2021-03-02   06:30:10
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2017-2018, Stenungsund

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

24_S
Gren 24, 100m Ryggsim Damer 
 
Sponsor: Derome 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
194  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  1:06.47   
Bergman Lisa  2002  S 77  AQ9802  25 m  1:09.15   
127  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  1:09.43   
163  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  25 m  1:09.58   
41  Karfunkel Juni  2004  UDDEVALLA  AO9404  25 m  1:09.99   
110  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  25 m  1:12.38   
79  Thid Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  25 m  1:12.96   
180  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m  1:13.67   
233  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  1:13.95   
10  140  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  25 m  1:14.06   
11  107  Hein Sofia  2004  GÖTEBORG  BY7804  25 m  1:14.92   
12  161  Eni Matilda  2002  MARIESTAD  AF0402  25 m  1:15.02   
13  198  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  25 m  1:15.04   
14  75  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  25 m  1:15.59   
15  116  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  1:16.14   
16  170  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  25 m  1:16.18   
17  183  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  25 m  1:16.62   
18  51  Ström Emilia  2002  UDDEVALLA  AD0602  25 m  1:16.63   
19  235  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m  1:16.80   
20  196  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  25 m  1:17.57   
21  209  Svensson Sophie  2003  S 02  AZ5803  25 m  1:17.67   
22  167  Åhling Wilma  2002  MARIESTAD  AU6802  25 m  1:17.70   
23  168  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  25 m  1:18.08   
24  95  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  1:18.32   
25  117  Jökulsdottir Anna Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  25 m  1:18.49   
26  56  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m  1:18.67   
27  71  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  1:18.88   
28  18  Löfdahl Amanda  2001  S 77  AQ0201  25 m  1:19.20   
29  199  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  1:19.25   
30  93  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  1:19.32   
31  82  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  25 m  1:19.52   
32  124  Lugowska Natalia  2002  GÖTEBORG  AT2402  25 m  1:19.92   
33  166  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  AW3202  25 m  1:20.04   
34  132  Palmér Hanna  2002  GÖTEBORG  BR1602  25 m  1:20.07   
35  48  Rödin Moa  2004  UDDEVALLA  BH8404  25 m  1:20.11   
36  157  Tjernström Nellie  2003  KUNGÄLV  AP9403  25 m  1:20.15   
37  197  Kåberg Signe  2002  S 02  BG1402  25 m  1:20.16   
38  181  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  25 m  1:20.87   
39  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  25 m  1:21.06   
40  21  Olofsson Ellen  2000  S 77  BK3600  25 m  1:21.24   
41  212  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  25 m  1:21.67   
42  58  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  1:22.39   
43  118  Kaldrup Malin  2000  GÖTEBORG  AA1600  25 m  1:22.57   
44  218  Flink Lupin  2002  TROLLHÄTTA  AW8402  25 m  1:22.67   
45  159  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  1:23.15   
46  Ahlmark Linnéa  2000  S 77  BG9600  25 m  1:23.83   
47  70  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  1:23.86   
48  155  Mattisson Amalia  2004  KUNGÄLV  AQ7804  25 m  1:24.14   
49  147  Dagberg Emmy  2005  KUNGÄLV  BH3205  25 m  1:24.18   
50  239  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  1:25.61  EFT 
51  Thonander Olivia  2005  ALE  AD7605  25 m  1:25.94   
52  25  Ryding Elina  2000  S 77  BG2800  25 m  1:26.48   
53  128  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  25 m  1:26.53   
54  227  Kis Anna  2004  TROLLHÄTTA  BJ9204  25 m  1:26.84   
55  59  Cavka Nirvana  2004  ELFSBORG  BN3204  25 m  1:26.88   
56  185  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  25 m  1:27.00   
57  232  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  25 m  1:27.31   
58  22  Olofsson Linnea  2004  S 77  AZ7804  25 m  1:28.12   
59  129  Olesen Angelica  2005  GÖTEBORG  AC0605  25 m  1:28.62   
60  29  Adamsson Tuva  2005  UDDEVALLA  AN9805  25 m  1:29.04   
61  149  Hildebrand Ida  2002  KUNGÄLV  AL1602  50 m  1:29.69   
62  146  Brüdigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  BH0205  25 m  1:29.76   
63  219  Flink Möja  2005  TROLLHÄTTA  AH9605  25 m  1:31.11   
64  10  Börjesson Linnea  2005  S 77  AF0205  25 m  1:31.31   
65  Back Lina  2005  S 77  AJ7805  25 m  1:31.49   
66  67  Johansson Emelie  2005  ELFSBORG  BH2205  25 m  1:31.91   
67  13  Gustafsson Tindra  2004  S 77  BJ7204  25 m  1:31.93   
68  169  Fritzson Filippa  2005  SK 1970  AE3205  25 m  1:33.88   
69  102  Johansson Maria  2004  GÖTEBORG    25 m  1:34.34   
70  178  Vesterberg Liza  2002  SK 1970  BD5202  25 m  1:34.96   
71  236  Andersson Lisa  2005  SK GÖTENE  AP1405  25 m  1:35.96  EFT 
72  214  Andrée Wilma  2004  TROLLHÄTTA  AY2204  25 m  1:37.12   
73  143  Anderström Felicia  2004  KUNGÄLV  BR2604  25 m  1:38.08   
74  145  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  25 m  1:40.19   
75  27  Svensson Emma  2001  S 77  BC8201  50 m  1:41.29   
76  234  Särkiniemi Carlsson Emelie  2005  TROLLHÄTTA  AF4205  25 m  1:41.35   
77  135  Stranne Lo  2005  GÖTEBORG  AX6805  25 m  1:41.89   
78  74  Nyberg Ebba  2004  ELFSBORG  AZ8804  50 m  1:41.91   
79  176  Paulsson Alva  2004  SK 1970  AX0804  25 m  1:43.15   
80  85  Asterling Linda  2005  GÖTEBORG  AY3205  25 m  1:46.19   
81  Anell Alva  2005  S 77  BE5405  25 m  1:48.80   
82  231  Nordensson Clara  2005  TROLLHÄTTA  BL7405  25 m  1:51.95   
83  158  Törnqvist Jennifer  2005  KUNGÄLV  BJ4805  25 m  1:58.69   
84  136  Stridsman Alicia  2005  GÖTEBORG  BG8805  25 m     
85  153  Johns Eila  2004  KUNGÄLV  BR1604  25 m     
86  156  Ottosson Louise  2005  KUNGÄLV  BN8405  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  20 oktober 2017 
Licensierad till: S77 Stenungsund  Utskriftstid  14:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner