2019-11-22   02:55:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Lähtölista Laji 17
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren -uinnit    Tulostuspäivämäärä  23 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  10:17   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 syyskuu 2017         
 
 
 
Laji 17, 100m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (19) 
Erä 1 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Tytti Rantanen  2006  06A853  HäUS    25m     
Stella Seppälä  2007  07A042  PUS    50m  2:04.49  2:02.49 
Meri Salomäki  2006  06A901  HäUS    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Netta Halttunen  2007  07A238  UiTa    50m  1:52.36  1:50.36 
Nea Elomaa  2006  06A565  UiTa    50m  1:44.45  1:42.45 
Bettiina Heikkilä  2004  04A660  PUS    50m  1:40.31  1:38.31 
Veera Rantala  2006  06A547  UiTa    50m  1:39.49  1:37.49 
Meeri Nordström  2006  06A633  PUS    25m  1:37.70  1:37.70 
Karmen Johanson  2006  06A750  VeUS    25m  1:38.62  1:38.62 
Nelli Ranne  2007  07A138  PUS    50m  1:50.43  1:48.43 
Peppiina Lettosunti  2008  08A178  PUS    50m  2:00.42  1:58.42 

 
Erä 3 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Soila Nevalainen  2005  05A804  UiTa    50m  1:35.43  1:33.43 
Peppi Peltotalo  2006  06A290  UiTa    50m  1:33.77  1:31.77 
Viivi Kiiveri  2006  06A260  UiTa    50m  1:31.87  1:29.87 
Peppi Värikoski  2006  06A451  Pyry    50m  1:30.85  1:28.85 
Viola Karismaa  2005  05B056  PUS    25m  1:29.26  1:29.26 
Hertta Nieminen  2007  07A271  UKK    50m  1:32.17  1:30.17 
Maisa Savisto  2006  06A209  UiTa    50m  1:34.73  1:32.73 
Emmiina Eho  2007  07A232  UiTa    50m  1:35.63  1:33.63 

 
Erä 4 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aada-Julia Laakso  2007  07A041  Plaani    50m  1:29.37  1:27.37 
Anni Frusti  2007  07A190  Pyry    50m  1:27.84  1:25.84 
Elle Axén  2004  04A899  UiTa    50m  1:26.41  1:24.41 
Milana Virtanen  2006  06A309  UiTa    50m  1:25.98  1:23.98 
Riikka Broman  2006  06A503  Pyry    50m  1:26.22  1:24.22 
Peppi Lehtinen  2007  07A139  KU    50m  1:26.45  1:24.45 
Silva Salonniemi  2006  06A266  UKK    50m  1:29.25  1:27.25 
Veera Nurmikolu  2007  07A195  UiTa    50m  1:30.75  1:28.75 

 
Erä 5 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Olivia Talvitie  2006  06A192  UKK    50m  1:25.36  1:23.36 
Lila Niskala  2006  06A493  UiTa    50m  1:23.52  1:21.52 
Emilia Peuhkurinen  2005  05A582  UiTa    25m  1:21.01  1:21.01 
Aino Kunelius  2005  05A813  HäUS    50m  1:21.48  1:19.48 
Ines Pälviranta  2007  07A106  UiTa    50m  1:22.22  1:20.22 
Julia Rauhala  2006  06A102  UKK    50m  1:23.46  1:21.46 
Veera Viskari  2005  05A797  HäUS    50m  1:24.06  1:22.06 
Darina Gotcheva  2003  03A654  UiTa    50m  1:25.88  1:23.88 

 
Erä 6 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Susanna Uitto  2004  04A404  UiTa    25m  1:18.36  1:18.36 
Saga Peltolehto  2003  03B046  Pyry    25m  1:18.14  1:18.14 
Enni Halttunen  2005  05A482  UiTa    25m  1:17.00  1:17.00 
Enna Eho  2004  04B080  UiTa    25m  1:16.62  1:16.62 
Lotta Laine  2003  03A604  HäUS    50m  1:18.64  1:16.64 
Hanni Koski  2007  07A221  UKK    50m  1:19.75  1:17.75 
Ronja Mäkelä  2003  03A338  UiTa    50m  1:20.31  1:18.31 
Ronja Mustalahti  2004  04A893  Pyry    50m  1:20.57  1:18.57 

 
Erä 7 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elvira Lyden  2006  06A287  UiTa    50m  1:18.21  1:16.21 
Emma Lähteenmäki  2004  04B219  UiTa    25m  1:15.60  1:15.60 
Fanny Savia  2005  05A880  Pyry    50m  1:17.45  1:15.45 
Henni Halme  2005  05A216  UiTa    50m  1:16.81  1:14.81 
Melissa Virtanen  2004  04A736  UiTa    25m  1:14.88  1:14.88 
Iida Salonen  2005  05A155  HäUS    50m  1:17.55  1:15.55 
Nanna Tynkkynen  2003  03A118  TaTU    50m  1:18.19  1:16.19 
Wilma Lassila  2004  04A649  TaTU    50m  1:18.57  1:16.57 

 
Erä 8 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Viivi Heittokangas  2004  04A309  UiTa    50m  1:16.16  1:14.16 
Heidi Helenius  2005  05A589  UiTa    50m  1:15.53  1:13.53 
Nelli Laaksonen  2005  05A602  PUS    50m  1:14.96  1:12.96 
Tessa Kirjonen  2003  03A080  UiTa    50m  1:14.43  1:12.43 
Milla Salminen  2003  03A609  HäUS    50m  1:14.62  1:12.62 
Aino Lepola  2005  05A040  TaTU    50m  1:15.00  1:13.00 
Laura Valonen  2003  03A473  UiTa    50m  1:15.83  1:13.83 
Silja Hieto  2003  03A995  HäUS    50m  1:16.80  1:14.80 

 
Erä 9 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Haanpää  2001  01B166  PUS    50m  1:14.04  1:12.04 
Nelli Lehmijoki  2005  05A030  Pyry    50m  1:13.90  1:11.90 
Sanni Salmi  2003  03A973  Pyry    50m  1:13.59  1:11.59 
Jessika Liimatta  2004  04A169  TaTU    50m  1:12.51  1:10.51 
Isla Leinonen  2006  06A206  UiTa    50m  1:13.03  1:11.03 
Hilma Husari  2004  04A874  Pyry    50m  1:13.84  1:11.84 
Hanni Riikonen  2002  02A632  HäUS    25m  1:11.92  1:11.92 
Siiri Levonoja  2004  04A389  UKK    25m  1:12.35  1:12.35 

 
Erä 10 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ilona Halima  2003  03A252  UiTa    25m  1:10.04  1:10.04 
Ella Suominen  2005  05A308  ÅSK    50m  1:11.47  1:09.47 
Mariia Sherstiuk  2003  03B010  TaTU    50m  1:11.41  1:09.41 
Venla Mäkelä  2003  03A964  HäUS    50m  1:11.28  1:09.28 
Venla Pesu  2002  02A174  UiTa    25m  1:09.33  1:09.33 
My Laverman  2004  04A557  ÅSK    50m  1:11.41  1:09.41 
Julianna Kurkela  2005  05A215  ÅSK    50m  1:11.81  1:09.81 
Jenna Rajahalme  2002  02B249  Pyry    50m  1:12.28  1:10.28 

 
Erä 11 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Välimaa  2006  06A220  UiTa    50m  1:10.76  1:08.76 
Siiri Reinonen  2004  04A278  HäUS    50m  1:10.42  1:08.42 
Daria Marishina  2001  01B191  UiTa    50m  1:10.34  1:08.34 
Emmi Manninen  2004  04A011  UiTa    50m  1:10.06  1:08.06 
Ella Nihtilä  2004  04A237  ÅSK    50m  1:10.27  1:08.27 
Soile Auvinen  2002  02A259  UiTa    50m  1:10.35  1:08.35 
Sofia Karismaa  2002  02B130  PUS    50m  1:10.72  1:08.72 
Siiri Ala-Karvia  2004  04A363  UiTa    25m  1:09.16  1:09.16 

 
Erä 12 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Sirkiä  2004  04A596  ÅSK    50m  1:09.67  1:07.67 
Noora Kylmämetsä  2004  04A592  UiTa    50m  1:09.44  1:07.44 
Peppi-Stiina Ahti  2003  03A921  HäUS    50m  1:09.36  1:07.36 
Frida Ekman  2004  04A550  UiTa    50m  1:08.91  1:06.91 
Jemina Knuutila  2002  02A432  UiTa    50m  1:09.11  1:07.11 
Salla Rantala  2004  04A102  Pyry    50m  1:09.42  1:07.42 
Erin Ekroos  2002  02B006  HäUS    50m  1:09.59  1:07.59 
Minttu Kiili  2005  05A306  ÅSK    50m  1:09.92  1:07.92 

 
Erä 13 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Fiona Laakso  2005  05A262  ÅSK    50m  1:08.64  1:06.64 
Henna Känsäkangas  2004  04A431  KUS-GSS    50m  1:08.56  1:06.56 
Maiju Harju  2002  02A671  UiTa    50m  1:08.17  1:06.17 
Aada Viitamäki  2003  03B051  HäUS    50m  1:07.46  1:05.46 
Anni Matikainen  2001  01A629  Pyry    50m  1:07.64  1:05.64 
Rebekka Aaltola  2005  05A280  UiTa    50m  1:08.36  1:06.36 
Emilia Majuri  2001  01A799  UiTa    50m  1:08.62  1:06.62 
Ellen Kaituri  2006  06A086  ÅSK    50m  1:08.74  1:06.74 

 
Erä 14 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sofia Nieminen  2002  02A478  HäUS    50m  1:07.14  1:05.14 
Sofia Långström  2003  03A085  Cetus    50m  1:06.38  1:04.38 
Kaisla Kangas  2002  02A491  ÅSK    50m  1:06.31  1:04.31 
Sonila Selimi  2005  05A278  ÅSK    50m  1:06.13  1:04.13 
Emilia Liven  2002  02A205  ÅSK    25m  1:04.26  1:04.26 
Nita Tenho  2004  04A464  PUS    50m  1:06.37  1:04.37 
Siiri Toiva  2002  02A779  Pyry    50m  1:06.54  1:04.54 
Anni Koivula  2003  03B130  Pyry    50m  1:07.23  1:05.23 

 
Erä 15 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iiris Yli-Jama  2003  03A354  ÅSK    50m  1:06.08  1:04.08 
Enni Määttä  1999  99A335  UiTa    50m  1:05.71  1:03.71 
Anni-Maria Laakso  2003  03A207  Plaani    50m  1:05.61  1:03.61 
Kiia Kinnunen  2003  03A368  UiTa    50m  1:05.52  1:03.52 
Elli-Kaisa Saarinen  2001  01A680  VeUS    25m  1:03.54  1:03.54 
Hilda Helo  2003  03A483  ÅSK    50m  1:05.71  1:03.71 
Tinja Lasonen  2004  04A230  PUS    50m  1:05.78  1:03.78 
Eveliina Koivula  2003  03A192  UiTa    50m  1:06.12  1:04.12 

 
Erä 16 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Senni Mattila  2003  03A003  PUS    50m  1:04.55  1:02.55 
Annika Laihonen  1997  97A407  Hydra    50m  1:04.27  1:02.27 
Ella Ekman  2003  03A645  UiTa    50m  1:04.10  1:02.10 
Susanna Ellonen  1999  99A781  TaTU    50m  1:03.79  1:01.79 
Nea Reunanen  2001  01A298  HäUS    50m  1:03.83  1:01.83 
Maija Nurmi  2003  03A461  ÅSK    50m  1:04.25  1:02.25 
Kerttu Nurmi  2003  03A462  ÅSK    50m  1:04.28  1:02.28 
Sanni Kilponen  2001  01A145  HäUS    50m  1:04.89  1:02.89 

 
Erä 17 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Aho  1999  99A598  HäUS    50m  1:03.73  1:01.73 
Sanni Kalliomäki  2000  00A820  ÅSK    25m  1:01.50  1:01.50 
Noora Poutanen  1999  99A051  TaTU    25m  1:00.40  1:00.40 
Charlotta Edelman  2001  01A845  ÅSK    25m  59.84  59.84 
Peppi Pinomäki  2002  02A049  ÅSK    50m  1:02.35  1:00.35 
Minka Halava  2001  01A844  ÅSK    50m  1:03.40  1:01.40 
Mari Kausiala  1997  97A442  TaTU    50m  1:03.64  1:01.64 
Ida Hulkko  1998  98B105  TaTU    50m  1:03.74  1:01.74 

 
Erä 18 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kiia Kärkkäinen  2003  03A235  HeiI    50m  1:01.63  59.63 
Heini Hammar  1999  99A148  UiTa    50m  1:01.13  59.13 
Emmi Kaunisto  2002  02A031  PUS    50m  1:00.99  58.99 
Jenni Lampi  2000  00A178  SWIM    25m  58.56  58.56 
Oona Laakso  2002  02A301  ÅSK    50m  1:00.83  58.83 
Iida-Maria Rantanen  1998  98A373  UiTa    50m  1:01.06  59.06 
Heta Känkänen  2001  01A001  PUS    50m  1:01.55  59.55 
Emilie Pärnänen  2002  02A541  ÅSK    50m  1:01.80  59.80 

 
Erä 19 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Amanda Suihkonen  1995  95A544  TaTU    25m  58.15  58.15 
Vecsei Reka  2002    MISK    25m  58.00  58.00 
Anna Sztankovics  1996    MISK    25m  57.00  57.00 
Zsofia Kurdi  2001    DMTK    25m  55.85  55.85 
Emma-Lotta Tynkkynen  1999  99A073  TaTU    50m  58.75  56.75 
Marlene Niemi  1992  92A221  Plaani    50m  59.06  57.06 
Mila Manner  2001  01A167  UiTa    50m  1:00.11  58.11 
Nea Virta  1996  96A141  UiTa    50m  1:00.49  58.49 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  23 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  10:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner