Startliste for Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 162 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 35.70 | |
2 | 126 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 36.75 | |
3 | 48 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 36.87 | |
4 | 60 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 36.93 | |
5 | 98 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 37.14 | |
6 | 109 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 37.24 | |
7 | 63 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 37.32 | |
8 | 14 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 37.98 | |
9 | 125 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 38.09 | |
10 | 119 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 38.36 | |
11 | 154 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 38.53 | |
12 | 53 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 38.61 | |
13 | 78 | Lysdahl Alberte | 2007 | HØRSHOLM | 0764AI | 50 m | 38.64 | |
14 | 54 | Lund Ea | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 38.80 | |
15 | 83 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 38.96 | |
16 | 70 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 39.26 | |
17 | 122 | Antvorskov Line L. | 2007 | SLANGERUP | 0734AA | 25 m | 39.38 | |
18 | 10 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 39.42 | |
19 | 68 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 39.45 | |
20 | 2 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 39.65 | |
21 | 196 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 39.82 | |
22 | 120 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 39.88 | |
23 | 207 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 39.99 | |
24 | 208 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 40.05 | |
25 | 141 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 25 m | 40.23 | |
26 | 64 | Tarp Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0736AJ | 25 m | 40.36 | |
27 | 175 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 40.84 | |
28 | 72 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | 41.27 | |
29 | 26 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 41.33 | |
30 | 130 | Kristensen Marcela F. | 2007 | SLANGERUP | 0714AA | 25 m | 41.43 | |
31 | 90 | Christensen Isabella | 2007 | ALLERØD | 0714AB | 25 m | 41.64 | |
32 | 95 | Gottlieb Julie Sand | 2007 | ALLERØD | 0716AA | 25 m | 42.70 | |
33 | 25 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 42.76 | |
34 | 57 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 25 m | 42.78 | |
35 | 100 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 42.80 | |
36 | 195 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 42.97 | |
37 | 121 | Aggersbøl Katja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 25 m | 43.01 | ||
38 | 76 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 43.03 | |
39 | 177 | Klep Roos | 2007 | GENTOFTE | 0732AE | 25 m | 43.53 | |
40 | 77 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 43.68 | |
41 | 178 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 43.69 | |
42 | 186 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 43.70 | |
43 | 118 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 43.80 | |
44 | 65 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 44.00 | |
45 | 123 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 44.09 | |
46 | 41 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 44.22 | |
47 | 127 | Hansen Mille Frydenlund | 2008 | SLANGERUP | 0878AC | 25 m | 44.60 | |
48 | 143 | Terney Caroline | 2007 | SØLLERØD | 0728AM | 25 m | 44.93 | |
49 | 40 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 45.28 | |
50 | 185 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 45.54 | |
51 | 136 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 45.65 | |
52 | 5 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 46.36 | |
53 | 15 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 47.39 | |
54 | 50 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 47.40 | |
55 | 114 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 48.09 | |
56 | 115 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 50.31 | |
57 | 91 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 50.61 | |
58 | 107 | Bergqvist Fiona | 2008 | BIRKERØD | 0854AA | 25 m | 51.53 | |
59 | 37 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 51.63 | |
60 | 139 | Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 25 m | 51.95 | |
61 | 12 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 54.59 | |
62 | 101 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 57.16 | |
63 | 193 | Walker Rosalind | 2008 | GENTOFTE | 0822AE | 25 m | 1:05.56 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 71 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 31.31 | |
2 | 80 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 32.47 | |
3 | 94 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 32.67 | |
4 | 55 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 32.78 | |
5 | 191 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 32.94 | |
6 | 42 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 33.06 | |
7 | 113 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 33.25 | |
8 | 84 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 33.34 | |
9 | 198 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 33.73 | |
10 | 192 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 34.38 | |
11 | 203 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 34.59 | |
12 | 56 | Hvilsom Asger Temdrup | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 34.83 | |
13 | 88 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 34.97 | |
14 | 112 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 35.25 | |
15 | 204 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 35.50 | |
16 | 106 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 35.55 | |
17 | 35 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 35.57 | |
18 | 34 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 35.82 | |
19 | 82 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 35.89 | |
20 | 6 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 36.49 | |
21 | 87 | Palmus Albert | 2007 | JYLLINGE | 0765AB | 25 m | 36.64 | |
22 | 44 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 36.68 | |
23 | 31 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 36.82 | |
24 | 160 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 37.33 | |
25 | 16 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 37.42 | |
26 | 181 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 37.43 | |
27 | 62 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 37.55 | |
28 | 155 | Hansen Asbjørn Rotne | 2006 | TRITON B | 0689AC | 25 m | 37.67 | |
29 | 47 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 37.70 | |
30 | 81 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 38.08 | |
31 | 200 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 38.11 | |
32 | 49 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 38.25 | |
33 | 4 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 38.26 | |
34 | 52 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 50 m | 38.30 | |
35 | 46 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 38.40 | |
36 | 61 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 38.60 | |
37 | 174 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 38.66 | |
38 | 194 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 38.71 | |
39 | 211 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 38.82 | |
40 | 169 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 38.97 | |
41 | 197 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 39.11 | |
42 | 92 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 39.20 | |
43 | 212 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 39.23 | |
44 | 156 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 39.47 | |
45 | 206 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 39.59 | |
46 | 189 | Stoev Alexandros | 2007 | GENTOFTE | 0733AB | 25 m | 39.71 | |
47 | 97 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 39.96 | |
48 | 138 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 40.07 | |
49 | 179 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 40.10 | |
50 | 111 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 25 m | 40.25 | ||
51 | 74 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 40.36 | |
52 | 105 | Andersen Albert Skov | 2006 | BIRKERØD | 0649AI | 25 m | 40.64 | |
53 | 29 | Fabel Albert Hvistendahl | 2007 | GLADSAXE | 0735AC | 25 m | 40.74 | |
54 | 145 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 40.92 | |
55 | 43 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 41.05 | |
56 | 205 | Seerinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | 41.05 | |
57 | 89 | Carstensen August | 2007 | ALLERØD | 0763AG | 25 m | 41.08 | |
58 | 184 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 41.42 | |
59 | 27 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 41.83 | |
60 | 188 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 42.02 | |
61 | 142 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 25 m | 42.10 | |
62 | 135 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 42.12 | |
63 | 51 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 42.14 | |
64 | 32 | Heinemann Theodor | 2007 | GLADSAXE | 0771AG | 25 m | 42.15 | |
65 | 182 | Nielsen Mark | 2007 | GENTOFTE | 0729AF | 25 m | 43.30 | |
66 | 140 | Hertz Nicolai | 2007 | SØLLERØD | 25 m | 43.96 | ||
67 | 129 | Knudsen David | 2007 | SLANGERUP | 0791AA | 25 m | 44.46 | |
68 | 33 | Heinemann Victor | 2007 | GLADSAXE | 0759AF | 25 m | 45.04 | |
69 | 117 | Reedtz-Runge Rasmus | 2007 | BIRKERØD | 0755AA | 25 m | 45.05 | |
70 | 202 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 45.29 | |
71 | 7 | Pedersen Harald Vitus | 2006 | FR.SUND | 0679AL | 25 m | 45.59 | |
72 | 187 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 45.84 | |
73 | 8 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 47.58 | |
74 | 170 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 48.33 | |
75 | 96 | Jepsen Nikolaj Keis | 2007 | ALLERØD | 0771AC | 25 m | 48.72 | |
76 | 158 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 51.42 | |
77 | 171 | Chamberlain Alexander | 2007 | GENTOFTE | 0799AF | 25 m | 57.06 | |
78 | 180 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 57.42 | |
79 | 24 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 59.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:32.46 | |
2 | 45 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:32.98 | |
3 | 2 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 1:35.04 | |
4 | 109 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:36.65 | |
5 | 39 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:37.61 | |
6 | 79 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 1:38.32 | |
7 | 48 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:39.27 | |
8 | 83 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 1:39.69 | |
9 | 72 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | 1:40.64 | |
10 | 28 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 50 m | 1:40.69 | |
11 | 10 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:42.38 | |
12 | 119 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:42.83 | |
13 | 125 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 1:43.34 | |
14 | 146 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 1:43.42 | |
15 | 53 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:43.64 | |
16 | 1 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 1:43.91 | |
17 | 108 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:44.37 | |
18 | 60 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:46.02 | |
19 | 78 | Lysdahl Alberte | 2007 | HØRSHOLM | 0764AI | 25 m | 1:46.86 | |
20 | 118 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:47.02 | |
21 | 65 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:47.32 | |
22 | 207 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:47.53 | |
23 | 148 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 25 m | 1:47.57 | |
24 | 120 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:48.06 | |
25 | 147 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 25 m | 1:48.43 | |
26 | 15 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 1:48.96 | |
27 | 64 | Tarp Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0736AJ | 25 m | 1:50.55 | |
28 | 86 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | JYLLINGE | 0768AI | 25 m | 1:51.10 | |
29 | 93 | Geneser Alma | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:51.27 | |
30 | 115 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 1:55.11 | |
31 | 128 | Jørgensen Lærke Victoria | 2007 | SLANGERUP | 25 m | 1:57.38 | ||
32 | 131 | Larsen Viktoria | 2007 | SLANGERUP | 0764AN | 25 m | 1:58.70 | |
33 | 124 | Eg Kornelia | 2008 | SLANGERUP | 0888AC | 25 m | 2:00.02 | |
34 | 186 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 2:02.67 | |
35 | 11 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 2:05.09 | |
36 | 134 | Petersen Melanie Arentoft | 2007 | SLANGERUP | 25 m | 2:23.80 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 183 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 1:26.65 | |
2 | 84 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 1:27.81 | |
3 | 30 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:29.06 | |
4 | 198 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 1:29.49 | |
5 | 204 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:29.50 | |
6 | 173 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:29.85 | |
7 | 56 | Hvilsom Asger Temdrup | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:29.90 | |
8 | 106 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 1:29.97 | |
9 | 34 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:30.86 | |
10 | 42 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 50 m | 1:33.90 | |
11 | 35 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:34.21 | |
12 | 172 | Clausen August Emil K. | 2006 | GENTOFTE | 0609AK | 25 m | 1:34.32 | |
13 | 192 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 1:34.72 | |
14 | 211 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 1:35.02 | |
15 | 6 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:35.86 | |
16 | 16 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:36.97 | |
17 | 197 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:37.21 | |
18 | 3 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:37.27 | |
19 | 206 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 1:37.50 | |
20 | 4 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 1:38.26 | |
21 | 81 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 1:39.23 | |
22 | 156 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:40.41 | |
23 | 38 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 1:40.64 | |
24 | 188 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 1:40.67 | |
25 | 129 | Knudsen David | 2007 | SLANGERUP | 0791AA | 25 m | 1:42.57 | |
26 | 155 | Hansen Asbjørn Rotne | 2006 | TRITON B | 0689AC | 25 m | 1:42.78 | |
27 | 199 | Colmorten Cornelis | 2006 | ROSKILDE | 0695AI | 25 m | 1:42.83 | |
28 | 145 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 1:43.08 | |
29 | 117 | Reedtz-Runge Rasmus | 2007 | BIRKERØD | 0755AA | 25 m | 1:43.58 | |
30 | 174 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:44.94 | |
31 | 157 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 1:45.23 | |
32 | 32 | Heinemann Theodor | 2007 | GLADSAXE | 0771AG | 25 m | 1:57.80 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 45 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 45.94 | |
2 | 14 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 47.46 | |
3 | 162 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 48.22 | |
4 | 39 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 49.20 | |
5 | 63 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 49.59 | |
6 | 60 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 49.69 | |
7 | 110 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 51.39 | |
8 | 208 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 51.47 | |
9 | 126 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 52.12 | |
10 | 77 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 52.92 | |
11 | 70 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 53.18 | |
12 | 115 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 53.47 | |
13 | 159 | Powers Anna | 2007 | TRITON B | 0702AC | 50 m | 53.71 | |
14 | 54 | Lund Ea | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 50 m | 53.75 | |
15 | 5 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 53.91 | |
16 | 9 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 54.40 | |
17 | 123 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 55.01 | |
18 | 136 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 55.27 | |
19 | 36 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 55.39 | |
20 | 65 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 55.53 | |
21 | 91 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 55.55 | |
22 | 151 | Bakbøl Anne-Sofie Griger | 2007 | LAKSEN | 0764AL | 25 m | 56.59 | |
23 | 127 | Hansen Mille Frydenlund | 2008 | SLANGERUP | 0878AC | 25 m | 56.79 | |
24 | 99 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 57.10 | |
25 | 144 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 25 m | 57.21 | |
26 | 134 | Petersen Melanie Arentoft | 2007 | SLANGERUP | 25 m | 57.25 | ||
27 | 57 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 25 m | 57.46 | |
28 | 90 | Christensen Isabella | 2007 | ALLERØD | 0714AB | 25 m | 57.52 | |
29 | 25 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 57.72 | |
30 | 130 | Kristensen Marcela F. | 2007 | SLANGERUP | 0714AA | 25 m | 57.77 | |
31 | 101 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 57.87 | |
32 | 78 | Lysdahl Alberte | 2007 | HØRSHOLM | 0764AI | 25 m | 58.17 | |
33 | 75 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 58.33 | |
34 | 1 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 58.66 | |
35 | 68 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 58.69 | |
36 | 114 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 58.95 | |
37 | 150 | Strandbygaard Emmely | 2007 | SØLLERØD | 0796AA | 25 m | 59.32 | |
38 | 28 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 59.45 | |
39 | 76 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 59.78 | |
40 | 100 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 1:00.32 | |
41 | 116 | Qvist Andrea Witt | 2007 | BIRKERØD | 0794AF | 25 m | 1:00.42 | |
42 | 132 | Lykke Sofie | 2008 | SLANGERUP | 25 m | 1:00.87 | ||
43 | 85 | Lindhardt Cecilie | 2007 | JYLLINGE | 0748AD | 25 m | 1:02.41 | |
44 | 133 | Olsen Louise | 2008 | SLANGERUP | 0816AF | 25 m | 1:02.64 | |
45 | 37 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 1:02.99 | |
46 | 185 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 1:06.65 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 191 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 42.70 | |
2 | 80 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 43.54 | |
3 | 113 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 45.41 | |
4 | 112 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 45.42 | |
5 | 71 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 45.48 | |
6 | 92 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 46.30 | |
7 | 94 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 46.71 | |
8 | 62 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 47.80 | |
9 | 203 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 47.84 | |
10 | 38 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 48.03 | |
11 | 201 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 25 m | 48.22 | |
12 | 55 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 48.86 | |
13 | 44 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 49.53 | |
14 | 16 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 50 m | 49.69 | |
15 | 82 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 50.48 | |
16 | 200 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 51.54 | |
17 | 31 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 51.60 | |
18 | 61 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 52.40 | |
19 | 3 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 53.27 | |
20 | 212 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 54.23 | |
21 | 87 | Palmus Albert | 2007 | JYLLINGE | 0765AB | 25 m | 54.39 | |
22 | 135 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 54.41 | |
23 | 29 | Fabel Albert Hvistendahl | 2007 | GLADSAXE | 0735AC | 25 m | 54.72 | |
24 | 206 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 55.22 | |
25 | 27 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 55.29 | |
26 | 49 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 55.35 | |
27 | 190 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 55.42 | |
28 | 97 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 56.19 | |
29 | 24 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 56.65 | |
30 | 211 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 56.73 | |
31 | 8 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 57.03 | |
32 | 160 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 57.12 | |
33 | 7 | Pedersen Harald Vitus | 2006 | FR.SUND | 0679AL | 25 m | 57.49 | |
34 | 51 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 50 m | 57.64 | |
35 | 46 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 58.00 | |
36 | 158 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 58.16 | |
37 | 74 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 59.81 | |
38 | 189 | Stoev Alexandros | 2007 | GENTOFTE | 0733AB | 25 m | 1:00.01 | |
39 | 73 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 25 m | 1:50.89 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 7, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 98 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:29.47 | |
2 | 110 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:33.59 | |
3 | 125 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 1:33.68 | |
4 | 208 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:36.31 | |
5 | 39 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:36.54 | |
6 | 109 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:36.61 | |
7 | 90 | Christensen Isabella | 2007 | ALLERØD | 0714AB | 25 m | 1:38.27 | |
8 | 154 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:39.28 | |
9 | 122 | Antvorskov Line L. | 2007 | SLANGERUP | 0734AA | 25 m | 1:40.33 | |
10 | 95 | Gottlieb Julie Sand | 2007 | ALLERØD | 0716AA | 25 m | 1:40.70 | |
11 | 48 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:42.12 | |
12 | 60 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:42.71 | |
13 | 126 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 1:43.13 | |
14 | 79 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 1:43.37 | |
15 | 2 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 1:43.47 | |
16 | 141 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 25 m | 1:44.56 | |
17 | 120 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:44.94 | |
18 | 26 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 1:46.67 | |
19 | 10 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:47.04 | |
20 | 177 | Klep Roos | 2007 | GENTOFTE | 0732AE | 25 m | 1:48.14 | |
21 | 54 | Lund Ea | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:48.28 | |
22 | 143 | Terney Caroline | 2007 | SØLLERØD | 0728AM | 25 m | 1:48.89 | |
23 | 178 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 1:49.03 | |
24 | 123 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 1:49.04 | |
25 | 72 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | 1:49.41 | |
26 | 175 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 1:49.42 | |
27 | 100 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 1:49.56 | |
28 | 108 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:49.74 | |
29 | 196 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 1:49.91 | |
30 | 76 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 1:50.16 | |
31 | 40 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:50.19 | |
32 | 70 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:50.69 | |
33 | 68 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:51.27 | |
34 | 77 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 1:51.30 | |
35 | 78 | Lysdahl Alberte | 2007 | HØRSHOLM | 0764AI | 25 m | 1:51.49 | |
36 | 93 | Geneser Alma | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:52.05 | |
37 | 130 | Kristensen Marcela F. | 2007 | SLANGERUP | 0714AA | 25 m | 1:52.72 | |
38 | 25 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:52.91 | |
39 | 195 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 1:53.05 | |
40 | 146 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 1:53.67 | |
41 | 144 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 25 m | 1:54.00 | |
42 | 36 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:54.31 | |
43 | 86 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | JYLLINGE | 0768AI | 25 m | 1:54.51 | |
44 | 118 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:54.55 | |
45 | 99 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 1:55.56 | |
46 | 159 | Powers Anna | 2007 | TRITON B | 0702AC | 25 m | 1:57.86 | |
47 | 127 | Hansen Mille Frydenlund | 2008 | SLANGERUP | 0878AC | 25 m | 1:59.00 | |
48 | 114 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 1:59.21 | |
49 | 101 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 1:59.25 | |
50 | 139 | Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 25 m | 1:59.30 | |
51 | 185 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 2:01.51 | |
52 | 150 | Strandbygaard Emmely | 2007 | SØLLERØD | 0796AA | 25 m | 2:09.51 | |
53 | 124 | Eg Kornelia | 2008 | SLANGERUP | 0888AC | 25 m | 2:13.46 | |
54 | 193 | Walker Rosalind | 2008 | GENTOFTE | 0822AE | 25 m | 2:25.15 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 8, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 1:18.44 | |
2 | 71 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:21.25 | |
3 | 80 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 1:22.11 | |
4 | 191 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:26.00 | |
5 | 113 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:28.00 | |
6 | 204 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:29.20 | |
7 | 173 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:29.54 | |
8 | 34 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:30.50 | |
9 | 198 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 1:30.76 | |
10 | 84 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 1:31.86 | |
11 | 16 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:32.19 | |
12 | 183 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 1:32.23 | |
13 | 88 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:32.25 | |
14 | 203 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:32.47 | |
15 | 31 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:34.17 | |
16 | 55 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:34.29 | |
17 | 106 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 1:35.46 | |
18 | 30 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:35.53 | |
19 | 155 | Hansen Asbjørn Rotne | 2006 | TRITON B | 0689AC | 25 m | 1:36.31 | |
20 | 44 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:36.35 | |
21 | 56 | Hvilsom Asger Temdrup | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:36.73 | |
22 | 112 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:36.98 | |
23 | 82 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:37.86 | |
24 | 181 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 1:38.69 | |
25 | 62 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 1:38.74 | |
26 | 49 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:38.87 | |
27 | 105 | Andersen Albert Skov | 2006 | BIRKERØD | 0649AI | 25 m | 1:39.17 | |
28 | 192 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 1:39.44 | |
29 | 46 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:39.45 | |
30 | 3 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:39.53 | |
31 | 61 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:40.25 | |
32 | 47 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:40.27 | |
33 | 156 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:40.54 | |
34 | 87 | Palmus Albert | 2007 | JYLLINGE | 0765AB | 25 m | 1:41.38 | |
35 | 6 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:41.41 | |
36 | 160 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:41.73 | |
37 | 197 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:42.12 | |
38 | 211 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 1:42.22 | |
39 | 172 | Clausen August Emil K. | 2006 | GENTOFTE | 0609AK | 25 m | 1:42.56 | |
40 | 81 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 25 m | 1:42.61 | |
41 | 169 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:45.01 | |
42 | 149 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 25 m | 1:45.28 | |
43 | 179 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 1:45.72 | |
44 | 89 | Carstensen August | 2007 | ALLERØD | 0763AG | 25 m | 1:45.75 | |
45 | 138 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 1:45.87 | |
46 | 117 | Reedtz-Runge Rasmus | 2007 | BIRKERØD | 0755AA | 25 m | 1:46.49 | |
47 | 33 | Heinemann Victor | 2007 | GLADSAXE | 0759AF | 25 m | 1:46.52 | |
48 | 43 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 1:46.52 | |
49 | 97 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 1:46.74 | |
50 | 188 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 1:46.85 | |
51 | 190 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 1:47.16 | |
52 | 212 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 1:47.25 | |
53 | 29 | Fabel Albert Hvistendahl | 2007 | GLADSAXE | 0735AC | 25 m | 1:47.35 | |
54 | 174 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:47.39 | |
55 | 52 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:48.02 | |
56 | 206 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 1:48.72 | |
57 | 145 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 1:49.35 | |
58 | 32 | Heinemann Theodor | 2007 | GLADSAXE | 0771AG | 25 m | 1:50.51 | |
59 | 74 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 1:50.73 | |
60 | 135 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 1:51.41 | |
61 | 187 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 1:54.16 | |
62 | 184 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 1:57.22 | |
63 | 182 | Nielsen Mark | 2007 | GENTOFTE | 0729AF | 25 m | 1:59.05 | |
64 | 24 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 2:16.59 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 9, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 162 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 2:55.93 | |
2 | 98 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 3:03.54 | |
3 | 28 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 3:05.66 | |
4 | 79 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 3:09.51 | |
5 | 95 | Gottlieb Julie Sand | 2007 | ALLERØD | 0716AA | 25 m | 3:19.66 | |
6 | 119 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 3:21.17 | |
7 | 45 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 3:22.10 | |
8 | 146 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 3:22.42 | |
9 | 207 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 3:24.51 | |
10 | 122 | Antvorskov Line L. | 2007 | SLANGERUP | 0734AA | 25 m | 3:25.15 | |
11 | 110 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 3:25.17 | |
12 | 83 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 3:26.33 | |
13 | 26 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 3:26.90 | |
14 | 148 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 25 m | 3:28.19 | |
15 | 130 | Kristensen Marcela F. | 2007 | SLANGERUP | 0714AA | 25 m | 3:30.82 | |
16 | 63 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 3:32.05 | |
17 | 108 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 3:35.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 2:28.72 | |
2 | 94 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 2:37.06 | |
3 | 42 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 2:43.40 | |
4 | 88 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 2:44.36 | |
5 | 183 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 2:49.72 | |
6 | 173 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 2:56.34 | |
7 | 30 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 2:57.29 | |
8 | 35 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 2:57.83 | |
9 | 92 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 3:04.43 | |
10 | 38 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 3:06.41 | |
11 | 55 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 3:06.51 | |
12 | 200 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 3:07.46 | |
13 | 4 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 3:12.18 | |
14 | 47 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 3:13.14 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 11, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 19 | A6 Piger 2 | 2007 | A6 | 25 m | 2:33.18 | ||
2 | 167 | Gentofte Piger 1 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:55.00 | ||
3 | 168 | Gentofte Piger 2 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:55.00 | ||
4 | 18 | A6 Piger 1 | 2007 | A6 | 25 m | 2:57.37 | ||
5 | 22 | Gsc Aspirant Piger 1 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 3:02.60 | ||
6 | 103 | Sigma Piger 07 | 2007 | BIRKERØD | 25 m | 3:05.40 | ||
7 | 67 | Herlev Piger | 2007 | HERLEV | 25 m | 3:09.89 | ||
8 | 215 | Hørsholm Piger | 2007 | HØRSHOLM | 25 m | 3:30.00 | ||
9 | 216 | Søllerød Piger | 2007 | SØLLERØD | 25 m | 3:30.00 | ||
10 | 23 | Gsc Aspirant Piger 2 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 3:45.88 | ||
11 | 13 | Stålpiger Frederiksværk | 2007 | FR.VÆRK | 25 m | |||
12 | 217 | Sigma A Piger 1 | 2007 | SIGMA | 25 m | EXT | ||
13 | 218 | Sigma A Piger 2 | 2007 | SIGMA | 25 m | EXT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 12, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 163 | Gentofte Drenge | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:40.58 | ||
2 | 209 | Roskilde Vikinger 1 | 2007 | ROSKILDE | 25 m | 2:41.42 | ||
3 | 20 | Gsc Aspirant Drenge 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:47.28 | ||
4 | 102 | Sigma Drenge | 2006 | BIRKERØD | 25 m | 2:48.68 | ||
5 | 152 | Triton Drenge | 2006 | TRITON B | 25 m | 2:50.00 | ||
6 | 164 | Gentofte Drenge 2 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:50.00 | ||
7 | 165 | Gentofte Drenge 3 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:50.00 | ||
8 | 166 | Gentofte Drenge 4 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:50.00 | ||
9 | 17 | A6 Drenge | 2007 | A6 | 25 m | 2:55.51 | ||
10 | 210 | Roskilde Vikinger 2 | 2006 | ROSKILDE | 25 m | 3:00.00 | ||
11 | 21 | Gsc Aspirant Drenge 2 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 3:02.50 | ||
12 | 219 | Sigma A Drenge 1 | 2007 | SIGMA | 25 m | EXT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 162 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:18.61 | |
2 | 45 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 50 m | 1:24.23 | |
3 | 208 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:24.28 | |
4 | 98 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:24.81 | |
5 | 119 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:25.23 | |
6 | 60 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:25.26 | |
7 | 154 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:25.80 | |
8 | 28 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:26.15 | |
9 | 14 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:26.31 | |
10 | 2 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 1:26.84 | |
11 | 79 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 1:27.66 | |
12 | 53 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:28.79 | |
13 | 63 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:28.92 | |
14 | 48 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:29.25 | |
15 | 78 | Lysdahl Alberte | 2007 | HØRSHOLM | 0764AI | 25 m | 1:29.56 | |
16 | 83 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 1:29.72 | |
17 | 146 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 50 m | 1:30.13 | |
18 | 54 | Lund Ea | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:30.20 | |
19 | 126 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 1:30.60 | |
20 | 120 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:30.66 | |
21 | 70 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:31.19 | |
22 | 68 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 50 m | 1:31.56 | |
23 | 10 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:32.07 | |
24 | 207 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:32.15 | |
25 | 72 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 50 m | 1:32.50 | |
26 | 90 | Christensen Isabella | 2007 | ALLERØD | 0714AB | 25 m | 1:32.53 | |
27 | 76 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 1:34.03 | |
28 | 41 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 1:34.36 | |
29 | 130 | Kristensen Marcela F. | 2007 | SLANGERUP | 0714AA | 25 m | 1:35.19 | |
30 | 177 | Klep Roos | 2007 | GENTOFTE | 0732AE | 25 m | 1:37.00 | |
31 | 148 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 25 m | 1:37.03 | |
32 | 125 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 1:37.07 | |
33 | 26 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 1:37.22 | |
34 | 141 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 25 m | 1:37.95 | |
35 | 118 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:39.28 | |
36 | 178 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 1:39.49 | |
37 | 25 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:39.92 | |
38 | 40 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:40.72 | |
39 | 186 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 1:40.82 | |
40 | 134 | Petersen Melanie Arentoft | 2007 | SLANGERUP | 25 m | 1:42.70 | ||
41 | 161 | Schiøtt Emilie Nygaard | 2007 | TRITON B | 0722AC | 25 m | 1:42.78 | |
42 | 121 | Aggersbøl Katja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 25 m | 1:44.90 | ||
43 | 133 | Olsen Louise | 2008 | SLANGERUP | 0816AF | 25 m | 1:45.60 | |
44 | 128 | Jørgensen Lærke Victoria | 2007 | SLANGERUP | 25 m | 1:47.11 | ||
45 | 151 | Bakbøl Anne-Sofie Griger | 2007 | LAKSEN | 0764AL | 25 m | 1:47.12 | |
46 | 85 | Lindhardt Cecilie | 2007 | JYLLINGE | 0748AD | 25 m | 1:50.38 | |
47 | 131 | Larsen Viktoria | 2007 | SLANGERUP | 0764AN | 25 m | 1:58.30 | |
48 | 11 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 2:12.64 | |
49 | 193 | Walker Rosalind | 2008 | GENTOFTE | 0822AE | 25 m | 2:20.55 | |
50 | 132 | Lykke Sofie | 2008 | SLANGERUP | 25 m | 2:22.32 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 1:09.20 | |
2 | 71 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:09.50 | |
3 | 80 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 1:11.45 | |
4 | 94 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:13.04 | |
5 | 191 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:13.32 | |
6 | 84 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 1:14.39 | |
7 | 55 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:14.71 | |
8 | 198 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 1:15.07 | |
9 | 204 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:17.23 | |
10 | 113 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:17.44 | |
11 | 42 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 1:17.83 | |
12 | 82 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 1:19.06 | |
13 | 183 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 1:19.06 | |
14 | 6 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 50 m | 1:19.63 | |
15 | 69 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 1:19.67 | |
16 | 88 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:19.69 | |
17 | 203 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:20.06 | |
18 | 112 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:21.29 | |
19 | 58 | Koefoed Jens Chrestian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 1:21.37 | |
20 | 38 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 1:21.88 | |
21 | 200 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 1:22.84 | |
22 | 56 | Hvilsom Asger Temdrup | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:23.41 | |
23 | 155 | Hansen Asbjørn Rotne | 2006 | TRITON B | 0689AC | 25 m | 1:23.89 | |
24 | 181 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 1:24.37 | |
25 | 189 | Stoev Alexandros | 2007 | GENTOFTE | 0733AB | 25 m | 1:24.96 | |
26 | 160 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:25.14 | |
27 | 92 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:25.72 | |
28 | 81 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 1:26.35 | |
29 | 4 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 1:26.82 | |
30 | 105 | Andersen Albert Skov | 2006 | BIRKERØD | 0649AI | 25 m | 1:27.91 | |
31 | 157 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 1:28.22 | |
32 | 16 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:28.25 | |
33 | 46 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:28.39 | |
34 | 197 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:28.58 | |
35 | 97 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 1:29.21 | |
36 | 156 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:29.30 | |
37 | 52 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:29.55 | |
38 | 172 | Clausen August Emil K. | 2006 | GENTOFTE | 0609AK | 25 m | 1:29.69 | |
39 | 89 | Carstensen August | 2007 | ALLERØD | 0763AG | 25 m | 1:30.01 | |
40 | 29 | Fabel Albert Hvistendahl | 2007 | GLADSAXE | 0735AC | 25 m | 1:30.40 | |
41 | 87 | Palmus Albert | 2007 | JYLLINGE | 0765AB | 25 m | 1:30.49 | |
42 | 145 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 50 m | 1:30.87 | |
43 | 117 | Reedtz-Runge Rasmus | 2007 | BIRKERØD | 0755AA | 25 m | 1:32.51 | |
44 | 49 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:33.47 | |
45 | 179 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 1:35.13 | |
46 | 205 | Seerinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | 1:36.21 | |
47 | 194 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 1:37.25 | |
48 | 199 | Colmorten Cornelis | 2006 | ROSKILDE | 0695AI | 25 m | 1:38.10 | |
49 | 201 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 25 m | 1:39.83 | |
50 | 202 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 1:42.70 | |
51 | 180 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 1:59.54 | |
52 | 171 | Chamberlain Alexander | 2007 | GENTOFTE | 0799AF | 25 m | 2:07.93 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 15, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 45 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 38.78 | |
2 | 110 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 41.71 | |
3 | 126 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 43.14 | |
4 | 208 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 43.27 | |
5 | 98 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 43.43 | |
6 | 125 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 44.01 | |
7 | 154 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 50 m | 44.05 | |
8 | 148 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 25 m | 45.23 | |
9 | 14 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 45.32 | |
10 | 72 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | 45.32 | |
11 | 68 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 45.58 | |
12 | 119 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 45.75 | |
13 | 120 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 47.98 | |
14 | 95 | Gottlieb Julie Sand | 2007 | ALLERØD | 0716AA | 25 m | 48.03 | |
15 | 122 | Antvorskov Line L. | 2007 | SLANGERUP | 0734AA | 25 m | 48.21 | |
16 | 41 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 49.26 | |
17 | 40 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 49.36 | |
18 | 70 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 50 m | 49.59 | |
19 | 54 | Lund Ea | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 50 m | 50.77 | |
20 | 83 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 50.86 | |
21 | 90 | Christensen Isabella | 2007 | ALLERØD | 0714AB | 25 m | 51.21 | |
22 | 93 | Geneser Alma | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 52.91 | |
23 | 99 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 53.43 | |
24 | 100 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 53.95 | |
25 | 161 | Schiøtt Emilie Nygaard | 2007 | TRITON B | 0722AC | 25 m | 54.06 | |
26 | 12 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 55.90 | |
27 | 176 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 1:11.73 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 16, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 71 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 33.86 | |
2 | 137 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 34.90 | |
3 | 88 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 36.40 | |
4 | 80 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 37.45 | |
5 | 173 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 38.60 | |
6 | 84 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 39.16 | |
7 | 113 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 40.50 | |
8 | 204 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 40.67 | |
9 | 30 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 40.86 | |
10 | 46 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 41.50 | |
11 | 87 | Palmus Albert | 2007 | JYLLINGE | 0765AB | 25 m | 42.03 | |
12 | 31 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 42.63 | |
13 | 160 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 43.14 | |
14 | 198 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 43.25 | |
15 | 34 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 44.02 | |
16 | 56 | Hvilsom Asger Temdrup | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 44.33 | |
17 | 89 | Carstensen August | 2007 | ALLERØD | 0763AG | 25 m | 44.77 | |
18 | 6 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 44.82 | |
19 | 33 | Heinemann Victor | 2007 | GLADSAXE | 0759AF | 25 m | 44.86 | |
20 | 44 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 44.87 | |
21 | 47 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 45.21 | |
22 | 203 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 45.50 | |
23 | 49 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 45.52 | |
24 | 156 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 45.74 | |
25 | 35 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 46.01 | |
26 | 169 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 47.94 | |
27 | 149 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 25 m | 48.24 | |
28 | 3 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 50 m | 48.30 | |
29 | 106 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 48.36 | |
30 | 4 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 48.91 | |
31 | 135 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 50.49 | |
32 | 170 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 55.70 | |
33 | 73 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 25 m | 57.35 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 17, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:43.69 | |
2 | 162 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 50 m | 1:45.23 | |
3 | 98 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:45.83 | |
4 | 77 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 1:46.99 | |
5 | 14 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:49.38 | |
6 | 54 | Lund Ea | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:50.74 | |
7 | 110 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:51.25 | |
8 | 60 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 1:53.23 | |
9 | 95 | Gottlieb Julie Sand | 2007 | ALLERØD | 0716AA | 25 m | 1:56.83 | |
10 | 126 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 1:58.27 | |
11 | 159 | Powers Anna | 2007 | TRITON B | 0702AC | 25 m | 1:58.60 | |
12 | 125 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 2:00.63 | |
13 | 39 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 2:00.94 | |
14 | 5 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 2:01.08 | |
15 | 91 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 2:01.11 | |
16 | 127 | Hansen Mille Frydenlund | 2008 | SLANGERUP | 0878AC | 25 m | 2:01.54 | |
17 | 147 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 25 m | 2:01.78 | |
18 | 65 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 2:02.34 | |
19 | 9 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 2:02.64 | |
20 | 115 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 2:02.99 | |
21 | 144 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 25 m | 2:03.89 | |
22 | 36 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 2:04.61 | |
23 | 122 | Antvorskov Line L. | 2007 | SLANGERUP | 0734AA | 25 m | 2:04.61 | |
24 | 76 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 2:05.01 | |
25 | 123 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 2:05.02 | |
26 | 1 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 2:05.30 | |
27 | 26 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 2:05.51 | |
28 | 176 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 2:06.06 | |
29 | 146 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 2:06.52 | |
30 | 151 | Bakbøl Anne-Sofie Griger | 2007 | LAKSEN | 0764AL | 25 m | 2:06.75 | |
31 | 75 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 2:08.13 | |
32 | 136 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 2:09.09 | |
33 | 107 | Bergqvist Fiona | 2008 | BIRKERØD | 0854AA | 25 m | 2:10.55 | |
34 | 150 | Strandbygaard Emmely | 2007 | SØLLERØD | 0796AA | 25 m | 2:12.26 | |
35 | 132 | Lykke Sofie | 2008 | SLANGERUP | 25 m | 2:12.70 | ||
36 | 133 | Olsen Louise | 2008 | SLANGERUP | 0816AF | 25 m | 2:12.70 | |
37 | 12 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 2:22.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 18, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 25 m | 57.35 | ||
2 | 137 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 1:35.96 | |
3 | 16 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:36.43 | |
4 | 191 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:36.47 | |
5 | 112 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:38.24 | |
6 | 92 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:40.15 | |
7 | 94 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:41.21 | |
8 | 203 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:46.00 | |
9 | 201 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 25 m | 1:50.86 | |
10 | 200 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 1:51.75 | |
11 | 181 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 1:52.03 | |
12 | 62 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 1:52.85 | |
13 | 82 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 1:54.39 | |
14 | 31 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:55.09 | |
15 | 3 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:56.85 | |
16 | 44 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:57.07 | |
17 | 158 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:57.96 | |
18 | 47 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:59.53 | |
19 | 149 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 25 m | 2:00.07 | |
20 | 58 | Koefoed Jens Chrestian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 2:00.15 | |
21 | 87 | Palmus Albert | 2007 | JYLLINGE | 0765AB | 25 m | 2:00.27 | |
22 | 30 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 2:00.28 | |
23 | 27 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 2:01.66 | |
24 | 135 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 2:01.76 | |
25 | 145 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 2:02.10 | |
26 | 142 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 25 m | 2:05.55 | |
27 | 190 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 2:05.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 19, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 43.19 | |
2 | 2 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 43.91 | |
3 | 39 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 43.93 | |
4 | 63 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 44.23 | |
5 | 83 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 44.46 | |
6 | 79 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 45.25 | |
7 | 72 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | 45.28 | |
8 | 28 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 45.73 | |
9 | 1 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 45.90 | |
10 | 10 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 46.07 | |
11 | 48 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 46.70 | |
12 | 14 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 47.28 | |
13 | 120 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 47.39 | |
14 | 119 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 47.62 | |
15 | 141 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 25 m | 47.63 | |
16 | 208 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 47.81 | |
17 | 26 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 48.00 | |
18 | 53 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 48.02 | |
19 | 90 | Christensen Isabella | 2007 | ALLERØD | 0714AB | 25 m | 48.15 | |
20 | 68 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 48.18 | |
21 | 136 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 48.18 | |
22 | 40 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 48.21 | |
23 | 146 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 48.54 | |
24 | 108 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 48.72 | |
25 | 70 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 48.86 | |
26 | 78 | Lysdahl Alberte | 2007 | HØRSHOLM | 0764AI | 50 m | 49.24 | |
27 | 76 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 49.52 | |
28 | 86 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | JYLLINGE | 0768AI | 25 m | 49.61 | |
29 | 77 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 49.62 | |
30 | 118 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 49.70 | |
31 | 176 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 49.87 | |
32 | 207 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 49.97 | |
33 | 41 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 50.10 | |
34 | 121 | Aggersbøl Katja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 25 m | 50.15 | ||
35 | 15 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 50.45 | |
36 | 128 | Jørgensen Lærke Victoria | 2007 | SLANGERUP | 25 m | 50.72 | ||
37 | 25 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 51.00 | |
38 | 148 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 25 m | 51.02 | |
39 | 127 | Hansen Mille Frydenlund | 2008 | SLANGERUP | 0878AC | 25 m | 51.14 | |
40 | 131 | Larsen Viktoria | 2007 | SLANGERUP | 0764AN | 25 m | 51.22 | |
41 | 65 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 51.68 | |
42 | 177 | Klep Roos | 2007 | GENTOFTE | 0732AE | 25 m | 52.37 | |
43 | 11 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 52.54 | |
44 | 178 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 52.54 | |
45 | 75 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 52.56 | |
46 | 161 | Schiøtt Emilie Nygaard | 2007 | TRITON B | 0722AC | 25 m | 52.63 | |
47 | 64 | Tarp Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0736AJ | 25 m | 52.95 | |
48 | 57 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 25 m | 53.03 | |
49 | 9 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 53.07 | |
50 | 147 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 25 m | 53.22 | |
51 | 143 | Terney Caroline | 2007 | SØLLERØD | 0728AM | 25 m | 53.53 | |
52 | 85 | Lindhardt Cecilie | 2007 | JYLLINGE | 0748AD | 25 m | 53.63 | |
53 | 124 | Eg Kornelia | 2008 | SLANGERUP | 0888AC | 25 m | 53.77 | |
54 | 50 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 53.91 | |
55 | 37 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 54.27 | |
56 | 93 | Geneser Alma | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 54.41 | |
57 | 139 | Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 25 m | 54.87 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 20, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 84 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 39.61 | |
2 | 69 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 39.72 | |
3 | 113 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 39.85 | |
4 | 56 | Hvilsom Asger Temdrup | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 40.37 | |
5 | 55 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 40.49 | |
6 | 35 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 40.74 | |
7 | 198 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 41.08 | |
8 | 204 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 41.29 | |
9 | 173 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 42.03 | |
10 | 106 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 42.12 | |
11 | 42 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 50 m | 42.26 | |
12 | 34 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 42.56 | |
13 | 97 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 43.68 | |
14 | 156 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 44.19 | |
15 | 6 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 50 m | 44.21 | |
16 | 44 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 44.21 | |
17 | 3 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 44.29 | |
18 | 112 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 44.30 | |
19 | 206 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 44.41 | |
20 | 211 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 44.60 | |
21 | 197 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 44.62 | |
22 | 4 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 44.70 | |
23 | 61 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 44.80 | |
24 | 105 | Andersen Albert Skov | 2006 | BIRKERØD | 0649AI | 25 m | 44.82 | |
25 | 58 | Koefoed Jens Chrestian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 45.13 | |
26 | 81 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 45.23 | |
27 | 52 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 45.73 | |
28 | 46 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 45.81 | |
29 | 200 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 46.04 | |
30 | 157 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 46.24 | |
31 | 183 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 46.44 | |
32 | 160 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 46.51 | |
33 | 138 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 46.68 | |
34 | 172 | Clausen August Emil K. | 2006 | GENTOFTE | 0609AK | 25 m | 46.72 | |
35 | 62 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 46.78 | |
36 | 145 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 46.85 | |
37 | 189 | Stoev Alexandros | 2007 | GENTOFTE | 0733AB | 25 m | 47.47 | |
38 | 43 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 47.95 | |
39 | 89 | Carstensen August | 2007 | ALLERØD | 0763AG | 25 m | 48.01 | |
40 | 192 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 48.02 | |
41 | 140 | Hertz Nicolai | 2007 | SØLLERØD | 25 m | 48.22 | ||
42 | 155 | Hansen Asbjørn Rotne | 2006 | TRITON B | 0689AC | 25 m | 48.27 | |
43 | 29 | Fabel Albert Hvistendahl | 2007 | GLADSAXE | 0735AC | 25 m | 48.53 | |
44 | 212 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 48.62 | |
45 | 38 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 50 m | 48.78 | |
46 | 184 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 48.83 | |
47 | 202 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 49.03 | |
48 | 51 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 50 m | 49.05 | |
49 | 199 | Colmorten Cornelis | 2006 | ROSKILDE | 0695AI | 25 m | 49.05 | |
50 | 49 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 49.07 | |
51 | 182 | Nielsen Mark | 2007 | GENTOFTE | 0729AF | 25 m | 49.09 | |
52 | 96 | Jepsen Nikolaj Keis | 2007 | ALLERØD | 0771AC | 25 m | 49.11 | |
53 | 194 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 49.37 | |
54 | 129 | Knudsen David | 2007 | SLANGERUP | 0791AA | 25 m | 50.02 | |
55 | 31 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 50.14 | |
56 | 142 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 25 m | 51.20 | |
57 | 205 | Seerinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | 51.20 | |
58 | 170 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 54.64 | |
59 | 187 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 58.21 | |
60 | 171 | Chamberlain Alexander | 2007 | GENTOFTE | 0799AF | 25 m | 59.56 | |
61 | 180 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 59.77 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 21, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 45 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 3:15.62 | |
2 | 162 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 3:21.21 | |
3 | 110 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 3:24.36 | |
4 | 95 | Gottlieb Julie Sand | 2007 | ALLERØD | 0716AA | 25 m | 3:31.18 | |
5 | 39 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 3:32.29 | |
6 | 28 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 3:33.25 | |
7 | 175 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 3:34.22 | |
8 | 48 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 3:40.73 | |
9 | 79 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 3:48.66 | |
10 | 122 | Antvorskov Line L. | 2007 | SLANGERUP | 0734AA | 25 m | 3:50.79 | |
11 | 77 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 3:52.96 | |
12 | 41 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 3:53.83 | |
13 | 195 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 3:54.24 | |
14 | 196 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 3:54.26 | |
15 | 108 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 3:55.06 | |
16 | 10 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 3:56.95 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 2:52.79 | |
2 | 71 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 2:53.24 | |
3 | 80 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 2:59.28 | |
4 | 88 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 3:03.87 | |
5 | 42 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 3:05.61 | |
6 | 94 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 3:06.04 | |
7 | 173 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 3:06.21 | |
8 | 191 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 3:07.45 | |
9 | 183 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 3:16.13 | |
10 | 69 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 3:19.45 | |
11 | 192 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 3:21.94 | |
12 | 34 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 3:23.80 | |
13 | 30 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 3:24.49 | |
14 | 38 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 3:24.72 | |
15 | 92 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 3:28.79 | |
16 | 35 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 3:34.18 | |
17 | 82 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 3:36.18 | |
18 | 169 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 3:37.17 | |
19 | 81 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 3:38.61 | |
20 | 47 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 3:38.85 | |
21 | 62 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 3:40.65 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 23, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Hørsholm Piger | 2007 | HØRSHOLM | 25 m | 2.40 | ||
2 | 22 | Gsc Aspirant Piger 1 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:30.85 | ||
3 | 153 | Triton Piger | 2007 | TRITON B | 25 m | 2:35.00 | ||
4 | 167 | Gentofte Piger 1 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:40.00 | ||
5 | 168 | Gentofte Piger 2 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:40.00 | ||
6 | 103 | Sigma Piger 07 | 2007 | BIRKERØD | 25 m | 2:42.83 | ||
7 | 67 | Herlev Piger | 2007 | HERLEV | 25 m | 2:46.89 | ||
8 | 19 | A6 Piger 2 | 2007 | A6 | 25 m | 2:53.13 | ||
9 | 23 | Gsc Aspirant Piger 2 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 3:08.03 | ||
10 | 104 | Sigma Piger 08 | 2008 | BIRKERØD | 25 m | 3:12.73 | ||
11 | 18 | A6 Piger 1 | 2007 | A6 | 25 m | 3:29.77 | ||
12 | 216 | Søllerød Piger | 2007 | SØLLERØD | 25 m | 3:30.00 | ||
13 | 13 | Stålpiger Frederiksværk | 2007 | FR.VÆRK | 25 m | |||
14 | 217 | Sigma A Piger 1 | 2007 | SIGMA | 25 m | EXT | ||
15 | 218 | Sigma A Piger 2 | 2007 | SIGMA | 25 m | EXT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |
Løb 24, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 163 | Gentofte Drenge | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:18.02 | ||
2 | 20 | Gsc Aspirant Drenge 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:19.65 | ||
3 | 209 | Roskilde Vikinger 1 | 2007 | ROSKILDE | 25 m | 2:22.34 | ||
4 | 102 | Sigma Drenge | 2006 | BIRKERØD | 25 m | 2:24.64 | ||
5 | 17 | A6 Drenge | 2007 | A6 | 25 m | 2:28.00 | ||
6 | 21 | Gsc Aspirant Drenge 2 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:30.15 | ||
7 | 152 | Triton Drenge | 2006 | TRITON B | 25 m | 2:35.00 | ||
8 | 164 | Gentofte Drenge 2 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:35.00 | ||
9 | 165 | Gentofte Drenge 3 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:40.00 | ||
10 | 166 | Gentofte Drenge 4 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:40.00 | ||
11 | 210 | Roskilde Vikinger 2 | 2006 | ROSKILDE | 25 m | 2:40.68 | ||
12 | 66 | Herlev Drenge | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:40.89 | ||
13 | 219 | Sigma A Drenge 1 | 2007 | SIGMA | 25 m | EXT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |