2019-11-16   02:02:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

14_S
Laji 14, 100m Rintauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
33  Vuorela Teemu  1994  SWIM  94A789  25 m  59.27  59.27   
254  Oksa Ossi  1988  ÅSK  88A200  25 m  59.97  59.97   
218  Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  50 m  1:08.48  1:05.48   
42  Hyvärinen Juha  1998  HäUS  98A057  25 m  1:05.92  1:05.92   
29  Soramies Olli  1998  VoVi  98A496  25 m  1:06.86  1:06.86   
220  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  1:09.87  1:06.87   
11  Aalto Oskari  2002  Cetus  02A016  50 m  1:10.63  1:07.63   
48  Laine Tino  1998  HäUS  98A690  25 m  1:08.87  1:08.87   
385  Kaarlenkaski Artturi  1997  UiTa  97A304  25 m  1:08.92  1:08.92   
10  286  Kuronen Onni  2000  Pyry  00A863  50 m  1:12.39  1:09.39   
11  174  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  50 m  1:12.43  1:09.43   
12  12  Gramén Isak  2001  Cetus  01B058  50 m  1:12.46  1:09.46   
13  367  Hapuoja Tatu  2003  UiTa  03A010  50 m  1:12.50  1:09.50   
14  113  Rissanen Rami  1999  PUS  99A292  50 m  1:13.03  1:10.03   
15  219  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  50 m  1:13.68  1:10.68   
16  155  Leino Riku  2001  TaTU  01A282  50 m  1:14.47  1:11.47   
17  109  Ovaskainen Oskari  2000  PUS  00A998  50 m  1:15.14  1:12.14   
18  22  Rinne Daniel  2002  Cetus  02B263  50 m  1:16.21  1:13.21   
19  14  Kallström Roni  2001  Cetus  01A092  25 m  1:15.19  1:15.19   
20  544  Nyberg Julius  2002  Plaani  02A459  25 m  1:15.78  1:15.78   
21  84  Heinikangas Raul  1998  PUS  98B068  50 m  1:19.02  1:16.02   
22  277  Broman Jere  2002  Pyry  02A116  25 m  1:17.07  1:17.07   
23  228  Juven Janne  2001  ÅSK  01A319  50 m  1:20.25  1:17.25   
24  230  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  50 m  1:24.63  1:21.63   
25  37  Ahvonen Otto  2003  HäUS  03A671  25 m  1:23.17  1:23.17   
26  420  Lehtonen Lenni  2004  UiTa  04A478  50 m  1:29.98  1:26.98   
27  Kiss Robert  2006  MISK    25 m  1:27.00  1:27.00   
28  86  Huhtasalo Lauri  2004  PUS  04A872  50 m  1:30.82  1:27.82   
29  331  Vaikkola Mitja  2004  UKK  04A244  50 m  1:33.62  1:30.62   
30  211  Vlasov Lev  2007  TaTU  07A017  50 m  1:35.29  1:32.29   
31  322  Pikkuhuhta Miklas  2005  UKK  05A464  50 m  1:35.74  1:32.74   
32  267  Ahinko Santeri  2004  VeUS  04B029  50 m  1:37.05  1:34.05   
33  399  Kontula Daniel  2005  UiTa  05A152  50 m  1:37.13  1:34.13   
34  411  Kylliäinen Markus  2002  UiTa  02B168  50 m  1:38.66  1:35.66   
35  401  Korhonen Karri  2002  UiTa  02A759  50 m  1:38.91  1:35.91   
36  316  Nieminen Atte  2004  UKK  04A652  50 m  1:39.44  1:36.44   
37  466  Penttilä Litti  2004  UiTa  04A636  50 m  1:42.28  1:39.28   
38  287  Kvist Casper  2006  Pyry  06A352  50 m  1:47.34  1:44.34   
39  54  Nieminen Joonas  2003  HäUS  03A723  25 m  1:45.08  1:45.08   
40  388  Karti Jaakko  2004  UiTa  04A818  50 m  1:49.36  1:46.36   
41  57  Partanen Ilmari  2006  HäUS  06A612  50 m  1:49.43  1:46.43   
42  506  Sioofy Khojine Iliad  2004  UiTa  04B083  50 m  1:50.82  1:47.82   
43  321  Pietilä Saku  2006  UKK  06A344  50 m  1:52.99  1:49.99   
44  297  Passoja Anton  2006  Pyry  06A302  50 m  1:55.95  1:52.95   
45  58  Pykälistö Luka  2004  HäUS  04A920  50 m  1:56.49  1:53.49   
46  301  Räty Iiro  2006  Pyry  06A452  50 m  2:02.16  1:59.16   
47  418  Lehtola Alex  2005  UiTa  05A840  50 m  2:02.51  1:59.51   
48  46  Kyllönen Iiro  2005  HäUS  05A758  50 m  2:05.42  2:02.42   
49  124  Backman Ferdinand  2006  TaTU  06A021  25 m  2:02.57  2:02.57   
50  424  Leinonen Henrik  2005  UiTa  05A619  50 m  2:09.67  2:06.67   
51  194  Soukka Tero  2007  TaTU  07A110  25 m  2:07.22  2:07.22   
52  166  Moisio Miska  2007  TaTU  07A123  50 m  2:27.89  2:24.89   
53  123  Anttila Eino  2007  TaTU  07A111  25 m       
54  139  Kallio Luukas  2005  TaTU  05A856  25 m       
55  180  Popov Markus  2005  TaTU  05B014  25 m       
56  196  Suominen Elias  2008  TaTU  08A033  25 m       
57  208  Vierre Miki  2006  TaTU  06A572  25 m       
58  332  Virtanen Weeti  2004  UKK  04B254  25 m       
59  362  Halonen Mikael  2003  UiTa  03A969  25 m       
60  387  Kallio Luukas  2005  UiTa  05B025  25 m       
61  476  Pyykkö Pirkka Pyry  2006  UiTa  06A868  25 m       
62  521  Töyrylä Niklas  2006  UiTa  06A090  25 m       
63  550  Solante Oskari  2005  UKK  05A777  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner