2019-11-21   06:15:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

13_S
Laji 13, 100m Rintauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
134  Hulkko Ida  1998  TaTU  98B105  50 m  1:09.87  1:06.87   
Sztankovics Anna  1996  MISK    25 m  1:08.00  1:08.00   
Reka Vecsei  2002  MISK    25 m  1:09.00  1:09.00   
443  Mäkinen Roosa  1999  UiTa  99B038  50 m  1:13.36  1:10.36   
365  Hammar Hanna  1998  UiTa  98A182  50 m  1:13.93  1:10.93   
247  Liven Emilia  2002  ÅSK  02A205  50 m  1:14.11  1:11.11   
Kurdi Zsofia  2001  DMTK    25 m  1:11.60  1:11.60   
262  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  1:17.95  1:14.95   
414  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  50 m  1:18.30  1:15.30   
10  115  Sottinen Julia  2000  PUS  00A034  25 m  1:15.82  1:15.82   
11  236  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  1:19.02  1:16.02   
12  507  Suova Johanna  1999  UiTa  99A118  50 m  1:19.08  1:16.08   
13  19  Nagy Róza  2003  Cetus  03B208  50 m  1:19.64  1:16.64   
14  229  Kaituri Ellen  2006  ÅSK  06A086  50 m  1:20.51  1:17.51   
15  266  Yli-Jama Iiris  2003  ÅSK  03A354  50 m  1:21.39  1:18.39   
16  Petra Esztian  2006  MISK    25 m  1:19.00  1:19.00   
17  98  Lasonen Tinja  2004  PUS  04A230  25 m  1:19.48  1:19.48   
18  250  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  50 m  1:22.55  1:19.55   
19  24  Tapanainen Milla-lotta  2003  Cetus  03A610  50 m  1:22.86  1:19.86   
20  440  Mäkinen Jessica  2004  UiTa  04A198  50 m  1:23.97  1:20.97   
21  300  Rantala Salla  2004  Pyry  04A102  50 m  1:24.75  1:21.75   
22  62  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  50 m  1:25.54  1:22.54   
23  21  Peltola Julia  2003  Cetus  03A091  25 m  1:22.56  1:22.56   
24  350  Ekman Frida  2004  UiTa  04A550  50 m  1:25.70  1:22.70   
25  17  Långström Sofia  2003  Cetus  03A085  25 m  1:23.02  1:23.02   
26  23  Savolainen Anni  2002  Cetus  02A184  25 m  1:23.15  1:23.15   
27  276  Tuominen Senni  2003  VeUS  03B134  50 m  1:26.39  1:23.39   
28  106  Neiramaa Ellen-maria  2002  PUS  02A939  25 m  1:23.54  1:23.54   
29  252  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  50 m  1:26.81  1:23.81   
30  232  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  50 m  1:27.28  1:24.28   
31  118  Tenho Nita  2004  PUS  04A464  50 m  1:29.06  1:26.06   
32  264  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  50 m  1:30.37  1:27.37   
33  69  Salminen Milla  2003  HäUS  03A609  50 m  1:30.88  1:27.88   
34  320  Penttilä Hilla  2005  UKK  05A093  50 m  1:31.41  1:28.41   
35  302  Salmi Sanni  2003  Pyry  03A973  50 m  1:31.58  1:28.58   
36  245  Lietzén Daniela  2006  ÅSK  06A241  50 m  1:31.62  1:28.62   
37  378  Inkilä Kiona  2004  UiTa  04B098  50 m  1:31.82  1:28.82   
38  491  Ruotoistenmäki Ranja  2004  UiTa  04A384  50 m  1:32.08  1:29.08   
39  90  Karismaa Sofia  2002  PUS  02B130  50 m  1:32.53  1:29.53   
40  307  Tomperi Erica  2004  Pyry  04A895  50 m  1:32.71  1:29.71   
41  299  Rajahalme Jenna  2002  Pyry  02B249  50 m  1:34.11  1:31.11   
42  216  Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  50 m  1:34.82  1:31.82   
43  289  Lehmijoki Nelli  2005  Pyry  05A030  50 m  1:34.90  1:31.90   
44  522  Uitto Susanna  2004  UiTa  04A404  50 m  1:35.25  1:32.25   
45  438  Multimäki Mai  2000  UiTa  00A883  25 m  1:32.83  1:32.83   
46  281  Juvakka Sivi  2005  Pyry  05A609  50 m  1:36.15  1:33.15   
47  496  Salli Tara  2005  UiTa  05A810  50 m  1:36.42  1:33.42   
48  334  Aaltola Rebekka  2005  UiTa  05A280  50 m  1:38.35  1:35.35   
49  51  Mäkelä Hilda  2005  HäUS  05A513  25 m  1:35.54  1:35.54   
50  304  Savia Fanny  2005  Pyry  05A880  50 m  1:38.81  1:35.81   
51  314  Levonoja Siiri  2004  UKK  04A389  50 m  1:39.98  1:36.98   
52  323  Rauhala Julia  2006  UKK  06A102  50 m  1:40.23  1:37.23   
53  464  Peltonen Sanna  2002  UiTa  02A177  50 m  1:40.56  1:37.56   
54  354  Gotcheva Darina  2003  UiTa  03A654  25 m  1:37.82  1:37.82   
55  483  Ranta Ippi  2006  UiTa  06A207  50 m  1:41.62  1:38.62   
56  416  Lapikisto Emmi  2005  UiTa  05A463  50 m  1:41.88  1:38.88   
57  313  Lehtoniemi Aada  2005  UKK  05A476  50 m  1:42.44  1:39.44   
58  341  Auervuolle Noomi  2001  UiTa  01B355  50 m  1:42.93  1:39.93   
59  280  Husari Hilma  2004  Pyry  04A874  50 m  1:44.86  1:41.86   
60  329  Talvitie Olivia  2006  UKK  06A192  50 m  1:45.06  1:42.06   
61  508  Surakka Elena  2005  UiTa  05A487  50 m  1:45.81  1:42.81   
62  452  Niskala Lila  2006  UiTa  06A493  50 m  1:46.56  1:43.56   
63  298  Peltolehto Saga  2003  Pyry  03B046  25 m  1:46.90  1:46.90   
64  56  Nurminen Heidi  2005  HäUS  05A612  50 m  1:49.97  1:46.97   
65  480  Raitalaakso Elli  2006  UiTa  06A432  50 m  1:51.24  1:48.24   
66  460  Parviainen Ella  2006  UiTa  06A385  50 m  1:52.10  1:49.10   
67  429  Lyden Elvira  2006  UiTa  06A287  25 m  1:49.94  1:49.94   
68  275  Simola Moona  2007  VeUS  07A350  50 m  1:53.59  1:50.59   
69  392  Kiiveri Viivi  2006  UiTa  06A260  50 m  1:54.02  1:51.02   
70  448  Nevalainen Soila  2005  UiTa  05A804  50 m  1:55.32  1:52.32   
71  137  Joseph Elsa  2007  TaTU  07A046  25 m  1:53.06  1:53.06   
72  278  Broman Riikka  2006  Pyry  06A503  50 m  1:56.33  1:53.33   
73  499  Salonen Joanna  2006  UiTa  06A305  50 m  2:05.04  2:02.04   
74  484  Rantala Veera  2006  UiTa  06A547  50 m  2:09.27  2:06.27   
75  146  Koskinen Sella  2007  TaTU  07A112  25 m  2:07.06  2:07.06   
76  165  Moisio Minea  2009  TaTU  09A008  25 m  2:10.65  2:10.65   
77  176  Pennanen Iida  2008  TaTU  08A002  50 m  2:15.03  2:12.03   
78  500  Savisto Maisa  2006  UiTa  06A209  50 m  2:27.83  2:24.83   
79  70  Salomäki Meri  2006  HäUS  06A901  25 m       
80  158  Levola Viiu  2008  TaTU  08A023  25 m       
81  184  Rajala Venla  2008  TaTU  08A055  25 m       
82  207  Valtonen Oona  2008  TaTU  08A125  25 m       
83  312  Koski Hanni  2007  UKK  07A221  25 m       
84  375  Hirvonen Aurora  2000  UiTa  00B059  25 m       
85  449  Niemi Ada  2005  UiTa  05A926  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner