2019-11-16   22:24:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Lähtölista Laji 23
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren -uinnit    Tulostuspäivämäärä  23 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  10:17   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 syyskuu 2017         
 
 
 
Laji 23, 200m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Kukka Kangas  2005  05A254  ÅSK    50m  2:39.19  2:35.19 
Ciara Wacklin  2004  04A037  Cetus    25m  2:30.37  2:30.37 
Sofia Karismaa  2002  02B130  PUS    50m  2:35.96  2:31.96 
               
               
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Noora Pätiälä  2004  04A436  UiTa    50m  2:34.27  2:30.27 
Anni Koivula  2003  03B130  Pyry    50m  2:30.58  2:26.58 
Siiri Toiva  2002  02A779  Pyry    25m  2:22.14  2:22.14 
Hanna Rautiainen  1999  99A515  UiTa    25m  2:20.95  2:20.95 
Anna Rantanen  2001  01A301  UiTa    25m  2:20.99  2:20.99 
Vivian Heräjärvi  2001  01A352  Plaani    25m  2:22.59  2:22.59 
Henna Känsäkangas  2004  04A431  KUS-GSS    50m  2:31.67  2:27.67 
               

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Ekman  2003  03A645  UiTa    50m  2:22.29  2:18.29 
Minka Halava  2001  01A844  ÅSK    50m  2:19.52  2:15.52 
Susanna Ellonen  1999  99A781  TaTU    25m  2:14.08  2:14.08 
Anni Savolainen  2002  02A184  Cetus    50m  2:17.04  2:13.04 
Peppi Pinomäki  2002  02A049  ÅSK    50m  2:17.32  2:13.32 
Kerttu Nurmi  2003  03A462  ÅSK    50m  2:19.28  2:15.28 
Milla-Lotta Tapanainen  2003  03A610  Cetus    50m  2:22.06  2:18.06 
Tinja Lasonen  2004  04A230  PUS    50m  2:23.88  2:19.88 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Laakso  2002  02A301  ÅSK    50m  2:15.69  2:11.69 
Heini Hammar  1999  99A148  UiTa    50m  2:14.62  2:10.62 
Aino Puomila  1992  92A782  TaTU    50m  2:11.96  2:07.96 
Zsofia Kurdi  2001    DMTK    25m  2:04.00  2:04.00 
Ida Konkka  2000  00A573  ÅSK    25m  2:05.37  2:05.37 
Heta Känkänen  2001  01A001  PUS    50m  2:14.37  2:10.37 
Charlotta Edelman  2001  01A845  ÅSK    25m  2:11.55  2:11.55 
Maija Nurmi  2003  03A461  ÅSK    50m  2:16.62  2:12.62 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  23 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  10:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner