2019-11-15   05:54:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

2_S
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
16  Liukkonen Ari-pekka  1989  Cetus  89A286  50 m  21.58  21.58   
175  Peltonen Tatu  1989  TaTU  89A035  25 m  23.01  23.01   
254  Oksa Ossi  1988  ÅSK  88A200  25 m  23.18  23.18   
488  Rautalin Jaakko  1989  UiTa  89A051  50 m  23.30  23.30   
551  Erkinaro Arttu  1992  OU  92A595  25 m  23.41  23.41   
209  Viitanen Teemu  1992  TaTU  92A506  50 m  23.75  23.75   
151  Laine Ville  1995  TaTU  95B035  50 m  23.98  23.98   
143  Kastarinen Roope  1994  TaTU  94A478  25 m  24.02  24.02   
14  Kallström Roni  2001  Cetus  01A092  50 m  24.33  24.33   
10  128  Eerola Juho  1995  TaTU  95A753  50 m  24.37  24.37   
11  125  Belaic Deny  1998  TaTU  98A646  50 m  25.23  25.23   
12  145  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  50 m  25.39  25.39   
13  545  Rantanen Antti  1992  Plaani  92A482  50 m  25.55  25.55   
14  221  Grönroos Lassi  2000  ÅSK  00A219  50 m  25.68  25.68   
15  164  Mettälä Santeri  1999  TaTU  99A913  50 m  25.80  25.80   
16  101  Luhtanen Leevi  2000  PUS  00A137  50 m  25.85  25.85   
17  138  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  50 m  25.99  25.99   
18  99  Lehti Leevi  2000  PUS  00A000  50 m  26.12  26.12   
19  110  Pennanen Matias  2001  PUS  01A181  50 m  26.34  26.34   
20  210  Viitanen Teemu  2000  TaTU  00A915  25 m  26.57  26.57   
21  213  Yritys Petja  1993  TaTU  93A330  50 m  26.87  26.87   
22  88  Jäntti Lauri-luukas  2002  PUS  02A816  25 m  27.08  27.08   
23  186  Romanov Efim  2002  TaTU  02B256  50 m  27.24  27.24   
24  109  Ovaskainen Oskari  2000  PUS  00A998  50 m  27.59  27.59   
25  174  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  50 m  27.95  27.95   
26  84  Heinikangas Raul  1998  PUS  98B068  50 m  27.99  27.99   
27  271  Nieminen Nico  2002  VeUS  02B008  50 m  29.07  29.07   
28  126  Birkstedt Miska  2002  TaTU  02A105  50 m  29.43  29.43   
29  103  Mattsson Matti  1993  PUS  93A067  50 m  30.27  30.27   
30  356  Gummerus Santeri  2003  UiTa  03B183  50 m  31.74  31.74   
31  401  Korhonen Karri  2002  UiTa  02A759  25 m  31.80  31.80   
32  148  Kotti Akseli  2004  TaTU  04A009  50 m  33.13  33.13   
33  441  Mäkinen Lauri  2004  UiTa  04A752  50 m  35.37  35.37   
34  487  Rasimus Sebastian  2004  UiTa  04B113  25 m  36.31  36.31   
35  451  Nikkari Max  2004  UiTa  04A992  50 m  37.33  37.33   
36  516  Trygg Castor  2004  UiTa  04A572  50 m  38.01  38.01   
37  506  Sioofy Khojine Iliad  2004  UiTa  04B083  50 m  39.06  39.06   
38  475  Puustinen Juuso  2004  UiTa  04B238  50 m  40.34  40.34   
39  398  Koivuniemi Aapo  2004  UiTa  04A890  50 m  40.68  40.68   
40  357  Gummerus Sauli  2004  UiTa  04A876  50 m  41.34  41.34   
41  201  Tikkanen Niklas  2007  TaTU  07A004  25 m  42.97  42.97   
42  274  Salo Elias  2007  VeUS  07A366  50 m  46.74  46.74   
43  273  Saarinen Kaapo  2007  VeUS  07A347  50 m  49.26  49.26   
44  204  Tirronen Daniil  2008  TaTU  08A174  25 m  55.36  55.36   
45  140  Kallio Niklas  2007  TaTU  07A377  25 m  1:00.53  1:00.53   
46  200  Tikkanen Justus  2010  TaTU  10A002  25 m  1:04.74  1:04.74   
47  122  Andreasen Kasper  2009  TaTU  09A035  50 m  1:14.03  1:14.03   
48  215  Zuravljov Nikita  2008  TaTU  08A127  50 m  1:18.61  1:18.61   
49  130  Hamilton Alex  2006  TaTU  06A910  25 m       
50  142  Karttunen Kiri  2009  TaTU  09A167  25 m       
51  159  Levula Tomas  2006  TaTU  06A566  25 m       
52  162  Lukichev Ivan  2009  TaTU  09A170  25 m       
53  179  Piilonen Calvin  2009  TaTU  09A171  25 m       
54  202  Tikkerberi Raimond  2009  TaTU  09A163  25 m       
55  214  Zuravljov Maxim  2009  TaTU  09A039  25 m       
56  270  Lahtinen Leevi  2008  VeUS  08A360  25 m       
57  369  Harjula Aapo  2007  UiTa  07A604  25 m       
58  389  Katanandov Andrei  2007  UiTa  07A603  25 m       
59  501  Savolainen Emil  2007  UiTa  07A560  25 m       
60  513  Toivola Niilo  2007  UiTa  07A580  25 m       
61  529  Vuohelainen Aleksi  2007  UiTa  07A585  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner