2019-11-15   05:35:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren -uinnit    Tulostuspäivämäärä  23 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  10:16   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 syyskuu 2017         
 
 
 
Laji 4, 200m Sekauinti Miehet  Loppukilpailut (3) 
Erä 1 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Fazekas Adam  2005    MISK    25m  2:42.00  2:42.00 
Mio Harju  2002  02A064  TaTU    50m  2:34.92  2:29.92 
Riku Leino  2001  01A282  TaTU    25m  2:29.83  2:29.83 
Eerik Tikkakoski  2001  01A239  TaTU    50m  2:32.37  2:27.37 
Pirkka Perkola  2001  01A240  TaTU    50m  2:33.71  2:28.71 
Lauri-Luukas Jäntti  2002  02A816  PUS    50m  2:34.86  2:29.86 
Aapo Puikkonen  2001  01A245  TaTU    50m  2:40.18  2:35.18 
Robert Kiss  2006    MISK    25m  2:46.00  2:46.00 

 
Erä 2 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hugo Enroth  2001  01A477  ÅSK    25m  2:23.70  2:23.70 
Mihail Khanoukaev  2002  02A241  Cetus    50m  2:27.67  2:22.67 
Roni Kallström  2001  01A092  Cetus    50m  2:25.67  2:20.67 
Elias Laine  2002  02A521  ÅSK    50m  2:20.80  2:15.80 
Tatu Hapuoja  2003  03A010  UiTa    50m  2:23.13  2:18.13 
Daniel Rinne  2002  02B263  Cetus    50m  2:27.53  2:22.53 
Petr Pankratov  2002  02A061  TaTU    50m  2:28.46  2:23.46 
Teemu Viitanen  2000  00A915  TaTU    25m  2:24.23  2:24.23 

 
Erä 3 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Isak Gramén  2001  01B058  Cetus    50m  2:19.91  2:14.91 
Matti Mattsson  1993  93A067  PUS    50m  2:17.04  2:12.04 
Joona Korhonen  2000  00A464  UiTa    25m  2:11.03  2:11.03 
Kalle Pyykkönen  1996  96A549  UiTa    50m  2:06.24  2:01.24 
Oskari Aalto  2002  02A016  Cetus    50m  2:13.83  2:08.83 
Balint Papp  2001    DMTK    25m  2:12.00  2:12.00 
Jakob Sievers  2000  00A730  UiTa    50m  2:17.27  2:12.27 
Juha Hyvärinen  1998  98A057  HäUS    25m  2:15.01  2:15.01 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  23 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  10:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner