Ohjelma Speedo Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 28
|
Kilpailu |
Speedo Cup |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
15:46 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 28, 50m Selkäuinti Naiset |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Nella Korpela |
2002 |
02A577 |
Cetus |
|
25m |
|
|
4 |
Kaarin Rapinoja |
2003 |
03A105 |
Cetus |
|
25m |
|
|
5 |
Aada Tapio |
2003 |
03A930 |
RoiUS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Helle Peill |
2003 |
03A591 |
Cetus |
|
50m |
43.06 |
42.06 |
2 |
Cindy Palm |
2003 |
03A052 |
Cetus |
|
50m |
38.57 |
37.57 |
3 |
Iina Von Schrowe |
2003 |
03A146 |
Cetus |
|
25m |
36.39 |
36.39 |
4 |
Wilma Walther |
2001 |
01A522 |
HTU |
|
25m |
34.99 |
34.99 |
5 |
Ella Ekman |
2003 |
03A645 |
UiTa |
|
50m |
36.75 |
35.75 |
6 |
Diana Seiger |
2003 |
03A909 |
Cetus |
|
50m |
37.48 |
36.48 |
7 |
Aida Ahlgren |
2002 |
02B010 |
Cetus |
|
25m |
40.83 |
40.83 |
8 |
Ksenia Egorova |
2000 |
00A664 |
ORCA |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Oona Siltala |
2002 |
02A535 |
Cetus |
|
25m |
34.50 |
34.50 |
2 |
Pinja Paulomo |
2002 |
02A288 |
Cetus |
|
25m |
34.47 |
34.47 |
3 |
Ina Pollari |
2002 |
02A035 |
UiTa |
|
50m |
35.24 |
34.24 |
4 |
Jonna Vasara |
2002 |
02A118 |
Cetus |
|
50m |
34.85 |
33.85 |
5 |
Sini Heikkilä |
2003 |
03A899 |
SalU |
|
50m |
35.02 |
34.02 |
6 |
Lotta Lehtoila |
2003 |
03A247 |
ORCA |
|
50m |
35.41 |
34.41 |
7 |
Emmi Saarela |
2001 |
01A846 |
JUK |
|
25m |
34.49 |
34.49 |
8 |
Vilhelmiina Leppänen |
2003 |
03A002 |
Cetus |
|
50m |
35.89 |
34.89 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Venla Pesu |
2002 |
02A174 |
UiTa |
|
50m |
34.67 |
33.67 |
2 |
Armi Auvinen |
2000 |
00A811 |
UiTa |
|
25m |
32.99 |
32.99 |
3 |
Alissa Eloranta |
1999 |
99A486 |
Cetus |
|
25m |
32.21 |
32.21 |
4 |
Noora Angelva |
1999 |
99A472 |
Cetus |
|
50m |
32.52 |
31.52 |
5 |
Helmi Tossavainen |
2002 |
02A572 |
Cetus |
|
25m |
31.72 |
31.72 |
6 |
Saara Vesa |
1999 |
99A909 |
ORCA |
|
25m |
32.26 |
32.26 |
7 |
Anna Rantanen |
2001 |
01A301 |
UiTa |
|
50m |
34.08 |
33.08 |
8 |
Emma Johansson |
2003 |
03A017 |
Cetus |
|
50m |
34.81 |
33.81 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aino Jussila |
2000 |
00A485 |
UiTa |
|
25m |
30.97 |
30.97 |
2 |
Siri Auvinen |
2002 |
02A342 |
Cetus |
|
50m |
31.68 |
30.68 |
3 |
Vilma Iisalo |
2001 |
01A560 |
RaisU |
|
50m |
31.44 |
30.44 |
4 |
Sini Koivu |
1999 |
99A482 |
Cetus |
|
50m |
30.64 |
29.64 |
5 |
Laura Kellberg |
2003 |
03A441 |
Cetus |
|
25m |
30.14 |
30.14 |
6 |
Helmi Heinonen |
2002 |
02A204 |
RaisU |
|
25m |
30.56 |
30.56 |
7 |
Ida Slöör |
2001 |
01A578 |
Cetus |
|
25m |
30.82 |
30.82 |
8 |
Jonna Jauhiainen |
2000 |
00A245 |
Cetus |
|
25m |
31.05 |
31.05 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
16 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
15:46 |
|