2019-11-20   14:56:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

12_S
Laji 12, 50m PU P-12,-14,-16,M 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
Adam Fazekas  2005  MISK    25 m  32.00  32.00   
Bence Tulipan  2006  MISK    25 m  33.00  33.00   
Havasi Marcell  2005  MISK    25 m  34.00  34.00   
427  Liukkonen Akseli  2005  UiTa  05A362  50 m  35.74  34.74   
Kiss Robert  2006  MISK    25 m  36.00  36.00   
327  Sojolin Sebastian  2006  UKK  06A292  50 m  42.25  41.25   
462  Pellinen Valtteri  2007  UiTa  07A073  50 m  43.51  42.51   
133  Heinonen Kalle  2006  TaTU  06A105  50 m  44.44  43.44   
521  Töyrylä Niklas  2006  UiTa  06A090  50 m  47.23  46.23   
10  201  Tikkanen Niklas  2007  TaTU  07A004  50 m  48.83  47.83   
11  493  Ruusila Luca  2006  UiTa  06A491  50 m  50.60  49.60   
12  371  Heittokangas Veeti  2006  UiTa  06A104  50 m  50.96  49.96   
13  413  Laakkonen Albert  2007  UiTa  07A058  50 m  52.44  51.44   
14  495  Salli Sean  2007  UiTa  07A211  25 m  54.10  54.10   
15  46  Kyllönen Iiro  2005  HäUS  05A758  50 m  59.05  58.05   
16  492  Ruotoistenmäki Rasmus  2006  UiTa  06A320  50 m  1:00.19  59.19   
17  510  Syrjä Tobias  2006  UiTa  06A554  25 m       
13 - 14 v 
226  Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  50 m  28.02  27.02   
248  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  50 m  29.17  28.17   
419  Lehtonen Leevi  2003  UiTa  03A753  50 m  34.68  33.68   
481  Raitalaakso Topi  2003  UiTa  03A825  50 m  35.05  34.05   
497  Salmela Valtteri  2003  UiTa  03A774  50 m  35.06  34.06   
72  Soini Akseli  2004  HäUS  04A562  25 m  35.33  35.33   
86  Huhtasalo Lauri  2004  PUS  04A872  50 m  36.84  35.84   
330  Vaikkola Miko  2003  UKK  03A520  50 m  37.00  36.00   
524  Varpukari Joona  2003  UiTa  03B181  50 m  37.58  36.58   
10  316  Nieminen Atte  2004  UKK  04A652  25 m  37.29  37.29   
11  352  Eskelinen Aarne  2004  UiTa  04A085  50 m  38.34  37.34   
12  285  Kupiainen Topias  2004  Pyry  04A334  50 m  39.19  38.19   
13  148  Kotti Akseli  2004  TaTU  04A009  50 m  40.00  39.00   
14  466  Penttilä Litti  2004  UiTa  04A636  50 m  43.28  42.28   
15  303  Salminen Topi  2004  Pyry  04A856  50 m  43.91  42.91   
16  332  Virtanen Weeti  2004  UKK  04B254  25 m       
15 - 16 v 
10  Papp Balint  2001  DMTK    25 m  26.20  26.20   
377  Hörkkö Tatu  2001  UiTa  01A394  50 m  27.58  26.58   
12  Gramén Isak  2001  Cetus  01B058  50 m  27.95  26.95   
22  Rinne Daniel  2002  Cetus  02B263  50 m  27.95  26.95   
490  Roine Leo  2001  UiTa  01B182  50 m  28.12  27.12   
186  Romanov Efim  2002  TaTU  02B256  50 m  28.86  27.86   
292  Mikkola Perttu  2001  Pyry  01B142  50 m  29.17  28.17   
173  Olander Axel  2002  TaTU  02A531  50 m  29.46  28.46   
61  Reinonen Jaakko  2001  HäUS  01A300  25 m  28.54  28.54   
10  199  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU  01A239  50 m  29.63  28.63   
11  463  Peltonen Sami  2001  UiTa  01A498  50 m  30.72  29.72   
12  88  Jäntti Lauri-luukas  2002  PUS  02A816  25 m  29.93  29.93   
13  182  Puikkonen Aapo  2001  TaTU  01A245  50 m  32.19  31.19   
14  380  Jaakola Tuukka  2001  UiTa  01A719  25 m  31.61  31.61   
15  271  Nieminen Nico  2002  VeUS  02B008  25 m  31.69  31.69   
16  79  Anttila Lauri  2002  PUS  02A024  50 m  35.77  34.77   
17  85  Heinikangas Reino  2002  PUS  02A377  25 m  35.67  35.67   
18  44  Kukkonen Lenni  2001  HäUS  01A961  50 m  37.98  36.98   
17 v ja vanhemmat 
151  Laine Ville  1995  TaTU  95B035  50 m  24.63  23.63   
488  Rautalin Jaakko  1989  UiTa  89A051  25 m  24.00  24.00   
Tekauer Mark  1998  DMTK    25 m  24.80  24.80   
175  Peltonen Tatu  1989  TaTU  89A035  50 m  26.05  25.05   
551  Erkinaro Arttu  1992  OU  92A595  25 m  25.12  25.12   
422  Lehtonen Teemu  2000  UiTa  00A472  50 m  26.24  25.24   
128  Eerola Juho  1995  TaTU  95A753  50 m  26.47  25.47   
125  Belaic Deny  1998  TaTU  98A646  50 m  26.57  25.57   
406  Koskinen Werneri  1998  UiTa  98A828  50 m  26.58  25.58   
10  498  Salo Saku  1995  UiTa  95A816  50 m  26.72  25.72   
11  29  Soramies Olli  1998  VoVi  98A496  50 m  26.94  25.94   
12  164  Mettälä Santeri  1999  TaTU  99A913  50 m  27.17  26.17   
13  545  Rantanen Antti  1992  Plaani  92A482  50 m  27.18  26.18   
14  261  Siipola Jaakko  1999  ÅSK  99A388  50 m  27.19  26.19   
15  145  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  50 m  27.46  26.46   
16  405  Koskinen Walentin  2000  UiTa  00A343  50 m  28.12  27.12   
17  101  Luhtanen Leevi  2000  PUS  00A137  50 m  28.55  27.55   
18  138  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  50 m  29.22  28.22   
19  210  Viitanen Teemu  2000  TaTU  00A915  50 m  29.27  28.27   
20  84  Heinikangas Raul  1998  PUS  98B068  50 m  30.66  29.66   
21  197  Syrjäkoski Joona  2000  TaTU  00A478  25 m  31.55  31.55   
22  143  Kastarinen Roope  1994  TaTU  94A478  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner