2021-03-02   05:49:26
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2017-2018, Stenungsund

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

2_S
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar 
 
Sponsor: Derome 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
14  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  25 m  1:00.45   
61  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  25 m  1:03.22   
188  Clasén Daniel  2003  S 02  AL1503  25 m  1:05.57   
189  Diep Ivan  2001  S 02  AN3901  25 m  1:07.16   
192  Emanuelsson Noah  2003  S 02  AI8703  25 m  1:08.91   
139  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  AK7502  50 m  1:11.51   
229  Lindblad Oscar  2003  TROLLHÄTTA  AL1903  25 m  1:13.48   
240  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  25 m  1:14.31  EFT 
62  Eriksson-Hemberg Albin  2001  ELFSBORG  AI0701  25 m  1:15.64   
10  142  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  50 m  1:16.31   
11  19  Löfdahl Oscar  2004  S 77  AA0504  25 m  1:19.59   
12  112  Jigrup Eric  2000  GÖTEBORG  AU7700  25 m  1:20.09   
13  126  Nordberg Marcus  2002  GÖTEBORG  AM4302  25 m  1:20.12   
14  23  Pettersson Jens  2001  S 77  AG9101  25 m  1:20.45   
15  122  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  AW4503  25 m  1:21.28   
16  38  Hanson Albin  2003  UDDEVALLA  AM1903  25 m  1:22.20   
17  221  Heal Leon  2003  TROLLHÄTTA  AG0103  25 m  1:22.68   
18  182  Bohlin Noel  2003  S 02  AM4903  25 m  1:24.26   
19  60  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  50 m  1:25.06   
20  34  Dahlström Eddie  2004  UDDEVALLA  AW0304  50 m  1:25.52   
21  230  Lokrantz Gustav  2004  TROLLHÄTTA  AH6704  25 m  1:28.49   
22  72  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  25 m  1:31.75   
23  97  Elhage Ali  2002  GÖTEBORG  AX4702  25 m  1:32.29   
24  16  Karlsson Simon  2004  S 77  AB8304  25 m  1:32.30   
25  228  Kristiansson Rasmus  2004  TROLLHÄTTA  AH1704  25 m  1:34.02   
26  151  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  25 m  1:34.30   
27  42  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  1:38.79   
28  84  Arnell Gustav  2003  GÖTEBORG  AR0703  25 m  1:43.83   
29  53  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  1:47.90   
30  217  Faarinen Rasmus  2005  TROLLHÄTTA  AM6305  25 m  2:12.09   
31  15  Johansson Ebbe  2004  S 77  AM0704  25 m     
32  17  Kjellgren David  2004  S 77  AI4504  25 m     
33  50  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA  AF7705  25 m     
34  202  Nilsson Robin  2002  S 02  AB4902  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  20 oktober 2017 
Licensierad till: S77 Stenungsund  Utskriftstid  14:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner