Startliste for Vestkyst Cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Medley Damer |
Sponsor: Lægerne Havborgvej |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 232 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 2:26.25 | |
2 | 251 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 2:32.77 | |
3 | 233 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 2:34.79 | |
4 | 35 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 2:35.65 | |
5 | 338 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 2:36.79 | |
6 | 249 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 2:38.60 | |
7 | 241 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 2:39.88 | |
8 | 163 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 2:40.44 | |
9 | 157 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 2:43.80 | |
10 | 164 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 2:44.93 | |
11 | 248 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 2:45.03 | |
12 | 30 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 2:45.57 | |
13 | 76 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 2:46.13 | |
14 | 203 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 2:46.29 | |
15 | 267 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 2:46.78 | |
16 | 345 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 2:47.45 | |
17 | 331 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 25 m | 2:49.88 | |
18 | 201 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 2:50.39 | |
19 | 146 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 2:50.98 | |
20 | 247 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 2:53.15 | |
21 | 208 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 2:53.18 | |
22 | 39 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 2:54.48 | |
23 | 151 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 2:54.98 | |
24 | 226 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 2:55.30 | |
25 | 353 | Rubæk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 25 m | 2:57.28 | |
26 | 180 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 2:57.55 | |
27 | 204 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 2:57.79 | |
28 | 170 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 2:58.34 | |
29 | 172 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 2:58.77 | |
30 | 74 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 2:59.20 | |
31 | 218 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 2:59.51 | |
32 | 177 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 3:00.61 | |
33 | 189 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 3:00.70 | |
34 | 10 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 3:02.04 | |
35 | 7 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 3:02.62 | |
36 | 34 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 3:02.92 | |
37 | 199 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 3:03.18 | |
38 | 266 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 3:04.14 | |
39 | 86 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 3:05.04 | |
40 | 194 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 3:06.28 | |
41 | 12 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 3:07.71 | |
42 | 205 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 3:07.89 | |
43 | 25 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 3:10.52 | |
44 | 286 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 3:11.14 | |
45 | 169 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AU | 25 m | 3:12.45 | |
46 | 41 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 3:15.90 | |
47 | 71 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 0572AP | 25 m | 3:17.02 | |
48 | 168 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 3:17.56 | |
49 | 220 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 3:17.70 | |
50 | 217 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 3:18.58 | |
51 | 216 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 3:19.21 | |
52 | 183 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 3:19.54 | |
53 | 342 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 25 m | 3:21.46 | |
54 | 141 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 3:23.77 | |
55 | 268 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 3:26.55 | |
56 | 40 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 3:29.46 | |
57 | 182 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 3:35.15 | |
58 | 187 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 3:38.98 | |
59 | 228 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 3:41.44 | |
60 | 359 | Skibelund Sofie | 2007 | SØNDERBORG | 0784AB | 25 m | 3:47.07 | |
61 | 82 | Jensen Signe | 2007 | SØNDERBORG | 0786AB | 25 m | 4:00.59 | |
62 | 73 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | |||
63 | 78 | Gamisheva Kalina | 2008 | SØNDERBORG | 0842AA | 25 m | ||
64 | 91 | Nielsen Andrea Berg | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | |||
65 | 92 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | |||
66 | 176 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | ||
67 | 179 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | ||
68 | 186 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | ||
69 | 191 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | ||
70 | 193 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | ||
71 | 349 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | ||
72 | 354 | Schlaikjær Frederikke | 2004 | DELTA | 0422AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 2, 200m Medley Herrer |
Sponsor: DagliBrugsen - Janderup |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 2:14.28 | |
2 | 23 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 2:16.44 | |
3 | 346 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 25 m | 2:17.67 | |
4 | 95 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 2:21.48 | |
5 | 130 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 2:22.53 | |
6 | 145 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 2:23.06 | |
7 | 294 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 2:26.49 | |
8 | 38 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:27.35 | |
9 | 87 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 2:29.38 | |
10 | 333 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 25 m | 2:30.36 | |
11 | 113 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 2:30.90 | |
12 | 19 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 2:31.27 | |
13 | 154 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 2:32.15 | |
14 | 230 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 2:33.93 | |
15 | 211 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 2:34.18 | |
16 | 16 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 25 m | 2:34.42 | |
17 | 290 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 2:35.77 | |
18 | 161 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 2:37.38 | |
19 | 131 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 2:37.41 | |
20 | 11 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 2:37.62 | |
21 | 3 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 2:39.19 | |
22 | 210 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 2:39.86 | |
23 | 269 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 2:41.04 | |
24 | 29 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 2:41.65 | |
25 | 153 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | 2:42.52 | |
26 | 237 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 2:44.66 | |
27 | 263 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 2:45.33 | |
28 | 107 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 2:45.92 | |
29 | 173 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 2:46.45 | |
30 | 188 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 2:47.04 | |
31 | 17 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 2:47.08 | |
32 | 90 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 2:47.25 | |
33 | 288 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 2:47.73 | |
34 | 212 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 2:50.43 | |
35 | 167 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 2:50.45 | |
36 | 75 | Fink Casper | 2003 | SØNDERBORG | 0377AH | 25 m | 2:51.95 | |
37 | 318 | Rasmussen Jeppe K | 2002 | H.G.F. | 0269AN | 25 m | 2:53.47 | |
38 | 134 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 2:54.84 | |
39 | 279 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 2:55.46 | |
40 | 361 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 2:55.77 | |
41 | 292 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 2:56.70 | |
42 | 174 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 2:58.71 | |
43 | 105 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 2:59.72 | |
44 | 207 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 3:02.61 | |
45 | 227 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 3:04.60 | |
46 | 4 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 3:07.66 | |
47 | 340 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 3:09.15 | |
48 | 119 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 3:09.86 | |
49 | 137 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 3:11.94 | |
50 | 121 | Hyldahl Mikkel | 2005 | ESBJERG | 0509AG | 25 m | 3:12.15 | |
51 | 103 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 3:12.87 | |
52 | 190 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 3:14.16 | |
53 | 323 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | H.G.F. | 0335AN | 25 m | 3:14.60 | |
54 | 98 | Winther Emil | 2006 | SØNDERBORG | 0661AC | 25 m | 3:17.37 | |
55 | 110 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 3:18.91 | |
56 | 77 | Gamishev Boris | 2007 | SØNDERBORG | 0717AA | 25 m | 3:20.01 | |
57 | 280 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 3:30.00 | |
58 | 306 | Frimand Jakob | 2004 | H.G.F. | 0463AL | 25 m | 3:31.85 | |
59 | 316 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | H.G.F. | 0627AB | 25 m | 3:32.18 | |
60 | 9 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 3:55.69 | |
61 | 206 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | 4:00.32 | |
62 | 13 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | ||
63 | 89 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 25 m | ||
64 | 94 | Prytz Jacob | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | |||
65 | 171 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 3, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: City Optik |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 108 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 2:45.25 | |
2 | 164 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 2:51.46 | |
3 | 112 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 2:51.49 | |
4 | 231 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 2:53.85 | |
5 | 27 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 2:55.67 | |
6 | 339 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 25 m | 2:57.15 | |
7 | 223 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 2:57.62 | |
8 | 126 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 2:58.11 | |
9 | 203 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 2:58.35 | |
10 | 234 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 3:04.45 | |
11 | 162 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 3:04.64 | |
12 | 199 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 3:06.62 | |
13 | 25 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 3:07.22 | |
14 | 84 | Johansen Josephine S. | 2003 | SØNDERBORG | 0348AF | 25 m | 3:13.78 | |
15 | 229 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 3:13.92 | |
16 | 178 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 3:15.49 | |
17 | 99 | Winther Lea | 2004 | SØNDERBORG | 0458AN | 25 m | 3:18.70 | |
18 | 125 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 3:22.53 | |
19 | 20 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 3:26.39 | |
20 | 182 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 3:26.97 | |
21 | 72 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 0338AX | 25 m | 3:33.49 | |
22 | 111 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 3:35.14 | |
23 | 271 | Press Sisse Ø. | 2003 | ODDER | 0332AV | 25 m | 3:41.21 | |
24 | 79 | Gombos Nora | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 3:44.31 | ||
25 | 166 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 3:51.39 | |
26 | 40 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 3:57.11 | |
27 | 261 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 3:57.30 | |
28 | 274 | Vestergaard Julia | 2004 | ODDER | 0464AX | 25 m | 4:09.38 | |
29 | 337 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 25 m | 4:15.98 | |
30 | 21 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | ||
31 | 22 | Horn Line | 2006 | HSK | 0638AR | 25 m | ||
32 | 36 | Skjødt Maja Emilie | 2005 | HSK | 0596AR | 25 m | ||
33 | 160 | Scholz-Rasmussen Freya | 2004 | ESBJERG | 0406AD | 25 m | ||
34 | 168 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | ||
35 | 262 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 4, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: GPA Flowsystem |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 93 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 2:32.61 | |
2 | 356 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 25 m | 2:36.98 | |
3 | 250 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 2:40.79 | |
4 | 252 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 2:47.85 | |
5 | 18 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 2:50.33 | |
6 | 210 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 2:52.46 | |
7 | 211 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 2:53.66 | |
8 | 265 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 2:53.89 | |
9 | 239 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 2:56.47 | |
10 | 173 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 2:59.99 | |
11 | 192 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 3:18.06 | |
12 | 293 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 3:19.00 | |
13 | 88 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 25 m | 3:19.18 | |
14 | 24 | Mandau Mads | 2002 | HSK | 0267AT | 25 m | 3:27.82 | |
15 | 224 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 3:33.98 | |
16 | 190 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 3:39.84 | |
17 | 137 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 3:43.31 | |
18 | 273 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 3:55.17 | |
19 | 138 | Mathiasen Hjalte S | 2005 | ESBJERG | 0531AM | 25 m | 3:59.91 | |
20 | 128 | Jessen Markus | 2003 | ESBJERG | 0329AN | 25 m | ||
21 | 129 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | ||
22 | 142 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | ||
23 | 225 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 25 m | ||
24 | 253 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | ||
25 | 258 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 5, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Fysio Danmark Esbjerg |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 150 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 27.72 | |
2 | 127 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 27.77 | |
3 | 241 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 27.96 | |
4 | 140 | McWilliam Holly | 2001 | ESBJERG | 25 m | 28.00 | ||
5 | 233 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 28.07 | |
6 | 104 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 28.32 | |
7 | 35 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 28.43 | |
8 | 122 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 28.51 | |
9 | 200 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 28.67 | |
10 | 114 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 28.78 | |
11 | 204 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 28.87 | |
12 | 223 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 29.01 | |
13 | 102 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 29.11 | |
14 | 357 | Turner Holly Lønne | 2003 | DELTA | 0376AW | 25 m | 29.11 | |
15 | 242 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 29.14 | |
16 | 155 | Pedersen Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m | 29.25 | |
17 | 133 | Lange Anna C. | 1998 | ESBJERG | 9814AU | 25 m | 29.39 | |
18 | 251 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 29.45 | |
19 | 234 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 29.54 | |
20 | 235 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 29.64 | |
21 | 259 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 29.73 | |
22 | 10 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 29.80 | |
23 | 32 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 29.87 | |
24 | 350 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 25 m | 29.92 | |
25 | 136 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 30.19 | |
26 | 163 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 30.20 | |
27 | 249 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 30.20 | |
28 | 275 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 30.22 | |
29 | 226 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 30.27 | |
30 | 84 | Johansen Josephine S. | 2003 | SØNDERBORG | 0348AF | 25 m | 30.39 | |
31 | 267 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 30.39 | |
32 | 146 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 30.80 | |
33 | 231 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 30.83 | |
34 | 201 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 30.90 | |
35 | 176 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 30.98 | |
36 | 203 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 31.02 | |
37 | 157 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 31.21 | |
38 | 260 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 31.22 | |
39 | 332 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 25 m | 31.26 | |
40 | 247 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 31.34 | |
41 | 165 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 31.35 | |
42 | 8 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 31.48 | |
43 | 338 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 31.51 | |
44 | 208 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 31.71 | |
45 | 108 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 31.74 | |
46 | 123 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 31.77 | |
47 | 12 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 31.79 | |
48 | 124 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322AK | 25 m | 31.79 | |
49 | 27 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 31.83 | |
50 | 339 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 25 m | 31.84 | |
51 | 353 | Rubæk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 25 m | 31.98 | |
52 | 149 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 31.99 | |
53 | 172 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 32.01 | |
54 | 218 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 32.32 | |
55 | 34 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 32.53 | |
56 | 83 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 25 m | 32.61 | |
57 | 132 | Kousgaard Liv | 2003 | ESBJERG | 0384AX | 25 m | 32.68 | |
58 | 139 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 32.75 | |
59 | 300 | Agerbæk Carolina D. | 2002 | H.G.F. | 0202BB | 25 m | 32.75 | |
60 | 175 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 32.80 | |
61 | 39 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 32.95 | |
62 | 30 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 32.98 | |
63 | 7 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 33.09 | |
64 | 308 | Heise Line | 2003 | H.G.F. | 0356AX | 25 m | 33.14 | |
65 | 74 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 33.44 | |
66 | 41 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 33.46 | |
67 | 71 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 0572AP | 25 m | 33.53 | |
68 | 5 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 33.66 | |
69 | 205 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 33.67 | |
70 | 347 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 33.77 | |
71 | 111 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 33.79 | |
72 | 117 | Hansen Victoria | 2003 | ESBJERG | 0334BC | 25 m | 33.80 | |
73 | 156 | Pedersen Hanya | 2003 | ESBJERG | 0376BB | 25 m | 33.81 | |
74 | 78 | Gamisheva Kalina | 2008 | SØNDERBORG | 0842AA | 25 m | 33.88 | |
75 | 158 | Rothgordt Isabell | 2005 | ESBJERG | 0594AD | 25 m | 33.96 | |
76 | 178 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 34.01 | |
77 | 40 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 34.13 | |
78 | 209 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 34.20 | |
79 | 248 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 34.23 | |
80 | 116 | Hansen Stephanie | 2004 | ESBJERG | 0444AX | 25 m | 34.36 | |
81 | 216 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 34.40 | |
82 | 20 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 34.42 | |
83 | 266 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 34.52 | |
84 | 343 | Jochumsen Signe | 2004 | DELTA | 0484AZ | 25 m | 34.78 | |
85 | 199 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 34.90 | |
86 | 307 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | H.G.F. | 0424AR | 25 m | 35.07 | |
87 | 352 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 35.12 | |
88 | 220 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 35.40 | |
89 | 189 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 35.49 | |
90 | 268 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 35.49 | |
91 | 282 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 35.55 | |
92 | 213 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 35.57 | |
93 | 351 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 25 m | 35.64 | |
94 | 228 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 35.86 | |
95 | 82 | Jensen Signe | 2007 | SØNDERBORG | 0786AB | 25 m | 36.15 | |
96 | 186 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 36.26 | |
97 | 215 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 36.26 | |
98 | 322 | Sørensen Marie Lund | 2003 | H.G.F. | 0398AW | 25 m | 36.28 | |
99 | 320 | Støve Emilie | 2000 | H.G.F. | 0006BF | 25 m | 36.37 | |
100 | 141 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 36.38 | |
101 | 221 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 36.62 | |
102 | 159 | Sand Ea | 2005 | ESBJERG | 0528AN | 25 m | 36.97 | |
103 | 262 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 36.97 | |
104 | 217 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 37.06 | |
105 | 37 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 37.44 | |
106 | 115 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 37.72 | |
107 | 191 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 38.11 | |
108 | 193 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 38.48 | |
109 | 337 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 25 m | 38.80 | |
110 | 72 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 0338AX | 25 m | 39.25 | |
111 | 342 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 25 m | 39.49 | |
112 | 160 | Scholz-Rasmussen Freya | 2004 | ESBJERG | 0406AD | 25 m | 39.54 | |
113 | 187 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 40.20 | |
114 | 270 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 40.89 | |
115 | 214 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 42.29 | |
116 | 317 | Pedersen Silje | 2004 | H.G.F. | 25 m | 42.87 | ||
117 | 21 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | 43.71 | |
118 | 302 | Andersen Signe N. | 2004 | H.G.F. | 25 m | 43.88 | ||
119 | 274 | Vestergaard Julia | 2004 | ODDER | 0464AX | 25 m | 44.27 | |
120 | 67 | Andersen Anna Mai | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 44.30 | ||
121 | 349 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 45.40 | |
122 | 92 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | 47.57 | ||
123 | 22 | Horn Line | 2006 | HSK | 0638AR | 25 m | 47.89 | |
124 | 36 | Skjødt Maja Emilie | 2005 | HSK | 0596AR | 25 m | 48.83 | |
125 | 70 | Christensen Freja Beck | 2008 | SØNDERBORG | 25 m | 57.39 | ||
126 | 179 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | ||
127 | 232 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | ||
128 | 310 | Ilsø Fiona | 2003 | H.G.F. | 0336BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 6, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Danibo - Fanø Sommerhus |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 23 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 24.93 | |
2 | 145 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 25.02 | |
3 | 238 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 25.71 | |
4 | 17 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 25.75 | |
5 | 181 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 26.41 | |
6 | 11 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 26.44 | |
7 | 294 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 26.50 | |
8 | 129 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 27.15 | |
9 | 253 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 27.29 | |
10 | 38 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 27.38 | |
11 | 236 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 27.56 | |
12 | 333 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 25 m | 27.67 | |
13 | 109 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 27.94 | |
14 | 250 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 28.08 | |
15 | 237 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 28.27 | |
16 | 6 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 28.31 | |
17 | 264 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 28.38 | |
18 | 230 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 28.42 | |
19 | 3 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 28.45 | |
20 | 252 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 28.51 | |
21 | 336 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 25 m | 28.76 | |
22 | 290 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 28.83 | |
23 | 258 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 28.85 | |
24 | 100 | Zachariassen Frederik | 2002 | SØNDERBORG | 0227AR | 25 m | 29.01 | |
25 | 292 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 29.02 | |
26 | 143 | Mortensen Mads | 1998 | ESBJERG | 9811AV | 25 m | 29.06 | |
27 | 154 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 29.07 | |
28 | 69 | Christensen Anders | 2002 | SØNDERBORG | 0299AS | 25 m | 29.22 | |
29 | 131 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 29.53 | |
30 | 18 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 29.74 | |
31 | 153 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | 29.82 | |
32 | 284 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 29.89 | |
33 | 269 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 29.98 | |
34 | 211 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 30.06 | |
35 | 212 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 30.10 | |
36 | 279 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 30.14 | |
37 | 14 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 30.19 | |
38 | 356 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 25 m | 30.19 | |
39 | 239 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 30.32 | |
40 | 257 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 30.53 | |
41 | 29 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 30.58 | |
42 | 144 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 30.89 | |
43 | 263 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 30.97 | |
44 | 161 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 31.10 | |
45 | 135 | Lyngesen Sune | 2003 | ESBJERG | 0377AI | 25 m | 31.35 | |
46 | 107 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 31.50 | |
47 | 361 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 32.47 | |
48 | 227 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 32.68 | |
49 | 207 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 32.69 | |
50 | 4 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 32.80 | |
51 | 142 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 32.83 | |
52 | 285 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 33.06 | |
53 | 77 | Gamishev Boris | 2007 | SØNDERBORG | 0717AA | 25 m | 33.16 | |
54 | 105 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 33.70 | |
55 | 75 | Fink Casper | 2003 | SØNDERBORG | 0377AH | 25 m | 33.73 | |
56 | 148 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 33.82 | |
57 | 276 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 25 m | 34.00 | ||
58 | 110 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 34.57 | |
59 | 293 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 34.66 | |
60 | 97 | Wetcke-Brask Felix | 2006 | SØNDERBORG | 0613AC | 25 m | 34.72 | |
61 | 13 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 34.73 | |
62 | 118 | Heeb Jakob | 2001 | ESBJERG | 0141AR | 25 m | 34.74 | |
63 | 344 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 25 m | 34.74 | |
64 | 106 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 34.97 | |
65 | 289 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 35.14 | |
66 | 103 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 35.21 | |
67 | 171 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 35.46 | |
68 | 89 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 25 m | 35.68 | |
69 | 138 | Mathiasen Hjalte S | 2005 | ESBJERG | 0531AM | 25 m | 35.72 | |
70 | 323 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | H.G.F. | 0335AN | 25 m | 35.79 | |
71 | 355 | Skorstengaard Jakob | 2003 | DELTA | 0371AS | 25 m | 36.46 | |
72 | 121 | Hyldahl Mikkel | 2005 | ESBJERG | 0509AG | 25 m | 36.50 | |
73 | 101 | Åkerlind Silas | 2005 | SØNDERBORG | 0551AC | 25 m | 36.80 | |
74 | 224 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 36.83 | |
75 | 348 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 25 m | 37.20 | |
76 | 9 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 37.57 | |
77 | 278 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 38.39 | |
78 | 206 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | 38.48 | |
79 | 225 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 25 m | 38.52 | |
80 | 324 | Nielsen Lauritz S.v. | 2002 | H.G.F. | 0231AR | 25 m | 38.71 | |
81 | 277 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 38.88 | |
82 | 281 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 39.11 | |
83 | 96 | Stefánsson Knútur H. | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 40.24 | ||
84 | 304 | Dahl Alexander Juul | 2006 | H.G.F. | 0643AH | 25 m | 42.11 | |
85 | 283 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 42.31 | |
86 | 287 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 42.92 | |
87 | 272 | Rasmussen Nikolaj | 2006 | ODDER | 0653AN | 25 m | 43.87 | |
88 | 315 | Mørup Jacob | 2004 | H.G.F. | 25 m | 45.09 | ||
89 | 219 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 45.19 | |
90 | 319 | Stidsen Emil | 2003 | H.G.F. | 25 m | 46.52 | ||
91 | 309 | Heningsen Sophus | 2007 | H.G.F. | 0789AA | 25 m | 46.73 | |
92 | 68 | Burka Samuel | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | 50.72 | ||
93 | 26 | Nielsen Marcus Kjær | 2004 | HSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 7, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Sigma Seafood |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 140 | McWilliam Holly | 2001 | ESBJERG | 25 m | 4:38.00 | ||
2 | 223 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 4:39.12 | |
3 | 152 | Pedersen Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 4:48.09 | |
4 | 155 | Pedersen Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m | 4:52.88 | |
5 | 150 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 4:53.63 | |
6 | 200 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 4:53.98 | |
7 | 259 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 4:56.99 | |
8 | 201 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 4:59.85 | |
9 | 149 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 5:03.75 | |
10 | 162 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 5:04.42 | |
11 | 235 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 5:05.97 | |
12 | 345 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 5:06.61 | |
13 | 81 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 5:09.38 | |
14 | 331 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 25 m | 5:10.56 | |
15 | 204 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 5:13.40 | |
16 | 226 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 5:18.47 | |
17 | 242 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 5:20.51 | |
18 | 175 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 5:26.70 | |
19 | 229 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 5:28.23 | |
20 | 267 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 5:28.36 | |
21 | 8 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 5:34.19 | |
22 | 7 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 5:35.71 | |
23 | 222 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 5:37.12 | |
24 | 12 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 5:44.96 | |
25 | 194 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 5:50.37 | |
26 | 180 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 6:01.81 | |
27 | 170 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 6:07.15 | |
28 | 282 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 6:13.99 | |
29 | 151 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 6:17.66 | |
30 | 80 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 6:28.41 | ||
31 | 354 | Schlaikjær Frederikke | 2004 | DELTA | 0422AW | 25 m | 6:32.44 | |
32 | 166 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 7:04.75 | |
33 | 85 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 7:04.99 | ||
34 | 266 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 8:42.11 | |
35 | 5 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | ||
36 | 115 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | ||
37 | 117 | Hansen Victoria | 2003 | ESBJERG | 0334BC | 25 m | ||
38 | 159 | Sand Ea | 2005 | ESBJERG | 0528AN | 25 m | ||
39 | 169 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AU | 25 m | ||
40 | 177 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | ||
41 | 183 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | ||
42 | 275 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 8, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: FysioDanmark Varde |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 4:18.03 | |
2 | 145 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 4:19.32 | |
3 | 236 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 4:22.28 | |
4 | 291 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 4:37.13 | |
5 | 38 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 4:39.11 | |
6 | 11 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 4:39.96 | |
7 | 90 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 4:44.09 | |
8 | 264 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 4:45.71 | |
9 | 265 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 4:47.01 | |
10 | 143 | Mortensen Mads | 1998 | ESBJERG | 9811AV | 25 m | 4:48.03 | |
11 | 273 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 4:53.76 | |
12 | 3 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 4:55.64 | |
13 | 258 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 4:59.40 | |
14 | 288 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 5:10.43 | |
15 | 14 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 5:13.92 | |
16 | 188 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 5:20.43 | |
17 | 167 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 5:23.92 | |
18 | 88 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 25 m | 5:27.20 | |
19 | 192 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 5:33.93 | |
20 | 4 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 5:44.56 | |
21 | 148 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 5:45.54 | |
22 | 147 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 5:46.36 | |
23 | 135 | Lyngesen Sune | 2003 | ESBJERG | 0377AI | 25 m | 5:57.20 | |
24 | 24 | Mandau Mads | 2002 | HSK | 0267AT | 25 m | 6:05.11 | |
25 | 340 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 6:13.91 | |
26 | 101 | Åkerlind Silas | 2005 | SØNDERBORG | 0551AC | 25 m | 6:19.41 | |
27 | 269 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 7:58.99 | |
28 | 6 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | ||
29 | 109 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | ||
30 | 118 | Heeb Jakob | 2001 | ESBJERG | 0141AR | 25 m | ||
31 | 119 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | ||
32 | 174 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | ||
33 | 240 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 9, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Vejen El-Teknik |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 358 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ESBJERG | 9282AG | 25 m | 1:58.94 | |
2 | 152 | Pedersen Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 2:13.14 | |
3 | 223 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 2:13.86 | |
4 | 335 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 25 m | 2:15.77 | |
5 | 104 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 2:16.21 | |
6 | 140 | McWilliam Holly | 2001 | ESBJERG | 25 m | 2:16.45 | ||
7 | 155 | Pedersen Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m | 2:17.68 | |
8 | 259 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 2:18.08 | |
9 | 150 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 2:18.34 | |
10 | 81 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 2:20.28 | |
11 | 233 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 2:21.28 | |
12 | 201 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 2:21.36 | |
13 | 136 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 2:21.74 | |
14 | 231 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 2:23.90 | |
15 | 204 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 2:25.38 | |
16 | 149 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 2:25.41 | |
17 | 350 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 25 m | 2:26.45 | |
18 | 124 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322AK | 25 m | 2:27.73 | |
19 | 27 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 2:28.39 | |
20 | 247 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 2:28.47 | |
21 | 10 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 2:29.66 | |
22 | 208 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 2:30.07 | |
23 | 86 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 2:30.69 | |
24 | 157 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 2:32.95 | |
25 | 30 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 2:33.77 | |
26 | 176 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 2:34.43 | |
27 | 199 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 2:34.59 | |
28 | 180 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 2:36.22 | |
29 | 12 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 2:36.50 | |
30 | 222 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 2:36.99 | |
31 | 308 | Heise Line | 2003 | H.G.F. | 0356AX | 25 m | 2:37.20 | |
32 | 39 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 2:39.08 | |
33 | 158 | Rothgordt Isabell | 2005 | ESBJERG | 0594AD | 25 m | 2:39.40 | |
34 | 275 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 2:39.43 | |
35 | 20 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 2:40.21 | |
36 | 8 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 2:40.25 | |
37 | 116 | Hansen Stephanie | 2004 | ESBJERG | 0444AX | 25 m | 2:42.46 | |
38 | 7 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 2:44.48 | |
39 | 266 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 2:44.83 | |
40 | 5 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 2:44.99 | |
41 | 41 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 2:46.09 | |
42 | 271 | Press Sisse Ø. | 2003 | ODDER | 0332AV | 25 m | 2:46.82 | |
43 | 183 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 2:47.16 | |
44 | 300 | Agerbæk Carolina D. | 2002 | H.G.F. | 0202BB | 25 m | 2:48.05 | |
45 | 32 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 2:48.96 | |
46 | 117 | Hansen Victoria | 2003 | ESBJERG | 0334BC | 25 m | 2:49.28 | |
47 | 268 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 2:51.84 | |
48 | 209 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 2:51.85 | |
49 | 216 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 2:52.58 | |
50 | 141 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 2:54.09 | |
51 | 191 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 2:56.27 | |
52 | 72 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 0338AX | 25 m | 2:58.11 | |
53 | 220 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 2:59.13 | |
54 | 151 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 2:59.70 | |
55 | 354 | Schlaikjær Frederikke | 2004 | DELTA | 0422AW | 25 m | 2:59.72 | |
56 | 80 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 3:00.11 | ||
57 | 40 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 3:00.19 | |
58 | 50 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 3:01.39 | |
59 | 352 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 3:01.82 | |
60 | 115 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 3:02.59 | |
61 | 168 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 3:02.67 | |
62 | 320 | Støve Emilie | 2000 | H.G.F. | 0006BF | 25 m | 3:06.78 | |
63 | 182 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 3:08.16 | |
64 | 301 | Andersen Jane | 2004 | H.G.F. | 0476AR | 25 m | 3:10.26 | |
65 | 177 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 3:10.28 | |
66 | 193 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 3:11.04 | |
67 | 228 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 3:15.26 | |
68 | 187 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 3:15.37 | |
69 | 54 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 3:18.21 | |
70 | 85 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 3:23.85 | ||
71 | 60 | Sørensen Nicoline Lee T. | 2008 | ESBJERG | 0856AE | 25 m | 3:35.32 | |
72 | 45 | Jensen Maya Øhlenschlæger | 2006 | ESBJERG | 0666AR | 25 m | 3:45.00 | |
73 | 61 | Thorup Marie | 2006 | ESBJERG | 0692AR | 25 m | 3:50.00 | |
74 | 92 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | 4:41.97 | ||
75 | 70 | Christensen Freja Beck | 2008 | SØNDERBORG | 25 m | |||
76 | 214 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: John Josefsen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 2:01.82 | |
2 | 145 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 2:02.60 | |
3 | 87 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 2:03.48 | |
4 | 240 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 2:07.75 | |
5 | 238 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 2:08.08 | |
6 | 291 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 2:08.29 | |
7 | 11 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 2:08.48 | |
8 | 38 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:11.68 | |
9 | 230 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 2:13.65 | |
10 | 143 | Mortensen Mads | 1998 | ESBJERG | 9811AV | 25 m | 2:13.73 | |
11 | 273 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 2:16.01 | |
12 | 290 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 2:16.52 | |
13 | 250 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 2:17.03 | |
14 | 258 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 2:17.09 | |
15 | 3 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 2:17.91 | |
16 | 16 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 25 m | 2:19.15 | |
17 | 17 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 2:19.95 | |
18 | 90 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 2:20.19 | |
19 | 147 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 2:21.71 | |
20 | 29 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 2:22.38 | |
21 | 69 | Christensen Anders | 2002 | SØNDERBORG | 0299AS | 25 m | 2:22.85 | |
22 | 257 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 2:24.23 | |
23 | 14 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 2:25.64 | |
24 | 333 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 25 m | 2:26.16 | |
25 | 269 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 2:28.51 | |
26 | 361 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 2:29.21 | |
27 | 192 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 2:32.08 | |
28 | 142 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 2:33.64 | |
29 | 288 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 2:33.85 | |
30 | 100 | Zachariassen Frederik | 2002 | SØNDERBORG | 0227AR | 25 m | 2:34.26 | |
31 | 148 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 2:34.78 | |
32 | 134 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 2:36.45 | |
33 | 174 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 2:37.35 | |
34 | 173 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 2:41.50 | |
35 | 4 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 2:44.08 | |
36 | 348 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 25 m | 2:44.64 | |
37 | 334 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 2:51.45 | |
38 | 101 | Åkerlind Silas | 2005 | SØNDERBORG | 0551AC | 25 m | 2:52.96 | |
39 | 13 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 2:53.63 | |
40 | 344 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 25 m | 3:00.87 | |
41 | 59 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 3:01.81 | |
42 | 355 | Skorstengaard Jakob | 2003 | DELTA | 0371AS | 25 m | 3:01.97 | |
43 | 224 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 3:02.66 | |
44 | 52 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 25 m | 3:04.47 | |
45 | 9 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 3:17.53 | |
46 | 316 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | H.G.F. | 0627AB | 25 m | 3:18.18 | |
47 | 56 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | 3:21.05 | |
48 | 63 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 3:30.00 | |
49 | 96 | Stefánsson Knútur H. | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 3:31.65 | ||
50 | 44 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 3:33.42 | |
51 | 171 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | ||
52 | 225 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 11, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: TK Transport |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 29.89 | |
2 | 133 | Lange Anna C. | 1998 | ESBJERG | 9814AU | 25 m | 30.06 | |
3 | 127 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 30.79 | |
4 | 232 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 30.80 | |
5 | 357 | Turner Holly Lønne | 2003 | DELTA | 0376AW | 25 m | 31.17 | |
6 | 200 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 31.20 | |
7 | 114 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 31.73 | |
8 | 35 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 32.05 | |
9 | 242 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 32.11 | |
10 | 235 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 32.14 | |
11 | 332 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 25 m | 32.27 | |
12 | 241 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 32.51 | |
13 | 204 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 32.52 | |
14 | 330 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 25 m | 32.90 | |
15 | 223 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 33.04 | |
16 | 165 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 33.36 | |
17 | 162 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 33.47 | |
18 | 341 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 25 m | 33.62 | |
19 | 248 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 33.99 | |
20 | 267 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 34.32 | |
21 | 338 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 34.35 | |
22 | 260 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 34.38 | |
23 | 202 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 34.48 | |
24 | 218 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 34.56 | |
25 | 8 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 34.85 | |
26 | 226 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 34.86 | |
27 | 345 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 35.40 | |
28 | 172 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 35.46 | |
29 | 229 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 35.48 | |
30 | 164 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 35.53 | |
31 | 112 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 35.57 | |
32 | 10 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 35.61 | |
33 | 208 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 35.64 | |
34 | 74 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 35.72 | |
35 | 84 | Johansen Josephine S. | 2003 | SØNDERBORG | 0348AF | 25 m | 35.80 | |
36 | 201 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 36.04 | |
37 | 111 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 36.08 | |
38 | 25 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 36.39 | |
39 | 139 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 36.51 | |
40 | 34 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 37.35 | |
41 | 125 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 37.40 | |
42 | 12 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 37.90 | |
43 | 158 | Rothgordt Isabell | 2005 | ESBJERG | 0594AD | 25 m | 38.06 | |
44 | 178 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 38.26 | |
45 | 116 | Hansen Stephanie | 2004 | ESBJERG | 0444AX | 25 m | 39.06 | |
46 | 194 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 40.30 | |
47 | 282 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 40.41 | |
48 | 217 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 40.42 | |
49 | 353 | Rubæk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 25 m | 40.66 | |
50 | 342 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 25 m | 40.79 | |
51 | 343 | Jochumsen Signe | 2004 | DELTA | 0484AZ | 25 m | 40.82 | |
52 | 352 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 40.96 | |
53 | 166 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 41.10 | |
54 | 169 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AU | 25 m | 41.12 | |
55 | 199 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 41.25 | |
56 | 149 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 41.54 | |
57 | 205 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 42.13 | |
58 | 117 | Hansen Victoria | 2003 | ESBJERG | 0334BC | 25 m | 42.21 | |
59 | 286 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 42.40 | |
60 | 337 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 25 m | 43.15 | |
61 | 189 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 43.45 | |
62 | 71 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 0572AP | 25 m | 43.51 | |
63 | 40 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 43.63 | |
64 | 215 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 44.15 | |
65 | 82 | Jensen Signe | 2007 | SØNDERBORG | 0786AB | 25 m | 44.26 | |
66 | 307 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | H.G.F. | 0424AR | 25 m | 44.97 | |
67 | 261 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 45.04 | |
68 | 213 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 47.08 | |
69 | 221 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 47.72 | |
70 | 53 | Nielsen Anne-Kathrine | 2007 | ESBJERG | 0752AG | 25 m | 48.45 | |
71 | 37 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 48.52 | |
72 | 50 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 49.16 | |
73 | 359 | Skibelund Sofie | 2007 | SØNDERBORG | 0784AB | 25 m | 49.69 | |
74 | 42 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 53.59 | |
75 | 67 | Andersen Anna Mai | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 54.60 | ||
76 | 55 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 55.00 | |
77 | 79 | Gombos Nora | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 56.61 | ||
78 | 310 | Ilsø Fiona | 2003 | H.G.F. | 0336BA | 25 m | 57.23 | |
79 | 73 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 57.72 | ||
80 | 92 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | 1:02.35 | ||
81 | 262 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 1:03.34 | |
82 | 41 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | ||
83 | 186 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | ||
84 | 270 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 12, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Comtec International |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 360 | Olesen Martin Terp | 1994 | ESBJERG | 9449AD | 25 m | 24.66 | |
2 | 346 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 25 m | 25.19 | |
3 | 129 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 27.81 | |
4 | 17 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 27.95 | |
5 | 93 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 28.58 | |
6 | 11 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 28.63 | |
7 | 252 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 28.79 | |
8 | 19 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 28.88 | |
9 | 6 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 29.01 | |
10 | 23 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 29.06 | |
11 | 109 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 29.69 | |
12 | 264 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 29.81 | |
13 | 130 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 29.86 | |
14 | 181 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 30.24 | |
15 | 145 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 30.79 | |
16 | 290 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 31.40 | |
17 | 113 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 31.56 | |
18 | 211 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 31.65 | |
19 | 284 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 31.68 | |
20 | 237 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 31.74 | |
21 | 239 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 31.88 | |
22 | 265 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 32.00 | |
23 | 154 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 32.20 | |
24 | 18 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 33.31 | |
25 | 279 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 33.39 | |
26 | 212 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 33.56 | |
27 | 210 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 33.57 | |
28 | 144 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 33.67 | |
29 | 257 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 33.69 | |
30 | 258 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 34.14 | |
31 | 69 | Christensen Anders | 2002 | SØNDERBORG | 0299AS | 25 m | 34.21 | |
32 | 131 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 34.25 | |
33 | 29 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 34.39 | |
34 | 167 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 34.62 | |
35 | 269 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 34.73 | |
36 | 207 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 34.84 | |
37 | 14 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 34.88 | |
38 | 192 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 35.08 | |
39 | 188 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 35.33 | |
40 | 285 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 35.37 | |
41 | 161 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 35.68 | |
42 | 90 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 35.71 | |
43 | 263 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 35.99 | |
44 | 227 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 36.00 | |
45 | 174 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 36.29 | |
46 | 348 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 25 m | 36.91 | |
47 | 153 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | 37.12 | |
48 | 147 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 37.63 | |
49 | 105 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 37.71 | |
50 | 77 | Gamishev Boris | 2007 | SØNDERBORG | 0717AA | 25 m | 38.01 | |
51 | 103 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 38.14 | |
52 | 190 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 38.66 | |
53 | 280 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 38.68 | |
54 | 134 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 38.70 | |
55 | 75 | Fink Casper | 2003 | SØNDERBORG | 0377AH | 25 m | 41.04 | |
56 | 340 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 41.32 | |
57 | 278 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 41.47 | |
58 | 24 | Mandau Mads | 2002 | HSK | 0267AT | 25 m | 42.40 | |
59 | 119 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 42.80 | |
60 | 97 | Wetcke-Brask Felix | 2006 | SØNDERBORG | 0613AC | 25 m | 43.08 | |
61 | 110 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 43.66 | |
62 | 323 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | H.G.F. | 0335AN | 25 m | 44.29 | |
63 | 106 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 44.35 | |
64 | 121 | Hyldahl Mikkel | 2005 | ESBJERG | 0509AG | 25 m | 44.52 | |
65 | 206 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | 47.09 | |
66 | 334 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 48.36 | |
67 | 138 | Mathiasen Hjalte S | 2005 | ESBJERG | 0531AM | 25 m | 48.42 | |
68 | 59 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 48.80 | |
69 | 289 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 49.24 | |
70 | 316 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | H.G.F. | 0627AB | 25 m | 49.71 | |
71 | 137 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 49.75 | |
72 | 101 | Åkerlind Silas | 2005 | SØNDERBORG | 0551AC | 25 m | 50.88 | |
73 | 283 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 51.00 | |
74 | 62 | Tidemann Bertil | 2006 | ESBJERG | 0685AH | 25 m | 56.23 | |
75 | 281 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 57.63 | |
76 | 319 | Stidsen Emil | 2003 | H.G.F. | 25 m | 1:02.21 | ||
77 | 309 | Heningsen Sophus | 2007 | H.G.F. | 0789AA | 25 m | 1:04.65 | |
78 | 287 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 1:06.19 | |
79 | 304 | Dahl Alexander Juul | 2006 | H.G.F. | 0643AH | 25 m | 1:06.68 | |
80 | 26 | Nielsen Marcus Kjær | 2004 | HSK | 25 m | |||
81 | 94 | Prytz Jacob | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | |||
82 | 219 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | ||
83 | 303 | Berentzen Mads | 2002 | H.G.F. | 0289AR | 25 m | ||
84 | 315 | Mørup Jacob | 2004 | H.G.F. | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Terminalen Esbjerg |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 233 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 1:07.79 | |
2 | 200 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 1:07.90 | |
3 | 122 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 1:09.91 | |
4 | 203 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 1:10.21 | |
5 | 251 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 1:10.45 | |
6 | 114 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:11.63 | |
7 | 249 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 1:12.45 | |
8 | 152 | Pedersen Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 1:12.46 | |
9 | 260 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 1:13.14 | |
10 | 267 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:13.60 | |
11 | 163 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 1:14.11 | |
12 | 175 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 1:14.32 | |
13 | 146 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 1:14.80 | |
14 | 259 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 1:15.19 | |
15 | 76 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 1:15.60 | |
16 | 218 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:15.71 | |
17 | 123 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 1:16.37 | |
18 | 81 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:16.88 | |
19 | 83 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 25 m | 1:17.61 | |
20 | 30 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 1:17.97 | |
21 | 32 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 1:18.11 | |
22 | 338 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 1:18.14 | |
23 | 229 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:18.52 | |
24 | 176 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 1:18.58 | |
25 | 170 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 1:18.63 | |
26 | 208 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:18.79 | |
27 | 180 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 1:19.99 | |
28 | 5 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:20.01 | |
29 | 177 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 1:20.55 | |
30 | 126 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:21.83 | |
31 | 172 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:21.95 | |
32 | 124 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322AK | 25 m | 1:22.08 | |
33 | 222 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:22.39 | |
34 | 41 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 1:22.72 | |
35 | 86 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 1:22.94 | |
36 | 156 | Pedersen Hanya | 2003 | ESBJERG | 0376BB | 25 m | 1:24.22 | |
37 | 183 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 1:24.65 | |
38 | 189 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 1:25.98 | |
39 | 116 | Hansen Stephanie | 2004 | ESBJERG | 0444AX | 25 m | 1:26.48 | |
40 | 168 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 1:27.01 | |
41 | 216 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:27.08 | |
42 | 300 | Agerbæk Carolina D. | 2002 | H.G.F. | 0202BB | 25 m | 1:27.26 | |
43 | 125 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:27.87 | |
44 | 194 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:28.53 | |
45 | 111 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 1:28.60 | |
46 | 220 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:29.18 | |
47 | 286 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:29.23 | |
48 | 205 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 1:29.72 | |
49 | 228 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:29.90 | |
50 | 282 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 1:29.92 | |
51 | 20 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 1:30.05 | |
52 | 342 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 25 m | 1:30.34 | |
53 | 178 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 1:31.69 | |
54 | 351 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 25 m | 1:32.31 | |
55 | 187 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 1:32.57 | |
56 | 268 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 1:32.71 | |
57 | 141 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 1:32.83 | |
58 | 262 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 1:33.49 | |
59 | 213 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 1:34.25 | |
60 | 217 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 1:35.36 | |
61 | 347 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 1:35.38 | |
62 | 71 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 0572AP | 25 m | 1:37.25 | |
63 | 166 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 1:37.55 | |
64 | 80 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 1:37.71 | ||
65 | 193 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 1:37.74 | |
66 | 54 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 1:38.13 | |
67 | 191 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 1:38.36 | |
68 | 221 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 1:38.44 | |
69 | 321 | Sørensen Lise Lund | 2005 | H.G.F. | 0508AP | 25 m | 1:39.41 | |
70 | 186 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 1:39.79 | |
71 | 91 | Nielsen Andrea Berg | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | 1:42.17 | ||
72 | 179 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 1:42.53 | |
73 | 115 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 1:43.06 | |
74 | 21 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | 1:43.89 | |
75 | 85 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 1:45.56 | ||
76 | 359 | Skibelund Sofie | 2007 | SØNDERBORG | 0784AB | 25 m | 1:45.71 | |
77 | 160 | Scholz-Rasmussen Freya | 2004 | ESBJERG | 0406AD | 25 m | 1:50.75 | |
78 | 132 | Kousgaard Liv | 2003 | ESBJERG | 0384AX | 25 m | 1:52.13 | |
79 | 45 | Jensen Maya Øhlenschlæger | 2006 | ESBJERG | 0666AR | 25 m | 1:53.40 | |
80 | 61 | Thorup Marie | 2006 | ESBJERG | 0692AR | 25 m | 1:55.97 | |
81 | 53 | Nielsen Anne-Kathrine | 2007 | ESBJERG | 0752AG | 25 m | 1:56.15 | |
82 | 36 | Skjødt Maja Emilie | 2005 | HSK | 0596AR | 25 m | 1:57.68 | |
83 | 47 | Kviesgaard Josephine | 2007 | ESBJERG | 25 m | 2:00.00 | ||
84 | 60 | Sørensen Nicoline Lee T. | 2008 | ESBJERG | 0856AE | 25 m | 2:06.57 | |
85 | 64 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 2:08.05 | |
86 | 51 | Nabe-Nielsen Caroline | 2008 | ESBJERG | 0806AE | 25 m | 2:08.09 | |
87 | 46 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 2:10.00 | |
88 | 70 | Christensen Freja Beck | 2008 | SØNDERBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: TripleNine Fish Protein |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 294 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 1:04.59 | |
2 | 291 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:06.23 | |
3 | 264 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:06.48 | |
4 | 253 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 1:06.49 | |
5 | 130 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 1:06.79 | |
6 | 113 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 1:08.72 | |
7 | 109 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:09.51 | |
8 | 273 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:10.50 | |
9 | 236 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 1:11.46 | |
10 | 11 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 1:11.71 | |
11 | 3 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 1:11.81 | |
12 | 210 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:12.19 | |
13 | 265 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:12.27 | |
14 | 279 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:12.29 | |
15 | 100 | Zachariassen Frederik | 2002 | SØNDERBORG | 0227AR | 25 m | 1:12.35 | |
16 | 284 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:13.58 | |
17 | 212 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 1:14.77 | |
18 | 173 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:16.79 | |
19 | 285 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:17.69 | |
20 | 292 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:17.74 | |
21 | 135 | Lyngesen Sune | 2003 | ESBJERG | 0377AI | 25 m | 1:18.48 | |
22 | 263 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:18.88 | |
23 | 107 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 1:19.36 | |
24 | 276 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 25 m | 1:20.00 | ||
25 | 148 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 1:21.06 | |
26 | 4 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 1:22.19 | |
27 | 105 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 1:22.50 | |
28 | 190 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:23.28 | |
29 | 142 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 1:24.64 | |
30 | 90 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 1:24.86 | |
31 | 303 | Berentzen Mads | 2002 | H.G.F. | 0289AR | 25 m | 1:27.14 | |
32 | 121 | Hyldahl Mikkel | 2005 | ESBJERG | 0509AG | 25 m | 1:29.31 | |
33 | 119 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 1:30.39 | |
34 | 97 | Wetcke-Brask Felix | 2006 | SØNDERBORG | 0613AC | 25 m | 1:31.34 | |
35 | 89 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 25 m | 1:32.23 | |
36 | 118 | Heeb Jakob | 2001 | ESBJERG | 0141AR | 25 m | 1:32.88 | |
37 | 171 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 1:35.68 | |
38 | 110 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 1:36.00 | |
39 | 52 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 25 m | 1:39.83 | |
40 | 277 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 1:40.64 | |
41 | 287 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 1:40.77 | |
42 | 56 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | 1:41.42 | |
43 | 44 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 1:46.29 | |
44 | 63 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 1:53.66 | |
45 | 48 | Lauridsen William Munk | 2007 | ESBJERG | 0727AH | 25 m | 1:54.55 | |
46 | 43 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 1:59.21 | |
47 | 68 | Burka Samuel | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | |||
48 | 128 | Jessen Markus | 2003 | ESBJERG | 0329AN | 25 m | ||
49 | 272 | Rasmussen Nikolaj | 2006 | ODDER | 0653AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 15, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Jysk Geoteknik |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 35 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 35.87 | |
2 | 133 | Lange Anna C. | 1998 | ESBJERG | 9814AU | 25 m | 36.14 | |
3 | 102 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 36.16 | |
4 | 25 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 36.84 | |
5 | 202 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 36.94 | |
6 | 234 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 37.64 | |
7 | 335 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 25 m | 37.70 | |
8 | 112 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 37.71 | |
9 | 27 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 37.94 | |
10 | 200 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 37.98 | |
11 | 151 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 38.10 | |
12 | 203 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 38.54 | |
13 | 136 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 38.67 | |
14 | 132 | Kousgaard Liv | 2003 | ESBJERG | 0384AX | 25 m | 39.07 | |
15 | 157 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 39.83 | |
16 | 165 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 41.06 | |
17 | 7 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 41.37 | |
18 | 10 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 41.52 | |
19 | 205 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 41.99 | |
20 | 199 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 42.30 | |
21 | 229 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 42.63 | |
22 | 275 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 42.67 | |
23 | 125 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 42.73 | |
24 | 271 | Press Sisse Ø. | 2003 | ODDER | 0332AV | 25 m | 43.76 | |
25 | 34 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 43.89 | |
26 | 179 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 44.14 | |
27 | 182 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 44.85 | |
28 | 83 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 25 m | 44.88 | |
29 | 20 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 45.05 | |
30 | 39 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 45.19 | |
31 | 40 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 45.41 | |
32 | 82 | Jensen Signe | 2007 | SØNDERBORG | 0786AB | 25 m | 45.80 | |
33 | 343 | Jochumsen Signe | 2004 | DELTA | 0484AZ | 25 m | 46.25 | |
34 | 21 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | 46.31 | |
35 | 307 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | H.G.F. | 0424AR | 25 m | 46.31 | |
36 | 180 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 46.43 | |
37 | 71 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 0572AP | 25 m | 46.66 | |
38 | 170 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 46.66 | |
39 | 79 | Gombos Nora | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 46.87 | ||
40 | 351 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 25 m | 47.12 | |
41 | 72 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 0338AX | 25 m | 48.28 | |
42 | 169 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AU | 25 m | 48.67 | |
43 | 78 | Gamisheva Kalina | 2008 | SØNDERBORG | 0842AA | 25 m | 48.72 | |
44 | 209 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 48.88 | |
45 | 123 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 49.78 | |
46 | 266 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 50.95 | |
47 | 37 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 50.96 | |
48 | 331 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 25 m | 52.35 | |
49 | 214 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 52.44 | |
50 | 274 | Vestergaard Julia | 2004 | ODDER | 0464AX | 25 m | 52.44 | |
51 | 261 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 52.53 | |
52 | 215 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 52.60 | |
53 | 302 | Andersen Signe N. | 2004 | H.G.F. | 25 m | 53.43 | ||
54 | 42 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 53.53 | |
55 | 337 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 25 m | 53.56 | |
56 | 91 | Nielsen Andrea Berg | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | 54.40 | ||
57 | 12 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 55.24 | |
58 | 22 | Horn Line | 2006 | HSK | 0638AR | 25 m | 56.13 | |
59 | 45 | Jensen Maya Øhlenschlæger | 2006 | ESBJERG | 0666AR | 25 m | 56.65 | |
60 | 73 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 57.04 | ||
61 | 36 | Skjødt Maja Emilie | 2005 | HSK | 0596AR | 25 m | 57.45 | |
62 | 92 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | 58.02 | ||
63 | 47 | Kviesgaard Josephine | 2007 | ESBJERG | 25 m | 1:00.00 | ||
64 | 67 | Andersen Anna Mai | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 1:01.24 | ||
65 | 46 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 1:05.00 | |
66 | 270 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 1:13.31 | |
67 | 70 | Christensen Freja Beck | 2008 | SØNDERBORG | 25 m | 1:13.60 | ||
68 | 160 | Scholz-Rasmussen Freya | 2004 | ESBJERG | 0406AD | 25 m | 1:24.87 | |
69 | 64 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 1:27.81 | |
70 | 55 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 1:32.33 | |
71 | 251 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | ||
72 | 317 | Pedersen Silje | 2004 | H.G.F. | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 16, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Skiltestedet |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 360 | Olesen Martin Terp | 1994 | ESBJERG | 9449AD | 25 m | 29.78 | |
2 | 23 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 32.25 | |
3 | 236 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 32.63 | |
4 | 346 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 25 m | 33.40 | |
5 | 333 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 25 m | 34.27 | |
6 | 356 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 25 m | 34.78 | |
7 | 211 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 35.00 | |
8 | 181 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 35.03 | |
9 | 18 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 35.19 | |
10 | 38 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 36.93 | |
11 | 154 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 37.70 | |
12 | 153 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | 37.88 | |
13 | 210 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 38.59 | |
14 | 131 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 39.91 | |
15 | 144 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 39.93 | |
16 | 336 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 25 m | 41.11 | |
17 | 293 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 41.24 | |
18 | 88 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 25 m | 41.58 | |
19 | 318 | Rasmussen Jeppe K | 2002 | H.G.F. | 0269AN | 25 m | 42.19 | |
20 | 167 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 42.37 | |
21 | 24 | Mandau Mads | 2002 | HSK | 0267AT | 25 m | 42.78 | |
22 | 135 | Lyngesen Sune | 2003 | ESBJERG | 0377AI | 25 m | 43.25 | |
23 | 285 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 43.74 | |
24 | 75 | Fink Casper | 2003 | SØNDERBORG | 0377AH | 25 m | 44.23 | |
25 | 98 | Winther Emil | 2006 | SØNDERBORG | 0661AC | 25 m | 45.03 | |
26 | 224 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 45.04 | |
27 | 227 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 45.06 | |
28 | 138 | Mathiasen Hjalte S | 2005 | ESBJERG | 0531AM | 25 m | 46.57 | |
29 | 13 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 46.58 | |
30 | 77 | Gamishev Boris | 2007 | SØNDERBORG | 0717AA | 25 m | 46.75 | |
31 | 188 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 47.24 | |
32 | 137 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 47.55 | |
33 | 361 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 47.57 | |
34 | 62 | Tidemann Bertil | 2006 | ESBJERG | 0685AH | 25 m | 48.24 | |
35 | 225 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 25 m | 49.23 | |
36 | 344 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 25 m | 49.86 | |
37 | 280 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 49.90 | |
38 | 324 | Nielsen Lauritz S.v. | 2002 | H.G.F. | 0231AR | 25 m | 50.21 | |
39 | 278 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 51.06 | |
40 | 206 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | 51.75 | |
41 | 289 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 53.19 | |
42 | 48 | Lauridsen William Munk | 2007 | ESBJERG | 0727AH | 25 m | 53.32 | |
43 | 9 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 53.70 | |
44 | 281 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 54.18 | |
45 | 283 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 54.89 | |
46 | 305 | Frimand Esben | 2006 | H.G.F. | 0657AE | 25 m | 55.57 | |
47 | 94 | Prytz Jacob | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | 56.13 | ||
48 | 106 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 57.53 | |
49 | 96 | Stefánsson Knútur H. | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 58.01 | ||
50 | 219 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 1:00.77 | |
51 | 43 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 1:06.12 | |
52 | 68 | Burka Samuel | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | 1:10.43 | ||
53 | 4 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | ||
54 | 128 | Jessen Markus | 2003 | ESBJERG | 0329AN | 25 m | ||
55 | 304 | Dahl Alexander Juul | 2006 | H.G.F. | 0643AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 17, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: TJ Malerfirma |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 2:55.59 | |
2 | 162 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 3:00.19 | |
3 | 226 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 3:02.95 | |
4 | 301 | Andersen Jane | 2004 | H.G.F. | 0476AR | 25 m | 3:36.82 | |
5 | 310 | Ilsø Fiona | 2003 | H.G.F. | 0336BA | 25 m | 4:35.64 | |
6 | 158 | Rothgordt Isabell | 2005 | ESBJERG | 0594AD | 25 m | ||
7 | 183 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | ||
8 | 339 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 18, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Saxo Privatbank |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 93 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 2:25.05 | |
2 | 87 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 2:38.78 | |
3 | 273 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 2:46.46 | |
4 | 90 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 3:07.67 | |
5 | 291 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 3:11.33 | |
6 | 207 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 3:32.49 | |
7 | 323 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | H.G.F. | 0335AN | 25 m | 3:36.41 | |
8 | 288 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 3:42.96 | |
9 | 6 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | ||
10 | 129 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | ||
11 | 237 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | ||
12 | 239 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | ||
13 | 250 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | ||
14 | 253 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 19, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: EsbjergLive |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 104 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 1:01.46 | |
2 | 232 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 1:01.76 | |
3 | 35 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:02.41 | |
4 | 150 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 1:02.64 | |
5 | 81 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:02.65 | |
6 | 122 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 1:02.69 | |
7 | 330 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 25 m | 1:02.88 | |
8 | 114 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:02.94 | |
9 | 223 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 1:02.97 | |
10 | 241 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 1:02.99 | |
11 | 152 | Pedersen Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 1:03.09 | |
12 | 140 | McWilliam Holly | 2001 | ESBJERG | 25 m | 1:03.44 | ||
13 | 155 | Pedersen Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m | 1:03.44 | |
14 | 350 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 25 m | 1:03.69 | |
15 | 127 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 1:03.75 | |
16 | 242 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 1:03.91 | |
17 | 204 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 1:04.05 | |
18 | 357 | Turner Holly Lønne | 2003 | DELTA | 0376AW | 25 m | 1:04.10 | |
19 | 133 | Lange Anna C. | 1998 | ESBJERG | 9814AU | 25 m | 1:04.15 | |
20 | 341 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 25 m | 1:04.46 | |
21 | 136 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 1:04.55 | |
22 | 249 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 1:04.92 | |
23 | 126 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:05.39 | |
24 | 201 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 1:05.50 | |
25 | 235 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:05.60 | |
26 | 102 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:05.69 | |
27 | 10 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:05.96 | |
28 | 146 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 1:06.09 | |
29 | 247 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 1:06.30 | |
30 | 331 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 25 m | 1:06.33 | |
31 | 345 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 1:06.38 | |
32 | 202 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 1:06.54 | |
33 | 234 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 1:06.59 | |
34 | 226 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 1:06.86 | |
35 | 231 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 1:06.99 | |
36 | 164 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 1:07.10 | |
37 | 229 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:07.36 | |
38 | 176 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 1:07.65 | |
39 | 112 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 1:08.24 | |
40 | 27 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 1:08.30 | |
41 | 248 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 1:08.46 | |
42 | 84 | Johansen Josephine S. | 2003 | SØNDERBORG | 0348AF | 25 m | 1:08.60 | |
43 | 124 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322AK | 25 m | 1:08.60 | |
44 | 32 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 1:08.61 | |
45 | 149 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 1:08.68 | |
46 | 275 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 1:08.95 | |
47 | 208 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:09.08 | |
48 | 353 | Rubæk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 25 m | 1:09.11 | |
49 | 8 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 1:09.25 | |
50 | 30 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 1:09.29 | |
51 | 170 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 1:09.93 | |
52 | 203 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 1:09.96 | |
53 | 76 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 1:10.08 | |
54 | 218 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:10.09 | |
55 | 86 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 1:10.25 | |
56 | 41 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 1:10.27 | |
57 | 12 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:10.50 | |
58 | 260 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 1:10.53 | |
59 | 175 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 1:10.55 | |
60 | 165 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 1:10.56 | |
61 | 34 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 1:10.75 | |
62 | 222 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:10.87 | |
63 | 177 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 1:11.21 | |
64 | 172 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:11.24 | |
65 | 99 | Winther Lea | 2004 | SØNDERBORG | 0458AN | 25 m | 1:11.83 | |
66 | 139 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 1:12.19 | |
67 | 5 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:12.35 | |
68 | 39 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 1:12.50 | |
69 | 7 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 1:12.93 | |
70 | 308 | Heise Line | 2003 | H.G.F. | 0356AX | 25 m | 1:12.96 | |
71 | 151 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 1:13.12 | |
72 | 199 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 1:13.52 | |
73 | 25 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 1:13.74 | |
74 | 156 | Pedersen Hanya | 2003 | ESBJERG | 0376BB | 25 m | 1:14.27 | |
75 | 189 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 1:15.08 | |
76 | 117 | Hansen Victoria | 2003 | ESBJERG | 0334BC | 25 m | 1:15.44 | |
77 | 20 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 1:15.51 | |
78 | 205 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 1:15.58 | |
79 | 82 | Jensen Signe | 2007 | SØNDERBORG | 0786AB | 25 m | 1:15.68 | |
80 | 271 | Press Sisse Ø. | 2003 | ODDER | 0332AV | 25 m | 1:15.70 | |
81 | 351 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 25 m | 1:15.77 | |
82 | 194 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:15.98 | |
83 | 266 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:16.10 | |
84 | 178 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 1:17.03 | |
85 | 40 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 1:17.04 | |
86 | 216 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:17.26 | |
87 | 209 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 1:18.23 | |
88 | 220 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:18.52 | |
89 | 352 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 1:18.59 | |
90 | 342 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 25 m | 1:18.74 | |
91 | 347 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 1:18.98 | |
92 | 78 | Gamisheva Kalina | 2008 | SØNDERBORG | 0842AA | 25 m | 1:19.11 | |
93 | 169 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AU | 25 m | 1:19.39 | |
94 | 322 | Sørensen Marie Lund | 2003 | H.G.F. | 0398AW | 25 m | 1:19.58 | |
95 | 71 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 0572AP | 25 m | 1:19.64 | |
96 | 354 | Schlaikjær Frederikke | 2004 | DELTA | 0422AW | 25 m | 1:19.81 | |
97 | 111 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 1:20.00 | |
98 | 166 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 1:20.32 | |
99 | 228 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:20.94 | |
100 | 186 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 1:20.98 | |
101 | 80 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 1:22.19 | ||
102 | 182 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 1:22.35 | |
103 | 168 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 1:22.41 | |
104 | 215 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 1:22.58 | |
105 | 213 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 1:22.72 | |
106 | 320 | Støve Emilie | 2000 | H.G.F. | 0006BF | 25 m | 1:22.91 | |
107 | 179 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 1:23.27 | |
108 | 37 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 1:23.32 | |
109 | 217 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 1:23.43 | |
110 | 141 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 1:23.89 | |
111 | 221 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 1:24.03 | |
112 | 262 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 1:24.16 | |
113 | 50 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 1:24.39 | |
114 | 72 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 0338AX | 25 m | 1:24.53 | |
115 | 307 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | H.G.F. | 0424AR | 25 m | 1:24.94 | |
116 | 191 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 1:25.78 | |
117 | 115 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 1:26.14 | |
118 | 187 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 1:27.20 | |
119 | 193 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 1:27.29 | |
120 | 54 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 1:29.28 | |
121 | 55 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 1:29.91 | |
122 | 261 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 1:29.91 | |
123 | 343 | Jochumsen Signe | 2004 | DELTA | 0484AZ | 25 m | 1:30.77 | |
124 | 53 | Nielsen Anne-Kathrine | 2007 | ESBJERG | 0752AG | 25 m | 1:30.93 | |
125 | 301 | Andersen Jane | 2004 | H.G.F. | 0476AR | 25 m | 1:32.69 | |
126 | 359 | Skibelund Sofie | 2007 | SØNDERBORG | 0784AB | 25 m | 1:33.10 | |
127 | 85 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 1:33.60 | ||
128 | 79 | Gombos Nora | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 1:34.63 | ||
129 | 214 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 1:34.79 | |
130 | 270 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 1:35.39 | |
131 | 42 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 1:36.40 | |
132 | 67 | Andersen Anna Mai | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 1:37.23 | ||
133 | 60 | Sørensen Nicoline Lee T. | 2008 | ESBJERG | 0856AE | 25 m | 1:38.39 | |
134 | 73 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 1:48.84 | ||
135 | 274 | Vestergaard Julia | 2004 | ODDER | 0464AX | 25 m | 1:49.09 | |
136 | 47 | Kviesgaard Josephine | 2007 | ESBJERG | 25 m | 1:50.00 | ||
137 | 36 | Skjødt Maja Emilie | 2005 | HSK | 0596AR | 25 m | 1:50.43 | |
138 | 70 | Christensen Freja Beck | 2008 | SØNDERBORG | 25 m | 1:52.38 | ||
139 | 61 | Thorup Marie | 2006 | ESBJERG | 0692AR | 25 m | 1:52.95 | |
140 | 51 | Nabe-Nielsen Caroline | 2008 | ESBJERG | 0806AE | 25 m | 1:58.43 | |
141 | 64 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 1:59.46 | |
142 | 46 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 2:00.00 | |
143 | 22 | Horn Line | 2006 | HSK | 0638AR | 25 m | ||
144 | 116 | Hansen Stephanie | 2004 | ESBJERG | 0444AX | 25 m | ||
145 | 321 | Sørensen Lise Lund | 2005 | H.G.F. | 0508AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 20, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Telesikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 346 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 25 m | 53.03 | |
2 | 23 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 54.25 | |
3 | 145 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 54.39 | |
4 | 181 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 56.36 | |
5 | 11 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 56.79 | |
6 | 95 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 56.85 | |
7 | 294 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 57.26 | |
8 | 238 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 57.39 | |
9 | 17 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 58.27 | |
10 | 38 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 58.31 | |
11 | 252 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 59.03 | |
12 | 240 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 1:00.19 | |
13 | 109 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:00.51 | |
14 | 265 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:00.92 | |
15 | 19 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:01.10 | |
16 | 143 | Mortensen Mads | 1998 | ESBJERG | 9811AV | 25 m | 1:01.60 | |
17 | 3 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 1:01.91 | |
18 | 230 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:02.10 | |
19 | 154 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:02.30 | |
20 | 18 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 1:02.36 | |
21 | 290 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:02.48 | |
22 | 258 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:03.05 | |
23 | 131 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:03.15 | |
24 | 100 | Zachariassen Frederik | 2002 | SØNDERBORG | 0227AR | 25 m | 1:03.52 | |
25 | 211 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:03.63 | |
26 | 69 | Christensen Anders | 2002 | SØNDERBORG | 0299AS | 25 m | 1:03.83 | |
27 | 153 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | 1:04.14 | |
28 | 269 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 1:04.45 | |
29 | 29 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 1:05.74 | |
30 | 336 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 25 m | 1:06.04 | |
31 | 188 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:06.08 | |
32 | 14 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 1:06.44 | |
33 | 212 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 1:06.75 | |
34 | 257 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:06.91 | |
35 | 161 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 1:07.03 | |
36 | 292 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:07.14 | |
37 | 356 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 25 m | 1:07.46 | |
38 | 147 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 1:07.51 | |
39 | 107 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 1:07.67 | |
40 | 167 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 1:08.09 | |
41 | 75 | Fink Casper | 2003 | SØNDERBORG | 0377AH | 25 m | 1:09.37 | |
42 | 192 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:09.77 | |
43 | 263 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:10.60 | |
44 | 361 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 1:11.28 | |
45 | 142 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 1:11.60 | |
46 | 348 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 25 m | 1:12.35 | |
47 | 227 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:12.61 | |
48 | 148 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 1:12.63 | |
49 | 334 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 1:12.80 | |
50 | 173 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:13.21 | |
51 | 77 | Gamishev Boris | 2007 | SØNDERBORG | 0717AA | 25 m | 1:13.23 | |
52 | 207 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 1:13.33 | |
53 | 134 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 1:13.61 | |
54 | 276 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 25 m | 1:13.73 | ||
55 | 190 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:14.73 | |
56 | 105 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 1:15.19 | |
57 | 24 | Mandau Mads | 2002 | HSK | 0267AT | 25 m | 1:15.31 | |
58 | 174 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 1:16.16 | |
59 | 118 | Heeb Jakob | 2001 | ESBJERG | 0141AR | 25 m | 1:16.22 | |
60 | 344 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 25 m | 1:16.37 | |
61 | 119 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 1:16.75 | |
62 | 101 | Åkerlind Silas | 2005 | SØNDERBORG | 0551AC | 25 m | 1:16.91 | |
63 | 340 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 1:16.93 | |
64 | 110 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 1:17.01 | |
65 | 293 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:17.37 | |
66 | 89 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 25 m | 1:17.68 | |
67 | 106 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 1:17.95 | |
68 | 306 | Frimand Jakob | 2004 | H.G.F. | 0463AL | 25 m | 1:18.65 | |
69 | 13 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:19.64 | |
70 | 355 | Skorstengaard Jakob | 2003 | DELTA | 0371AS | 25 m | 1:20.76 | |
71 | 171 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 1:21.07 | |
72 | 121 | Hyldahl Mikkel | 2005 | ESBJERG | 0509AG | 25 m | 1:21.12 | |
73 | 103 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 1:21.39 | |
74 | 224 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 1:21.95 | |
75 | 137 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 1:22.92 | |
76 | 52 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 25 m | 1:23.13 | |
77 | 59 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 1:23.84 | |
78 | 62 | Tidemann Bertil | 2006 | ESBJERG | 0685AH | 25 m | 1:26.63 | |
79 | 225 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 25 m | 1:27.38 | |
80 | 9 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 1:27.62 | |
81 | 324 | Nielsen Lauritz S.v. | 2002 | H.G.F. | 0231AR | 25 m | 1:27.84 | |
82 | 280 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 1:28.10 | |
83 | 289 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 1:29.02 | |
84 | 278 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 1:29.11 | |
85 | 206 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | 1:31.11 | |
86 | 281 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 1:31.58 | |
87 | 56 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | 1:32.33 | |
88 | 287 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 1:34.80 | |
89 | 96 | Stefánsson Knútur H. | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 1:35.64 | ||
90 | 277 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 1:36.68 | |
91 | 283 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 1:38.00 | |
92 | 48 | Lauridsen William Munk | 2007 | ESBJERG | 0727AH | 25 m | 1:38.37 | |
93 | 44 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 1:38.82 | |
94 | 63 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 1:39.11 | |
95 | 219 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 1:39.24 | |
96 | 304 | Dahl Alexander Juul | 2006 | H.G.F. | 0643AH | 25 m | 1:41.71 | |
97 | 272 | Rasmussen Nikolaj | 2006 | ODDER | 0653AN | 25 m | 1:44.58 | |
98 | 319 | Stidsen Emil | 2003 | H.G.F. | 25 m | 1:45.98 | ||
99 | 68 | Burka Samuel | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | 1:51.13 | ||
100 | 43 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 1:52.30 | |
101 | 94 | Prytz Jacob | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | 2:10.30 | ||
102 | 26 | Nielsen Marcus Kjær | 2004 | HSK | 25 m | |||
103 | 128 | Jessen Markus | 2003 | ESBJERG | 0329AN | 25 m | ||
104 | 309 | Heningsen Sophus | 2007 | H.G.F. | 0789AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 21, 4X50m Medley Mix |
Sponsor: Blue Water Shipping |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 299 | Esbjerg 5 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:07.00 | ||
2 | 296 | Esbjerg 2 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:16.00 | ||
3 | 297 | Esbjerg 3 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:19.00 | ||
4 | 298 | Esbjerg 4 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:22.00 | ||
5 | 295 | Esbjerg 1 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:23.00 | ||
6 | 184 | Hsc Mix 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:24.00 | ||
7 | 256 | Odder Mix 3 | 0 | ODDER | 25 m | 2:25.00 | ||
8 | 197 | Horsens 3 | 2005 | HORSENS | 25 m | 2:30.00 | ||
9 | 328 | Delta Mix 4 | 0 | DELTA | 25 m | 2:35.00 | ||
10 | 198 | Horsens 4 | 2005 | HORSENS | 25 m | 2:55.00 | ||
11 | 65 | Sønderborg | 2004 | SØNDERBORG | 25 m | |||
12 | 313 | Hammel Mix Gr 3 - 2 | 2005 | H.G.F. | 25 m | |||
13 | 314 | Hammel Mix Gr 3 -1 | 2005 | H.G.F. | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 22, 4X100m Medley Mix |
Sponsor: Bilka Esbjerg |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 243 | Agf Mix 1 | 0 | AGF | 25 m | 4:23.87 | ||
2 | 296 | Esbjerg 2 | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:30.00 | ||
3 | 295 | Esbjerg 1 | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:31.40 | ||
4 | 244 | Agf Mix 2 | 0 | AGF | 25 m | 4:31.48 | ||
5 | 325 | Delta Mix 1 | 0 | DELTA | 25 m | 4:34.00 | ||
6 | 245 | Agf Mix 3 | 0 | AGF | 25 m | 4:37.29 | ||
7 | 195 | Horsens 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 4:40.12 | ||
8 | 326 | Delta Mix 2 | 0 | DELTA | 25 m | 4:47.00 | ||
9 | 246 | Agf Mix 4 | 0 | AGF | 25 m | 4:47.21 | ||
10 | 254 | Odder Mix | 0 | ODDER | 25 m | 4:50.00 | ||
11 | 255 | Odder Mix 2 | 0 | ODDER | 25 m | 5:00.00 | ||
12 | 196 | Horsens 2 | 0 | HORSENS | 25 m | 5:04.65 | ||
13 | 184 | Hsc Mix 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 5:15.00 | ||
14 | 185 | Hsc Mix 2 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 5:30.00 | ||
15 | 1 | Sksv Mix 1 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
16 | 2 | Sksv Mix 2 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
17 | 15 | Eastcoast Swimmerz | 0 | HSK | 25 m | |||
18 | 28 | Batman Og Robin Og Nogle | 0 | HSK | 25 m | |||
19 | 33 | Omg Lazers Pew Pew | 0 | HSK | 25 m | |||
20 | 66 | Sønderborg | 2000 | SØNDERBORG | 25 m | |||
21 | 311 | Hammel Mix Gr 2 - 1 | 2003 | H.G.F. | 25 m | |||
22 | 312 | Hammel Mix Gr 2 - 2 | 2003 | H.G.F. | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 23, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Malerfirma Kjøgx |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 232 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 2:29.31 | |
2 | 233 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 2:32.12 | |
3 | 152 | Pedersen Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 2:32.14 | |
4 | 203 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 2:32.56 | |
5 | 330 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 25 m | 2:35.40 | |
6 | 259 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 2:35.71 | |
7 | 260 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 2:36.13 | |
8 | 76 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 2:36.21 | |
9 | 248 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 2:38.18 | |
10 | 267 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 2:38.34 | |
11 | 175 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 2:38.44 | |
12 | 231 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 2:39.06 | |
13 | 223 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 2:39.49 | |
14 | 331 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 25 m | 2:39.55 | |
15 | 146 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 2:40.43 | |
16 | 122 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 2:40.72 | |
17 | 30 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 2:41.66 | |
18 | 83 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 25 m | 2:46.05 | |
19 | 123 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 2:47.82 | |
20 | 218 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 2:48.86 | |
21 | 208 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 2:48.94 | |
22 | 229 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 2:49.30 | |
23 | 5 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 2:52.39 | |
24 | 180 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 2:52.67 | |
25 | 177 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 2:54.31 | |
26 | 170 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 2:56.42 | |
27 | 165 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 2:57.80 | |
28 | 41 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 3:01.73 | |
29 | 216 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 3:05.37 | |
30 | 266 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 3:07.00 | |
31 | 220 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 3:13.58 | |
32 | 169 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AU | 25 m | 3:18.75 | |
33 | 80 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 3:20.70 | ||
34 | 85 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 3:41.81 | ||
35 | 36 | Skjødt Maja Emilie | 2005 | HSK | 0596AR | 25 m | ||
36 | 262 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 24, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Det Faglige Hus |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 145 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 2:18.15 | |
2 | 130 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 2:19.52 | |
3 | 238 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 2:20.63 | |
4 | 95 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 2:21.23 | |
5 | 129 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 2:22.79 | |
6 | 236 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 2:24.68 | |
7 | 291 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 2:25.71 | |
8 | 113 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 2:25.88 | |
9 | 264 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 2:26.08 | |
10 | 253 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 2:28.38 | |
11 | 265 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 2:31.24 | |
12 | 3 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 2:32.27 | |
13 | 273 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 2:33.64 | |
14 | 210 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 2:37.20 | |
15 | 263 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 2:42.75 | |
16 | 174 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 2:52.58 | |
17 | 269 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 2:55.70 | |
18 | 303 | Berentzen Mads | 2002 | H.G.F. | 0289AR | 25 m | 3:04.50 | |
19 | 334 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 3:13.36 | |
20 | 118 | Heeb Jakob | 2001 | ESBJERG | 0141AR | 25 m | ||
21 | 171 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | ||
22 | 207 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | ||
23 | 227 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 25, 100m Medley Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 35 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:08.56 | |
2 | 251 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 1:08.82 | |
3 | 102 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:09.49 | |
4 | 200 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 1:09.93 | |
5 | 114 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:10.11 | |
6 | 104 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 1:12.40 | |
7 | 152 | Pedersen Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 1:12.75 | |
8 | 241 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 1:12.79 | |
9 | 140 | McWilliam Holly | 2001 | ESBJERG | 25 m | 1:13.86 | ||
10 | 338 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 1:14.21 | |
11 | 108 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:14.36 | |
12 | 163 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 1:14.61 | |
13 | 223 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 1:14.92 | |
14 | 357 | Turner Holly Lønne | 2003 | DELTA | 0376AW | 25 m | 1:14.98 | |
15 | 150 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 1:15.08 | |
16 | 335 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 25 m | 1:15.33 | |
17 | 27 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 1:15.78 | |
18 | 341 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 25 m | 1:16.06 | |
19 | 136 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 1:16.09 | |
20 | 234 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 1:16.14 | |
21 | 164 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 1:16.26 | |
22 | 76 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 1:16.33 | |
23 | 202 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 1:16.43 | |
24 | 30 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 1:16.90 | |
25 | 10 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:17.03 | |
26 | 151 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 1:18.06 | |
27 | 247 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 1:18.51 | |
28 | 122 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 1:19.08 | |
29 | 339 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 25 m | 1:19.51 | |
30 | 25 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 1:19.72 | |
31 | 86 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 1:20.38 | |
32 | 218 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:20.42 | |
33 | 84 | Johansen Josephine S. | 2003 | SØNDERBORG | 0348AF | 25 m | 1:20.47 | |
34 | 41 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 1:20.49 | |
35 | 242 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 1:21.13 | |
36 | 350 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 25 m | 1:21.19 | |
37 | 353 | Rubæk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 25 m | 1:21.32 | |
38 | 139 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 1:21.37 | |
39 | 345 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 1:21.51 | |
40 | 34 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 1:21.61 | |
41 | 39 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 1:22.14 | |
42 | 149 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 1:23.07 | |
43 | 125 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:23.15 | |
44 | 275 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 1:23.18 | |
45 | 158 | Rothgordt Isabell | 2005 | ESBJERG | 0594AD | 25 m | 1:23.36 | |
46 | 20 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 1:23.59 | |
47 | 32 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 1:23.95 | |
48 | 7 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 1:24.46 | |
49 | 116 | Hansen Stephanie | 2004 | ESBJERG | 0444AX | 25 m | 1:24.96 | |
50 | 111 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 1:25.01 | |
51 | 222 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:25.12 | |
52 | 199 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 1:25.30 | |
53 | 178 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 1:25.39 | |
54 | 282 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 1:25.51 | |
55 | 166 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 1:25.67 | |
56 | 189 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 1:26.07 | |
57 | 271 | Press Sisse Ø. | 2003 | ODDER | 0332AV | 25 m | 1:26.47 | |
58 | 205 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 1:27.03 | |
59 | 286 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:27.89 | |
60 | 194 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:28.59 | |
61 | 342 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 25 m | 1:29.50 | |
62 | 40 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 1:29.73 | |
63 | 117 | Hansen Victoria | 2003 | ESBJERG | 0334BC | 25 m | 1:29.95 | |
64 | 209 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 1:30.19 | |
65 | 168 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 1:30.43 | |
66 | 220 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:31.34 | |
67 | 351 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 25 m | 1:31.56 | |
68 | 213 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 1:31.83 | |
69 | 343 | Jochumsen Signe | 2004 | DELTA | 0484AZ | 25 m | 1:32.17 | |
70 | 115 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 1:32.18 | |
71 | 349 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 1:32.20 | |
72 | 183 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 1:32.24 | |
73 | 37 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 1:32.71 | |
74 | 182 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 1:33.07 | |
75 | 352 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 1:33.08 | |
76 | 217 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 1:33.31 | |
77 | 215 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 1:34.31 | |
78 | 228 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:34.38 | |
79 | 179 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 1:34.80 | |
80 | 141 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 1:35.43 | |
81 | 221 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 1:35.78 | |
82 | 80 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 1:35.97 | ||
83 | 347 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 1:36.56 | |
84 | 50 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 1:37.62 | |
85 | 79 | Gombos Nora | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 1:37.84 | ||
86 | 268 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 1:38.11 | |
87 | 186 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 1:38.35 | |
88 | 354 | Schlaikjær Frederikke | 2004 | DELTA | 0422AW | 25 m | 1:38.56 | |
89 | 21 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | 1:39.41 | |
90 | 320 | Støve Emilie | 2000 | H.G.F. | 0006BF | 25 m | 1:40.44 | |
91 | 261 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 1:41.64 | |
92 | 262 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 1:42.10 | |
93 | 359 | Skibelund Sofie | 2007 | SØNDERBORG | 0784AB | 25 m | 1:42.37 | |
94 | 159 | Sand Ea | 2005 | ESBJERG | 0528AN | 25 m | 1:43.24 | |
95 | 54 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 1:44.98 | |
96 | 55 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 1:45.00 | |
97 | 53 | Nielsen Anne-Kathrine | 2007 | ESBJERG | 0752AG | 25 m | 1:45.13 | |
98 | 193 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 1:46.61 | |
99 | 91 | Nielsen Andrea Berg | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | 1:46.62 | ||
100 | 42 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 1:46.85 | |
101 | 214 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 1:47.41 | |
102 | 45 | Jensen Maya Øhlenschlæger | 2006 | ESBJERG | 0666AR | 25 m | 1:51.30 | |
103 | 60 | Sørensen Nicoline Lee T. | 2008 | ESBJERG | 0856AE | 25 m | 1:55.00 | |
104 | 92 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | 1:56.08 | ||
105 | 274 | Vestergaard Julia | 2004 | ODDER | 0464AX | 25 m | 1:56.17 | |
106 | 85 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 1:56.45 | ||
107 | 67 | Andersen Anna Mai | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 1:56.88 | ||
108 | 73 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 1:59.46 | ||
109 | 160 | Scholz-Rasmussen Freya | 2004 | ESBJERG | 0406AD | 25 m | 2:06.73 | |
110 | 47 | Kviesgaard Josephine | 2007 | ESBJERG | 25 m | 2:10.00 | ||
111 | 58 | Schlander Carolina | 2007 | ESBJERG | 0764AP | 25 m | 2:10.00 | |
112 | 64 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 2:10.00 | |
113 | 5 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | ||
114 | 249 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | ||
115 | 270 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 26, 100m Medley Herrer |
Sponsor: Telesikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 346 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 25 m | 1:00.27 | |
2 | 181 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 1:01.47 | |
3 | 23 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 1:02.16 | |
4 | 145 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 1:05.39 | |
5 | 93 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:05.63 | |
6 | 252 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 1:06.02 | |
7 | 294 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 1:06.75 | |
8 | 109 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:07.18 | |
9 | 38 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:07.62 | |
10 | 19 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:07.89 | |
11 | 333 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 25 m | 1:08.45 | |
12 | 273 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:08.64 | |
13 | 18 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 1:09.98 | |
14 | 11 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 1:10.84 | |
15 | 250 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 1:11.22 | |
16 | 290 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:12.00 | |
17 | 131 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:12.85 | |
18 | 356 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 25 m | 1:13.16 | |
19 | 211 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:13.39 | |
20 | 29 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 1:13.69 | |
21 | 279 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:13.96 | |
22 | 161 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 1:14.54 | |
23 | 17 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 1:15.08 | |
24 | 237 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 1:15.11 | |
25 | 144 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 1:15.47 | |
26 | 153 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | 1:15.51 | |
27 | 284 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:15.55 | |
28 | 3 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 1:15.59 | |
29 | 239 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 1:15.95 | |
30 | 69 | Christensen Anders | 2002 | SØNDERBORG | 0299AS | 25 m | 1:16.14 | |
31 | 100 | Zachariassen Frederik | 2002 | SØNDERBORG | 0227AR | 25 m | 1:16.64 | |
32 | 292 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:17.05 | |
33 | 135 | Lyngesen Sune | 2003 | ESBJERG | 0377AI | 25 m | 1:17.32 | |
34 | 107 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 1:17.83 | |
35 | 192 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:18.57 | |
36 | 14 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 1:19.44 | |
37 | 147 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 1:20.49 | |
38 | 105 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 1:20.58 | |
39 | 276 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 25 m | 1:20.95 | ||
40 | 88 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 25 m | 1:21.41 | |
41 | 361 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 1:21.55 | |
42 | 142 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 1:21.98 | |
43 | 148 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 1:22.19 | |
44 | 134 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 1:22.78 | |
45 | 318 | Rasmussen Jeppe K | 2002 | H.G.F. | 0269AN | 25 m | 1:22.79 | |
46 | 4 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 1:23.35 | |
47 | 334 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 1:23.72 | |
48 | 336 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 25 m | 1:23.77 | |
49 | 77 | Gamishev Boris | 2007 | SØNDERBORG | 0717AA | 25 m | 1:24.61 | |
50 | 293 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:25.92 | |
51 | 348 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 25 m | 1:26.27 | |
52 | 24 | Mandau Mads | 2002 | HSK | 0267AT | 25 m | 1:28.40 | |
53 | 89 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 25 m | 1:28.77 | |
54 | 119 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 1:29.10 | |
55 | 103 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 1:29.15 | |
56 | 340 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 1:30.20 | |
57 | 97 | Wetcke-Brask Felix | 2006 | SØNDERBORG | 0613AC | 25 m | 1:30.41 | |
58 | 137 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 1:30.52 | |
59 | 101 | Åkerlind Silas | 2005 | SØNDERBORG | 0551AC | 25 m | 1:32.57 | |
60 | 110 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 1:32.73 | |
61 | 106 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 1:33.24 | |
62 | 121 | Hyldahl Mikkel | 2005 | ESBJERG | 0509AG | 25 m | 1:33.26 | |
63 | 344 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 25 m | 1:33.88 | |
64 | 138 | Mathiasen Hjalte S | 2005 | ESBJERG | 0531AM | 25 m | 1:34.43 | |
65 | 224 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 1:35.54 | |
66 | 13 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:37.35 | |
67 | 280 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 1:37.80 | |
68 | 62 | Tidemann Bertil | 2006 | ESBJERG | 0685AH | 25 m | 1:37.98 | |
69 | 306 | Frimand Jakob | 2004 | H.G.F. | 0463AL | 25 m | 1:39.83 | |
70 | 57 | Riegels-Jakobsen Malte | 2006 | ESBJERG | 0669AI | 25 m | 1:40.00 | |
71 | 316 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | H.G.F. | 0627AB | 25 m | 1:40.99 | |
72 | 59 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 1:41.89 | |
73 | 225 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 25 m | 1:43.42 | |
74 | 287 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 1:43.95 | |
75 | 289 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 1:44.64 | |
76 | 278 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 1:44.89 | |
77 | 206 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | 1:47.62 | |
78 | 281 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 1:51.30 | |
79 | 355 | Skorstengaard Jakob | 2003 | DELTA | 0371AS | 25 m | 1:53.57 | |
80 | 48 | Lauridsen William Munk | 2007 | ESBJERG | 0727AH | 25 m | 1:53.76 | |
81 | 219 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 1:54.99 | |
82 | 43 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 1:55.00 | |
83 | 63 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 1:59.13 | |
84 | 44 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 2:01.00 | |
85 | 96 | Stefánsson Knútur H. | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 2:02.84 | ||
86 | 94 | Prytz Jacob | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | 2:03.36 | ||
87 | 9 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | ||
88 | 26 | Nielsen Marcus Kjær | 2004 | HSK | 25 m | |||
89 | 68 | Burka Samuel | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | |||
90 | 128 | Jessen Markus | 2003 | ESBJERG | 0329AN | 25 m | ||
91 | 272 | Rasmussen Nikolaj | 2006 | ODDER | 0653AN | 25 m | ||
92 | 303 | Berentzen Mads | 2002 | H.G.F. | 0289AR | 25 m | ||
93 | 309 | Heningsen Sophus | 2007 | H.G.F. | 0789AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 27, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Esbjerg Kommune |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 358 | Sørensen Katrine Holm | 1992 | ESBJERG | 9282AG | 25 m | 58.78 | |
2 | 338 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 1:10.80 | |
3 | 233 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 1:11.02 | |
4 | 200 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 1:12.31 | |
5 | 235 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:12.68 | |
6 | 126 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:13.23 | |
7 | 341 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 25 m | 1:14.68 | |
8 | 127 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 1:14.86 | |
9 | 155 | Pedersen Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m | 1:15.47 | |
10 | 162 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 1:16.25 | |
11 | 345 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 1:16.80 | |
12 | 81 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:17.13 | |
13 | 242 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 1:17.79 | |
14 | 157 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 1:18.94 | |
15 | 74 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 1:19.25 | |
16 | 226 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 1:22.90 | |
17 | 201 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 1:23.88 | |
18 | 204 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 1:24.17 | |
19 | 125 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:26.35 | |
20 | 8 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 1:27.45 | |
21 | 172 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:27.72 | |
22 | 208 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:28.01 | |
23 | 229 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:28.70 | |
24 | 12 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:31.63 | |
25 | 267 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:33.27 | |
26 | 222 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:34.47 | |
27 | 266 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:36.19 | |
28 | 308 | Heise Line | 2003 | H.G.F. | 0356AX | 25 m | 1:37.18 | |
29 | 301 | Andersen Jane | 2004 | H.G.F. | 0476AR | 25 m | 1:39.73 | |
30 | 337 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 25 m | 1:46.15 | |
31 | 123 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 1:49.33 | |
32 | 191 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 1:55.26 | |
33 | 50 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 1:55.45 | |
34 | 53 | Nielsen Anne-Kathrine | 2007 | ESBJERG | 0752AG | 25 m | 2:00.00 | |
35 | 310 | Ilsø Fiona | 2003 | H.G.F. | 0336BA | 25 m | 2:14.68 | |
36 | 32 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | ||
37 | 166 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | ||
38 | 176 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | ||
39 | 187 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | ||
40 | 241 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 28, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Keratech Wheels |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 93 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:02.33 | |
2 | 252 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 1:03.74 | |
3 | 130 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 1:06.82 | |
4 | 17 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 1:08.09 | |
5 | 230 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:08.31 | |
6 | 291 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:09.02 | |
7 | 87 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 1:10.16 | |
8 | 6 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 1:11.09 | |
9 | 16 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 25 m | 1:11.63 | |
10 | 154 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:12.45 | |
11 | 290 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:12.87 | |
12 | 11 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 1:13.80 | |
13 | 144 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 1:15.33 | |
14 | 284 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:15.57 | |
15 | 257 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:16.00 | |
16 | 288 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:16.63 | |
17 | 90 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 1:20.04 | |
18 | 212 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 1:20.56 | |
19 | 258 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:21.33 | |
20 | 207 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 1:21.51 | |
21 | 167 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 1:22.51 | |
22 | 69 | Christensen Anders | 2002 | SØNDERBORG | 0299AS | 25 m | 1:22.96 | |
23 | 269 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 1:24.10 | |
24 | 285 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:24.86 | |
25 | 174 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 1:25.93 | |
26 | 263 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:29.18 | |
27 | 103 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 1:31.58 | |
28 | 188 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:34.19 | |
29 | 280 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 1:38.36 | |
30 | 75 | Fink Casper | 2003 | SØNDERBORG | 0377AH | 25 m | 1:42.55 | |
31 | 190 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:43.82 | |
32 | 106 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 1:45.28 | |
33 | 59 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 1:50.95 | |
34 | 316 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | H.G.F. | 0627AB | 25 m | 2:06.86 | |
35 | 281 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 2:11.08 | |
36 | 319 | Stidsen Emil | 2003 | H.G.F. | 25 m | 2:25.57 | ||
37 | 238 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | ||
38 | 240 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 29, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: SubC Partner |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:16.57 | |
2 | 35 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:16.93 | |
3 | 108 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:17.24 | |
4 | 164 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 1:18.85 | |
5 | 231 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 1:19.35 | |
6 | 163 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 1:19.77 | |
7 | 112 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 1:20.05 | |
8 | 335 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 25 m | 1:20.24 | |
9 | 202 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 1:21.86 | |
10 | 27 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 1:22.36 | |
11 | 25 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 1:22.80 | |
12 | 151 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 1:23.01 | |
13 | 203 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 1:23.16 | |
14 | 234 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 1:24.27 | |
15 | 136 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 1:24.77 | |
16 | 249 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 1:26.63 | |
17 | 132 | Kousgaard Liv | 2003 | ESBJERG | 0384AX | 25 m | 1:26.97 | |
18 | 10 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:29.35 | |
19 | 199 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 1:30.36 | |
20 | 229 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:30.40 | |
21 | 248 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 1:30.41 | |
22 | 99 | Winther Lea | 2004 | SØNDERBORG | 0458AN | 25 m | 1:30.67 | |
23 | 84 | Johansen Josephine S. | 2003 | SØNDERBORG | 0348AF | 25 m | 1:31.11 | |
24 | 146 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 1:31.38 | |
25 | 205 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 1:31.91 | |
26 | 165 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 1:32.60 | |
27 | 7 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 1:33.01 | |
28 | 331 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 25 m | 1:34.38 | |
29 | 182 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 1:37.99 | |
30 | 209 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 1:39.49 | |
31 | 275 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 1:39.49 | |
32 | 179 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 1:40.24 | |
33 | 39 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 1:40.61 | |
34 | 271 | Press Sisse Ø. | 2003 | ODDER | 0332AV | 25 m | 1:40.74 | |
35 | 351 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 25 m | 1:40.90 | |
36 | 215 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 1:41.10 | |
37 | 221 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 1:41.54 | |
38 | 78 | Gamisheva Kalina | 2008 | SØNDERBORG | 0842AA | 25 m | 1:41.61 | |
39 | 40 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 1:42.79 | |
40 | 183 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 1:43.16 | |
41 | 217 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 1:43.25 | |
42 | 226 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 1:43.38 | |
43 | 282 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 1:43.65 | |
44 | 21 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | 1:45.04 | |
45 | 352 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 1:45.06 | |
46 | 115 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 1:46.15 | |
47 | 79 | Gombos Nora | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 1:46.53 | ||
48 | 169 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AU | 25 m | 1:47.41 | |
49 | 160 | Scholz-Rasmussen Freya | 2004 | ESBJERG | 0406AD | 25 m | 1:47.62 | |
50 | 213 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 1:47.90 | |
51 | 194 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:49.56 | |
52 | 261 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 1:51.69 | |
53 | 286 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:52.60 | |
54 | 91 | Nielsen Andrea Berg | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | 1:56.08 | ||
55 | 321 | Sørensen Lise Lund | 2005 | H.G.F. | 0508AP | 25 m | 1:56.13 | |
56 | 82 | Jensen Signe | 2007 | SØNDERBORG | 0786AB | 25 m | 1:56.18 | |
57 | 214 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 1:56.90 | |
58 | 45 | Jensen Maya Øhlenschlæger | 2006 | ESBJERG | 0666AR | 25 m | 1:58.32 | |
59 | 302 | Andersen Signe N. | 2004 | H.G.F. | 25 m | 1:58.33 | ||
60 | 42 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 1:58.51 | |
61 | 22 | Horn Line | 2006 | HSK | 0638AR | 25 m | 1:59.27 | |
62 | 60 | Sørensen Nicoline Lee T. | 2008 | ESBJERG | 0856AE | 25 m | 2:02.50 | |
63 | 359 | Skibelund Sofie | 2007 | SØNDERBORG | 0784AB | 25 m | 2:02.87 | |
64 | 55 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 2:06.78 | |
65 | 262 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 2:09.99 | |
66 | 73 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 2:11.90 | ||
67 | 141 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 2:11.99 | |
68 | 47 | Kviesgaard Josephine | 2007 | ESBJERG | 25 m | 2:20.00 | ||
69 | 54 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 2:27.71 | |
70 | 49 | Madsen Maja | 2008 | ESBJERG | 0846AE | 25 m | 2:36.16 | |
71 | 64 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 2:44.19 | |
72 | 34 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | ||
73 | 67 | Andersen Anna Mai | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | |||
74 | 117 | Hansen Victoria | 2003 | ESBJERG | 0334BC | 25 m | ||
75 | 232 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | ||
76 | 270 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | ||
77 | 354 | Schlaikjær Frederikke | 2004 | DELTA | 0422AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 30, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Esbjerg Indleveringscent. |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 1:10.03 | |
2 | 23 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 1:10.55 | |
3 | 236 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 1:10.89 | |
4 | 356 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 25 m | 1:13.66 | |
5 | 109 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:13.70 | |
6 | 250 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 1:13.85 | |
7 | 240 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 1:14.51 | |
8 | 211 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:16.42 | |
9 | 145 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 1:16.48 | |
10 | 19 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:17.28 | |
11 | 161 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 1:18.34 | |
12 | 38 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:18.73 | |
13 | 210 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:19.98 | |
14 | 265 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:20.01 | |
15 | 18 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 1:20.22 | |
16 | 239 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 1:22.08 | |
17 | 173 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:23.86 | |
18 | 279 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:24.57 | |
19 | 230 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:24.77 | |
20 | 237 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 25 m | 1:27.99 | |
21 | 107 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 1:28.91 | |
22 | 284 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:29.22 | |
23 | 148 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 1:30.84 | |
24 | 336 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 25 m | 1:31.02 | |
25 | 134 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 1:31.13 | |
26 | 293 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:32.79 | |
27 | 227 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:32.93 | |
28 | 105 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 1:33.27 | |
29 | 88 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 25 m | 1:33.79 | |
30 | 361 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 1:33.89 | |
31 | 98 | Winther Emil | 2006 | SØNDERBORG | 0661AC | 25 m | 1:35.70 | |
32 | 24 | Mandau Mads | 2002 | HSK | 0267AT | 25 m | 1:36.57 | |
33 | 147 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 1:36.62 | |
34 | 224 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 1:36.93 | |
35 | 128 | Jessen Markus | 2003 | ESBJERG | 0329AN | 25 m | 1:36.94 | |
36 | 119 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 1:37.80 | |
37 | 89 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 25 m | 1:39.42 | |
38 | 103 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 1:39.93 | |
39 | 97 | Wetcke-Brask Felix | 2006 | SØNDERBORG | 0613AC | 25 m | 1:41.06 | |
40 | 118 | Heeb Jakob | 2001 | ESBJERG | 0141AR | 25 m | 1:43.78 | |
41 | 344 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 25 m | 1:43.92 | |
42 | 340 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 1:44.83 | |
43 | 13 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:44.85 | |
44 | 62 | Tidemann Bertil | 2006 | ESBJERG | 0685AH | 25 m | 1:46.36 | |
45 | 324 | Nielsen Lauritz S.v. | 2002 | H.G.F. | 0231AR | 25 m | 1:46.64 | |
46 | 171 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 1:47.48 | |
47 | 225 | Søndergaard Gustav Nybro | 2004 | HORSENS | 0497AN | 25 m | 1:49.60 | |
48 | 206 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | 1:50.42 | |
49 | 355 | Skorstengaard Jakob | 2003 | DELTA | 0371AS | 25 m | 1:52.80 | |
50 | 121 | Hyldahl Mikkel | 2005 | ESBJERG | 0509AG | 25 m | 1:53.60 | |
51 | 48 | Lauridsen William Munk | 2007 | ESBJERG | 0727AH | 25 m | 1:58.44 | |
52 | 57 | Riegels-Jakobsen Malte | 2006 | ESBJERG | 0669AI | 25 m | 1:58.69 | |
53 | 96 | Stefánsson Knútur H. | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 2:01.04 | ||
54 | 63 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 2:12.82 | |
55 | 43 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 2:36.00 | |
56 | 4 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | ||
57 | 68 | Burka Samuel | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | |||
58 | 219 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 31, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: NOORD |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 251 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 32.00 | |
2 | 247 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 32.15 | |
3 | 200 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 32.35 | |
4 | 203 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 32.38 | |
5 | 127 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 32.42 | |
6 | 150 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 32.54 | |
7 | 260 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 32.99 | |
8 | 122 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 33.42 | |
9 | 267 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 34.17 | |
10 | 123 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 34.38 | |
11 | 332 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 25 m | 34.62 | |
12 | 330 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 25 m | 34.65 | |
13 | 259 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 34.82 | |
14 | 175 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 35.03 | |
15 | 32 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 35.18 | |
16 | 41 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 35.34 | |
17 | 268 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 35.45 | |
18 | 76 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 35.75 | |
19 | 27 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 35.86 | |
20 | 170 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 35.97 | |
21 | 353 | Rubæk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 25 m | 36.11 | |
22 | 208 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 36.27 | |
23 | 176 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 36.34 | |
24 | 155 | Pedersen Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m | 36.40 | |
25 | 83 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 25 m | 36.50 | |
26 | 81 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 36.53 | |
27 | 104 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 36.77 | |
28 | 5 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 36.79 | |
29 | 136 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 37.12 | |
30 | 10 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 37.16 | |
31 | 86 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 37.16 | |
32 | 350 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 25 m | 37.74 | |
33 | 149 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 37.86 | |
34 | 34 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 37.98 | |
35 | 339 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 25 m | 38.01 | |
36 | 132 | Kousgaard Liv | 2003 | ESBJERG | 0384AX | 25 m | 38.12 | |
37 | 202 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 38.16 | |
38 | 8 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 38.31 | |
39 | 156 | Pedersen Hanya | 2003 | ESBJERG | 0376BB | 25 m | 38.32 | |
40 | 216 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 38.45 | |
41 | 164 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 38.48 | |
42 | 124 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322AK | 25 m | 38.62 | |
43 | 222 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 39.09 | |
44 | 39 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 39.11 | |
45 | 139 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 39.46 | |
46 | 168 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 39.83 | |
47 | 111 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 39.96 | |
48 | 125 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 40.03 | |
49 | 228 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 40.83 | |
50 | 12 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 41.01 | |
51 | 7 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 41.02 | |
52 | 220 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 41.03 | |
53 | 82 | Jensen Signe | 2007 | SØNDERBORG | 0786AB | 25 m | 41.18 | |
54 | 78 | Gamisheva Kalina | 2008 | SØNDERBORG | 0842AA | 25 m | 41.35 | |
55 | 178 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 41.47 | |
56 | 205 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 41.53 | |
57 | 349 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 41.57 | |
58 | 347 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 41.67 | |
59 | 158 | Rothgordt Isabell | 2005 | ESBJERG | 0594AD | 25 m | 41.90 | |
60 | 80 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 41.96 | ||
61 | 187 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 42.35 | |
62 | 50 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 42.94 | |
63 | 213 | Jørgensen Ida Marie | 2005 | HORSENS | 0502AU | 25 m | 43.47 | |
64 | 116 | Hansen Stephanie | 2004 | ESBJERG | 0444AX | 25 m | 43.79 | |
65 | 209 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 44.04 | |
66 | 54 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 44.39 | |
67 | 186 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 44.43 | |
68 | 21 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | 45.26 | |
69 | 221 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 45.74 | |
70 | 191 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 45.76 | |
71 | 117 | Hansen Victoria | 2003 | ESBJERG | 0334BC | 25 m | 46.14 | |
72 | 53 | Nielsen Anne-Kathrine | 2007 | ESBJERG | 0752AG | 25 m | 46.50 | |
73 | 91 | Nielsen Andrea Berg | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | 46.68 | ||
74 | 214 | Jørgensen Laura Sofie K. | 2007 | HORSENS | 0744AI | 25 m | 46.93 | |
75 | 215 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 46.99 | |
76 | 308 | Heise Line | 2003 | H.G.F. | 0356AX | 25 m | 47.05 | |
77 | 270 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 47.75 | |
78 | 85 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 47.87 | ||
79 | 55 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 49.16 | |
80 | 193 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 49.24 | |
81 | 159 | Sand Ea | 2005 | ESBJERG | 0528AN | 25 m | 49.79 | |
82 | 45 | Jensen Maya Øhlenschlæger | 2006 | ESBJERG | 0666AR | 25 m | 51.43 | |
83 | 42 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 51.51 | |
84 | 60 | Sørensen Nicoline Lee T. | 2008 | ESBJERG | 0856AE | 25 m | 52.60 | |
85 | 67 | Andersen Anna Mai | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | 53.87 | ||
86 | 58 | Schlander Carolina | 2007 | ESBJERG | 0764AP | 25 m | 56.65 | |
87 | 64 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 58.64 | |
88 | 47 | Kviesgaard Josephine | 2007 | ESBJERG | 25 m | 1:00.00 | ||
89 | 49 | Madsen Maja | 2008 | ESBJERG | 0846AE | 25 m | 1:00.56 | |
90 | 22 | Horn Line | 2006 | HSK | 0638AR | 25 m | ||
91 | 40 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | ||
92 | 343 | Jochumsen Signe | 2004 | DELTA | 0484AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 32, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Lesjöfors |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 360 | Olesen Martin Terp | 1994 | ESBJERG | 9449AD | 25 m | 26.29 | |
2 | 181 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 27.94 | |
3 | 264 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 30.14 | |
4 | 253 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 30.21 | |
5 | 294 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 30.24 | |
6 | 19 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 30.79 | |
7 | 238 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 31.36 | |
8 | 11 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 31.57 | |
9 | 3 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 32.87 | |
10 | 333 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 25 m | 33.08 | |
11 | 100 | Zachariassen Frederik | 2002 | SØNDERBORG | 0227AR | 25 m | 33.48 | |
12 | 145 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 33.84 | |
13 | 131 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 33.93 | |
14 | 273 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 34.47 | |
15 | 113 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 34.74 | |
16 | 212 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 34.83 | |
17 | 154 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 35.24 | |
18 | 87 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 35.58 | |
19 | 276 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 25 m | 36.61 | ||
20 | 257 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 36.68 | |
21 | 285 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 36.71 | |
22 | 147 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 37.15 | |
23 | 144 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 37.40 | |
24 | 334 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 37.40 | |
25 | 6 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 37.51 | |
26 | 190 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 38.42 | |
27 | 4 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 38.54 | |
28 | 14 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 38.67 | |
29 | 135 | Lyngesen Sune | 2003 | ESBJERG | 0377AI | 25 m | 39.63 | |
30 | 292 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 39.92 | |
31 | 142 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 40.11 | |
32 | 167 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 40.29 | |
33 | 88 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 25 m | 40.58 | |
34 | 59 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 41.67 | |
35 | 106 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 42.10 | |
36 | 134 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 42.87 | |
37 | 137 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 43.02 | |
38 | 101 | Åkerlind Silas | 2005 | SØNDERBORG | 0551AC | 25 m | 43.79 | |
39 | 118 | Heeb Jakob | 2001 | ESBJERG | 0141AR | 25 m | 44.12 | |
40 | 110 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 44.18 | |
41 | 57 | Riegels-Jakobsen Malte | 2006 | ESBJERG | 0669AI | 25 m | 44.24 | |
42 | 278 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 45.29 | |
43 | 62 | Tidemann Bertil | 2006 | ESBJERG | 0685AH | 25 m | 45.33 | |
44 | 277 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 45.33 | |
45 | 9 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 46.16 | |
46 | 138 | Mathiasen Hjalte S | 2005 | ESBJERG | 0531AM | 25 m | 46.36 | |
47 | 305 | Frimand Esben | 2006 | H.G.F. | 0657AE | 25 m | 47.06 | |
48 | 287 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 48.03 | |
49 | 315 | Mørup Jacob | 2004 | H.G.F. | 25 m | 48.03 | ||
50 | 44 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 48.99 | |
51 | 283 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 50.28 | |
52 | 63 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 50.30 | |
53 | 219 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 52.58 | |
54 | 48 | Lauridsen William Munk | 2007 | ESBJERG | 0727AH | 25 m | 53.04 | |
55 | 68 | Burka Samuel | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | 53.12 | ||
56 | 94 | Prytz Jacob | 2007 | SØNDERBORG | 25 m | 53.61 | ||
57 | 304 | Dahl Alexander Juul | 2006 | H.G.F. | 0643AH | 25 m | 54.69 | |
58 | 43 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 55.03 | |
59 | 309 | Heningsen Sophus | 2007 | H.G.F. | 0789AA | 25 m | 55.96 | |
60 | 26 | Nielsen Marcus Kjær | 2004 | HSK | 25 m | |||
61 | 128 | Jessen Markus | 2003 | ESBJERG | 0329AN | 25 m | ||
62 | 272 | Rasmussen Nikolaj | 2006 | ODDER | 0653AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 33, 400m Medley Damer |
Sponsor: Tourupgaard Mink |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 5:29.15 | |
2 | 114 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 5:36.56 | |
3 | 35 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 5:36.87 | |
4 | 126 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 5:37.42 | |
5 | 235 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 5:37.66 | |
6 | 341 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 25 m | 5:43.44 | |
7 | 157 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 5:50.11 | |
8 | 112 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 5:50.48 | |
9 | 74 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 6:00.60 | |
10 | 226 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 6:12.11 | |
11 | 204 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 6:16.36 | |
12 | 189 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 6:24.08 | |
13 | 172 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | ||
14 | 177 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | ||
15 | 180 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | ||
16 | 201 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | ||
17 | 218 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 34, 400m Medley Herrer |
Sponsor: J.T. Rustfri |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 93 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 4:52.94 | |
2 | 95 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 5:03.50 | |
3 | 87 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 5:08.49 | |
4 | 129 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 5:15.25 | |
5 | 291 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 5:15.41 | |
6 | 38 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 5:20.01 | |
7 | 18 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 5:26.71 | |
8 | 346 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 25 m | 5:31.50 | |
9 | 16 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 25 m | 5:42.62 | |
10 | 161 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 5:44.13 | |
11 | 258 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 5:53.68 | |
12 | 288 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 5:53.94 | |
13 | 29 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 6:33.31 | |
14 | 263 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 6:37.75 | |
15 | 323 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | H.G.F. | 0335AN | 25 m | 7:13.10 | |
16 | 207 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 7:32.50 | |
17 | 90 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | ||
18 | 107 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | ||
19 | 153 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | ||
20 | 173 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | ||
21 | 188 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | ||
22 | 192 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | ||
23 | 210 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 35, 4X50m Frisvømning Mix |
Sponsor: Ekko Fisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 299 | Esbjerg 5 | 0 | ESBJERG | 25 m | 1:57.00 | ||
2 | 256 | Odder Mix 3 | 0 | ODDER | 25 m | 2:04.00 | ||
3 | 296 | Esbjerg 2 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:06.00 | ||
4 | 297 | Esbjerg 3 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:09.00 | ||
5 | 184 | Hsc Mix 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:10.00 | ||
6 | 298 | Esbjerg 4 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:12.00 | ||
7 | 197 | Horsens 3 | 2005 | HORSENS | 25 m | 2:12.39 | ||
8 | 295 | Esbjerg 1 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:13.00 | ||
9 | 328 | Delta Mix 4 | 0 | DELTA | 25 m | 2:15.00 | ||
10 | 329 | Delta Mix 5 | 0 | DELTA | 25 m | 2:20.00 | ||
11 | 198 | Horsens 4 | 2005 | HORSENS | 25 m | 2:25.00 | ||
12 | 65 | Sønderborg | 2004 | SØNDERBORG | 25 m | |||
13 | 313 | Hammel Mix Gr 3 - 2 | 2005 | H.G.F. | 25 m | |||
14 | 314 | Hammel Mix Gr 3 -1 | 2005 | H.G.F. | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 36, 4X100m Frisvømning Mix |
Sponsor: City Optik |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 295 | Esbjerg 1 | 0 | ESBJERG | 25 m | 3:58.22 | ||
2 | 243 | Agf Mix 1 | 0 | AGF | 25 m | 3:59.34 | ||
3 | 296 | Esbjerg 2 | 0 | ESBJERG | 25 m | 3:59.73 | ||
4 | 325 | Delta Mix 1 | 0 | DELTA | 25 m | 4:00.00 | ||
5 | 244 | Agf Mix 2 | 0 | AGF | 25 m | 4:03.44 | ||
6 | 195 | Horsens 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 4:08.94 | ||
7 | 245 | Agf Mix 3 | 0 | AGF | 25 m | 4:09.78 | ||
8 | 254 | Odder Mix | 0 | ODDER | 25 m | 4:12.00 | ||
9 | 246 | Agf Mix 4 | 0 | AGF | 25 m | 4:16.12 | ||
10 | 326 | Delta Mix 2 | 0 | DELTA | 25 m | 4:20.00 | ||
11 | 196 | Horsens 2 | 0 | HORSENS | 25 m | 4:25.00 | ||
12 | 255 | Odder Mix 2 | 0 | ODDER | 25 m | 4:25.00 | ||
13 | 184 | Hsc Mix 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:35.00 | ||
14 | 185 | Hsc Mix 2 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:45.00 | ||
15 | 1 | Sksv Mix 1 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
16 | 2 | Sksv Mix 2 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
17 | 15 | Eastcoast Swimmerz | 0 | HSK | 25 m | |||
18 | 28 | Batman Og Robin Og Nogle | 0 | HSK | 25 m | |||
19 | 33 | Omg Lazers Pew Pew | 0 | HSK | 25 m | |||
20 | 66 | Sønderborg | 2000 | SØNDERBORG | 25 m | |||
21 | 311 | Hammel Mix Gr 2 - 1 | 2003 | H.G.F. | 25 m | |||
22 | 312 | Hammel Mix Gr 2 - 2 | 2003 | H.G.F. | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |