2021-03-06   19:25:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2017-2018, Stenungsund

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

10_S
Gren 10, 400m Frisim Damer 
 
Sponsor: GOBIS 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
163  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  25 m  4:30.72   
55  Aminoff Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  25 m  4:38.02   
104  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  50 m  4:44.83   
161  Eni Matilda  2002  MARIESTAD  AF0402  25 m  4:45.01   
180  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m  4:46.81   
83  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  25 m  4:50.68   
233  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  4:51.92   
Back Alva  2002  S 77  AQ8802  50 m  4:52.80   
45  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  4:53.52   
10  81  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  BE4601  25 m  4:56.35   
11  107  Hein Sofia  2004  GÖTEBORG  BY7804  50 m  4:58.49   
12  52  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  4:59.60   
13  79  Thid Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  25 m  5:00.53   
14  140  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  25 m  5:02.49   
15  44  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  5:03.11   
16  93  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  5:03.79   
17  116  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  5:08.12   
18  191  Edvardsson Maja  2003  S 02  BH2603  25 m  5:12.05   
19  183  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  25 m  5:12.89   
20  Bergman Lisa  2002  S 77  AQ9802  25 m  5:13.33   
21  199  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  5:14.91   
22  118  Kaldrup Malin  2000  GÖTEBORG  AA1600  25 m  5:15.44   
23  166  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  AW3202  25 m  5:16.03   
24  80  Trollsfjord Elin  2001  ELFSBORG  BE6601  25 m  5:20.63   
25  162  Kampe Ellen  2003  MARIESTAD  AP3803  25 m  5:21.47   
26  190  Edberg Emelie  2002  S 02  BH6802  25 m  5:21.80   
27  238  Emardson Alva  2001  SK 1970  BP6401  25 m  5:21.89  EFT 
28  212  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  25 m  5:22.37   
29  56  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m  5:22.58   
30  75  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  25 m  5:24.27   
31  128  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  50 m  5:25.06   
32  198  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  25 m  5:25.92   
33  159  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  5:27.67   
34  113  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  5:27.78   
35  209  Svensson Sophie  2003  S 02  AZ5803  25 m  5:27.97   
36  155  Mattisson Amalia  2004  KUNGÄLV  AQ7804  25 m  5:28.79   
37  21  Olofsson Ellen  2000  S 77  BK3600  25 m  5:31.37   
38  48  Rödin Moa  2004  UDDEVALLA  BH8404  25 m  5:32.75   
39  196  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  25 m  5:36.45   
40  117  Jökulsdottir Anna Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  25 m  5:37.01   
41  66  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  5:38.27   
42  110  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  50 m  5:39.87   
43  95  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  5:42.81   
44  164  Olsson Elsa  2003  MARIESTAD  AP4803  25 m  5:43.41   
45  54  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  25 m  5:44.42   
46  49  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m  5:45.44   
47  165  Persson Ellen  2004  MARIESTAD  AN7804  50 m  5:47.39   
48  206  Skanse Lova  2003  S 02  BS0203  25 m  5:48.27   
49  36  Eriksson Nora  2005  UDDEVALLA  AN1805  25 m  5:51.35   
50  25  Ryding Elina  2000  S 77  BG2800  25 m  5:53.27   
51  57  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  50 m  5:54.18   
52  37  Girnus de Sousa Annamaria  2005  UDDEVALLA  AO2205  25 m  5:54.67   
53  168  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  25 m  5:59.33   
54  150  Honsberg Ebba  2004  KUNGÄLV  BH7604  50 m  5:59.52   
55  31  Andersson Linnea  2003  UDDEVALLA  BD8203  25 m  5:59.55   
56  47  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  25 m  5:59.63   
57  82  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  50 m  6:09.86   
58  214  Andrée Wilma  2004  TROLLHÄTTA  AY2204  25 m  6:11.22   
59  149  Hildebrand Ida  2002  KUNGÄLV  AL1602  25 m  6:11.36   
60  73  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  25 m  6:14.02   
61  100  Göransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  25 m  6:15.54   
62  77  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  25 m  6:15.71   
63  65  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  25 m  6:16.81   
64  141  Yaghobi Aramis  2004  GÖTEBORG  BD0204  25 m  6:18.67   
65  232  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  50 m  6:19.05   
66  216  Edkvist Ellen  2003  TROLLHÄTTA  AM4203  50 m  6:23.63   
67  219  Flink Möja  2005  TROLLHÄTTA  AH9605  25 m  6:24.63   
68  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  25 m  6:26.51   
69  39  Holmgren Isabell  2004  UDDEVALLA  AO7404  25 m  6:28.00   
70  237  Öjersson Tove  2005  SK GÖTENE  AM1605  25 m  6:30.90  EFT 
71  227  Kis Anna  2004  TROLLHÄTTA  BJ9204  25 m  6:50.35   
72  234  Särkiniemi Carlsson Emelie  2005  TROLLHÄTTA  AF4205  25 m  6:51.11   
73  134  Sponga Sirin  2002  GÖTEBORG  BO4802  25 m  6:51.71   
74  108  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  25 m  7:15.14   
75  123  Liu Evelina  2004  GÖTEBORG  BK7404  25 m  7:37.38   
76  Brinkmo Nathalie  2004  ALE  AK2804  25 m     
77  Nyberg Nathalie  2003  ALE  BN5803  25 m     
78  Thonander Olivia  2005  ALE  AD7605  25 m     
79  Back Lina  2005  S 77  AJ7805  25 m     
80  10  Börjesson Linnea  2005  S 77  AF0205  25 m     
81  13  Gustafsson Tindra  2004  S 77  BJ7204  25 m     
82  22  Olofsson Linnea  2004  S 77  AZ7804  25 m     
83  40  Höglund Filippa  2005  UDDEVALLA  BK3805  25 m     
84  185  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  25 m     
85  205  Sillerström Klara  2003  S 02  BR1603  25 m     
86  236  Andersson Lisa  2005  SK GÖTENE  AP1405  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  20 oktober 2017 
Licensierad till: S77 Stenungsund  Utskriftstid  14:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner