2017-09-25   20:52:15
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Syysuinnit 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

6_S
Laji 6, 50m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
37  Vatanen Vilma  2007  JoUS  07A210  50 m  38.18  37.18   
197  Laakso Aada-julia  2007  Plaani  07A041  50 m  39.07  38.07   
126  Piippo Aino  2006  SWIM  06A574  50 m  39.48  38.48   
176  Rovio Emma  2006  VaajUS  06A780  25 m  41.22  41.22   
19  Lätti Neri  2007  JoUS  07A030  50 m  42.27  41.27   
179  Kangas Katri  2006  NiSa  06A706  50 m  42.79  41.79   
24  Parviainen Anri  2008  JoUS  08A080  25 m  43.02  43.02   
132  Rantala Anna  2006  SWIM  06A721  50 m  44.14  43.14   
173  Isoaho Peppilotta  2007  VaajUS  07A466  50 m  53.69  52.69   
10  117  Paapio Anni  2008  SWIM  08A330  50 m  1:00.47  59.47   
11  144  Salminen Elsa  2008  SWIM  08A350  50 m  1:16.81  1:15.81   
12  84  Kilpala Vilma  2007  SWIM  07A549  25 m       
13  174  Isoaho Pinjasisko  2009  VaajUS  09A117  25 m       
12 - 99 v 
204  Niemi Marlene  1992  Plaani  92A221  50 m  25.86  24.86   
186  Norismaa Nea  1995  UiTa  95A534  50 m  26.68  25.68   
124  Pentti Mia  2002  SWIM  02A018  50 m  27.05  26.05   
184  Hammar Hanna  1998  UiTa  98A182  50 m  27.40  26.40   
203  Moisio Jenni  2002  Plaani  02A607  50 m  27.55  26.55   
107  Merisalo Viivi  2002  SWIM  02A419  50 m  27.94  26.94   
209  Savioja Heidi  1988  Plaani  88A019  50 m  28.80  27.80   
212  Turkkila Anni  2002  Plaani  02A337  50 m  29.04  28.04   
167  Virtanen Sara  2002  SWIM  02A887  50 m  29.20  28.20   
10  28  Raassina Pinja  2002  JoUS  02A845  50 m  29.40  28.40   
11  55  Rönkkö Sofia  1999  KuUS  99A636  25 m  28.51  28.51   
12  21  Moilanen Melinda  2000  JoUS  00B066  50 m  29.59  28.59   
13  211  Svahn Saara  2001  Plaani  01A172  50 m  30.06  29.06   
14  193  Heräjärvi Vivian  2001  Plaani  01A352  50 m  30.23  29.23   
15  206  Ohra-Aho Ella  2003  Plaani  03A882  50 m  30.47  29.47   
16  198  Laakso Anni-maria  2003  Plaani  03A207  50 m  30.72  29.72   
17  54  Räsänen Lotta  2003  KuUS  03A966  25 m  29.93  29.93   
18  208  Salonen Senni  2001  Plaani  01A096  25 m  30.19  30.19   
19  201  Laiteenmäki Milla  2001  Plaani  01B318  25 m  30.20  30.20   
20  44  Kokolahti Anni  2001  KuUS  01B023  25 m  30.63  30.63   
21  48  Lyytinen Emmi  2004  KuUS  04A810  50 m  31.66  30.66   
22  43  Kankkunen Ella  2003  KuUS  03A693  25 m  30.75  30.75   
23  195  Hjelt Ilona  2002  Plaani  02A375  50 m  32.17  31.17   
24  146  Seijari Mimosa  2001  SWIM  01B195  25 m  31.46  31.46   
25  Eiserbeck Ruusa  2001  JoUS  01A283  50 m  32.59  31.59   
26  45  Kolehmainen Iida-lotta  2002  KuUS  02A804  25 m  31.93  31.93   
27  102  Lindholm Kia  2002  SWIM  02A890  50 m  33.62  32.62   
28  175  Järvelin Julia  2003  VaajUS  03A782  50 m  34.12  33.12   
29  40  Forsell Jenny  2004  KuUS  04A799  50 m  34.39  33.39   
30  169  Nelimarkka Julia  2004  KeuTo  04A658  25 m  33.68  33.68   
31  52  Piazza Noela Maria  2004  KuUS  04A988  50 m  34.75  33.75   
32  190  Hautala Maria  2003  KuRy  03A911  25 m  33.77  33.77   
33  170  Ollikainen Aino  2005  KeuTo  05A182  25 m  34.81  34.81   
34  182  Pyykkönen Paula  2005  NiSa  05A962  50 m  41.62  40.62   
35  70  Huhtanen Aino  2001  SWIM  01A219  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare