2021-03-02   05:54:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2017-2018, Stenungsund

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 4
Heatlista 
 
  Tävling  UGP 1 2017    Utskriftsdatum  21 oktober 2017   
  Tävlingsort  Stenungsund    Utskriftstid  08:46   
  Arrangör  Simklubben S77         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  21 oktober 2017         
 
 
 
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar  Finaler (5) 
Sponsor: Elitfönster 
 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
106  Sam Heidarpour  2004  AR6504  GÖTEBORG    25m   
32  Simon Andersson  2003  AM3903  UDDEVALLA    25m   
50  Jakob Simonsson  2005  AF7705  UDDEVALLA    25m   
               
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
172  Joar Kivistö  2005  AP9305  SK 1970    25m   
24  Stefan Pettersson  2002  AR2902  S 77    25m   
121  Albert Lindroth  2005  AK0705  GÖTEBORG    50m  4:14.53 
16  Simon Karlsson  2004  AB8304  S 77    25m   
15  Ebbe Johansson  2004  AM0704  S 77    25m   
98  Ludvig Eriksson  2004  AY2104  GÖTEBORG    25m   
               

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
60  William Dahlqvist  2005  AG5305  ELFSBORG    25m  3:36.08 
97  Ali Elhage  2002  AX4702  GÖTEBORG    25m  3:22.02 
179  Roque Andersson Benedet  2004  AP3104  S 02    25m  3:11.51 
12  Rasmus Gustafsson  2001  AW3501  S 77    25m  3:10.34 
193  Gustav Forssell  2003  AL3503  S 02    25m  3:10.81 
17  David Kjellgren  2004  AI4504  S 77    50m  3:15.24 
222  Noel Heal  2005  AA5505  TROLLHÄTTA    25m  3:27.25 
151  Filip Håll  2002  AT5702  KUNGÄLV    50m  4:07.50 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
186  Peter Cederqvist  2003  AL0503  S 02    25m  3:08.65 
228  Rasmus Kristiansson  2004  AH1704  TROLLHÄTTA    25m  3:06.37 
122  Axel Lindström  2003  AW4503  GÖTEBORG    25m  3:04.83 
62  Albin Eriksson-Hemberg  2001  AI0701  ELFSBORG    25m  3:00.53 
187  Alexandar Cicmil  2004  AK6704  S 02    25m  3:03.50 
229  Oscar Lindblad  2003  AL1903  TROLLHÄTTA    25m  3:05.92 
96  Loke Egnell  2003  AR2703  GÖTEBORG    25m  3:06.61 
207  Olle Sköld  2004  AR6904  S 02    25m  3:08.96 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
221  Leon Heal  2003  AG0103  TROLLHÄTTA    25m  2:55.81 
201  Maximus Murray  2003  AB0903  S 02    25m  2:47.37 
89  Karl Bohlin  2001  AV6301  GÖTEBORG    25m  2:38.38 
64  Elias Hyvönen  2000  AA7700  ELFSBORG    25m  2:25.24 
211  Felix Wrakén  2003  AB8903  S 02    25m  2:37.71 
210  Vide Troberg Eskola  2003  AN3303  S 02    25m  2:43.31 
78  Kevin Söderqvist  2004  AF9704  ELFSBORG    25m  2:53.95 
61  David Engström  2001  AM1701  ELFSBORG    25m  2:55.94 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  21 oktober 2017 
Licensierad till: Simklubben Götene  Utskriftstid  08:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner