
524  Varpukari Joona  2003  UiTa  03B181  50 m  37.58  36.58   
10  316  Nieminen Atte  2004  UKK  04A652  25 m  37.29  37.29   
11  352  Eskelinen Aarne  2004  UiTa  04A085  50 m  38.34  37.34   
12  285  Kupiainen Topias  2004  Pyry  04A334  50 m  39.19  38.19   
13  148  Kotti Akseli  2004  TaTU  04A009  50 m  40.00  39.00   
14  466  Penttilä Litti  2004  UiTa  04A636  50 m  43.28  42.28   
15  303  Salminen Topi  2004  Pyry  04A856  50 m  43.91  42.91   
16  332  Virtanen Weeti  2004  UKK  04B254  25 m       
15 - 16 v 
10  Papp Balint  2001  DMTK    25 m  26.20  26.20   
377  Hörkkö Tatu  2001  UiTa  01A394  50 m  27.58  26.58   
12  Gramén Isak  2001  Cetus  01B058  50 m  27.95  26.95   
22  Rinne Daniel  2002  Cetus  02B263  50 m  27.95  26.95   
490  Roine Leo  2001  UiTa  01B182  50 m  28.12  27.12   
186  Romanov Efim  2002  TaTU  02B256  50 m  28.86  27.86   
292  Mikkola Perttu  2001  Pyry  01B142  50 m  29.17  28.17   
173  Olander Axel  2002  TaTU  02A531  50 m  29.46  28.46   
61  Reinonen Jaakko  2001  HäUS  01A300  25 m  28.54  28.54   
10  199  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU  01A239  50 m  29.63  28.63   
11  463  Peltonen Sami  2001  UiTa  01A498  50 m  30.72  29.72   
12  88  Jäntti Lauri-luukas  2002  PUS  02A816  25 m  29.93  29.93   
13  182  Puikkonen Aapo  2001  TaTU  01A245  50 m  32.19  31.19   
14  380  Jaakola Tuukka  2001  UiTa  01A719  25 m  31.61  31.61   
15  271  Nieminen Nico  2002  VeUS  02B008  25 m  31.69  31.69   
16  79  Anttila Lauri  2002  PUS  02A024  50 m  35.77  34.77   
17  85  Heinikangas Reino  2002  PUS  02A377  25 m  35.67  35.67   
18  44  Kukkonen Lenni  2001  HäUS  01A961  50 m  37.98  36.98   
17 v ja vanhemmat 
151  Laine Ville  1995  TaTU  95B035  50 m  24.63  23.63   
488  Rautalin Jaakko  1989  UiTa  89A051  25 m  24.00  24.00   
Tekauer Mark  1998  DMTK    25 m  24.80  24.80   
175  Peltonen Tatu  1989  TaTU  89A035  50 m  26.05  25.05   
551  Erkinaro Arttu  1992  OU  92A595  25 m  25.12  25.12   
422  Lehtonen Teemu  2000  UiTa  00A472  50 m  26.24  25.24   
128  Eerola Juho  1995  TaTU  95A753  50 m  26.47  25.47   
125  Belaic Deny  1998  TaTU  98A646  50 m  26.57  25.57   
406  Koskinen Werneri  1998  UiTa  98A828  50 m  26.58  25.58   
10  498  Salo Saku  1995  UiTa  95A816  50 m  26.72  25.72   
11  29  Soramies Olli  1998  VoVi  98A496  50 m  26.94  25.94   
12  164  Mettälä Santeri  1999  TaTU  99A913  50 m  27.17  26.17   
13  545  Rantanen Antti  1992  Plaani  92A482  50 m  27.18  26.18   
14  261  Siipola Jaakko  1999  ÅSK  99A388  50 m  27.19  26.19   
15  145  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  50 m  27.46  26.46   
16  405  Koskinen Walentin  2000  UiTa  00A343  50 m  28.12  27.12   
17  101  Luhtanen Leevi  2000  PUS  00A137  50 m  28.55  27.55   
18  138  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  50 m  29.22  28.22   
19  210  Viitanen Teemu  2000  TaTU  00A915  50 m  29.27  28.27   
20  84  Heinikangas Raul  1998  PUS  98B068  50 m  30.66  29.66   
21  197  Syrjäkoski Joona  2000  TaTU  00A478  25 m  31.55  31.55   
22  143  Kastarinen Roope  1994  TaTU  94A478  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
13_S
Laji 13, 100m Rintauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
134  Hulkko Ida  1998  TaTU  98B105  50 m  1:09.87  1:06.87   
Sztankovics Anna  1996  MISK    25 m  1:08.00  1:08.00   
Reka Vecsei  2002  MISK    25 m  1:09.00  1:09.00   
443  Mäkinen Roosa  1999  UiTa  99B038  50 m  1:13.36  1:10.36   
365  Hammar Hanna  1998  UiTa  98A182  50 m  1:13.93  1:10.93   
247  Liven Emilia  2002  ÅSK  02A205  50 m  1:14.11  1:11.11   
Kurdi Zsofia  2001  DMTK    25 m  1:11.60  1:11.60   
262  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  1:17.95  1:14.95   
414  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  50 m  1:18.30  1:15.30   
10  115  Sottinen Julia  2000  PUS  00A034  25 m  1:15.82  1:15.82   
11  236  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  1:19.02  1:16.02   
12  507  Suova Johanna  1999  UiTa  99A118  50 m  1:19.08  1:16.08   
13  19  Nagy Róza  2003  Cetus  03B208  50 m  1:19.64  1:16.64   
14  229  Kaituri Ellen  2006  ÅSK  06A086  50 m  1:20.51  1:17.51   
15  266  Yli-Jama Iiris  2003  ÅSK  03A354  50 m  1:21.39  1:18.39   
16  Petra Esztian  2006  MISK    25 m  1:19.00  1:19.00   
17  98  Lasonen Tinja  2004  PUS  04A230  25 m  1:19.48  1:19.48   
18  250  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  50 m  1:22.55  1:19.55   
19  24  Tapanainen Milla-lotta  2003  Cetus  03A610  50 m  1:22.86  1:19.86   
20  440  Mäkinen Jessica  2004  UiTa  04A198  50 m  1:23.97  1:20.97   
21  300  Rantala Salla  2004  Pyry  04A102  50 m  1:24.75  1:21.75   
22  62  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  50 m  1:25.54  1:22.54   
23  21  Peltola Julia  2003  Cetus  03A091  25 m  1:22.56  1:22.56   
24  350  Ekman Frida  2004  UiTa  04A550  50 m  1:25.70  1:22.70   
25  17  Långström Sofia  2003  Cetus  03A085  25 m  1:23.02  1:23.02   
26  23  Savolainen Anni  2002  Cetus  02A184  25 m  1:23.15  1:23.15   
27  276  Tuominen Senni  2003  VeUS  03B134  50 m  1:26.39  1:23.39   
28  106  Neiramaa Ellen-maria  2002  PUS  02A939  25 m  1:23.54  1:23.54   
29  252  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  50 m  1:26.81  1:23.81   
30  232  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  50 m  1:27.28  1:24.28   
31  118  Tenho Nita  2004  PUS  04A464  50 m  1:29.06  1:26.06   
32  264  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  50 m  1:30.37  1:27.37   
33  69  Salminen Milla  2003  HäUS  03A609  50 m  1:30.88  1:27.88   
34  320  Penttilä Hilla  2005  UKK  05A093  50 m  1:31.41  1:28.41   
35  302  Salmi Sanni  2003  Pyry  03A973  50 m  1:31.58  1:28.58   
36  245  Lietzén Daniela  2006  ÅSK  06A241  50 m  1:31.62  1:28.62   
37  378  Inkilä Kiona  2004  UiTa  04B098  50 m  1:31.82  1:28.82   
38  491  Ruotoistenmäki Ranja  2004  UiTa  04A384  50 m  1:32.08  1:29.08   
39  90  Karismaa Sofia  2002  PUS  02B130  50 m  1:32.53  1:29.53   
40  307  Tomperi Erica  2004  Pyry  04A895  50 m  1:32.71  1:29.71   
41  299  Rajahalme Jenna  2002  Pyry  02B249  50 m  1:34.11  1:31.11   
42  216  Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  50 m  1:34.82  1:31.82   
43  289  Lehmijoki Nelli  2005  Pyry  05A030  50 m  1:34.90  1:31.90   
44  522  Uitto Susanna  2004  UiTa  04A404  50 m  1:35.25  1:32.25   
45  438  Multimäki Mai  2000  UiTa  00A883  25 m  1:32.83  1:32.83   
46  281  Juvakka Sivi  2005  Pyry  05A609  50 m  1:36.15  1:33.15   
47  496  Salli Tara  2005  UiTa  05A810  50 m  1:36.42  1:33.42   
48  334  Aaltola Rebekka  2005  UiTa  05A280  50 m  1:38.35  1:35.35   
49  51  Mäkelä Hilda  2005  HäUS  05A513  25 m  1:35.54  1:35.54   
50  304  Savia Fanny  2005  Pyry  05A880  50 m  1:38.81  1:35.81   
51  314  Levonoja Siiri  2004  UKK  04A389  50 m  1:39.98  1:36.98   
52  323  Rauhala Julia  2006  UKK  06A102  50 m  1:40.23  1:37.23   
53  464  Peltonen Sanna  2002  UiTa  02A177  50 m  1:40.56  1:37.56   
54  354  Gotcheva Darina  2003  UiTa  03A654  25 m  1:37.82  1:37.82   
55  483  Ranta Ippi  2006  UiTa  06A207  50 m  1:41.62  1:38.62   
56  416  Lapikisto Emmi  2005  UiTa  05A463  50 m  1:41.88  1:38.88   
57  313  Lehtoniemi Aada  2005  UKK  05A476  50 m  1:42.44  1:39.44   
58  341  Auervuolle Noomi  2001  UiTa  01B355  50 m  1:42.93  1:39.93   
59  280  Husari Hilma  2004  Pyry  04A874  50 m  1:44.86  1:41.86   
60  329  Talvitie Olivia  2006  UKK  06A192  50 m  1:45.06  1:42.06   
61  508  Surakka Elena  2005  UiTa  05A487  50 m  1:45.81  1:42.81   
62  452  Niskala Lila  2006  UiTa  06A493  50 m  1:46.56  1:43.56   
63  298  Peltolehto Saga  2003  Pyry  03B046  25 m  1:46.90  1:46.90   
64  56  Nurminen Heidi  2005  HäUS  05A612  50 m  1:49.97  1:46.97   
65  480  Raitalaakso Elli  2006  UiTa  06A432  50 m  1:51.24  1:48.24   
66  460  Parviainen Ella  2006  UiTa  06A385  50 m  1:52.10  1:49.10   
67  429  Lyden Elvira  2006  UiTa  06A287  25 m  1:49.94  1:49.94   
68  275  Simola Moona  2007  VeUS  07A350  50 m  1:53.59  1:50.59   
69  392  Kiiveri Viivi  2006  UiTa  06A260  50 m  1:54.02  1:51.02   
70  448  Nevalainen Soila  2005  UiTa  05A804  50 m  1:55.32  1:52.32   
71  137  Joseph Elsa  2007  TaTU  07A046  25 m  1:53.06  1:53.06   
72  278  Broman Riikka  2006  Pyry  06A503  50 m  1:56.33  1:53.33   
73  499  Salonen Joanna  2006  UiTa  06A305  50 m  2:05.04  2:02.04   
74  484  Rantala Veera  2006  UiTa  06A547  50 m  2:09.27  2:06.27   
75  146  Koskinen Sella  2007  TaTU  07A112  25 m  2:07.06  2:07.06   
76  165  Moisio Minea  2009  TaTU  09A008  25 m  2:10.65  2:10.65   
77  176  Pennanen Iida  2008  TaTU  08A002  50 m  2:15.03  2:12.03   
78  500  Savisto Maisa  2006  UiTa  06A209  50 m  2:27.83  2:24.83   
79  70  Salomäki Meri  2006  HäUS  06A901  25 m       
80  158  Levola Viiu  2008  TaTU  08A023  25 m       
81  184  Rajala Venla  2008  TaTU  08A055  25 m       
82  207  Valtonen Oona  2008  TaTU  08A125  25 m       
83  312  Koski Hanni  2007  UKK  07A221  25 m       
84  375  Hirvonen Aurora  2000  UiTa  00B059  25 m       
85  449  Niemi Ada  2005  UiTa  05A926  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
14_S
Laji 14, 100m Rintauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
33  Vuorela Teemu  1994  SWIM  94A789  25 m  59.27  59.27   
254  Oksa Ossi  1988  ÅSK  88A200  25 m  59.97  59.97   
218  Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  50 m  1:08.48  1:05.48   
42  Hyvärinen Juha  1998  HäUS  98A057  25 m  1:05.92  1:05.92   
29  Soramies Olli  1998  VoVi  98A496  25 m  1:06.86  1:06.86   
220  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  1:09.87  1:06.87   
11  Aalto Oskari  2002  Cetus  02A016  50 m  1:10.63  1:07.63   
48  Laine Tino  1998  HäUS  98A690  25 m  1:08.87  1:08.87   
385  Kaarlenkaski Artturi  1997  UiTa  97A304  25 m  1:08.92  1:08.92   
10  286  Kuronen Onni  2000  Pyry  00A863  50 m  1:12.39  1:09.39   
11  174  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  50 m  1:12.43  1:09.43   
12  12  Gramén Isak  2001  Cetus  01B058  50 m  1:12.46  1:09.46   
13  367  Hapuoja Tatu  2003  UiTa  03A010  50 m  1:12.50  1:09.50   
14  113  Rissanen Rami  1999  PUS  99A292  50 m  1:13.03  1:10.03   
15  219  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  50 m  1:13.68  1:10.68   
16  155  Leino Riku  2001  TaTU  01A282  50 m  1:14.47  1:11.47   
17  109  Ovaskainen Oskari  2000  PUS  00A998  50 m  1:15.14  1:12.14   
18  22  Rinne Daniel  2002  Cetus  02B263  50 m  1:16.21  1:13.21   
19  14  Kallström Roni  2001  Cetus  01A092  25 m  1:15.19  1:15.19   
20  544  Nyberg Julius  2002  Plaani  02A459  25 m  1:15.78  1:15.78   
21  84  Heinikangas Raul  1998  PUS  98B068  50 m  1:19.02  1:16.02   
22  277  Broman Jere  2002  Pyry  02A116  25 m  1:17.07  1:17.07   
23  228  Juven Janne  2001  ÅSK  01A319  50 m  1:20.25  1:17.25   
24  230  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  50 m  1:24.63  1:21.63   
25  37  Ahvonen Otto  2003  HäUS  03A671  25 m  1:23.17  1:23.17   
26  420  Lehtonen Lenni  2004  UiTa  04A478  50 m  1:29.98  1:26.98   
27  Kiss Robert  2006  MISK    25 m  1:27.00  1:27.00   
28  86  Huhtasalo Lauri  2004  PUS  04A872  50 m  1:30.82  1:27.82   
29  331  Vaikkola Mitja  2004  UKK  04A244  50 m  1:33.62  1:30.62   
30  211  Vlasov Lev  2007  TaTU  07A017  50 m  1:35.29  1:32.29   
31  322  Pikkuhuhta Miklas  2005  UKK  05A464  50 m  1:35.74  1:32.74   
32  267  Ahinko Santeri  2004  VeUS  04B029  50 m  1:37.05  1:34.05   
33  399  Kontula Daniel  2005  UiTa  05A152  50 m  1:37.13  1:34.13   
34  411  Kylliäinen Markus  2002  UiTa  02B168  50 m  1:38.66  1:35.66   
35  401  Korhonen Karri  2002  UiTa  02A759  50 m  1:38.91  1:35.91   
36  316  Nieminen Atte  2004  UKK  04A652  50 m  1:39.44  1:36.44   
37  466  Penttilä Litti  2004  UiTa  04A636  50 m  1:42.28  1:39.28   
38  287  Kvist Casper  2006  Pyry  06A352  50 m  1:47.34  1:44.34   
39  54  Nieminen Joonas  2003  HäUS  03A723  25 m  1:45.08  1:45.08   
40  388  Karti Jaakko  2004  UiTa  04A818  50 m  1:49.36  1:46.36   
41  57  Partanen Ilmari  2006  HäUS  06A612  50 m  1:49.43  1:46.43   
42  506  Sioofy Khojine Iliad  2004  UiTa  04B083  50 m  1:50.82  1:47.82   
43  321  Pietilä Saku  2006  UKK  06A344  50 m  1:52.99  1:49.99   
44  297  Passoja Anton  2006  Pyry  06A302  50 m  1:55.95  1:52.95   
45  58  Pykälistö Luka  2004  HäUS  04A920  50 m  1:56.49  1:53.49   
46  301  Räty Iiro  2006  Pyry  06A452  50 m  2:02.16  1:59.16   
47  418  Lehtola Alex  2005  UiTa  05A840  50 m  2:02.51  1:59.51   
48  46  Kyllönen Iiro  2005  HäUS  05A758  50 m  2:05.42  2:02.42   
49  124  Backman Ferdinand  2006  TaTU  06A021  25 m  2:02.57  2:02.57   
50  424  Leinonen Henrik  2005  UiTa  05A619  50 m  2:09.67  2:06.67   
51  194  Soukka Tero  2007  TaTU  07A110  25 m  2:07.22  2:07.22   
52  166  Moisio Miska  2007  TaTU  07A123  50 m  2:27.89  2:24.89   
53  123  Anttila Eino  2007  TaTU  07A111  25 m       
54  139  Kallio Luukas  2005  TaTU  05A856  25 m       
55  180  Popov Markus  2005  TaTU  05B014  25 m       
56  196  Suominen Elias  2008  TaTU  08A033  25 m       
57  208  Vierre Miki  2006  TaTU  06A572  25 m       
58  332  Virtanen Weeti  2004  UKK  04B254  25 m       
59  362  Halonen Mikael  2003  UiTa  03A969  25 m       
60  387  Kallio Luukas  2005  UiTa  05B025  25 m       
61  476  Pyykkö Pirkka Pyry  2006  UiTa  06A868  25 m       
62  521  Töyrylä Niklas  2006  UiTa  06A090  25 m       
63  550  Solante Oskari  2005  UKK  05A777  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
15_S
Laji 15, 200m Selkäuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
257  Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  25 m  2:18.63  2:18.63   
149  Kukkonen Noora  1999  TaTU  99A764  25 m  2:22.72  2:22.72   
382  Jussila Aino  2000  UiTa  00A485  25 m  2:27.45  2:27.45   
256  Puhtimäki Salla  1998  ÅSK  98A628  25 m  2:28.61  2:28.61   
540  Laiteenmäki Milla  2001  Plaani  01B318  25 m  2:38.96  2:38.96   
358  Hakala Aada  2004  UiTa  04A041  50 m  2:48.06  2:44.06   
26  Wacklin Ciara  2004  Cetus  04A037  50 m  2:49.26  2:45.26   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
16_S
Laji 16, 200m Selkäuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
213  Yritys Petja  1993  TaTU  93A330  25 m  1:58.48  1:58.48   
477  Pyykkönen Kalle  1996  UiTa  96A549  50 m  2:09.04  2:05.04   
242  Laine Elias  2002  ÅSK  02A521  25 m  2:09.98  2:09.98   
359  Hakala Akseli  2003  UiTa  03A023  50 m  2:23.67  2:19.67   
13  Hatakka Niklas  2003  Cetus  03A534  25 m  2:22.92  2:22.92   
237  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  25 m  2:27.75  2:27.75   
126  Birkstedt Miska  2002  TaTU  02A105  25 m  2:33.41  2:33.41   
402  Kortteinen Joona  2003  UiTa  03A195  50 m  2:45.00  2:41.00   
408  Kotiniitty Visa  2003  UiTa  03A284  50 m  2:49.14  2:45.14   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
17_S
Laji 17, 100m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
Kurdi Zsofia  2001  DMTK    25 m  55.85  55.85   
205  Tynkkynen Emma-lotta  1999  TaTU  99A073  50 m  58.75  56.75   
Sztankovics Anna  1996  MISK    25 m  57.00  57.00   
543  Niemi Marlene  1992  Plaani  92A221  50 m  59.06  57.06   
Reka Vecsei  2002  MISK    25 m  58.00  58.00   
435  Manner Mila  2001  UiTa  01A167  50 m  1:00.11  58.11   
195  Suihkonen Amanda  1995  TaTU  95A544  25 m  58.15  58.15   
525  Virta Nea  1996  UiTa  96A141  50 m  1:00.49  58.49   
30  Lampi Jenni  2000  SWIM  00A178  25 m  58.56  58.56   
10  241  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  50 m  1:00.83  58.83   
11  92  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  50 m  1:00.99  58.99   
12  486  Rantanen Iida-maria  1998  UiTa  98A373  50 m  1:01.06  59.06   
13  366  Hammar Heini  1999  UiTa  99A148  50 m  1:01.13  59.13   
14  95  Känkänen Heta  2001  PUS  01A001  50 m  1:01.55  59.55   
15  28  Kärkkäinen Kiia  2003  HeiI  03A235  50 m  1:01.63  59.63   
16  257  Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  50 m  1:01.80  59.80   
17  217  Edelman Charlotta  2001  ÅSK  01A845  25 m  59.84  59.84   
18  255  Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  50 m  1:02.35  1:00.35   
19  181  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  25 m  1:00.40  1:00.40   
20  49  Liukkonen Aliisa  1999  HäUS  99A563  50 m  1:02.99  1:00.99   
21  222  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  50 m  1:03.40  1:01.40   
22  231  Kalliomäki Sanni  2000  ÅSK  00A820  25 m  1:01.50  1:01.50   
23  144  Kausiala Mari  1997  TaTU  97A442  50 m  1:03.64  1:01.64   
24  35  Aho Lotta  1999  HäUS  99A598  50 m  1:03.73  1:01.73   
25  134  Hulkko Ida  1998  TaTU  98B105  50 m  1:03.74  1:01.74   
26  129  Ellonen Susanna  1999  TaTU  99A781  50 m  1:03.79  1:01.79   
27  63  Reunanen Nea  2001  HäUS  01A298  50 m  1:03.83  1:01.83   
28  349  Ekman Ella  2003  UiTa  03A645  50 m  1:04.10  1:02.10   
29  253  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  50 m  1:04.25  1:02.25   
30  333  Laihonen Annika  1997  Hydra  97A407  50 m  1:04.27  1:02.27   
31  252  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  50 m  1:04.28  1:02.28   
32  102  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  50 m  1:04.55  1:02.55   
33  43  Kilponen Sanni  2001  HäUS  01A145  50 m  1:04.89  1:02.89   
34  223  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  50 m  1:05.01  1:03.01   
35  147  Kosonen Nora  2001  TaTU  01A255  50 m  1:05.03  1:03.03   
36  505  Sinisalo Kastehelmi  2001  UiTa  01A207  50 m  1:05.43  1:03.43   
37  393  Kinnunen Kiia  2003  UiTa  03A368  50 m  1:05.52  1:03.52   
38  272  Saarinen Elli-Kaisa  2001  VeUS  01A680  25 m  1:03.54  1:03.54   
39  539  Laakso Anni-maria  2003  Plaani  03A207  50 m  1:05.61  1:03.61   
40  224  Helo Hilda  2003  ÅSK  03A483  50 m  1:05.71  1:03.71   
41  445  Määttä Enni  1999  UiTa  99A335  50 m  1:05.71  1:03.71   
42  98  Lasonen Tinja  2004  PUS  04A230  50 m  1:05.78  1:03.78   
43  266  Yli-Jama Iiris  2003  ÅSK  03A354  50 m  1:06.08  1:04.08   
44  397  Koivula Eveliina  2003  UiTa  03A192  50 m  1:06.12  1:04.12   
45  260  Selimi Sonila  2005  ÅSK  05A278  50 m  1:06.13  1:04.13   
46  247  Liven Emilia  2002  ÅSK  02A205  25 m  1:04.26  1:04.26   
47  232  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  50 m  1:06.31  1:04.31   
48  118  Tenho Nita  2004  PUS  04A464  50 m  1:06.37  1:04.37   
49  17  Långström Sofia  2003  Cetus  03A085  50 m  1:06.38  1:04.38   
50  306  Toiva Siiri  2002  Pyry  02A779  50 m  1:06.54  1:04.54   
51  55  Nieminen Sofia  2002  HäUS  02A478  50 m  1:07.14  1:05.14   
52  282  Koivula Anni  2003  Pyry  03B130  50 m  1:07.23  1:05.23   
53  73  Viitamäki Aada  2003  HäUS  03B051  50 m  1:07.46  1:05.46   
54  291  Matikainen Anni  2001  Pyry  01A629  50 m  1:07.64  1:05.64   
55  368  Harju Maiju  2002  UiTa  02A671  50 m  1:08.17  1:06.17   
56  334  Aaltola Rebekka  2005  UiTa  05A280  50 m  1:08.36  1:06.36   
57  34  Känsäkangas Henna  2004  KUS-GSS  04A431  50 m  1:08.56  1:06.56   
58  433  Majuri Emilia  2001  UiTa  01A799  50 m  1:08.62  1:06.62   
59  240  Laakso Fiona  2005  ÅSK  05A262  50 m  1:08.64  1:06.64   
60  229  Kaituri Ellen  2006  ÅSK  06A086  50 m  1:08.74  1:06.74   
61  350  Ekman Frida  2004  UiTa  04A550  50 m  1:08.91  1:06.91   
62  396  Knuutila Jemina  2002  UiTa  02A432  50 m  1:09.11  1:07.11   
63  259  Salmi Sini  2004  ÅSK  04A294  50 m  1:09.26  1:07.26   
64  36  Ahti Peppi-stiina  2003  HäUS  03A921  50 m  1:09.36  1:07.36   
65  300  Rantala Salla  2004  Pyry  04A102  50 m  1:09.42  1:07.42   
66  412  Kylmämetsä Noora  2004  UiTa  04A592  50 m  1:09.44  1:07.44   
67  38  Ekroos Erin  2002  HäUS  02B006  50 m  1:09.59  1:07.59   
68  263  Sirkiä Oona  2004  ÅSK  04A596  50 m  1:09.67  1:07.67   
69  234  Kiili Minttu  2005  ÅSK  05A306  50 m  1:09.92  1:07.92   
70  436  Manninen Emmi  2004  UiTa  04A011  50 m  1:10.06  1:08.06   
71  251  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  50 m  1:10.27  1:08.27   
72  437  Marishina Daria  2001  UiTa  01B191  50 m  1:10.34  1:08.34   
73  343  Auvinen Soile  2002  UiTa  02A259  50 m  1:10.35  1:08.35   
74  62  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  50 m  1:10.42  1:08.42   
75  90  Karismaa Sofia  2002  PUS  02B130  50 m  1:10.72  1:08.72   
76  531  Välimaa Aino  2006  UiTa  06A220  50 m  1:10.76  1:08.76   
77  337  Ala-Karvia Siiri  2004  UiTa  04A363  25 m  1:09.16  1:09.16   
78  53  Mäkelä Venla  2003  HäUS  03A964  50 m  1:11.28  1:09.28   
79  467  Pesu Venla  2002  UiTa  02A174  25 m  1:09.33  1:09.33   
80  192  Sherstiuk Mariia  2003  TaTU  03B010  50 m  1:11.41  1:09.41   
81  244  Laverman My  2004  ÅSK  04A557  50 m  1:11.41  1:09.41   
82  264  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  50 m  1:11.47  1:09.47   
83  239  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  50 m  1:11.81  1:09.81   
84  360  Halima Ilona  2003  UiTa  03A252  25 m  1:10.04  1:10.04   
85  299  Rajahalme Jenna  2002  Pyry  02B249  50 m  1:12.28  1:10.28   
86  160  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  50 m  1:12.51  1:10.51   
87  425  Leinonen Isla  2006  UiTa  06A206  50 m  1:13.03  1:11.03   
88  302  Salmi Sanni  2003  Pyry  03A973  50 m  1:13.59  1:11.59   
89  280  Husari Hilma  2004  Pyry  04A874  50 m  1:13.84  1:11.84   
90  289  Lehmijoki Nelli  2005  Pyry  05A030  50 m  1:13.90  1:11.90   
91  65  Riikonen Hanni  2002  HäUS  02A632  25 m  1:11.92  1:11.92   
92  80  Haanpää Siiri  2001  PUS  01B166  50 m  1:14.04  1:12.04   
93  314  Levonoja Siiri  2004  UKK  04A389  25 m  1:12.35  1:12.35   
94  394  Kirjonen Tessa  2003  UiTa  03A080  50 m  1:14.43  1:12.43   
95  69  Salminen Milla  2003  HäUS  03A609  50 m  1:14.62  1:12.62   
96  96  Laaksonen Nelli  2005  PUS  05A602  50 m  1:14.96  1:12.96   
97  156  Lepola Aino  2005  TaTU  05A040  50 m  1:15.00  1:13.00   
98  373  Helenius Heidi  2005  UiTa  05A589  50 m  1:15.53  1:13.53   
99  523  Valonen Laura  2003  UiTa  03A473  50 m  1:15.83  1:13.83   
100  372  Heittokangas Viivi  2004  UiTa  04A309  50 m  1:16.16  1:14.16   
101  41  Hieto Silja  2003  HäUS  03A995  50 m  1:16.80  1:14.80   
102  361  Halme Henni  2005  UiTa  05A216  50 m  1:16.81  1:14.81   
103  526  Virtanen Melissa  2004  UiTa  04A736  25 m  1:14.88  1:14.88   
104  304  Savia Fanny  2005  Pyry  05A880  50 m  1:17.45  1:15.45   
105  71  Salonen Iida  2005  HäUS  05A155  50 m  1:17.55  1:15.55   
106  432  Lähteenmäki Emma  2004  UiTa  04B219  25 m  1:15.60  1:15.60   
107  206  Tynkkynen Nanna  2003  TaTU  03A118  50 m  1:18.19  1:16.19   
108  429  Lyden Elvira  2006  UiTa  06A287  50 m  1:18.21  1:16.21   
109  152  Lassila Wilma  2004  TaTU  04A649  50 m  1:18.57  1:16.57   
110  348  Eho Enna  2004  UiTa  04B080  25 m  1:16.62  1:16.62   
111  47  Laine Lotta  2003  HäUS  03A604  50 m  1:18.64  1:16.64   
112  363  Halttunen Enni  2005  UiTa  05A482  25 m  1:17.00  1:17.00   
113  312  Koski Hanni  2007  UKK  07A221  50 m  1:19.75  1:17.75   
114  298  Peltolehto Saga  2003  Pyry  03B046  25 m  1:18.14  1:18.14   
115  439  Mäkelä Ronja  2003  UiTa  03A338  50 m  1:20.31  1:18.31   
116  522  Uitto Susanna  2004  UiTa  04A404  25 m  1:18.36  1:18.36   
117  293  Mustalahti Ronja  2004  Pyry  04A893  50 m  1:20.57  1:18.57   
118  45  Kunelius Aino  2005  HäUS  05A813  50 m  1:21.48  1:19.48   
119  478  Pälviranta Ines  2007  UiTa  07A106  50 m  1:22.22  1:20.22   
120  469  Peuhkurinen Emilia  2005  UiTa  05A582  25 m  1:21.01  1:21.01   
121  323  Rauhala Julia  2006  UKK  06A102  50 m  1:23.46  1:21.46   
122  452  Niskala Lila  2006  UiTa  06A493  50 m  1:23.52  1:21.52   
123  74  Viskari Veera  2005  HäUS  05A797  50 m  1:24.06  1:22.06   
124  329  Talvitie Olivia  2006  UKK  06A192  50 m  1:25.36  1:23.36   
125  354  Gotcheva Darina  2003  UiTa  03A654  50 m  1:25.88  1:23.88   
126  527  Virtanen Milana  2006  UiTa  06A309  50 m  1:25.98  1:23.98   
127  278  Broman Riikka  2006  Pyry  06A503  50 m  1:26.22  1:24.22   
128  344  Axén Elle  2004  UiTa  04A899  50 m  1:26.41  1:24.41   
129  76  Lehtinen Peppi  2007  KU  07A139  50 m  1:26.45  1:24.45   
130  279  Frusti Anni  2007  Pyry  07A190  50 m  1:27.84  1:25.84   
131  326  Salonniemi Silva  2006  UKK  06A266  50 m  1:29.25  1:27.25   
132  538  Laakso Aada-julia  2007  Plaani  07A041  50 m  1:29.37  1:27.37   
133  454  Nurmikolu Veera  2007  UiTa  07A195  50 m  1:30.75  1:28.75   
134  309  Värikoski Peppi  2006  Pyry  06A451  50 m  1:30.85  1:28.85   
135  91  Karismaa Viola  2005  PUS  05B056  25 m  1:29.26  1:29.26   
136  392  Kiiveri Viivi  2006  UiTa  06A260  50 m  1:31.87  1:29.87   
137  318  Nieminen Hertta  2007  UKK  07A271  50 m  1:32.17  1:30.17   
138  465  Peltotalo Peppi  2006  UiTa  06A290  50 m  1:33.77  1:31.77   
139  500  Savisto Maisa  2006  UiTa  06A209  50 m  1:34.73  1:32.73   
140  448  Nevalainen Soila  2005  UiTa  05A804  50 m  1:35.43  1:33.43   
141  347  Eho Emmiina  2007  UiTa  07A232  50 m  1:35.63  1:33.63   
142  305  Soini Petra  2007  Pyry  07A191  50 m  1:36.11  1:34.11   
143  484  Rantala Veera  2006  UiTa  06A547  50 m  1:39.49  1:37.49   
144  107  Nordström Meeri  2006  PUS  06A633  25 m  1:37.70  1:37.70   
145  83  Heikkilä Bettiina  2004  PUS  04A660  50 m  1:40.31  1:38.31   
146  269  Johanson Karmen  2006  VeUS  06A750  25 m  1:38.62  1:38.62   
147  351  Elomaa Nea  2006  UiTa  06A565  50 m  1:44.45  1:42.45   
148  111  Ranne Nelli  2007  PUS  07A138  50 m  1:50.43  1:48.43   
149  364  Halttunen Netta  2007  UiTa  07A238  50 m  1:52.36  1:50.36   
150  100  Lettosunti Peppiina  2008  PUS  08A178  50 m  2:00.42  1:58.42   
151  114  Seppälä Stella  2007  PUS  07A042  50 m  2:04.49  2:02.49   
152  60  Rantanen Tytti  2006  HäUS  06A853  25 m       
153  70  Salomäki Meri  2006  HäUS  06A901  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
18_S
Laji 18, 100m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
209  Viitanen Teemu  1992  TaTU  92A506  50 m  52.15  50.15   
258  Rannikko Otto  1999  ÅSK  99A384  50 m  52.52  50.52   
128  Eerola Juho  1995  TaTU  95A753  25 m  50.56  50.56   
265  Suominen Wilhelm  1999  ÅSK  99A027  25 m  51.13  51.13   
175  Peltonen Tatu  1989  TaTU  89A035  25 m  51.26  51.26   
64  Reunanen Niklas  1998  HäUS  98A184  50 m  54.03  52.03   
406  Koskinen Werneri  1998  UiTa  98A828  50 m  54.92  52.92   
551  Erkinaro Arttu  1992  OU  92A595  25 m  53.10  53.10   
10  Papp Balint  2001  DMTK    25 m  53.19  53.19   
10  221  Grönroos Lassi  2000  ÅSK  00A219  50 m  55.70  53.70   
11  27  Kärkkäinen Joona  1998  HeiI  98A909  50 m  55.83  53.83   
12  225  Herpola Oskari  2001  ÅSK  01A315  50 m  56.04  54.04   
13  227  Hynynen Oskari  2001  ÅSK  01A113  50 m  56.04  54.04   
14  29  Soramies Olli  1998  VoVi  98A496  25 m  54.78  54.78   
15  164  Mettälä Santeri  1999  TaTU  99A913  50 m  56.80  54.80   
16  226  Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  50 m  57.20  55.20   
17  145  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  50 m  57.40  55.40   
18  110  Pennanen Matias  2001  PUS  01A181  50 m  57.65  55.65   
19  101  Luhtanen Leevi  2000  PUS  00A137  50 m  57.70  55.70   
20  173  Olander Axel  2002  TaTU  02A531  50 m  57.79  55.79   
21  61  Reinonen Jaakko  2001  HäUS  01A300  50 m  57.89  55.89   
22  292  Mikkola Perttu  2001  Pyry  01B142  50 m  58.11  56.11   
23  286  Kuronen Onni  2000  Pyry  00A863  50 m  58.68  56.68   
24  138  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  50 m  58.88  56.88   
25  246  Lietzén Jesper  2002  ÅSK  02A171  25 m  57.26  57.26   
26  377  Hörkkö Tatu  2001  UiTa  01A394  25 m  57.50  57.50   
27  186  Romanov Efim  2002  TaTU  02B256  50 m  59.57  57.57   
28  277  Broman Jere  2002  Pyry  02A116  50 m  1:00.24  58.24   
29  88  Jäntti Lauri-luukas  2002  PUS  02A816  50 m  1:00.25  58.25   
30  153  Lehtonen Joona  2001  TaTU  01A223  50 m  1:00.40  58.40   
31  423  Leinonen Eemeli  2002  UiTa  02A681  50 m  1:00.84  58.84   
32  182  Puikkonen Aapo  2001  TaTU  01A245  50 m  1:01.42  59.42   
33  370  Heikkinen Arttu  2000  UiTa  00A448  25 m  59.44  59.44   
34  407  Koskinen Wäinö  2002  UiTa  02A267  50 m  1:01.53  59.53   
35  447  Naarajärvi Henri  2002  UiTa  02A893  50 m  1:01.81  59.81   
36  248  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  50 m  1:02.31  1:00.31   
37  197  Syrjäkoski Joona  2000  TaTU  00A478  50 m  1:02.58  1:00.58   
38  132  Harju Mio  2002  TaTU  02A064  50 m  1:02.61  1:00.61   
39  463  Peltonen Sami  2001  UiTa  01A498  50 m  1:03.89  1:01.89   
40  345  Castagno Riccardo  2004  UiTa  04A401  25 m  1:03.12  1:03.12   
41  544  Nyberg Julius  2002  Plaani  02A459  50 m  1:05.31  1:03.31   
42  470  Peura Olli  2001  UiTa  01A202  50 m  1:06.10  1:04.10   
43  50  Löyttyniemi Aapo  2001  HäUS  01B168  50 m  1:07.41  1:05.41   
44  330  Vaikkola Miko  2003  UKK  03A520  50 m  1:07.51  1:05.51   
45  Havasi Marcell  2005  MISK    25 m  1:06.00  1:06.00   
46  86  Huhtasalo Lauri  2004  PUS  04A872  50 m  1:08.25  1:06.25   
47  243  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  50 m  1:08.50  1:06.50   
48  161  Liukonen Leo  2004  TaTU  04A017  50 m  1:09.41  1:07.41   
49  517  Tuominen Oskar  2004  UiTa  04A373  50 m  1:09.62  1:07.62   
50  408  Kotiniitty Visa  2003  UiTa  03A284  25 m  1:07.92  1:07.92   
51  419  Lehtonen Leevi  2003  UiTa  03A753  50 m  1:10.06  1:08.06   
52  509  Syrjä Ilja  2004  UiTa  04A573  50 m  1:10.15  1:08.15   
53  72  Soini Akseli  2004  HäUS  04A562  50 m  1:10.23  1:08.23   
54  44  Kukkonen Lenni  2001  HäUS  01A961  50 m  1:10.50  1:08.50   
55  331  Vaikkola Mitja  2004  UKK  04A244  25 m  1:08.97  1:08.97   
56  189  Saloniemi Joona  2004  TaTU  04A304  50 m  1:10.99  1:08.99   
57  352  Eskelinen Aarne  2004  UiTa  04A085  50 m  1:10.99  1:08.99   
58  157  Lepola Petteri  2003  TaTU  03A303  50 m  1:12.02  1:10.02   
59  411  Kylliäinen Markus  2002  UiTa  02B168  50 m  1:12.12  1:10.12   
60  211  Vlasov Lev  2007  TaTU  07A017  50 m  1:13.02  1:11.02   
61  427  Liukkonen Akseli  2005  UiTa  05A362  50 m  1:13.37  1:11.37   
62  37  Ahvonen Otto  2003  HäUS  03A671  50 m  1:13.40  1:11.40   
63  249  Mäenpää Eero  2005  ÅSK  05A377  50 m  1:13.64  1:11.64   
64  356  Gummerus Santeri  2003  UiTa  03B183  50 m  1:13.80  1:11.80   
65  511  Säilä Antte  2004  UiTa  04A883  50 m  1:14.39  1:12.39   
66  66  Routamo Joni  2005  HäUS  05A486  50 m  1:15.19  1:13.19   
67  285  Kupiainen Topias  2004  Pyry  04A334  50 m  1:16.98  1:14.98   
68  399  Kontula Daniel  2005  UiTa  05A152  50 m  1:17.56  1:15.56   
69  327  Sojolin Sebastian  2006  UKK  06A292  50 m  1:17.78  1:15.78   
70  328  Talja Joona  2007  UKK  07A040  50 m  1:20.15  1:18.15   
71  150  Kurppa Joona  2004  TaTU  04A686  25 m  1:18.17  1:18.17   
72  198  Syrjäkoski Ville  2002  TaTU  02A081  25 m  1:18.53  1:18.53   
73  301  Räty Iiro  2006  Pyry  06A452  50 m  1:21.08  1:19.08   
74  52  Mäkelä Osmo  2004  HäUS  04A814  50 m  1:21.45  1:19.45   
75  476  Pyykkö Pirkka Pyry  2006  UiTa  06A868  25 m  1:19.55  1:19.55   
76  297  Passoja Anton  2006  Pyry  06A302  50 m  1:23.37  1:21.37   
77  466  Penttilä Litti  2004  UiTa  04A636  25 m  1:21.69  1:21.69   
78  493  Ruusila Luca  2006  UiTa  06A491  50 m  1:24.23  1:22.23   
79  311  Hinkka Väinö  2007  UKK  07A243  50 m  1:25.26  1:23.26   
80  303  Salminen Topi  2004  Pyry  04A856  50 m  1:25.89  1:23.89   
81  58  Pykälistö Luka  2004  HäUS  04A920  50 m  1:26.21  1:24.21   
82  163  Luoma Ville  2004  TaTU  04B070  25 m  1:24.33  1:24.33   
83  492  Ruotoistenmäki Rasmus  2006  UiTa  06A320  50 m  1:26.39  1:24.39   
84  288  Kytö Kasper  2005  Pyry  05A837  50 m  1:26.47  1:24.47   
85  133  Heinonen Kalle  2006  TaTU  06A105  50 m  1:27.36  1:25.36   
86  371  Heittokangas Veeti  2006  UiTa  06A104  50 m  1:28.02  1:26.02   
87  424  Leinonen Henrik  2005  UiTa  05A619  25 m  1:26.46  1:26.46   
88  521  Töyrylä Niklas  2006  UiTa  06A090  50 m  1:29.38  1:27.38   
89  321  Pietilä Saku  2006  UKK  06A344  50 m  1:29.78  1:27.78   
90  68  Salmi Miko  2005  HäUS  05A936  50 m  1:32.68  1:30.68   
91  124  Backman Ferdinand  2006  TaTU  06A021  50 m  1:33.05  1:31.05   
92  46  Kyllönen Iiro  2005  HäUS  05A758  50 m  1:34.46  1:32.46   
93  317  Nieminen Eetu  2006  UKK  06A540  50 m  1:36.64  1:34.64   
94  170  Niemi Vili  2006  TaTU  06A329  50 m  1:37.24  1:35.24   
95  387  Kallio Luukas  2005  UiTa  05B025  50 m  1:38.38  1:36.38   
96  428  Luoma Leevi  2005  UiTa  05A842  50 m  1:41.57  1:39.57   
97  325  Salo Eemeli  2007  UKK  07A186  50 m  1:41.96  1:39.96   
98  353  Failer Thomas  2007  UiTa  07A233  50 m  1:45.54  1:43.54   
99  57  Partanen Ilmari  2006  HäUS  06A612  50 m  1:45.62  1:43.62   
100  171  Nissinen Eetu  2008  TaTU  08A123  50 m  1:51.27  1:49.27   
101  67  Saarikko Juuso  2006  HäUS  06A881  25 m       
102  180  Popov Markus  2005  TaTU  05B014  25 m       
103  191  Sherstiuk Fedor  2002  TaTU  02B295  25 m       
104  270  Lahtinen Leevi  2008  VeUS  08A360  25 m       
105  308  Vehmas Eetu  2007  Pyry  07A484  25 m       
106  332  Virtanen Weeti  2004  UKK  04B254  25 m       
107  386  Kaarlenkaski Verneri  1999  UiTa  99A192  25 m       
108  550  Solante Oskari  2005  UKK  05A777  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
19_S
Laji 19, 50m SU T-11,.13,-15,N 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
425  Leinonen Isla  2006  UiTa  06A206  25 m  38.44  38.44   
76  Lehtinen Peppi  2007  KU  07A139  50 m  43.86  42.86   
403  Kortteinen Nella  2007  UiTa  07A031  50 m  44.63  43.63   
549  Suuronen Ronja  2006  Plaani  06A394  25 m  45.38  45.38   
315  Mikkonen Minttu  2006  UKK  06A496  50 m  46.43  45.43   
87  Juhola Hilla-maaria  2007  PUS  07A039  50 m  49.07  48.07   
318  Nieminen Hertta  2007  UKK  07A271  50 m  49.47  48.47   
310  Hinkka Helmi  2009  UKK  09A020  25 m  49.60  49.60   
415  Lahtinen Piia  2006  UiTa  06A300  25 m  50.01  50.01   
10  107  Nordström Meeri  2006  PUS  06A633  50 m  54.41  53.41   
11  404  Koskela Silvia  2007  UiTa  07A257  50 m  55.74  54.74   
12  336  Ala-Karvia Selma  2008  UiTa  08A229  50 m  56.71  55.71   
13  319  Paajanen Vilma  2006  UKK  06A578  25 m  56.03  56.03   
14  114  Seppälä Stella  2007  PUS  07A042  50 m  1:00.48  59.48   
15  89  Järvi Lyyli  2007  PUS  07A623  25 m       
16  104  Meskanen Aada  2006  PUS  06A171  25 m       
17  187  Ruppa Peppi  2007  TaTU  07A003  25 m       
18  335  Airevuo Mimosa  2007  UiTa  07A653  25 m       
19  395  Kivelä Joanna  2007  UiTa  07A596  25 m       
20  482  Rajala Teea  2008  UiTa  08A334  25 m       
21  494  Ruuskanen Erika  2007  UiTa  07A644  25 m       
12 - 13 v 
338  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  50 m  34.69  33.69   
259  Salmi Sini  2004  ÅSK  04A294  50 m  34.94  33.94   
156  Lepola Aino  2005  TaTU  05A040  50 m  36.51  35.51   
26  Wacklin Ciara  2004  Cetus  04A037  50 m  37.16  36.16   
233  Kangas Kukka  2005  ÅSK  05A254  25 m  36.77  36.77   
216  Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  50 m  38.57  37.57   
152  Lassila Wilma  2004  TaTU  04A649  50 m  39.91  38.91   
116  Suonsivu Noora  2005  PUS  05A064  25 m  39.11  39.11   
508  Surakka Elena  2005  UiTa  05A487  25 m  42.36  42.36   
10  416  Lapikisto Emmi  2005  UiTa  05A463  25 m  43.13  43.13   
11  83  Heikkilä Bettiina  2004  PUS  04A660  50 m  58.61  57.61   
12  78  Ahmaoja Amanda  2005  PUS  05A778  25 m       
13  491  Ruotoistenmäki Ranja  2004  UiTa  04A384  25 m       
14  518  Turkki Essi  2004  UiTa  04A884  25 m       
15  530  Vuorivirta Venla  2005  UiTa  05A898  25 m       
14 - 15 v 
102  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  25 m  32.91  32.91   
294  Myllykallio Ronja  2003  Pyry  03A501  25 m  34.55  34.55   
450  Nieminen Viivi  2002  UiTa  02A457  50 m  37.33  36.33   
77  Pajula Sanna  2003  KU  03A317  25 m  38.39  38.39   
464  Peltonen Sanna  2002  UiTa  02A177  50 m  43.75  42.75   
206  Tynkkynen Nanna  2003  TaTU  03A118  50 m  45.96  44.96   
16 v ja vanhemmat 
238  Kortetjärvi Hilla  1996  ÅSK  96A676  25 m  28.21  28.21   
535  Hirvonen Susanne  1997  Plaani  97A118  25 m  28.27  28.27   
355  Grönvall Fanny  2000  UiTa  00A574  25 m  28.36  28.36   
376  Huhtanen Suvi  1999  UiTa  99A194  25 m  29.26  29.26   
31  Nieminen Emma  1996  SWIM  96A009  25 m  30.38  30.38   
149  Kukkonen Noora  1999  TaTU  99A764  50 m  31.85  30.85   
382  Jussila Aino  2000  UiTa  00A485  25 m  30.97  30.97   
256  Puhtimäki Salla  1998  ÅSK  98A628  25 m  31.58  31.58   
59  Pönnighaus Vanessa  1999  HäUS  99A222  50 m  32.67  31.67   
10  272  Saarinen Elli-Kaisa  2001  VeUS  01A680  25 m  31.76  31.76   
11  20  Ohvo Nelli  2001  Cetus  01A937  50 m  33.02  32.02   
12  540  Laiteenmäki Milla  2001  Plaani  01B318  50 m  34.11  33.11   
13  443  Mäkinen Roosa  1999  UiTa  99B038  50 m  34.41  33.41   
14  489  Rautiainen Hanna  1999  UiTa  99A515  50 m  34.57  33.57   
15  546  Salonen Senni  2001  Plaani  01A096  25 m  33.57  33.57   
16  25  Wacklin Cia  2001  Cetus  01A425  25 m  33.80  33.80   
17  438  Multimäki Mai  2000  UiTa  00A883  50 m  38.88  37.88   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
20_S
Laji 20, 50m SU P-12,-14,-16,M 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
Adam Fazekas  2005  MISK    25 m  34.00  34.00   
Havasi Marcell  2005  MISK    25 m  36.00  36.00   
427  Liukkonen Akseli  2005  UiTa  05A362  25 m  40.33  40.33   
328  Talja Joona  2007  UKK  07A040  50 m  43.78  42.78   
311  Hinkka Väinö  2007  UKK  07A243  50 m  45.73  44.73   
532  Zautasvili Áron  2006  UiTa  06A560  50 m  47.04  46.04   
317  Nieminen Eetu  2006  UKK  06A540  50 m  47.37  46.37   
346  Chupakhin Ivan  2005  UiTa  05A628  25 m  47.16  47.16   
324  Rosenström Juho  2007  UKK  07A279  25 m  47.74  47.74   
10  413  Laakkonen Albert  2007  UiTa  07A058  25 m  48.49  48.49   
11  418  Lehtola Alex  2005  UiTa  05A840  50 m  51.21  50.21   
12  495  Salli Sean  2007  UiTa  07A211  25 m  50.48  50.48   
13  273  Saarinen Kaapo  2007  VeUS  07A347  25 m  51.30  51.30   
14  274  Salo Elias  2007  VeUS  07A366  50 m  52.30  51.30   
15  462  Pellinen Valtteri  2007  UiTa  07A073  25 m  51.33  51.33   
16  339  Aspholm Georg  2008  UiTa  08A121  50 m  52.80  51.80   
17  193  Siltakoski Joa  2007  TaTU  07A187  50 m  53.45  52.45   
18  68  Salmi Miko  2005  HäUS  05A936  50 m  53.85  52.85   
19  171  Nissinen Eetu  2008  TaTU  08A123  25 m  54.43  54.43   
20  214  Zuravljov Maxim  2009  TaTU  09A039  25 m  58.02  58.02   
21  139  Kallio Luukas  2005  TaTU  05A856  25 m  1:00.20  1:00.20   
22  200  Tikkanen Justus  2010  TaTU  10A002  25 m       
23  340  Aspholm Oliver  2005  UiTa  05A594  25 m       
24  369  Harjula Aapo  2007  UiTa  07A604  25 m       
25  379  Iskala Konsta  2006  UiTa  06A852  25 m       
26  389  Katanandov Andrei  2007  UiTa  07A603  25 m       
27  471  Piiroinen Rasmus  2006  UiTa  06A841  25 m       
28  501  Savolainen Emil  2007  UiTa  07A560  25 m       
29  513  Toivola Niilo  2007  UiTa  07A580  25 m       
30  529  Vuohelainen Aleksi  2007  UiTa  07A585  25 m       
13 - 14 v 
157  Lepola Petteri  2003  TaTU  03A303  25 m  35.20  35.20   
161  Liukonen Leo  2004  TaTU  04A017  25 m  38.02  38.02   
52  Mäkelä Osmo  2004  HäUS  04A814  25 m  38.53  38.53   
150  Kurppa Joona  2004  TaTU  04A686  25 m  43.92  43.92   
37  Ahvonen Otto  2003  HäUS  03A671  50 m  45.03  44.03   
458  Pajumäki Onni  2004  UiTa  04A396  25 m  44.74  44.74   
163  Luoma Ville  2004  TaTU  04B070  25 m  46.06  46.06   
15 - 16 v 
10  Papp Balint  2001  DMTK    25 m  28.80  28.80   
225  Herpola Oskari  2001  ÅSK  01A315  50 m  30.24  29.24   
174  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  25 m  32.88  32.88   
85  Heinikangas Reino  2002  PUS  02A377  25 m  39.26  39.26   
79  Anttila Lauri  2002  PUS  02A024  50 m  41.86  40.86   
198  Syrjäkoski Ville  2002  TaTU  02A081  25 m  41.23  41.23   
191  Sherstiuk Fedor  2002  TaTU  02B295  25 m       
17 v ja vanhemmat 
488  Rautalin Jaakko  1989  UiTa  89A051  25 m  24.84  24.84   
143  Kastarinen Roope  1994  TaTU  94A478  25 m  26.76  26.76   
218  Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  50 m  28.07  27.07   
99  Lehti Leevi  2000  PUS  00A000  25 m  27.67  27.67   
545  Rantanen Antti  1992  Plaani  92A482  25 m  27.99  27.99   
370  Heikkinen Arttu  2000  UiTa  00A448  25 m  28.77  28.77   
93  Kause Jussi  1997  PUS  97A248  50 m  30.18  29.18   
400  Korhonen Joona  2000  UiTa  00A464  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
21_S
Laji 21, 100m Perhosuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
453  Norismaa Nea  1995  UiTa  95A534  50 m  1:01.20  59.20   
536  Jallow Mimosa  1994  Plaani  94A395  50 m  1:01.80  59.80   
Kurdi Zsofia  2001  DMTK    25 m  1:02.70  1:02.70   
141  Karinkanta Annika  2000  TaTU  00A300  50 m  1:04.84  1:02.84   
195  Suihkonen Amanda  1995  TaTU  95A544  50 m  1:05.18  1:03.18   
30  Lampi Jenni  2000  SWIM  00A178  50 m  1:05.24  1:03.24   
262  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  1:06.53  1:04.53   
108  Ollikainen Janina  2000  PUS  00A030  50 m  1:06.73  1:04.73   
473  Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  50 m  1:06.80  1:04.80   
10  486  Rantanen Iida-maria  1998  UiTa  98A373  50 m  1:07.01  1:05.01   
11  548  Soininen Selma  1999  Plaani  99A279  50 m  1:07.25  1:05.25   
12  342  Auvinen Armi  2000  UiTa  00A811  50 m  1:07.32  1:05.32   
13  528  Von Dickoff Emma  2002  UiTa  02A117  50 m  1:08.92  1:06.92   
14  115  Sottinen Julia  2000  PUS  00A034  50 m  1:10.84  1:08.84   
15  19  Nagy Róza  2003  Cetus  03B208  50 m  1:10.88  1:08.88   
16  283  Korin Sini  2003  Pyry  03A617  50 m  1:12.24  1:10.24   
17  18  Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  25 m  1:10.26  1:10.26   
18  414  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  25 m  1:11.21  1:11.21   
19  21  Peltola Julia  2003  Cetus  03A091  50 m  1:13.59  1:11.59   
20  539  Laakso Anni-maria  2003  Plaani  03A207  50 m  1:14.23  1:12.23   
21  106  Neiramaa Ellen-maria  2002  PUS  02A939  25 m  1:13.27  1:13.27   
22  384  Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  50 m  1:15.80  1:13.80   
23  Petra Esztian  2006  MISK    25 m  1:15.00  1:15.00   
24  260  Selimi Sonila  2005  ÅSK  05A278  50 m  1:17.37  1:15.37   
25  440  Mäkinen Jessica  2004  UiTa  04A198  50 m  1:17.77  1:15.77   
26  284  Korpikoski Moona  2005  Pyry  05A140  50 m  1:18.31  1:16.31   
27  444  Mätäsjärvi Siiri  2004  UiTa  04A412  50 m  1:18.38  1:16.38   
28  520  Töyrylä Ida  2004  UiTa  04A450  50 m  1:18.83  1:16.83   
29  240  Laakso Fiona  2005  ÅSK  05A262  50 m  1:19.13  1:17.13   
30  459  Palojärvi Elina  2002  UiTa  02A435  50 m  1:20.09  1:18.09   
31  381  Jokiniemi Viivi  2001  UiTa  01A795  50 m  1:22.23  1:20.23   
32  307  Tomperi Erica  2004  Pyry  04A895  50 m  1:24.06  1:22.06   
33  504  Siikala Liisa  2003  UiTa  03A292  25 m  1:23.17  1:23.17   
34  373  Helenius Heidi  2005  UiTa  05A589  25 m  1:24.85  1:24.85   
35  295  Nousiainen Jenna  2005  Pyry  05A555  50 m  1:27.62  1:25.62   
36  378  Inkilä Kiona  2004  UiTa  04B098  25 m  1:25.97  1:25.97   
37  289  Lehmijoki Nelli  2005  Pyry  05A030  25 m  1:26.47  1:26.47   
38  361  Halme Henni  2005  UiTa  05A216  50 m  1:29.73  1:27.73   
39  281  Juvakka Sivi  2005  Pyry  05A609  50 m  1:33.45  1:31.45   
40  51  Mäkelä Hilda  2005  HäUS  05A513  50 m  1:45.17  1:43.17   
41  341  Auervuolle Noomi  2001  UiTa  01B355  50 m  1:51.24  1:49.24   
42  452  Niskala Lila  2006  UiTa  06A493  25 m       
43  455  Nyberg Netta  2001  UiTa  01A250  25 m       
44  460  Parviainen Ella  2006  UiTa  06A385  25 m       
45  465  Peltotalo Peppi  2006  UiTa  06A290  25 m       
46  527  Virtanen Milana  2006  UiTa  06A309  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
22_S
Laji 22, 100m Perhosuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
Tekauer Mark  1998  DMTK    25 m  52.75  52.75   
151  Laine Ville  1995  TaTU  95B035  50 m  55.81  53.81   
551  Erkinaro Arttu  1992  OU  92A595  25 m  55.15  55.15   
406  Koskinen Werneri  1998  UiTa  98A828  50 m  59.07  57.07   
10  Papp Balint  2001  DMTK    25 m  57.30  57.30   
14  Kallström Roni  2001  Cetus  01A092  50 m  59.54  57.54   
32  Päivinen Elias  1997  SWIM  97A805  50 m  1:00.02  58.02   
164  Mettälä Santeri  1999  TaTU  99A913  50 m  1:00.29  58.29   
498  Salo Saku  1995  UiTa  95A816  25 m  58.90  58.90   
10  64  Reunanen Niklas  1998  HäUS  98A184  50 m  1:00.92  58.92   
11  490  Roine Leo  2001  UiTa  01B182  50 m  1:01.43  59.43   
12  261  Siipola Jaakko  1999  ÅSK  99A388  50 m  1:01.67  59.67   
13  533  Heräjärvi Werner  1999  Plaani  99A844  50 m  1:01.76  59.76   
14  119  Törmä Lauri  2000  PUS  00A153  50 m  1:01.97  59.97   
15  12  Gramén Isak  2001  Cetus  01B058  50 m  1:02.28  1:00.28   
16  210  Viitanen Teemu  2000  TaTU  00A915  50 m  1:03.42  1:01.42   
17  109  Ovaskainen Oskari  2000  PUS  00A998  50 m  1:04.33  1:02.33   
18  22  Rinne Daniel  2002  Cetus  02B263  50 m  1:04.46  1:02.46   
19  219  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  50 m  1:05.76  1:03.76   
20  199  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU  01A239  50 m  1:06.50  1:04.50   
21  431  Lyytinen Urho  2003  UiTa  03A229  50 m  1:07.05  1:05.05   
22  15  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus  02A241  50 m  1:07.25  1:05.25   
23  178  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  50 m  1:07.46  1:05.46   
24  227  Hynynen Oskari  2001  ÅSK  01A113  25 m  1:06.56  1:06.56   
25  374  Hepojoki Kalle  2000  UiTa  00A826  50 m  1:09.17  1:07.17   
26  110  Pennanen Matias  2001  PUS  01A181  50 m  1:09.31  1:07.31   
27  13  Hatakka Niklas  2003  Cetus  03A534  50 m  1:10.85  1:08.85   
28  Bence Tulipan  2006  MISK    25 m  1:11.00  1:11.00   
29  230  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  25 m  1:12.35  1:12.35   
30  345  Castagno Riccardo  2004  UiTa  04A401  50 m  1:16.44  1:14.44   
31  447  Naarajärvi Henri  2002  UiTa  02A893  50 m  1:16.73  1:14.73   
32  481  Raitalaakso Topi  2003  UiTa  03A825  25 m  1:21.11  1:21.11   
33  420  Lehtonen Lenni  2004  UiTa  04A478  50 m  1:23.73  1:21.73   
34  249  Mäenpää Eero  2005  ÅSK  05A377  25 m  1:30.51  1:30.51   
35  296  Nuoranne Markus  2003  Pyry  03B039  25 m       
36  362  Halonen Mikael  2003  UiTa  03A969  25 m       
37  405  Koskinen Walentin  2000  UiTa  00A343  25 m       
38  541  Malvela Eetu  2000  Plaani  00B072  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
23_S
Laji 23, 200m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
Kurdi Zsofia  2001  DMTK    25 m  2:04.00  2:04.00   
235  Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  25 m  2:05.37  2:05.37   
183  Puomila Aino  1992  TaTU  92A782  50 m  2:11.96  2:07.96   
95  Känkänen Heta  2001  PUS  01A001  50 m  2:14.37  2:10.37   
366  Hammar Heini  1999  UiTa  99A148  50 m  2:14.62  2:10.62   
217  Edelman Charlotta  2001  ÅSK  01A845  25 m  2:11.55  2:11.55   
241  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  50 m  2:15.69  2:11.69   
253  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  50 m  2:16.62  2:12.62   
23  Savolainen Anni  2002  Cetus  02A184  50 m  2:17.04  2:13.04   
10  255  Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  50 m  2:17.32  2:13.32   
11  129  Ellonen Susanna  1999  TaTU  99A781  25 m  2:14.08  2:14.08   
12  252  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  50 m  2:19.28  2:15.28   
13  222  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  50 m  2:19.52  2:15.52   
14  24  Tapanainen Milla-lotta  2003  Cetus  03A610  50 m  2:22.06  2:18.06   
15  349  Ekman Ella  2003  UiTa  03A645  50 m  2:22.29  2:18.29   
16  223  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  50 m  2:22.93  2:18.93   
17  98  Lasonen Tinja  2004  PUS  04A230  50 m  2:23.88  2:19.88   
18  489  Rautiainen Hanna  1999  UiTa  99A515  25 m  2:20.95  2:20.95   
19  485  Rantanen Anna  2001  UiTa  01A301  25 m  2:20.99  2:20.99   
20  306  Toiva Siiri  2002  Pyry  02A779  25 m  2:22.14  2:22.14   
21  534  Heräjärvi Vivian  2001  Plaani  01A352  25 m  2:22.59  2:22.59   
22  282  Koivula Anni  2003  Pyry  03B130  50 m  2:30.58  2:26.58   
23  34  Känsäkangas Henna  2004  KUS-GSS  04A431  50 m  2:31.67  2:27.67   
24  479  Pätiälä Noora  2004  UiTa  04A436  50 m  2:34.27  2:30.27   
25  26  Wacklin Ciara  2004  Cetus  04A037  25 m  2:30.37  2:30.37   
26  90  Karismaa Sofia  2002  PUS  02B130  50 m  2:35.96  2:31.96   
27  233  Kangas Kukka  2005  ÅSK  05A254  50 m  2:39.19  2:35.19   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
24_S
Laji 24, 200m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
Tekauer Mark  1998  DMTK    25 m  1:50.20  1:50.20   
128  Eerola Juho  1995  TaTU  95A753  25 m  1:51.92  1:51.92   
477  Pyykkönen Kalle  1996  UiTa  96A549  50 m  1:56.40  1:52.40   
10  Papp Balint  2001  DMTK    25 m  1:55.80  1:55.80   
11  Aalto Oskari  2002  Cetus  02A016  50 m  2:01.62  1:57.62   
221  Grönroos Lassi  2000  ÅSK  00A219  25 m  1:59.06  1:59.06   
220  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  2:03.87  1:59.87   
227  Hynynen Oskari  2001  ÅSK  01A113  50 m  2:04.16  2:00.16   
113  Rissanen Rami  1999  PUS  99A292  50 m  2:04.32  2:00.32   
10  173  Olander Axel  2002  TaTU  02A531  50 m  2:06.30  2:02.30   
11  242  Laine Elias  2002  ÅSK  02A521  25 m  2:04.86  2:04.86   
12  186  Romanov Efim  2002  TaTU  02B256  25 m  2:07.46  2:07.46   
13  248  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  50 m  2:12.27  2:08.27   
14  277  Broman Jere  2002  Pyry  02A116  50 m  2:15.04  2:11.04   
15  213  Yritys Petja  1993  TaTU  93A330  25 m  2:11.48  2:11.48   
16  153  Lehtonen Joona  2001  TaTU  01A223  50 m  2:15.97  2:11.97   
17  88  Jäntti Lauri-luukas  2002  PUS  02A816  50 m  2:16.01  2:12.01   
18  407  Koskinen Wäinö  2002  UiTa  02A267  50 m  2:16.12  2:12.12   
19  197  Syrjäkoski Joona  2000  TaTU  00A478  25 m  2:16.86  2:16.86   
20  Havasi Marcell  2005  MISK    25 m  2:20.00  2:20.00   
21  237  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  25 m  2:20.07  2:20.07   
22  Bence Tulipan  2006  MISK    25 m  2:23.00  2:23.00   
23  Kiss Robert  2006  MISK    25 m  2:24.00  2:24.00   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 
25_S
Laji 25, 50m VU T-11,-13,-15,N 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
531  Välimaa Aino  2006  UiTa  06A220  50 m  33.66  32.66   
415  Lahtinen Piia  2006  UiTa  06A300  25 m  34.91  34.91   
76  Lehtinen Peppi  2007  KU  07A139  25 m  37.14  37.14   
390  Kenttälä Elli  2006  UiTa  06A520  50 m  38.94  37.94   
538  Laakso Aada-julia  2007  Plaani  07A041  50 m  39.07  38.07   
87  Juhola Hilla-maaria  2007  PUS  07A039  50 m  40.05  39.05   
549  Suuronen Ronja  2006  Plaani  06A394  25 m  39.06  39.06   
474  Prepula Milja  2006  UiTa  06A544  50 m  41.80  40.80   
107  Nordström Meeri  2006  PUS  06A633  50 m  42.16  41.16   
10  421  Lehtonen Nelli  2006  UiTa  06A529  50 m  43.00  42.00   
11  315  Mikkonen Minttu  2006  UKK  06A496  25 m  42.42  42.42   
12  417  Laukkanen Stella  2007  UiTa  07A213  50 m  43.68  42.68   
13  310  Hinkka Helmi  2009  UKK  09A020  25 m  44.15  44.15   
14  94  Känkänen Helka  2008  PUS  08A009  50 m  45.69  44.69   
15  111  Ranne Nelli  2007  PUS  07A138  50 m  45.89  44.89   
16  104  Meskanen Aada  2006  PUS  06A171  50 m  45.96  44.96   
17  184  Rajala Venla  2008  TaTU  08A055  50 m  46.63  45.63   
18  442  Mäkinen Rebecca  2008  UiTa  08A232  50 m  46.79  45.79   
19  502  Selin Anna  2006  UiTa  06A738  50 m  46.88  45.88   
20  410  Kulovuori Katri  2007  UiTa  07A256  50 m  47.68  46.68   
21  207  Valtonen Oona  2008  TaTU  08A125  50 m  49.72  48.72   
22  446  Möttönen Linda  2006  UiTa  06A538  50 m  50.01  49.01   
23  114  Seppälä Stella  2007  PUS  07A042  50 m  50.61  49.61   
24  165  Moisio Minea  2009  TaTU  09A008  50 m  52.53  51.53   
25  100  Lettosunti Peppiina  2008  PUS  08A178  50 m  53.18  52.18   
26  319  Paajanen Vilma  2006  UKK  06A578  25 m  52.98  52.98   
27  158  Levola Viiu  2008  TaTU  08A023  50 m  56.35  55.35   
28  81  Hagner Iida-maria  2006  PUS  06A810  25 m       
29  89  Järvi Lyyli  2007  PUS  07A623  25 m       
30  187  Ruppa Peppi  2007  TaTU  07A003  25 m       
31  335  Airevuo Mimosa  2007  UiTa  07A653  25 m       
32  395  Kivelä Joanna  2007  UiTa  07A596  25 m       
33  472  Pitrè Ameli  2008  UiTa  08A379  25 m       
34  494  Ruuskanen Erika  2007  UiTa  07A644  25 m       
12 - 13 v 
234  Kiili Minttu  2005  ÅSK  05A306  50 m  31.81  30.81   
239  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  50 m  32.44  31.44   
116  Suonsivu Noora  2005  PUS  05A064  50 m  33.20  32.20   
71