2019-11-19   13:24:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

5_S
Laji 5, 50m RU T-11,-13,-15,N 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
Petra Esztian  2006  MISK    25 m  37.00  37.00   
245  Lietzén Daniela  2006  ÅSK  06A241  50 m  40.28  38.78   
323  Rauhala Julia  2006  UKK  06A102  50 m  47.23  45.73   
403  Kortteinen Nella  2007  UiTa  07A031  25 m  46.05  46.05   
76  Lehtinen Peppi  2007  KU  07A139  50 m  48.82  47.32   
275  Simola Moona  2007  VeUS  07A350  50 m  49.70  48.20   
318  Nieminen Hertta  2007  UKK  07A271  50 m  50.54  49.04   
326  Salonniemi Silva  2006  UKK  06A266  25 m  49.33  49.33   
137  Joseph Elsa  2007  TaTU  07A046  50 m  51.09  49.59   
10  87  Juhola Hilla-maaria  2007  PUS  07A039  50 m  52.63  51.13   
11  415  Lahtinen Piia  2006  UiTa  06A300  50 m  53.59  52.09   
12  104  Meskanen Aada  2006  PUS  06A171  50 m  54.08  52.58   
13  279  Frusti Anni  2007  Pyry  07A190  50 m  54.60  53.10   
14  319  Paajanen Vilma  2006  UKK  06A578  50 m  54.63  53.13   
15  278  Broman Riikka  2006  Pyry  06A503  25 m  53.26  53.26   
16  168  Myllymäki Iiris  2008  TaTU  08A041  25 m  53.85  53.85   
17  177  Perkola Piitu  2006  TaTU  06A035  50 m  55.40  53.90   
18  421  Lehtonen Nelli  2006  UiTa  06A529  50 m  55.58  54.08   
19  502  Selin Anna  2006  UiTa  06A738  50 m  55.63  54.13   
20  351  Elomaa Nea  2006  UiTa  06A565  50 m  56.00  54.50   
21  188  Saloniemi Janna  2009  TaTU  09A037  50 m  56.08  54.58   
22  94  Känkänen Helka  2008  PUS  08A009  50 m  57.77  56.27   
23  404  Koskela Silvia  2007  UiTa  07A257  50 m  58.64  57.14   
24  107  Nordström Meeri  2006  PUS  06A633  50 m  58.82  57.32   
25  176  Pennanen Iida  2008  TaTU  08A002  50 m  59.26  57.76   
26  364  Halttunen Netta  2007  UiTa  07A238  25 m  58.05  58.05   
27  336  Ala-Karvia Selma  2008  UiTa  08A229  50 m  59.81  58.31   
28  442  Mäkinen Rebecca  2008  UiTa  08A232  50 m  1:00.39  58.89   
29  269  Johanson Karmen  2006  VeUS  06A750  50 m  1:00.71  59.21   
30  305  Soini Petra  2007  Pyry  07A191  50 m  1:01.07  59.57   
31  146  Koskinen Sella  2007  TaTU  07A112  50 m  1:01.33  59.83   
32  111  Ranne Nelli  2007  PUS  07A138  50 m  1:01.45  59.95   
33  81  Hagner Iida-maria  2006  PUS  06A810  50 m  1:04.54  1:03.04   
34  185  Reiman Lila  2007  TaTU  07A295  50 m  1:07.40  1:05.90   
35  100  Lettosunti Peppiina  2008  PUS  08A178  50 m  1:11.32  1:09.82   
36  40  Heinonen Helmi  2006  HäUS  06A897  25 m       
37  60  Rantanen Tytti  2006  HäUS  06A853  25 m       
38  70  Salomäki Meri  2006  HäUS  06A901  25 m       
39  89  Järvi Lyyli  2007  PUS  07A623  25 m       
40  472  Pitrè Ameli  2008  UiTa  08A379  25 m       
41  482  Rajala Teea  2008  UiTa  08A334  25 m       
12 - 13 v 
160  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  50 m  38.39  36.89   
358  Hakala Aada  2004  UiTa  04A041  25 m  38.23  38.23   
264  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  50 m  42.30  40.80   
320  Penttilä Hilla  2005  UKK  05A093  50 m  43.07  41.57   
518  Turkki Essi  2004  UiTa  04A884  25 m  43.77  43.77   
515  Toroi Eeva  2005  UiTa  05A230  25 m  43.81  43.81   
383  Järvinen Sonja  2004  UiTa  04B099  50 m  45.42  43.92   
51  Mäkelä Hilda  2005  HäUS  05A513  50 m  45.49  43.99   
313  Lehtoniemi Aada  2005  UKK  05A476  50 m  47.31  45.81   
10  416  Lapikisto Emmi  2005  UiTa  05A463  50 m  48.14  46.64   
11  56  Nurminen Heidi  2005  HäUS  05A612  50 m  48.37  46.87   
12  96  Laaksonen Nelli  2005  PUS  05A602  50 m  48.44  46.94   
13  344  Axén Elle  2004  UiTa  04A899  25 m  49.29  49.29   
14  426  Leinonen Kaisu  2005  UiTa  05A462  50 m  51.82  50.32   
15  434  Makkonen Ronja  2005  UiTa  05A378  25 m  51.47  51.47   
16  91  Karismaa Viola  2005  PUS  05B056  50 m  53.86  52.36   
17  391  Keskinen Saana  2005  UiTa  05A834  50 m  54.01  52.51   
18  469  Peuhkurinen Emilia  2005  UiTa  05A582  25 m  52.55  52.55   
19  71  Salonen Iida  2005  HäUS  05A155  25 m  52.74  52.74   
20  117  Tall Veera  2005  PUS  05A638  50 m  55.55  54.05   
21  82  Harjula Kaisa  2005  PUS  05A647  50 m  57.15  55.65   
22  78  Ahmaoja Amanda  2005  PUS  05A778  50 m  57.17  55.67   
23  83  Heikkilä Bettiina  2004  PUS  04A660  50 m  58.54  57.04   
24  468  Pettinen Veera  2005  UiTa  05A847  25 m  1:00.44  1:00.44   
25  449  Niemi Ada  2005  UiTa  05A926  25 m       
26  457  Olli Veera  2005  UiTa  05B095  25 m       
27  519  Turunen Eerika  2005  UiTa  05A901  25 m       
14 - 15 v 
247  Liven Emilia  2002  ÅSK  02A205  50 m  33.49  31.99   
Reka Vecsei  2002  MISK    25 m  32.00  32.00   
262  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  34.28  32.78   
18  Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  50 m  35.32  33.82   
19  Nagy Róza  2003  Cetus  03B208  50 m  38.19  36.69   
276  Tuominen Senni  2003  VeUS  03B134  25 m  38.31  38.31   
90  Karismaa Sofia  2002  PUS  02B130  50 m  42.26  40.76   
512  Tamminiemi Emmi  2002  UiTa  02A271  25 m  42.48  42.48   
39  Happonen Ella  2003  HäUS  03A988  50 m  45.99  44.49   
10  504  Siikala Liisa  2003  UiTa  03A292  50 m  47.83  46.33   
11  523  Valonen Laura  2003  UiTa  03A473  50 m  47.88  46.38   
12  112  Rauhanen Emmi  2003  PUS  03B056  50 m  1:00.90  59.40   
16 v ja vanhemmat 
134  Hulkko Ida  1998  TaTU  98B105  50 m  31.39  29.89   
105  Murto Anniina  2001  PUS  01A677  50 m  32.42  30.92   
Sztankovics Anna  1996  MISK    25 m  31.00  31.00   
365  Hammar Hanna  1998  UiTa  98A182  50 m  33.03  31.53   
543  Niemi Marlene  1992  Plaani  92A221  50 m  33.03  31.53   
443  Mäkinen Roosa  1999  UiTa  99B038  50 m  34.37  32.87   
Kurdi Zsofia  2001  DMTK    25 m  33.20  33.20   
35  Aho Lotta  1999  HäUS  99A598  50 m  35.42  33.92   
115  Sottinen Julia  2000  PUS  00A034  50 m  35.56  34.06   
10  95  Känkänen Heta  2001  PUS  01A001  50 m  35.92  34.42   
11  507  Suova Johanna  1999  UiTa  99A118  25 m  34.48  34.48   
12  525  Virta Nea  1996  UiTa  96A141  50 m  36.03  34.53   
13  235  Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  50 m  36.42  34.92   
14  144  Kausiala Mari  1997  TaTU  97A442  50 m  37.85  36.35   
15  547  Savioja Heidi  1988  Plaani  88A019  50 m  40.13  38.63   
16  381  Jokiniemi Viivi  2001  UiTa  01A795  50 m  40.58  39.08   
17  59  Pönnighaus Vanessa  1999  HäUS  99A222  50 m  40.85  39.35   
18  342  Auvinen Armi  2000  UiTa  00A811  50 m  41.62  40.12   
19  43  Kilponen Sanni  2001  HäUS  01A145  50 m  43.35  41.85   
20  97  Lammi Ella  1998  PUS  98A995  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner